|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 16:40:05   
ZARA
Jao, raho. A ti povem en podatek? Moja pupsa nosi sp.gate št 92. pri 5,3 letih.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 16:42:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jao, raho. A ti povem en podatek? Moja pupsa nosi sp.gate št 92. pri 5,3 letih.


Ja pa daj kupi večje, no.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 16:42:49   
ZARA
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 16:50:46   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

A to pomeni, da bomo še naslednje leto nosili 86user posted image ?



Vasja bo drug mesec star pet let in nosi hlače 98, pa so mu prevelike. V bistvu so mu bolj prav 92, ampak te nosi Kajetan, ki je star tri leta, pa da imata vsaj hlače različne cifre, če že zgornje dele nosita oba 98-104. Frutka mi je lani dala nekaj hlač št. 104, ki jih je njen samo dva meseca starejši Filip takrat že prerastel, Vasju pa še letos sploh niso prav (preširoke v pasu, da mu kr dol padajo, spodaj predolge...).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 16:53:46   
Nina00
Moj sin je imel pri 18. mesecih 83 cm in 10.4 kg. Pri enem letu pa je imel 9 kg. Pri 2,5 letih je še vedno suh, a močan fant. P ni nikoli komentirala, da bi mu morali vsiljevat bolj kalorično hrano. Le zakaj? Fant z užitkom in veliko je, a je, tako kot tvoja, zelo živahen in vse pokuri.
Nikar se ne sekiraj in uživaj v tem, da imaš ješčega, zdravega in živahnega otroka user posted image  

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 17:00:45   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Potem bo pa najboljše, da vse kar je v 74 prišparam še za naslednje letouser posted image (pa kje ste videli, da otrok 3 leta nosi iste hlačeuser posted image ).



Pri nas ima tudi ene že 3. poletje user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 17:39:55   
Raho
Ma res mi ne gre v glavo, ker nosi naš gospodič pri 4,5 letih 116 ali 122user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 18:34:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Potem bo pa najboljše, da vse kar je v 74 prišparam še za naslednje letouser posted image (pa kje ste videli, da otrok 3 leta nosi iste hlačeuser posted image ).



Pri nas ima tudi ene že 3. poletje user posted image


Enako user posted image .

Tiste od prvega leta so ji se vedno prav user posted image user posted image .  Pa drugace ni majhna....samo mati so škrti user posted image user posted image

(odgovor članu Nina00)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 19:30:59   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Ma res mi ne gre v glavo, ker nosi naš gospodič pri 4,5 letih 116 ali 122user posted image

Ja, saj gornja dele in vse ostalo dokaj normalno...  tam od 98 - 128, gate ima pa ene tako male pa tja do 116 - bokserce.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 19:33:47   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jao, raho. A ti povem en podatek? Moja pupsa nosi sp.gate št 92. pri 5,3 letih.


ja sej našjih ima že 6 pa pol, pa ma še vedno gate št 92. Pa kratke hlače tudi, so mu še prav. Ima pa 19.700g pri 122cm višine.user posted image Je pa ful zdrav, da potrkam.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 19:36:32   
blaža
Mi pri gatah in poletnih oblačilih kar šparamo, samo pri zimskih je pa kar pestro. Hlače takoj preraste, pa majice z dolgimi rokavi tudi.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 19:51:05   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
ja sej našjih ima že 6 pa pol, pa ma še vedno gate št 92. Pa kratke hlače tudi, so mu še prav. Ima pa 19.700g pri 122cm višine.user posted image Je pa ful zdrav, da potrkam. 


Ja, saj Zara ima ene 115 cm in 18 kil. Zdrava je pa tudi zelo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 19:53:20   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: blaža
ja sej našjih ima že 6 pa pol, pa ma še vedno gate št 92. Pa kratke hlače tudi, so mu še prav. Ima pa 19.700g pri 122cm višine.user posted image Je pa ful zdrav, da potrkam. 


