|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko porabite?
21.6.2009 8:59:06   
mala zirafa
Jaz ravno lepih izkušenj s Hrvati nimam.Da ne govorim o Italijanih, ko te niti pogledajo ne, ko stopiš v trgovino.Nikoli ne bom pozabila ko naju v Poreču ni hotel kelnar postreči.Ene pol ure je kar mimo hodil in stregel samo italjane, naj pa niti pogledal ni, pačeprav si ga poklical.Nato sva se lačna pobrala stran.meni se na ta način ful zagabijo.Da bi se lepih izkušenj spominjala, ne, na žalost.Nismo imeli te sreče.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: koliko porabite?
21.6.2009 20:12:56   
viv_
Ja, Marogica, jasno....

Ampak hočem rečt, če nakupiš doma za 200€ hrane za sabo, pa dol porabiš še 500€ je ravno tako 700€, kot nekdo, ki od doma ne nese nič, pa potem kupuje sproti.

In tukaj se potem bere "Mi smo nesli vse od doma, pa smo potem porabili 200€ manj" mimo...

To sem hotela napisat - da tudi kar neseš od doma s seboj šteje kot strošek dopusta in to ni zastonj...



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: koliko porabite?
21.6.2009 21:55:07   
Onasiss
user posted image

< Sporočilo je popravil mlea -- 21.6.2009 21:56:04 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: koliko porabite?
22.6.2009 8:29:07   
mala zirafa
Nam 200 evrov na teden ne gre nikoli za špecerijo pa te stvari.Kvečjemu največ sto.Smo bolj skromni.
Pa še to me zanima.Prek Maistre nas stane Valkanela 189 evrov, na recepciji v tem akmpu pa čez 200, bistveno več.V čem je fora?Obtajaja kak trik?Ali gre zgolj za družinsko ponudbo?Kakšne izkušnje imate z maistro?
Hvala.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: koliko porabite?
22.6.2009 9:38:57   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Nam 200 evrov na teden ne gre nikoli za špecerijo pa te stvari.Kvečjemu največ sto.


Ma to je bila zgolj ilustracijska številka...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: koliko porabite?
22.6.2009 23:10:52   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Ja, Marogica, jasno....

Ampak hočem rečt, če nakupiš doma za 200€ hrane za sabo, pa dol porabiš še 500€ je ravno tako 700€, kot nekdo, ki od doma ne nese nič, pa potem kupuje sproti.

In tukaj se potem bere "Mi smo nesli vse od doma, pa smo potem porabili 200€ manj" mimo...

To sem hotela napisat - da tudi kar neseš od doma s seboj šteje kot strošek dopusta in to ni zastonj...




viv, jasnouser posted image

Jaz ne računam, da smo porabili kaj manj, če smo kupili v SLO oz. ne odštevam. Je pa res, da če bi bili doma, bi tudi tisti čas jedli, torej bi hrano kupovali v vsakem primeru..torej me hrana v vsakem primeru stane-doma in na dopustu. Ker pa kupimo enake izdelke, me hrana stane enako, kot če bi bila doma, saj, kot sem napisala, hodimo po lokalih prav tako redko doma, kakor tudi na dopustu. 

OK, OK....priznamuser posted image .....na morju jem tudi zajtrk,  pa na pico gremo, kar v MB-ju nikoli, razen, ko jo jem v svoji, tako, da zapravimo več...user posted image

Aja,..za kruh in zelenjavo pa ne zapravimo 500€ na dopustu...nikoli.

Mi štejemo strošek dopusta: cestnine, bencin, trajekt, hrano in storitve v kampu.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: koliko porabite?
23.6.2009 9:24:11   
Lianna
Midva sicer ne kampirava na Hrvaškem, ampak se malo potepava po Evropi. S sabo vzameva vodo za prvi dan, sendviče in nutello za zajtrk. V eno posodico si dava še malo soli in malo sladkorja. Vse ostalo kupujeva sproti. Raje ne grem na dopust, kot da bi vse nosila sabo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: koliko porabite?
27.6.2009 9:06:02   
mala zirafa
Mislite da Nizozemci in Švabi nakrcajo kamperje s hrano za 2 tedna?Po mojem ja.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: koliko porabite?
27.6.2009 13:32:28   
Katjusa
nemci nosijo s sabo vse, da ne boste misli.....so še hujši k miuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: koliko porabite?
27.6.2009 16:33:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

nemci nosijo s sabo vse, da ne boste misli.....so še hujši k miuser posted image user posted image user posted image user posted image



Pol ti pa paše jesti tam čisto nekaj drugega, se pa človek sili s tem, kar je s seboj prinesel. user posted image user posted image


(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: koliko porabite?
27.6.2009 22:53:18   
mala zirafa
S seboj je prinesel to kar običajno rad je.Saj ne vzame žabjih krakov.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: koliko porabite?
27.6.2009 23:09:25   
Anonimen
Na morju mam čisto drugačen apetit. Ampak res smo včasih vzeli s seboj dosti več stvari, na koncu smo pa čisto nekaj drugega jedli, ker nam je tako pasalo.



(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: koliko porabite?
28.6.2009 10:08:54   
mala zirafa
Kaj pa če si z morja doma?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: koliko porabite?
28.6.2009 10:16:28   
*monchy*
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Meni se tudi zdijo tovrstna vprašanja hecna.

Če se ne prehranjujete v gostilnah, potem pa to še manj razumem.
Glede na to, da so cene hrane v Italiji, Avstriji, Sloveniji, Hrvaški zelo primerljive je normalno, da porabiš toliko, kot doma. Ne glede na to, kje kupuješ hrano.

Strošek je odvisen od prehranjevalnih navad, ne pa od lokacije.


