|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:43:24   
bumerang
Koliko risbic, ročno izdelanih vazic, odtisov rok ipd. vrtčevskih otrok pa imaš po stanovanju?

Aja, zdaj vidim, da si za risbice že odgovorila. Pa ostalo?
In kaj delaš s temi mapami? Jih listaš ob večerih pred kaminom in srkaš vroč čaj? In kaj narediš z mapami po petih letih?

< Sporočilo je popravil bumerang -- 20.6.2009 11:45:00 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:47:20   
mamamajča
No, tele vazice, važače, vazoni :)) pa v avstriji veliko drugače jemljejo in lahko samo povem, da je zanimanje ogromno. Saj niso vaze, so tudi izdelki po naročilu.
Pa ni bil moj namen nekaj prodajat, ker itak nisem na položaju, da bi to delala, želela sem samo predstavit, da vidim mnenja in zanimanje, in ali je sploh smiselno reklamirat še v sloveniji ali ne.
Saj marsikdo ne dojema, dokler sam ne vidi postopka dela, tako.
Hvala za mnenja

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:48:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča


Saj marsikdo ne dojema, dokler sam ne vidi postopka dela, tako.



kaj ne dojema, da je to lepo imeti razstavljeno po hiši?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:50:42   
bumerang
Ja, hotela napisati podobno - ja, problem je v tem, da ne dojemamo!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:51:08   
mamamajča
Koliko risbic, ročno izdelanih vazic, odtisov rok ipd. vrtčevskih otrok pa imaš po stanovanju?

Aja, zdaj vidim, da si za risbice že odgovorila. Pa ostalo?
In kaj delaš s temi mapami? Jih listaš ob večerih pred kaminom in srkaš vroč čaj? In kaj narediš z mapami po petih letih?
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Koliko risbic, ročno izdelanih vazic, odtisov rok ipd. vrtčevskih otrok pa imaš po stanovanju?

Aja, zdaj vidim, da si za risbice že odgovorila. Pa ostalo?
In kaj delaš s temi mapami? Jih listaš ob večerih pred kaminom in srkaš vroč čaj? In kaj narediš z mapami po petih letih?


Torej tako... žal trenutno nisem zaposlena in ne dobivam. user posted image
Mislim pa, da tvoji komentarji niso na mestu.
In verjemi, na vsake toliko časa je prav fino pogledati, kaj so otroci nekoč naredili prav zate...


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:53:49   
mamamajča
No dajta, prosim vaju.
Jaz res ne silim nikogar, da mu mora biti karkoli všeč.
Sem povedala, s kakšnim namenom sem dala to sploh gor.
A je treba bit za vsako stvar žaljiv? Se ne znamo ljudje več normalno pogovarjati? Kakšen zgled pa dajemo otrokom?
A lahko ostanemo pri tem, da ma pač vsak svoj okus in je to to?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:54:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča


A lahko ostanemo pri tem, da ma pač vsak svoj okus in je to to?



Lahko.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:55:11   
bumerang
Sem ti že napisala. Glede na to, da je tvoj prispevek bil reklama, so moji komentarji več kot na mestu. Druga stvar je če so ti všeč ali ne.
Glede ostalega pa boš povedala, ko boš zaposlena več kot deset let in boš doma imela izdelke od desetih generacij.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:58:40   
mamamajča
Bomuser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:59:55   
bumerang
Lahko.

A lahko zapišem še nekaj?
Čeprav neprimerni, če se že človek sprašuje za tem, kaj naj podari vzgojitelju za nekakšno zahvalo, so otrokovi lastni izdelki veliko bolj primerni kot razne kupljene vazice, svečke, pladnji ipd.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 12:03:00   
mamamajča
S tem se pa absolutno strinjam. In verjemi, da bi bil vzgojitelj izjemno vesel- ker konec koncev je otrok ustvaril popolnoma sam nekaj izjemoma za vzgojitelja, verjemi, da je zelo fino

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 12:05:00   
Splišni
klik 

< Sporočilo je popravil Splišni -- 20.6.2009 12:11:05 >

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 12:08:19   
Splišni
U, tole pa meni tudi ni všeč. Tako preresno, nekako turobno mi deluje za tako priložnost, ko otrok in mamica obdarujeta vzgojiteljico. Iz česa pa sploh je to?

Še celo ena posoda za žaro je vmes, če se ne motim ...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 12:33:58   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

U, tole pa meni tudi ni všeč. Tako preresno, nekako turobno mi deluje za tako priložnost, ko otrok in mamica obdarujeta vzgojiteljico. Iz česa pa sploh je to?

Še celo ena posoda za žaro je vmes, če se ne motim ...


Ja, za vzgojitelja so stvari na teh slika preresne. Bi se pa dalo kaj zanimivega naredit, če bi kdo hotel.
Uh, škoda. Žal mi je za tak odzivuser posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: moški vzgojitelj
22.6.2009 8:19:30   
Anonimen
Našadva sta bila skozi celo leto kar precej odsotna iz vrtca, ker smo hodili na krajše in daljše počitnice na Obalo. Zato dobijo vse 4 vzogjiteljice prav fletne majčke z motivom našega počitniškega kraja. Tako sva se z Ano odločili, ker sva hoteli nekaj praktičnega, pa tudi da nekaj pomeni.