Ja, saj Zara ima ene 115 cm in 18 kil. Zdrava je pa tudi zelo.


Sej to, da so zdravi je najboljši pokazatelj, da je vse ok. ma prav na jetra mi gre ena " kolegica", ko ma vedno pripombe, da kako je suh, pa da mora malo več jest, mu pravi?! Ma haloo?! Sej on kar precej poje, pa ni izbirčen, ma je pač suh. Tudi midva z možem sva bla, ko sva bla mala. Jaz vedno pravim, glavno, da je zdrav.

Sej njen pa je tako trebušast pri dveh letih, da je kar veselo videt. A to je pa zdravo user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 20:01:50   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
Sej to, da so zdravi je najboljši pokazatelj, da je vse ok. ma prav na jetra mi gre ena " kolegica", ko ma vedno pripombe, da kako je suh, pa da mora malo več jest, mu pravi?!

Če sem se kaj naučila iz prehranjevalnih navad otrok je to, da vedno pojedo toliko kar rabijo. Nič več in nič manj. Na organe mi gre pa folk, (pri tej debati sem res občutljiva) ki bi jih kar konstantno pital. Sploh na obiskih...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 20:08:40   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: blaža
Sej to, da so zdravi je najboljši pokazatelj, da je vse ok. ma prav na jetra mi gre ena " kolegica", ko ma vedno pripombe, da kako je suh, pa da mora malo več jest, mu pravi?!

Če sem se kaj naučila iz prehranjevalnih navad otrok je to, da vedno pojedo toliko kar rabijo. Nič več in nič manj. Na organe mi gre pa folk, (pri tej debati sem res občutljiva) ki bi jih kar konstantno pital. Sploh na obiskih...



Sej mene je blo tudi enkrat sram, ki sem študirala, da ima otrok od kolegice tri leta. Pa sem študirala naprej, da 2. rojstnega dneva, se pa ne spomnem, da bi praznovali. V bistvu jih je pa ta dan praznoval komaj 2. leti.user posted image Je ogromen otrok, pa skozi samo melje. Groza in strah. Res, da se je že rodil velik( 60 cm), ma ni normalno, da se skozi z nečem baše. Pa ne z zdravimi rečmi,.. Pa mleka spije 360ml.user posted image Ne vem, mogoče sem preveč kriotična. sej jaz nič ne rečem, samo, da se moje pusti na miru kakšni so.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 20:11:30   
ZARA
Ja, itak. Vsak po svoje. Mi pa po naše. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 20:12:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: blaža
Sej to, da so zdravi je najboljši pokazatelj, da je vse ok. ma prav na jetra mi gre ena " kolegica", ko ma vedno pripombe, da kako je suh, pa da mora malo več jest, mu pravi?!

Če sem se kaj naučila iz prehranjevalnih navad otrok je to, da vedno pojedo toliko kar rabijo. Nič več in nič manj. Na organe mi gre pa folk, (pri tej debati sem res občutljiva) ki bi jih kar konstantno pital. Sploh na obiskih...


Bas tako.
Za organe odebelit pa ni dovolj bolda.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 20:15:05   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ja, itak. Vsak po svoje. Mi pa po naše. user posted image



user posted image user posted image user posted image

Pa še pesmico imamo mi za Matijo od Lili Prap:

Suha južina Matija, rad se v divjem ritmu zvija.
Pleše step in ča, ča, ča,
Dokler si nog ne zavozla.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 20:26:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: blaža
Sej to, da so zdravi je najboljši pokazatelj, da je vse ok. ma prav na jetra mi gre ena " kolegica", ko ma vedno pripombe, da kako je suh, pa da mora malo več jest, mu pravi?!

