|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
23.7.2009 7:09:54   
Trilc
no, pa se nekaj dogaja tudi pri meni. Včeraj nisem več zdržala in sem okoli pol noči delala test FS trakec. In in in... taka rahla, a široka in na pravem mestu tokrat še ena rahla rahla črtica... poleg močne :). Sicer vem da to še ni to, ampak malce več upanja pa le imam... zdej  pa zdržati par dni in ponoviti vajo..... joj da bi bla.... ko bi le bila... user posted image

lep dan vsem.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
23.7.2009 7:35:51   
MLADAMAMICA
Upam da boš zagledala plusek ali plus Trilc. jaz sem zjutraj porabila še drug ClearBlue (včeraj sem namreč kupila dva) in je bil spet plus user posted image  resnično upam da je uspelo tudi vama, ker vem kakšna razočaranja znajo bit. Končno je posvetilo meni, tudi tebi bo. Upam da boš srečka nosečka user posted image

(odgovor članu Trilc)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
23.7.2009 9:51:00   
Anonimen
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: anabelaana

lep pozdrav punce!
jap,tudi jaz se soocam z vsem tem okrog zanositve.
Trlic pri meni je tudi tako od dec neredne M enkrat na 33dni enkrat na 40dni sedaj bi jo morala dobit sicer pojma nimam kdaj ker niti vem ne na koliko dni naj si jo racunamuser posted image
bega me pa sledece,do sedaj sem vedno 10-15dni pred M dobila ogromen podkozni mozolj ki je par dni pred M izginil,bradavice so me na dotik bolele....do danes pa teh znakov ni,od zadnje M je točno 28dni,na trenutke zacutim spikanje v desnem jajcniku,vceraj zjutraj me je tako zabolelo v spodnjem delu trebuha kot nekaksen krc,že dva dni me pa v levi dojki kar na enkrat zaboli,zaščemi,zaskeli(neznam opisat)user posted image testa se nisem delala in ga tudi ne nameravam se,mislim da je se prezgodaj.
tko da sem cist zbegana,ker teh predznakov za M ni.kako ste kaj druge imele preden ste zanosile?

hvala i Lp


anabelaana, tudi jaz sem bila v podobni situaciji, ko sem čakala, ali sem user posted image  ali nisem. Je pa res, da sem imela cikluse precej redne in običajno vem, kdaj imam ovulacijo. Pri meni je bilo takole: user posted image  imam približno na 28 dni (en dan manj ali več). Čutila sem ovulacijo 14-ti dan ciklusa, en dan prej in en dan zatem sva user posted image , 17-ti dan ciklusa (torej 3 dni od ovulacije) sem zvečer imela močne bolečine v spodnjem delu trebuha (ne v jajčnikih), kot bi me nekdo z nožem špikal, kar je bila zame popolna novost (trajale so cca 3 ure), naslednje dni ni bilo več teh krčev, sem pa v naslednjih nekaj dneh občutila rahle bolečine v desnem jajčniku (podobne bolečini ob ovulaciji, a ne tko močne). 23 dan ciklusa (torej 9 dni od ovulacije) sem opazila na wc papirju zelo zelo rahlo obarvan izcedek (svetlo rjavkast), kar bi lahko nakazovalo na vgnezditveno krvavitev. Izcedek od tega dne dalje je bil gostejši, v zelo majhnih količinah, 27-ti dan pa kot kepica (torej zelo gost). V teh dneh sem čutila napihnjenost in znake bi lahko primerjala tistim pred prihajajočo user posted image  . Ves čas sem čutila utrujenost. Včasih sem čutila občasno slabost. 28-ti dan sem zopet opazila zelo zelo rahlo obarvan izcedek na wc papirju (lahko bi prihajala user posted image ), a le zjutraj, popoldan nič več. Potem sem zopet imela krče v maternici - občasne, kratko trajajoče. Prsa me niso čisto nič bolela niti niso bila občutljiva, bazalno temperturo sem si merila, a je kazalo kot da sem podhlajena (nikoli ni presegla 36.5, včasih je bila celo pod 36?), pa zaprta sem bila tam od 24 dneva ciklusa dalje. Prvi test sem delala na 24 dan ciklusa (torej kar 4 dni pred user posted image ), popoldan, in je bil seveda negativen (Mullerjev vijola). Počakala sem, da mi user posted image  zamuja in test sem ponovila 31 ti dan zjutraj (torej, ko mi je zamujala dobra 2 dni) in pokazal se je rehel, a dobro viden, plusek na CB. Kaže, da sem user posted image . Testa nisem ponavljala in ga tudi ne bom, na pregled se pa tudi še nisem naročila (zaenkrat sem brez G in iščem novega/novo). Upam, da je vse ok.
Se pa opravičujem, ker sem označila anonimnost (no, ne vem kako to sploh deluje, recimo, da sem zdajle anonimna ;))...ne bi se še izpostavljala, dokler ne bo zadeva bolj jasna.