Ni res. Na Hrvaškem je vsa hrana dražja. Smo kupovali, tako da vem. Meso je dražje, vse je dražje. Pa smo v Mercatorju kupovali. V Novigradu. Sploh pijača pa zelo veliko dražja.


morem se malo vključit v to temo ne user posted image
to da je hrana na hrvaškem dražja sploh ni res (oziroma je odvisno v katerem mestu si ipd.. )

tudi doli so lidl, hofer ipd kateri tam kupujejo tak da ...



aja.. pa kaj hodite vi na dopust al šparat dol? pol je bolše da sem doma user posted image user posted image mi na dopustu nikol ne škrtarimo (pretiravamo pa tudi ne)

_____________________________

7.1.2008 nama je svet polepšal sonček Timon, ki ga imava najraje!


(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: koliko porabite?
28.6.2009 10:27:15   
mala zirafa
Hočem rečt, če si pred kampiranjem bil že 2 tedna na dopustu si kar konkretno nekaj potrošil.Iz tega sledi to varčevanje oz. malo manj pretiravanja pri zapravljanju  na kampiranju ( se pravi na drugem dopustu po vrsti),če me razumeš.Seveda ne mislim s tem da ne greš na sladoled, kavico pa eno večerjo že.Da bi pa vsak dan hodili v trgovino po velike špeže pa ne, razen osnovne hitropokvarljive stvari, ki se jih kupuje le sproti.Pa do nekih spominko mi tudi ni.Tako da smo si na jasnem.

(odgovor članu *monchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: koliko porabite?
28.6.2009 14:40:50   
*monchy*
saj te razumem 

_____________________________

7.1.2008 nama je svet polepšal sonček Timon, ki ga imava najraje!


(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: koliko porabite?
28.6.2009 16:16:34   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

nemci nosijo s sabo vse, da ne boste misli.....so še hujši k miuser posted image user posted image user posted image user posted image



Pol ti pa paše jesti tam čisto nekaj drugega, se pa človek sili s tem, kar je s seboj prinesel. user posted image user posted image



sam to pa res.....

drgač je ful odvisno kam greš pomoje... če greš v poznan kraj vzemeš dost manj stvari s sabo (sploh če veš da se dol dobi kar se rabi) če pa greš v nepoznan kraj oz. nimaš določeno je pa boljše kej več s sabo vzet k pa da pol nimaš.... pa ne rečt, da so povsod v kampih trgovine ker ni res pa tud ponekod so tak mičkane, da težko dobiš že kruh, če nisi dovolj zgodenuser posted image user posted image user posted image user posted image da bi se pa vsako ju3 vozla z avtom v trgovino mi pa ni boljše, da sem domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

se pa strinjam s tistimi, ki previte, da vas hrana stane približno enakouser posted image user posted image user posted image user posted image in pr tem res ne gre gledat na vsak €, jest se mora pit pa tuduser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: koliko porabite?
28.6.2009 19:10:09   
Anonimen
Najboljši je Peterletov dopust...POST!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: koliko porabite?
28.6.2009 20:42:31   
mala zirafa
Se strinjam.user posted image če pa iamte dosti placa v avtu lahko vzamete aparat za peko kruha, ker ga res hitro zmanjka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: koliko porabite?
28.6.2009 20:43:21   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Se strinjam.user posted image če pa iamte dosti placa v avtu lahko vzamete aparat za peko kruha, ker ga res hitro zmanjka.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: koliko porabite?
28.6.2009 20:54:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Se strinjam.user posted image če pa iamte dosti placa v avtu lahko vzamete aparat za peko kruha, ker ga res hitro zmanjka.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Pa na moko in kvas ne pozabi vzeti s sabo.

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: koliko porabite?
28.6.2009 21:35:05   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Najboljši je Peterletov dopust...POST!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kak pa je to?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: koliko porabite?
28.6.2009 21:35:56   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Se strinjam.user posted image če pa iamte dosti placa v avtu lahko vzamete aparat za peko kruha, ker ga res hitro zmanjka.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Pa na moko in kvas ne pozabi vzeti s sabo.


pa kako kravo za mleko... lahko tudi kozo k je mal manjša.... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: koliko porabite?
29.6.2009 18:45:29   
alamar
Kaj se sedaj nekaj norčujete. Dejstvo je, da je hrana dol veliko dražja, da ne govorimo o pijači (od vode naprej, ki je lahko tudi 2 do 3x dražja, mleko je skoraj 2x dražje...). Recimo paradoks njihova voda Jana, je pri nas skoraj duplo cenejša.user posted image  To ve vsak, ki veliko hodi dol in, ki  tudi pri nas nakupuje s pametjo.

Ko je že gor eden napisan za Lidl in Hofer. Hoferja na Hrvaškem ni, Lidl pa tudi ni v vsakem manjšem kraju. Najcenejši je Konzum, ki ima daleč najbolj razpredeno mrežo prodajaln, pa še tam je praktično vse dražje, kot se dobi pri nas, če gledaš na cene, določene stvari so tudi enormno dražje. Za trgovinice v večini kampov prištej še 30% do 50% na Konzum.

Če greš kampirat za dva tedna ali več lahko s tem, da vzameš s sabo večino stvari in hladilnik, ogromno prišparaš. Le zakaj velika večina tujcev s sabo tovori pijačo in večino hrane? Zdaj ne rečem, če je družina premožnejša in gre kampirat le iz želje po takšnem načinu dopustovanja. Ti si lahko privoščijo. Če pa gre velika družina, kjer ni denarja na pretek in se veliko poje in popijeuser posted image se da prišparat zelo veliko.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: koliko porabite?
30.6.2009 8:24:41   
mala zirafa
Se strinja s tabo, alamar.Povsod se plača komoditeto.

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?