|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
27.11.2009 15:05:55   
ema09
hvala tijica in držim pesti zate
je bil že moj hud, kaj le čakam, da naj brž grem do ginekologa, potem sva se pa odločila, da počakava na konec te user posted image in nato fejst user posted image in vidiva kaj bo
če se bo pa zadeva ponavljala, pa novembra obvezno pokličem ginekologa
bom pa vprašala tudi dr. Pušenjaka

lp, E


(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
27.11.2009 16:13:57   
karmen7
Tijica hvala za dobrodošlico user posted image . Drugape pa midva šele drugi mesec delava na bebici, tako da pač čakava v upanju, da čim prej zagledava user posted image . Upam, da nama uspe čim prej. Drugače pa saj vem, da ne smeš preveč razmišljat ampak je to malo težje. Ampak se ne dam in se probam čim manj obremenjevat user posted image

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
30.11.2009 17:02:26   
luna_25
Se strinjam, da je teško odmislituser posted image , ko je pa tako lepo razmišljati o user posted image . Kakšen voziček bi imela, kako bi bil oblečen, ali bo fantek ali punčka, da o imenih ne govorim in še bi lahko naštevala. Upam, da nisem samo jaz tako smešnauser posted image  ja kaj hočem, tako pač je.
Punce držim pesti, da kmalu zagledamouser posted image . Pa poročajte ali jeuser posted image  ali zal hudobnauser posted image . Lp

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
30.11.2009 21:29:41   
tijica
Čao punce!user posted image

Jaz morm povedat da sem danes nardila test sicer 4 dni pred user posted image in je bila druga crtica tok svetla da je bila komaj opazna,vem da je prehitr ampak nisem mogla pocakat....V meni obstaja se upanje da bo pa za viken debela user posted image ...Upam in drzim pesti tudi za vse vas drage punce in cimprej javite....user posted image

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
1.12.2009 12:12:52   
ema09
ojla,
no, moja user posted image se je v nedeljo končno, ampak res končno (po 12 dneh), končala, tako da sva včeraj že pridno user posted image , čeprav imam danes tak rozast izcedek, ampak se ne bom obremenjevala
tijica, držim pesti (no, seveda držim pesti za vse na forumu)...res si neučakana, pa sej bom js na istem ...upam, da kmalu, čez vikend pa naj se ti in še kateri uresniči želja...

ja punce, poročajte... tudi js bom

lp



(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
1.12.2009 13:05:16   
tijica
ema09! ja res sem bila zelooo neucakana ampak saj bos sama videla kako je touser posted image sicer pa si sedaj opazuj maternicni vrat ko bo mehak in bo veliko vlecljive sluzi takrat user posted image na polno...nekje 14 dan po user posted image bi naj to bilo...opazuj svoje telo in bo...ce ne zaj pa bomo sli v novi krog...sem se ze malo sprijaznila da mogoce pa nebo user posted image zdaj...sem mal brskala po forumih in nekatere so imele isto in je bilo pri drugih ne...nevem no bo odlocil miklavzuser posted image ....ema drzim pesti zate in za ve ostale pa cimprej sporocite....user posted image

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
1.12.2009 13:14:07   
karmen7
Eh, pri meni pa danes nepričakovano in štiri dni prezgodaj user posted image Sem kar malo žalostna, ampak gremo dalje...

(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
1.12.2009 14:09:58   
Anonimen
hejj...evo še mene da se pofočkam. Tut midva sva začela delat na user posted image  . Me pa nekizanima, če ima kakšna podobne izkušnje oz občutke in sicer glede na to da jih imam neki čez 30 in sva poročena in imava rešen stanovanjski problem imam jaz skos eno bremzo glede otroka.
Ne me narobe razumet imam super moža, ljubečga pozornega mislim takega k si ga vsaka lahko samo želi...ampak problem je v meni. Po eni strani si user posted image  fulll želim, po drugi me je pa ful strah vsega (da ne bom zmogla (pa čeprav imam dva nečaka k jih skos merkam in mi vsipravijo da sem rojena za otroke), da bo kej narobe, da je teba še to in ono prej narest...). Tudi preden dobim user posted image  me je ful strah, ko pa jo dobim sem pa razočarana.
Mož si že ful želi in me vedno lepo potolaži ko je treba in se z njim tudi o tem veliko pogovarjam, samo on nima takih občutkov in verjetno punce bolj čutimo to odgovornost do otroka in ta strah....
Ne vem no, al sem jaz mal čudna al kaj??
Plis nej kakšna kej napiše, pa tut če bo kritizirala, sam da vidim da nisem sama s temi občutki.

Sori ker sem anonimna ampak ker še nisem noseča se mi zdi to fer.