(odgovor članu anabelaana)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
23.7.2009 10:25:30   
anabelaana
dobro jutro punce!
"anonimen"hvala za obrazlozitev in seveda iskrene cestitkeuser posted image
v katerem krogu si pa zanosila-ce smem vprasat?js sem sicer se na samem zacetku sedaj sem v 2 krogu,zato pa tudi ne delam panike saj je naceloma eno leto potrebno da bi se kar koli prijelo in uspelo.me pa zelo bega to kar se sedaj dogaja ker se mi prej nikoli ni,res da sem pred enim letom nehala s KT ki sem jih pila 5let,amapk tudi pred tem sem M imela vedno redno.
tudi jaz cutim ovulacijo spikanje v jajcnikih,ampak poskusam to odmislit slonckam vsak dan in se nocem obremenjevat s tem ker sem se bolj napeta.
pocakala bom se eno 10dni ce ne bo nikkršnih predznakov,znakov bom naredila test,v vsakem primeru mi ostane le cakanje......

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
23.7.2009 18:49:10   
niky31
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

najlepša hvala user posted image user posted image user posted image  full sm happy in upam da boš ti tut ugledala plus-ek. končno... sploh ne vem kako naj povem možu, kako naj ga presenetim... kr jokam od veselja user posted image  - to bo moj prvi user posted image


************************************************************************
user posted image user posted image user posted image  čestitam user posted image user posted image user posted image , želim ti lepo nosečnost. Niki31

Lahko ti povem moj načrt ki ga mam za mojegadragega čebo pokazal test da sem user posted image

Jaz bom kupila ene lepe copatke za dojenčka v prozorni škatlici in ga poskušala spraviti v restavracijo na večerjo ali bom pripravila kaj lepega doma kjer mu bom dala zavite copatke v darilni papir. Majhno presenečenje - user posted image  . ali poleg copatk tudi pozitiven test ?!user posted image  

Dršte pesti da bi bil test pozitiven tudi pri meni, test bom naredila čez tri dni. 
Bojim  se da bom razočarana, ker sem imela takoj zelo posebne znake in sem skoraj  prepričale da sem noseča user posted image .






















(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
23.7.2009 22:35:20   
slovenka
Jaz sem pa pri prvi user posted image v soboto zjutraj laufala na WC, naredila test in se kar od tam drla - lubi, bebija dobima user posted image user posted image user posted image Čeprav mislim, da bom v drugo bolj skulirana, pričakujem enako reakcijo. Jaz še za RD darilo težko zdržim, da mu vnaprej ne povem, kaj je, kaj šele za jenčka user posted image

Meni je najboljše, če test skupaj delata, če sta že bebija skupaj delala... naj tudi on malo živčka, kaj bo pokazalo in se potem veseli...

Pa jaz tega ne bi sporočala v restavraciji ali na podobnem javnem mestu - se prikrajšaš za resnično veselo reakcijo, metanje po postelji, kričanje in norenje... user posted image Ups, mogoče sva pa samo z mojim taka norca user posted image

< Sporočilo je popravil slovenka -- 23.7.2009 22:37:09 >


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu niky31)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
24.7.2009 6:33:49   
Trilc
pa se je ulilo.... nič ne bo z user posted image ali user posted image . user posted image

lep dan vseeno vsem....



(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
24.7.2009 8:35:06   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

PUNCE... sem šla predčasno domov iz šihta, nism mogla zdržat, da ne naredim testa... CLEARBLUE je pokazal močan + kaj pa zdej? nemorem verjet... mam še en test, a ga naredim danes ali jutri? ali je to zihr?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BRAVO!!!




IZVIRNO SPOROČILO: Trilc

pa se je ulilo.... nič ne bo z user posted image ali user posted image . user posted image

lep dan vseeno vsem....



