|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Egoizem
1.7.2009 7:12:08   
mika
Pri nas pravzaprav ne poznamo egoizma. Nihče ne vleče na svojo stran, v bistvu delamo v dobro vseh nas. Mislim pa na moža, moje starše in na tasta. Kadar kdorkoli kaj potrebuje vedno stopimo skupaj in nobenemu ni teško.
Moji starši in tast itak cvetijo od zadovoljstva, ko nama lahko pomagajo, midva pa tudi imava dober občutek, ko pomagava njim.

Kar se pa tiče drugih, tudi nisem egoistična, vedno prva ponudim roko, če pa me zaje.be, pol mu pa naredim takšnega moralnega mačka, da mu kaj takega ne pride več na misel. Načeloma se pa za ljudi, ki gledajo na svojo rit izogibam...sicer se trenutno niti ne spomnim kakšne takšne osebeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Egoizem
1.7.2009 7:42:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Cakam se koga, ki je prevec user posted image .


Poskusi odgovorit na svoje vprašanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Egoizem
1.7.2009 7:53:12   
Anonimen
če se egoizem meri s tem, kolk se od drugih pričakuje, pol nisem sploh. ker od drugih pa res ničkaj ne pričakujem, oz. sploh ne. tudi od partnerja. moje mnenje je, da naj vsak posameznik počne tisto kar se mu zdi prav in tisto kar si pač želi počet ( oz. naj nekak po pameti fura med temuser posted image ), če pa meni kaj ne paše, je pa to moj problem in se moram izključno jaz s tem ubadat. če sprejmem in mi je kul, je tko kul, če pa ne, me pa noben ne sili da sem va kakršnem koli odnoszu z ljudmi, ki pač niso po mojem okusu in ki počnejo stvari, k men ne sedejo.

po drugi strani pa najbrž kr sem, ker zelo težko koga drugega postavljam pred sebe, oz. nisem pripravljena iti preko sebe zavoljo nekoga drugega. čeprav spet - nisem čist ziher da je to egoizemuser posted image sam nisem pa **** ki povozi vse in vsakogar pred sabo za dosego svojih ciljevuser posted image user posted image to pa nikakor ne - sem spet za načelo, da se večina stvari da narest in dosečt, brez da drugi trpijo zarad tega. no, včasih se res ne da in takrat bom verjetno sebe izbrala. skor ziher, no, lohk pa da bi presenetlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Egoizem
1.7.2009 8:38:32   
Anonimen
Miču, mislim, da mi je jasno kam meriš s tem brskanjem po mnenjih drugih, verjetno da bi rada dobila odgovore, s katerimi boš poskušala standardni pojem egoizma izvzeti iz togih družbenih miselnih okvirjev in v tipičnem vzgojno-izobraževalnem tonu namigniti, da se za altruizmom kot nasprotjem egoizma skriva nič druga kot njegova zrcalna slika in da altruizem brez egoizma ne more obstajati, pa ne zaradi tega ker v odsotnosti slednjega prvi, kot njegova opozicija ne bi mogel obstati, ampak ker je temelj altruizma pravzaprav egoizem sam.

< Sporočilo je popravil ...Che -- 1.7.2009 8:39:56 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Egoizem
1.7.2009 8:41:45   
Anonimen
Z drugimi besedami, tudi tisti, ki sebe smatrajo za premalo egoistične so lahko večji egoisti od tistih, ki sebe smatrajo za zelo egoistične. Na kak način bi lahko to tebi služilo? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Egoizem
1.7.2009 8:47:51   
Anonimen
Kako pa bi definirala egoizem? Da veliko pričakuješ od drugih in ti je to samoumevno, sam pa malo daješ in se ti zdi to povsem sprejemljivo?  V tem smislu?