(odgovor članu karmen7)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
1.12.2009 17:28:02   
luna_25
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

hejj...evo še mene da se pofočkam. Tut midva sva začela delat na user posted image  . Me pa nekizanima, če ima kakšna podobne izkušnje oz občutke in sicer glede na to da jih imam neki čez 30 in sva poročena in imava rešen stanovanjski problem imam jaz skos eno bremzo glede otroka.
Ne me narobe razumet imam super moža, ljubečga pozornega mislim takega k si ga vsaka lahko samo želi...ampak problem je v meni. Po eni strani si user posted image  fulll želim, po drugi me je pa ful strah vsega (da ne bom zmogla (pa čeprav imam dva nečaka k jih skos merkam in mi vsipravijo da sem rojena za otroke), da bo kej narobe, da je teba še to in ono prej narest...). Tudi preden dobim user posted image  me je ful strah, ko pa jo dobim sem pa razočarana.
Mož si že ful želi in me vedno lepo potolaži ko je treba in se z njim tudi o tem veliko pogovarjam, samo on nima takih občutkov in verjetno punce bolj čutimo to odgovornost do otroka in ta strah....
Ne vem no, al sem jaz mal čudna al kaj??
Plis nej kakšna kej napiše, pa tut če bo kritizirala, sam da vidim da nisem sama s temi občutki.

Sori ker sem anonimna ampak ker še nisem noseča se mi zdi to fer.


Seveda nisi čudna, ampak saj je čisto normalno, da te je strah.Otrok je velika odgovornost in kera pravi,da je niti malo ni strah sigurno laže.
Jaz tudi še nimam otrok in sva sedaj tudi začela na tem delat pa me je tudi strah kako in kaj.Tudi merkam otroke prijatelic pa mi ni to nič tuje. Tudi vsi pravjo da bom zelo fajn mama. Se včasih vprašam ali bom lahko vse zmogla pa si pravim, če so vse pa ni vrag, da jaz ne bi.
Ti samo korajžno na delo pa ko ti bo hudo pa malo pojamraj tukaj gor, bo takoj boljše.
Želim ti čimprejuser posted image  potem pa novim zmagam naprotiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
1.12.2009 17:36:45   
luna_25
tijica upam,da ti miklavž prinese najlepše darilo, držim pesti.
ema09 vidva pa veselouser posted image  še naprej, da se čimprej prime. 

karmen7 ti pa nikar ne obupaj...bomo vsaj še skupaj v pričakovnju in držanju pesti druga za drugo.

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
2.12.2009 9:26:50   
Anonimen
luna_25 hvala za lepe besede in podporo....sem kar lažje zadihala zdele zjutri, ko sem prebrala tvoje sporočilo. Mi res odleže da lahko mal pojamram tuki gor...prou paše.
Ker nisem brala sporočil za nazaj...kako pa je kej pri tebi stanje, že imašuser posted image ?

(odgovor članu luna_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
2.12.2009 12:37:42   
ema09
evo, da se javim še js, ko tko prijetno klepetamo in se spodbujamo user posted image
veš 'anonimna' tudi mene je fejst strah, ampak ne tega, kako bom zmogla, ker vem, da bom in ker imam ob sebi podporo čudovitega fanta (no, tudi js se že skoraj 30), ampak tega, kako se bo moje/najino življenje spremenila
sedaj se nama enostavno ni treba prilagajat, delava kar hočeva, vstaneva kadar hočeva, greva kamor hočeva...skratka sva kot ptiči na veji
veva, da se življenje spremeni, saj ima že nekaj najinih prijateljev otroka in dejansko opažava spremembe, če ne drugega, je večernih druženj manj, saj morajo otroci it spat
vsaj prvih nekaj let, dokler otroci niso samostojni, je verjamem da kriza
zato imam tudi js včasih čudne misli o tem, da kr ne bi imela otroka...sedaj vidim, da nisem edina

punce, zmogle bomo, itak, zato pogumno naprej, da čimprej zagledamo user posted image

lp vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
2.12.2009 16:31:26   
luna_25
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

luna_25 hvala za lepe besede in podporo....sem kar lažje zadihala zdele zjutri, ko sem prebrala tvoje sporočilo. Mi res odleže da lahko mal pojamram tuki gor...prou paše.
Ker nisem brala sporočil za nazaj...kako pa je kej pri tebi stanje, že imašuser posted image ?


no samo da ti je lažje in res je fajn, da takole med sabo malo pojamramo in si delimo težave.
midva pa greva sedaj šele prvi krog, tako da bo treba še malo počakati na user posted image upam da bo že prvi krog, vendar dvomim, kakršne sem jaz sreče...se moram vedno za vse stvari trudit, malokrat je kaj iz prve pa tako mislim, da bo tudi tokrat.
 