Če sem se kaj naučila iz prehranjevalnih navad otrok je to, da vedno pojedo toliko kar rabijo. Nič več in nič manj. Na organe mi gre pa folk, (pri tej debati sem res občutljiva) ki bi jih kar konstantno pital. Sploh na obiskih...


meni isto. sploh, ker se mene v otroštvu dobesedno pitali (stari starši), kasneje pa skrivali hrano pred mano (doma) user posted image  še vedno se po cele dneve ukvarjam s to kur*** hrano user posted image
otroku pustim, da je, kar mu paše. in moram rečt, da sploh ne mara nekega junk fooda. najraje ima juho, meso, solato. bonbone je na vsake kvatre, čokolado tudi. vse sladkarije ima na dosegu roke, pa redko vzame sam od sebe.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 20:49:57   
rija
....in malo pomfrita....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 20:52:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

A to pomeni, da bomo še naslednje leto nosili 86user posted image ?

Ker potem sploh ne potrebujemo nove garderobe?user posted image

Zdaj počasi lezemo anmreč iz 80 na 86. Ampak izjemno počasi...


saj veš, da moj še pri 3,5 nosi 86....vsaj poletne stvari, ki mu niso prekratkeuser posted image user posted image
hm 92 mu še z riti pada......user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 20:55:03   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ma res mi ne gre v glavo, ker nosi naš gospodič pri 4,5 letih 116 ali 122user posted image

Tole bo Vasja verjetnoo nosil v šoli, in to ne v prvem razredu. Če ima pa 16,4 kileuser posted image . Zadnjega pol leta je začel kar fajn jest v primerjavi s prej. In je dobil gor slabe pol kile, bravo našiuser posted image . Zadnjič sem mu kupila majico 110/116 in je v njej kot vojna sirota, vse visi z njega. Pa je popolnoma zdrav. Smo pa v familiji vsi iz palčkove dežele, tako da niti ne pričakujem, da se bo profesionalno bavil z basketomuser posted image .

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Saj me ne skrbi...
6.7.2009 22:12:00   
Raho
Sicer je pri nas tako,d a se je Črtomir samo potegnil. Res je bil pri 18 mesecih majhen debelušček - imel je skoraj 15 kg in bil velik 87 cm, vendar se je od leta in pol do sedaj zredil samo za 4 kg. Pri 4,5 letih je velik 117 cm in težek 19 kg. Prej sem mu vedno morala kupovati kavbojke relaxed fit, sedaj pa mu kupujem slim fit, ker mu vse, ki so normalne dobesedno padajo iz riti.user posted image

Zgleda pa - po višini - ko da ponavlja vrtecuser posted image user posted image user posted image .

V svoji skupini je bil največji - večji od tistih, ki letos jeseni grejo v šolouser posted image

Je pa res, da več ne je toliko kot je prej - mala ga prekaša.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Saj me ne skrbi...
7.7.2009 8:30:44   
viv_
Raho, pri nas je isto...

Mirna je pri svojih 5,5 letih velika 123 cm in tehta 23 kg. Pri enem letu je imela ta punca 13 kg.

Tamala je pa cel špaget pri 2,5 letih ... Visoka je 90, theta pa (včerajšnji podatek) 12,5.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Saj me ne skrbi...
8.7.2009 7:42:35   
barni
Nasa je pri 19 mesecih imela 85 cm in 12 kg. Sem mislila, da je prelahka, pa je cist ok.

Samo cudi me, ko pravite, da nosite se stevilke 80,86... Mi smo na 92 in prav jezi me, ko sem zadnjic kupila pizamo v celem 92 in je premajhna, kosem jo vzela iz susilca?! Bi jo kar nazaj nesla.

Hlace imamo vse stevilko 92, zaradi dolzine, edino od H&M so cifre po mojem bolj realne in ji je se prav 86.

V pasu pa, hvala bogu imajo ene elastike in strikce...

Zgornji deli pa itak 92. Ne vem ali mi susilec vse tako skrci, ali pa imeajo ene firme res cuden merski sistem.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?