Sem egoist in nisem. Na splošno sem premalo, v nekaterih stvareh zelo. Postajam bolj egoistična v odnosu s tujci - torej ne dam več vsakemu prednost v trgovini, povem, kaj si mislim,... V družinskih odnosih pa odvisno od situacije. Za ene stvari sem lahko zelo egoistična, za druge sem premalo. Ampak če potegnem črto sem premalo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Egoizem
1.7.2009 9:00:27   
Anonimen
tudi tisti, ki sebe smatrajo za premalo egoistične so lahko večji egoisti od tistih, ki sebe smatrajo za zelo egoistične


s temle se totalno strinjam. glede na to, da ima egoizem en blazno negativen prizvok ( čeprov niti ni tko) in če iz tega negativnega izhajamo, so absolutno največji egoisti ravno tisti, ki to kao sploh niso - so vedno na uslugo, vedno so vsi drugi prvi, sebe vedno na zadnje mesto postavljajo, vse naredijo za druge, da bi ja bli zadovoljni, meli udobno, bla bla bla....in s svojim ravnanjem in obnašanjem v dugih vzbujajo občutke krivde in slabo vest, jih priklepajo nase ( ja kok nej grem,. ko je pa tok dobra in priden in vse mi spedena.....)user posted image evo, to je zame totalni egoziem, pač ta v negativnem smislu.

Kako pa bi definirala egoizem? Da veliko pričakuješ od drugih in ti je to samoumevno, sam pa malo daješ in se ti zdi to povsem sprejemljivo? V tem smislu?


ja, tud tko bi se ga lahko definiralo, jauser posted image to je ena taka družbena definicija. čeprov po moje gre tukaj bolj za egocentričnost, samozadostnost, aroganco, občutek večvrednosti....a je vse to egoizem?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Egoizem
1.7.2009 9:18:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

največji egoisti ravno tisti, ki to kao sploh niso - so vedno na uslugo, vedno so vsi drugi prvi, sebe vedno na zadnje mesto postavljajo, vse naredijo za druge, da bi ja bli zadovoljni, meli udobno, bla bla bla....in s svojim ravnanjem in obnašanjem v dugih vzbujajo občutke krivde in slabo vest, jih priklepajo nase ( ja kok nej grem,. ko je pa tok dobra in priden in vse mi spedena.....)


V tem opisu bi Misek, pa še kdo drugi, prepoznala posesivno cankarjansko mati user posted image

Ne samo to, da v drugih vzbujajo občutke krivde in slabo vest, v svojih prizadevanjih po ustreganju in razdajanju (kao za druge) vidijo mučeništvo, običajno za njihovo požrtvovalnost pričakujejo določen feedback, ki kakršenkoli že je, nikoli ni v skladu z njihovimi pričakovanji, kar jim dodatno posluži kot dokaz, da so ljudje okrog njih nezmožni prepoznati njihova plemenita dejanja, zatorej običajno nehvaležni, nespoštljivi, neupravičeno arogantni, skratka z osebnostnimi lastnostmi diametralno nasprotnimi njihovim lastnim, kar jim vedno znova prebuja občutek osamljenosti, nerazumljene in nesprejete, štaviše, zavržene žrtve, Sv. Plačičipičke skratka...

Uh zgubo sem sapo...

< Sporočilo je popravil ...Che -- 1.7.2009 9:20:03 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Egoizem
1.7.2009 11:02:10   
itata
sej ne morem, da ne bi kej napisala. jaz se smatram za kar egositično osebo, ampak v smislu, da bom vedno imela sebe na prvem mestu, ker za mojo srečo sem sama odgovorna. to pomeni, da ne bom naredila nečesa samo na ljubo drugim (spremenila mnenja, dejanj ali svojih načel), ne bom recimo vzela slabše plačane službe, da bom popoldne prej doma (nisem zato hodila v šolo 17 let), se ne bom odločila za več otrok, ker ne bom cele popoldneve samo po njihovih krožkih letala, bom dala otroka staršem pomerkat, če moža ne bo, da bom šla lahko 3x na teden tečt (edina rekreacija in čas zase in čisti mir) in še kup takih stvari. po drugi strani pa skušam od drugih čim manj pričakovati. čimveč urediti sama. tudi glede partnerja imam tako stališče. in če ga nekaj prosim in ne naredi, tudi jaz njemu ne izpolnim kakšne želje in mu točno povem zakaj... po tretji strani spet imam kredite tako zavarovane, da jih ne bom prenesla na živeče, če umrem in tudi toliko otrok in obveznosti, kolikor jih lahko sama "prenesem", če mi umrejo partner in starši... tako da je zelo veliko nivojev egoizma.