BOMO PA DRZALE PESTKE ZA NASLEDNJI KROG!!!

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
24.7.2009 9:40:34   
aleunam
Čestitke!!!! user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
24.7.2009 10:09:11   
soncnica 3
Čestitam!user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pred 5-imi leti delala test s Clearblujem 1 dan po predvideni M, pa se j ejasno pokazaluser posted image in čezuser posted image je luč sveta ugledal moj zlati otrok.

Lp, Sončnica

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
3.8.2009 19:55:14   
dalilah
Mene pa zanima kok časa ste se matrale zanosit prvič?
jaz se trudim 5 mesecev pa nič, saj vem da dlje traja, sam učasih se že mal jezim, da bi lahko že kaj bilo. Imam pa vsak mesec boleče razdražene bradavice, občasno krvav izcedek in kovinski okus v ustih, pa še vedno nič...user posted image  Nekatere pravijo da se telo pripravlja, nekatere da je psiha. Najbrž bo pri men kar psiha, ampak ker si dojenčka želim že dolgoooo, tega kar ne morm odmislt in vsak dan fantaziram,hm...
Vsak mesec ko pride M, sem zelo razočarana.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
4.8.2009 8:50:04   
ŽanaTaja
Pozdavljene...

Tudi midva z mojim delava na otročku in da vam povem, da sem v petek imela O in da od nedelje naprej čutim špikanje v jajčnikih ampak tako rahlo, me pa ful bolijo bradavice, na dotik....
Sicer sem že mamica, ampak prvič, so bili čisto drugačni znaki, prsi so me tako bolele, da nisem morala niti po stopnicah brez, da bi si jih držala...

Če nama je uspelo nama je v prvo, za kar bi nama podelila medaljo, ampak vseeno močno upam, da nama je resnično uspelo....

Vam javim ko bom delala test, sem pa tako nervozna, da bi ga že kar zdaj čeprav vem, da itak nebi še nič pkazal ali pačuser posted image

Me pa zanima Niki31, kaj se je s teboj zgodilo, al jeuser posted image  in boš čezuser posted image  ujčkala al si tako razočarana, da nisi nič sporočila...al si pa čist iz sebe, kar močno upam, da je to drugouser posted image

Mlada mamica - tebi pa iskrene čestitke....in kdaj boš zibala...si si že izračunala.....mislim da aprila, ker če bi jaz bila zdaj noseča, bi imela rok aprila in to 24.....

Punce sej bo ene prej ene kasneje...pa tiste ki vam tokrat ni ratalo v nove boje....1x sigurno bouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dalilah)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
4.8.2009 13:53:35   
soncnica 3
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

PUNCE... sem šla predčasno domov iz šihta, nism mogla zdržat, da ne naredim testa... CLEARBLUE je pokazal močan + kaj pa zdej? nemorem verjet... mam še en test, a ga naredim danes ali jutri? ali je to zihr?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BRAVO!!!




IZVIRNO SPOROČILO: Trilc

pa se je ulilo.... nič ne bo z user posted image ali user posted image . user posted image

lep dan vseeno vsem....



BOMO PA DRZALE PESTKE ZA NASLEDNJI KROG!!!


Srečno user posted image in bodoče user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
4.8.2009 22:08:54   
niky31
Živjo,

Na žalost ni bilo nič. Nisem noseča in sem se pridružila AUGUSTOVKAM NA UPAJMO SKUPAJ.

No res je da je želja po dojenčku zelo velika, se zavedam da ne mora uspeti prvič.

No ma upam da bom kmalu zagledala +, kar želim tudi vsem vam ŽANATAJA, DELILAH,..,da bi čimprej ugledale plusek in bi se potem vse skupaj preselile na drugo temo na forumu in si izmenjavale občutke nosečnosti.

Vso srečo vsem borkam in se slišimo, vam bom sigurno sporočila kaj se dogaja.




(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
5.8.2009 7:29:35   
ŽanaTaja
Oh Niki31...jaz pa sem mislila, da je in da greva skupaj k Aprilčicam...sej bo boš vidla vsem nam ne more uspet takoj.