ema09 sedaj se nama enostavno ni treba prilagajat, delava kar hočeva, vstaneva kadar hočeva, greva kamor hočeva...skratka sva kot ptiči na veji

no vidiš ema09 tega se pa moj ful boji,čeprav priznam tudi jaz malo, sam mislim da ko imaš enkrat user posted image , se ti ni problem prilagajat, saj ga imaš neskončno rad in ti ni teško, vstat ob treh ponoči zanj. k npr. če me slučajno moj ponoč zbudi (k ful govori v spanju) sm kr jezna nan...joj a spet. na otročka pa ne bom.
moram povedat eno smešno zgodbo(no men je smešna bla), je bila zadnjič pri naju na obisku mlada družinica, ki imajo punčko staro leto in pol...pa moj vpraša kdaj se zjutraj tamala zbudi pa prav ati od punčke,da tam okol petih zjutraj in da ga fajn za v službo zbudi....pol pa moj a v soboto tut tako zgodaj vstaneuser posted image user posted image user posted image   in mu odgovori al otrok ne ve da je sobota in da jaz nimam službe pa da bi rad mal pospal.user posted image
evo tko o tem spanju, ki ga je potem malo manj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
3.12.2009 9:36:14   
Anonimen
oh teli strahovi...mi je odleglo da nisem edina.
Tut midva sva zdej res čist brez obveznosti...čez vikend lahko spiva kolikor želiva in sva v bistvu oba ful zaspanca, ampak kot pravite verjetno da pol pri user posted image  vse brez problema preneseš, ker začne verjetno  materinska ljubezen delat čudeže.

(odgovor članu luna_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
4.12.2009 7:41:09   
ema09
kako zanimimivo, luna_25, tudi midva sva zadnjič klepetala s prjatlom in je rekel, da otrok ne pozna vikenda in tudi že v soboto navsezgodaj kliče po animaciji, potem pa, če je fejst aktiven, že ob 8.00 pade dol user posted image
ja, ti naši bodoči otroci, nič drugačni ne bodo kot ostali

drugače pa sva tudi mi2 v prvem malo bolj resnem krogu, prejšnji mesec ni čudno, da ni bilo nič, glede na mojo zmedenouser posted image , upam, da se mi zadeva uredi in če ta mesec ne bo user posted image , bo pa kateri drugi...v glavnem, najina trenutna naloga je fejst user posted image in seveda sproti javim, kakšno je moje stanje...držite pesti...
mislim, da je zdej tijica prva, ki bo sporočila, kako uspešno je bilo ta mesec...torej tijica

lp vsem


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
4.12.2009 11:30:30   
tijica
Pozdravljene!

Zal vam sporocam da je danes moj test pokazal negativnouser posted image ...moram priznat da sem bila razocaranauser posted image ,prav tako moj partneruser posted image ...ceprav user posted image se ni prisla,verjetno zaradi zivckov sem danes  zacela z Dabrostonom da jo dobim in gremo v cetrti krog...Osebno mislim da sem se prevec obremenjevala s tem in brskala skoraj po vseh forumih,prebirala razlicne zgodbe...Sedaj sem se odlocila da dam forum na stran in se vam pridruzim ko bom zagledala user posted image ...Do takrat pa punce drzim pesti tudi za vas vse in bomo videli kaj prinese prihodnjost...user posted image

čao

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
4.12.2009 15:06:56   
ema09
tijica, nc obupat, vse smo na istem...če bi nam šlo tako lahko in ne bi imele nobenih problemov, potem zagotovo ne bi ble na forumu...tako smo pa vse obupane, ker nam ne rata in si tu dajemo malo spodbude

držim pesti

lp  user posted image

(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
5.12.2009 14:36:37   
lunainzvezde
 
Hallo..

da še sama pristavim svoj piskerček...sedaj delamo dobra 2 meseca na user posted image . Težko je čakati, če je želja po otročkih velikaaaaa user posted image  in potem res samo čakamo, da ne dobimo user posted image . Sama vem, da vidim same znake za user posted image -slabost, bruhanje..vendar test ni pokazal tako user posted image  razočaranje je prisotno, a gremo naprej..z možem se tolaživa s tem, da ko bo pravi čas se bo že prijelo user posted image  

Pridno delajte na user posted image in držim pesti za user posted image

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
6.12.2009 11:29:12   
luna_25
tajica, boš vidla da se ti bo pokazal user posted image  in to takrat ko boš najman pričakovala, do takrat pa podi pridna in veliko sreče ti želim.
aja pa pridno user posted image še naprej.

lp

(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
6.12.2009 11:39:08   
luna_25
IZVIRNO SPOROČILO: lunainzvezde


Hallo..