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Egoizem
1.7.2009 12:56:50   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: itata

sej ne morem, da ne bi kej napisala. jaz se smatram za kar egositično osebo, ampak v smislu, da bom vedno imela sebe na prvem mestu, ker za mojo srečo sem sama odgovorna. to pomeni, da ne bom naredila nečesa samo na ljubo drugim (spremenila mnenja, dejanj ali svojih načel), ne bom recimo vzela slabše plačane službe, da bom popoldne prej doma (nisem zato hodila v šolo 17 let), se ne bom odločila za več otrok, ker ne bom cele popoldneve samo po njihovih krožkih letala, bom dala otroka staršem pomerkat, če moža ne bo, da bom šla lahko 3x na teden tečt (edina rekreacija in čas zase in čisti mir) in še kup takih stvari. po drugi strani pa skušam od drugih čim manj pričakovati. čimveč urediti sama. tudi glede partnerja imam tako stališče. in če ga nekaj prosim in ne naredi, tudi jaz njemu ne izpolnim kakšne želje in mu točno povem zakaj... po tretji strani spet imam kredite tako zavarovane, da jih ne bom prenesla na živeče, če umrem in tudi toliko otrok in obveznosti, kolikor jih lahko sama "prenesem", če mi umrejo partner in starši... tako da je zelo veliko nivojev egoizma.


Poraja se mi vprasanje ali je to o cemer govoris res egoizem ali zdravorazumsko in racionalno zastavljanje zivljenskih zadev.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Egoizem
1.7.2009 13:17:47   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

največji egoisti ravno tisti, ki to kao sploh niso - so vedno na uslugo, vedno so vsi drugi prvi, sebe vedno na zadnje mesto postavljajo, vse naredijo za druge, da bi ja bli zadovoljni, meli udobno, bla bla bla....in s svojim ravnanjem in obnašanjem v dugih vzbujajo občutke krivde in slabo vest, jih priklepajo nase ( ja kok nej grem,. ko je pa tok dobra in priden in vse mi spedena.....)


V tem opisu bi Misek, pa še kdo drugi, prepoznala posesivno cankarjansko mati user posted image  


S citiranim se globoko strinjam. cankarijanske matere so egoisticne matere (ne v vseh primerih, ve vecini pa, kakor kaze praksa)

Ne samo to, da v drugih vzbujajo občutke krivde in slabo vest, v svojih prizadevanjih po ustreganju in razdajanju (kao za druge) vidijo mučeništvo, običajno za njihovo požrtvovalnost pričakujejo določen feedback, ki kakršenkoli že je, nikoli ni v skladu z njihovimi pričakovanji, kar jim dodatno posluži kot dokaz, da so ljudje okrog njih nezmožni prepoznati njihova plemenita dejanja, zatorej običajno nehvaležni, nespoštljivi, neupravičeno arogantni, skratka z osebnostnimi lastnostmi diametralno nasprotnimi njihovim lastnim, kar jim vedno znova prebuja občutek osamljenosti, nerazumljene in nesprejete, štaviše, zavržene žrtve, Sv. Plačičipičke skratka...