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: moški vzgojitelj
22.6.2009 11:14:00   
PIRANJA
se moram oglasiti, ker smo bili v srednji šoli učenci zelo šokirani, ker smo zbirali denar, za razredničarko, ki nas je zapustila ker je zaključevala leto in se odpravljala na porodniško. Zbrali smo denar, se odločili kaj gremo kupit in ji izročili. Dotična oseba se je poslovila, nakar smo naslednje šolsko leto, v njenem kabinetu videli, da zadeve (keramična vaza v obliki slončka, BTW - nam je bila čisto vsem lepa, ker slon simbolizira srečo) sploh ni odnesla domov, niti je ni odvila. Naše posvetilo je bilo še vedno zavito v celofanu.
Od takrat naprej nobeni razredničarki nismo kupili več nič, ker smo bili vsi zelo razočarani ko smo ugotovili, kje se naša vaza dolgočasi....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: moški vzgojitelj
22.6.2009 11:54:20   
mamamajča
ja kruta

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: moški vzgojitelj
22.6.2009 16:19:47   
bumerang
Kruta a realna.
Naslednjič ji raje stisnite roko in ji povejte kaj od srca. In če že morate imeti kaj v drugi roki naj bo to čokolada ali kaj podobnega.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: moški vzgojitelj
22.6.2009 16:59:40   
jakaracman
Ja se strinjam grozne vaze, kič izdelki in risbice.Jaz vedno kupim kaj za pojest in malo za pocrkljat.To leto sta vzgojiteljici dobili piškote iz Zvezdice in Locittane izdelek.
Ali pa recimo za božič , božično zvezdo in Lindt Božička in podobno.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: moški vzgojitelj
23.6.2009 10:49:02   
jannikatja
Se opravičujem, da vdiram v temo: letos imamo otroke prvič v vrtcu, zato me zanima nekaj. kdaj pa date vzgojiteljicam darilo? Mislim, čist na koncu "uradnega" šolskega leta, avgusta, ali že zdaj prej, ko se "taprave" šolske počitnice začnejo? Jaz namreč tudi razmišljam, da bi jim z našima fantoma kaj malega podarila, saj so vse zlate...

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: moški vzgojitelj
23.6.2009 10:55:37   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: jannikatja

Se opravičujem, da vdiram v temo: letos imamo otroke prvič v vrtcu, zato me zanima nekaj. kdaj pa date vzgojiteljicam darilo? Mislim, čist na koncu "uradnega" šolskega leta, avgusta, ali že zdaj prej, ko se "taprave" šolske počitnice začnejo? Jaz namreč tudi razmišljam, da bi jim z našima fantoma kaj malega podarila, saj so vse zlate...


To se boš pa spravševala še nadaljnje 4 leta v vrtcu ali kolikor boste. Vsaj jaz sem se.user posted image  Takod a sploh več ne vem, kdaj sem potem jadala. Verjetno različno.

(odgovor članu jannikatja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: moški vzgojitelj
23.6.2009 11:42:51   
mamamajča
Saj je res hecno dat darilo zadnji šolski dan, enkrat konec junija, če otrok potem še cela dva meseca hodi v vrtecuser posted image
Ampak mi damo vseeno enkrat proti koncu

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: moški vzgojitelj
23.6.2009 13:00:13   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: jannikatja

Se opravičujem, da vdiram v temo: letos imamo otroke prvič v vrtcu, zato me zanima nekaj. kdaj pa date vzgojiteljicam darilo? Mislim, čist na koncu "uradnega" šolskega leta, avgusta, ali že zdaj prej, ko se "taprave" šolske počitnice začnejo? Jaz namreč tudi razmišljam, da bi jim z našima fantoma kaj malega podarila, saj so vse zlate...


Jaz sem v Rustiki kupila čokoladne praline, ki so jih zapakirali v škatlico pa s trakcem prevezali. Čokolado bodo menda že pojedle, pri ostalem težko rečem ali je prahonabiralec ali okras.

(odgovor članu jannikatja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: moški vzgojitelj
23.6.2009 13:07:13   
higuys
Se skoraj ne upam vprašati: Zakaj pa je potrebno (zaželeno, pravilno, etično ali karkoli že) dati darilo ? Tudi , če vam vzgojiteljice grdo zabrusijo nazaj,  če otrokom predvajajo preveč risank, jih ne previjejo, ne nahranijo ...vseeno kaj podarite al kako?


Ne me požret , naš ni v vrtcu pa ne poznam  vrtčevskih običajev.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: moški vzgojitelj
23.6.2009 14:20:40   
mamamajča
Ja itak ni nujno.....

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Celulit
darja72



ne (6%)

malo (29%)

kar nekaj (35%)

veliko (18%)

ogromno (12%)


Število vseh glasov: 217

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!