da še sama pristavim svoj piskerček...sedaj delamo dobra 2 meseca na user posted image . Težko je čakati, če je želja po otročkih velikaaaaa user posted image  in potem res samo čakamo, da ne dobimo user posted image . Sama vem, da vidim same znake za user posted image -slabost, bruhanje..vendar test ni pokazal tako user posted image  razočaranje je prisotno, a gremo naprej..z možem se tolaživa s tem, da ko bo pravi čas se bo že prijelo user posted image  

Pridno delajte na user posted image in držim pesti za user posted image


Lepo pozdravljena med nami, ki čakamo na user posted image , upam da vama čimprej uspe. Vendar, kot si rekla, ko bo pravi čas se bo že prijelo...jaz sem tudi takšnega mnenja, vse se zgodi s svojim namenom in ko pač bo, bo tako moglo bit.
Tako da punce, veliko vztrajnosti in potrpljenja in seveda user posted image (brez tega pač ne greuser posted image )pa se bo pokazaluser posted image .

Ema09 sam da se ti uredi user posted image  oz da je v tem krogu že ne bouser posted image user posted image user posted image . Držim pesti....močnooooo.

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
6.12.2009 15:55:07   
lunainzvezde
Luna_25, hvala za dobrodošlico in želje! user posted image  Tudi vama želim, da se čimprej "prime". Res je fajn ta forum, da mal pojamramo in se spodbujamo - saj potem je lažje naprej delat user posted image in vidiš, da nisi sam v tem položaju.

Samo pridno moramo user posted image in bomo slej ko prej vidle user posted image ! Ne zgubit upanja in se čimveč stiskajmo in user posted image v teh mrzlih dneh! Mogoče pa bomo dobile user posted image  za božička user posted image  Včasih se sprašujemo zakaj moramo čakati, če smo pripravljene na vlogo mamice..potrpežljive mormo biti in se ne obremenjevat, čeprav je to zelo težko! Če bi merili po želji, bi mogle vse imeti najmanj trojčke user posted image  

Držite se in ko naslednjič pridem pogledat gor, upam, da bo že kakšna srečnica user posted image  Saj vsem res želim, da ne dobijo smotko user posted image , ampak user posted image !




(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
6.12.2009 19:22:43   
ema09
ja, pozdravljena med nami še lunainzvezde user posted image
pri meni še nič novega, zdej oba drživa pesti, pa četudi test ne bo pokazal user posted image , samo da bo moj cikel trajal vsaj 25 dni, da se moja user posted image  vrne na stare tire, drugače grem takoj k mojemu ginekologu
če pa imava ta mesec seveda srečo, pa toliko bolje, oz. kaj bolje, veselje bo nepopisno
mogoče pa je bilo Millavževo jutro uspešno user posted image ...bomo videli, kaj prinašajo prihodnji dnevi...
se beremo, ko bo kaj novega

pozdravljene vse  

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
7.12.2009 11:00:19   
tijica
Čao punce!

Sem mogla prit spet mal pogledat ce vas je ze kaj med avgustovkami 2010...Hvala za tolazne besede to zares pomaga...Pri meni se vse skupaj nekaj cudnega dogaja...user posted image se ni bilo zato sem zacela z Dabrostonom ki ga jemljem ze od petka (2 tabletki dnevno)...V soboto me je tako sraufalo in zvijalo da sem na trenutke komaj stala,opazila sem rahlo krvavitev cist mal na papirju roza barve,sem misla da bo user posted image pa nic,vceraj sem  imela rjavkast izcedek,pa se vedno nic,moj MV je trd kot kamen in zaprt...To se mi zdi cudno da se ne zmehca ce se pripravla na user posted image ...Vrjamete al pa ne sem zacela razmisljat ce sem prehitr nardila test...Kaj mislite?

LP

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
7.12.2009 11:58:51   
ema09
ojla
no, me veseli, da nisi vrgla puške v koruzo in si se nam spet pridružila
ma js bi na tvojem mestu naredila test še enkrat, čeprav z Dabrostonom nimam izkušenj in ne vem točno, kako deluje in če je kaj narobe, če ga vzameš, ko si user posted image in tega še ne veš
ali pa pokličeš ginekologa
držim pesti..., kaj pa če so se ti sanje uresničile, a veš, da imam kar kurjo kožo, ko tole pišem, tako vesela bi bila, da bi tudi nama ta mesec uspelo...

dej sporoči takoj, ko kaj izveš...


(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
7.12.2009 14:18:16   
karmen7
Tijica jaz se sicer pridružujem mnenju Eme, ker tudi jaz nimam pojma kako deluje Dabroston - jaz bi kar test nardila. Sem pa ful vesela, da si nazaj, ker ko sem prebrala tvoj post malo višje, sem bila kar žalostna. Sicer pa za obe držim pesti in upam, da bosta kmalu sporočili veselo novico user posted image
Samo ne obupat - čeprav je lažje rečt, kot nardit. - ampak skupaj nam bo uspelo!

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?