Jaz pa še zmeri upam, čeprav me je tako strah da ne bo nič, da me bo kap zadela, čeprav vem, da potrebujem veliko optimizma in da 1x bo....user posted image

Niki31 - držim pesti in močno upam, da boš maja dobila svojo štručko....ti znaki ki kar neki napovedujejo...user posted image  boljš jim ne zaupat....

(odgovor članu niky31)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
5.8.2009 13:43:12   
ŽanaTaja
Evo mene novo in nadvse ponosna nosečkauser posted image

Punce jaz vam izsrca želim, da vse zagledate ta plusek in da bom vse drugo leto ponosno vozičkaleuser posted image

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
5.8.2009 15:34:25   
slovenka
Žana Taja, čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image

k vozičkanju pa dodaj - da nas ne bi zize bolele od dojenja in da ne bi bile preveč neprespane... Jaz sem tudi včasih videla samo mame, kako vozičkajo, ozadja pa ne user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
5.8.2009 17:28:10   
niky31
Živjo Žana Taja,

Suuuuuuper, user posted image user posted image user posted image  ČESTITAM.

Me je kar streslo, si ne morem predstavljati kako moraš viti srečna in vesela user posted image .

Želim ti srečno nosečnost, čim manj slabosti  in čim lepiših trenutkov v nosečnosti.

Upam da se ti pridružim augusta. user posted image      Drži pestke za nas borke.

user posted image user posted image user posted image        user posted image user posted image user posted image      user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
5.8.2009 19:45:01   
ŽanaTaja
Niki itak da boš....nič dvomit...lepo user posted image  pa bo...ti držim pesti na rokah in nogahuser posted image

Vsem vam resnično iz srca, je pa to tok dober občute, vam povem, da itak niti ne dojameš...

Pa pa

(odgovor članu niky31)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
5.8.2009 20:12:29   
niky31
Hvala Žana Taja,

z 07.08. štartava najin maraton user posted image user posted image user posted image in 29,08. bom delala test.

A je bil prvi poskus?user posted image

Še nikoli si nisem tako želela da bi bilo augusta konec user posted image .

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
5.8.2009 21:16:38   
ŽanaTaja
Niki31 - prvi poizkus...zato sem še tolk bolj ponosna...sva rekla mesec po poroki začneva delat bibico in nama je ratala.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti boš pa majčica, sam ne obupat...pa če ne maja bo pa junija...enkrat bo..sigurno....

Bom te kukala kako in kaj gre tvoj boj....user posted image

A že imaš kakšnega sončka doma??

(odgovor članu niky31)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
5.8.2009 22:12:55   
niky31
Ne, ne, delava na prvem najinem otročičku. user posted image

Že nekaj let si ga zelo želim, ma sva s partnerjem pričela s prvimi poskusi da bi zanosila prejšnji mesec.

Zelo si želim da bi mi čimprej uspelo. user posted image




(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
6.8.2009 7:21:34   
ŽanaTaja
Niki31 - itak da ti bo...čeprav je hudo, ko misliš da je že, pa spet pride ta user posted image , sam verjemi da ti bo...

Midva sva tudi začela julija delat dojenčka, pa sem mislila eh sej itak še ne bo, bi rajši imela bolj v poletnih mesecih, in glej,,pa se je prijelo in ga dobimo točno v aprilu, takrat ko ima moj možek rojstni dan...

Sam verjet moraš in se ne pustit zlomit, pa tudi če še ne bo  ta mesec, 1x bo....

DRŽIM PESTI ZATEuser posted image user posted image

(odgovor članu niky31)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
6.8.2009 7:23:41   
ŽanaTaja
Sem šele zdaj prebrala, da se jutri začne akcija pri tebi....user posted image user posted image user posted image

Uh...draga moja Niki, jaz ti ful želim, da boš mamica v maju, kaj veš mogoče sem še jaz na koncu majčica ker se mojmu ne bo nikamor mudilouser posted image

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
7.8.2009 17:57:32   
MALAJULIJA

Živjo!

Tudi pri nas se že močno trudimo, da bi bila user posted image . Zdej prvi mesec. Enega otroka že
imamo, zdaj bi radi še drugega. Prvič je seveda bilo nenačrtovano in je bilo zelo
lepo presenečenje. Upam, da tudi zdaj ne bomo dosti časa čakali na user posted image .

Čestitke ŽanaTaja in Mlada mamica. Super!!!!!!!!

Upam, da se bomo kasneje skupaj veselile rojstva naših user posted image .



(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?