Ko mama sinu prepusca odlocitve o tem kaj naj naredi glede bolezni je IMO skrajni egoizem. Skrajni zato, ker mu v narocje vrze vso odgovornost, ki sledi. "Zrtve" so najvecji egoisti. Nikoli niso za nic krivi, vse kar naredijo je - ja saj si rekel/rekla naj naredim tako/ da lahko/ da ni problema... Vedno se "strosijo" na druge, posvetijo zivljenje drugim, in seveda na besedah nic ne pricakujejo.
Egoizem je (pa ne samo egoizem) ko zenska ze 10 let ima (baje) previsok  pritisk, klicejo se resilci, ona ne pusti, da ji zmerijo pritisk - histerija na veliko, pazi se kaj se rece in kako se rece zaradi njenega pritiska, karkoli slisi kar ji ni vsec ima napad pritiska ipd.... In po 10. letih se slucajno zve oz. potrdi zdravnik, da zenska nima nobenih tezav z visokim pritiskom. Vec kot deset let delanja norca iz lastnih otrok, moza in okolice se po zdravnikovi izjavi o normalnosti pritiska sploh ne omenja. To je trdi egoizem. Ko te ne zanima nihce, ko te ne zanima ali obremenjujes lastne otroke, ali im morda unicujes zivljenje ipd... zanima te samo, da dobis tisto kar hoces. In tega ne dobis, ker ne mores dobiti pravljico in iluzijo. V zivljenju ni nicesar razen tebe in tistih, ki tebi sluzijo. Drugo ne obstoja.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Egoizem
1.7.2009 14:21:44   
itata
mišek: potem sem jaz zdrav egoist... user posted image

ti dam jaz še en dober primer egoizma. moja teta. isto "žrtev". se ji ni dalo hodit pomagat staršem, ker je živela 200 km stran, moj fotr pa "samo" 130. ok. moj fotr je hodil vsako soboto dol, ko je bil oče njegov na smrtni postelji, da je peljal mamo v trgovino, na banko, k frizerju. sestra njegova (teta moja) se je pa kao s fotrom svojim skregala, ker je njenemu možu rekel, da ne sme kadit v hiši, ampak naj gre na vrt (kr neki). in kao se niso vozili veliko dol tudi, ker je bilo njenemu sinu slabo v avtu - pa je bil takrat star že 20 let (spet kr neki). no in potem je oče umrl (moj dedek) je pa priletela na vrat na nos, kolk je boga (prej je pa 5 let ni bilo!) in prizadeta itd itd. in kako bo ona zdej mami svoji pomagala. hodila neki časa vsak vikend dol. jo rihtala, se ukvarjala z njo, peljala na morje!! je mama prodala hišo, ker je bila prevelika zanjo, kupila stanovanje in ga napisala na hčerko (mojo teto). in nikoli ne uganete kaj se je zgodilo. zdej pride 3x na leto in še takrat gre mama (moja babica) spat v dnevno sobo, hčerka pa lepo v spalnico. pa kadar je treba babico kam peljat (to je 2x na leto, ko gre v toplice) mojo teto vsakič en drug sklep boli al pa nazadnje je bil izgovor, da je morala možu kapljice v oči dajat. ej za kozlat. sam pol si pa mislim, da moja baka pa tud smotana kot je, bi vzela lahk kufre in se k njej odpeljala pa rekla ej sva se zmenile, da me boš rihtala, če ti dam stanovanje, stanovanje maš, rihti me! to bi pa jaz naredilauser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Egoizem
1.7.2009 18:23:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Cakam se koga, ki je prevec user posted image .


Poskusi odgovorit na svoje vprašanje.


user posted image user posted image

Pocakaj...ker mi ni jasno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Egoizem
1.7.2009 18:24:58   
Anonimen
Miču, mislim, da mi je jasno kam meriš s tem brskanjem po mnenjih drugih, verjetno da bi rada dobila odgovore, s katerimi boš poskušala standardni pojem egoizma izvzeti iz togih družbenih miselnih okvirjev in v tipičnem vzgojno-izobraževalnem tonu namigniti, da se za altruizmom kot nasprotjem egoizma skriva nič druga kot njegova zrcalna slika in da altruizem brez egoizma ne more obstajati, pa ne zaradi tega ker v odsotnosti slednjega prvi, kot njegova opozicija ne bi mogel obstati, ampak ker je temelj altruizma pravzaprav egoizem sam.


