|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Egoizem
2.7.2009 11:31:31   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Cakam se koga, ki je prevec user posted image .

Kdor čaka, dočaka. user posted image Tukaj me imaš. Kakšne plane imaš z mano? user posted image

Ne gre enaciti egoizma in lenobe. user posted image

Danes nisem ravno intelektualno razpoložena, tako, da... kaj je s tem mišljeno? user posted image


Amaterka. user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Egoizem
2.7.2009 17:39:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Cakam se koga, ki je prevec user posted image .

Kdor čaka, dočaka. user posted image Tukaj me imaš. Kakšne plane imaš z mano? user posted image



S tabo nobenih user posted image , me pa zanima, zakaj mislis, da si egoist? Zaradi katerih dejanj?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Egoizem
2.7.2009 17:41:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Cakam se koga, ki je prevec user posted image .

Kdor čaka, dočaka. user posted image Tukaj me imaš. Kakšne plane imaš z mano? user posted image



Ne gre enaciti egoizma in lenobe. user posted image


Kaj je pa lenoba? Egoizem ali ne? Ali je samo lenoba user posted image ?

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Egoizem
4.7.2009 23:10:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Bolj všeč mi je zamisel o ljubezni, skrbi drug za drugega, prijaznosti ki rodi prijaznost...samo to so na zemlji v 80% vseh dogodkov in dejavnosti ki se živemu človeku dogajajo bolj kot ne utopične sanje. Žal.


E, Gina, sva že dve, ki  o tem samo sanjava.

Sem pa glede na ljudi, kakršni so premalo egoistična. Me hitro nekam peljejo...


< Sporočilo je popravil decembrka -- 4.7.2009 23:11:28 >

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Egoizem
10.7.2009 14:45:33   
ronja
No, jaz pa nikoli nisem mislila, da sem premalo egoistična. Sta me pa zadnjič mami in sestra dobili in mi obe (neodvisno ena od druge) povedali, da moram bolj nase gledatuser posted image ? Da moram bit bolj egoist, skratka... Pa da se preveč matram za druge. Ampak meni se zdi, da sem čisto dovolj egoistična, nimam občutka, da me kdo izkorišča (kar sta tudi sami rekli, da me nihče ne izkorišča, samo da vseeno premalo nase gledam, pa preveč na ostale). Zdaj mi ni več pa nič jasno... Pa že na tem forumu so mi parkrat kaj takega tako med vrsticami ali pa direkt napisali... kaj sem res premalo egoistična?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Egoizem
10.7.2009 14:51:41   
bumerang
Ronja, to se ponavadi prevede v tem stilu: "Dej si že enkrat nekaj novega kupi za oblečt pa se malo uredi, no".

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Egoizem
10.7.2009 15:12:13   
ronja
hehe, od mami bi to še kdaj šlo tako prevest, ampak od sestre pa res ne - če bi jo poznala, bi razumelauser posted image , sva zelo podobni glede tega... Ne, sta mi to precej drugače rekli, mislim tako: resen pogovor, da nekaj pa res narobe delam, da se bom iztrošila, itd...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Egoizem
11.7.2009 12:59:24   
Anonimen
Ne, sta mi to precej drugače rekli, mislim tako: resen pogovor, da nekaj pa res narobe delam, da se bom iztrošila, itd...


Zakaj bi se?
Ce to delas iz ljubezni in veselja, je to pravzaprav zelo egoisticno. Delas iz lastnega zadovoljstva plus se nekdo drug je zato srecen. Kaj bi rada vec?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Egoizem
11.7.2009 14:28:23   
koala
Ponavadi premalo, ker svoje potrebe posatvim daaaaaaaaaaaaaleč nazaj....

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?