Par vrstic, da prides do pike user posted image ; ampak nimam cilja. Ni mi jasen, egoizem, pa mal tipam. Bom videla, kam bodo sle tipalke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Egoizem
1.7.2009 20:21:37   
Anonimen
če se egoizem meri s tem, kolk se od drugih pričakuje


Ne vem, po cem se, mi ne da spat user posted image , mogoce tudi po tem, koliko pricakujemo od sebe in od drugih.
Ampak tokrat baš nimam pojma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Egoizem
1.7.2009 20:22:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Kako pa bi definirala egoizem? Da veliko pričakuješ od drugih in ti je to samoumevno, sam pa malo daješ in se ti zdi to povsem sprejemljivo?  V tem smislu?


Ankica, ne vem. Nimam pojma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Egoizem
1.7.2009 20:39:14   
Anonimen
Kakor kdaj in odvisno s kom.Nekje preveč drugje premalo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Egoizem
1.7.2009 20:44:55   
Anonimen
Sem se razdajala za druge. Bila vsakič razočarana nad feedbackom. Prava mučenica. user posted image  Potem sem prebrala knjigo Umetnost egoizma. Zdaj z lahkoto rečem ne in se postavim na prvo mesto. Kar delam, delam zato,ker jaz tako hočem in ne zato, ker drugi to pričakujejo od mene.
Za vse tiste, ki niso bili vajeni, da rečem ne, sem zdaj vse razen človek. Ma, kolk mi je fino brez teh pijavk. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Egoizem
1.7.2009 22:48:36   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Sem se razdajala za druge. Bila vsakič razočarana nad feedbackom. Prava mučenica. user posted image  Potem sem prebrala knjigo Umetnost egoizma. Zdaj z lahkoto rečem ne in se postavim na prvo mesto. Kar delam, delam zato,ker jaz tako hočem in ne zato, ker drugi to pričakujejo od mene.
Za vse tiste, ki niso bili vajeni, da rečem ne, sem zdaj vse razen človek. Ma, kolk mi je fino brez teh pijavk. user posted image


Enako... To knjigo moram potem pa tudi jaz prebrati!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Egoizem
2.7.2009 1:30:23   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Cakam se koga, ki je prevec user posted image .

Kdor čaka, dočaka. user posted image Tukaj me imaš. Kakšne plane imaš z mano? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Egoizem
2.7.2009 10:21:30   
muška
odvisno iz katere smeri in v katero smer piha veter user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Egoizem
2.7.2009 11:10:33   
mojamura
mislim, da smo ljudje na splošno gledano zelo nagnjeni k egoizmu (eni bolj drugi manj). 2 človeka, ki sta enako egoistična ne moreta biti partnerja, to bi bilo isto, kot da daš skupaj jing in jing, minus in minus....nasploh pa ne gre le za egoizem, ampak za vse take deviantne človeške lastnosti, kot so recimo ljubosumje, narciosidnost etc.

Ker pa sama sebe verjetno ne ocenjujem objektivno, ne bom rekla ali sem ali nisem egoist.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Egoizem
2.7.2009 11:24:15   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Cakam se koga, ki je prevec user posted image .

Kdor čaka, dočaka. user posted image Tukaj me imaš. Kakšne plane imaš z mano? user posted image



Ne gre enaciti egoizma in lenobe. user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Egoizem
2.7.2009 11:25:00   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: itata

mišek: potem sem jaz zdrav egoist... user posted image


Menda ja nisi dvomila ?! user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Egoizem
2.7.2009 11:25:58   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Cakam se koga, ki je prevec user posted image .

Kdor čaka, dočaka. user posted image Tukaj me imaš. Kakšne plane imaš z mano? user posted image

Ne gre enaciti egoizma in lenobe. user posted image

Danes nisem ravno intelektualno razpoložena, tako, da... kaj je s tem mišljeno? user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?