|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 15:55:17   
ina11
Jaz sem delala test first sign (lističe).

Monstrera, boš videla, da bo vse ok. Tudi sestrična je imela podobne probleme, pa dobijo decembra user posted image .





(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 17:12:04   
zoya80
Tijica iskrene čestitke!! user posted image

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 18:11:40   
phelps
IZVIRNO SPOROČILO: Monstera

Jaz tudi clearblue. Problem pri meni je ta, da nimam redne mentruacije že celo leto (nehala jemati kontracepcijske decembra lani). Letos sem jih imela samo 5 pa še te smo umetno sprožili. Tako da to, da nimam menstruacije meni čisto nič ne pomaga, mi samo še otežuje vse skupaj. Upam na ugodno rešitev pri obisku G :D


Jaz imam user posted image na 30 do 33 dni... Sem jo pa maja s pomočjo tablet prestavila, ker sem šla na jadranje. Upam, da mi ni to preveč sesulo hormonskega ravnovesja (menda to ni ravno dobro počet).

Kater test je pa najbolj zanesljiv? Danes sem v Muellerju opazila (meni neznane v vijolični embalaži), so pa cenejši kot clearblue.



_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 19:22:57   
Anonimen
Tudi, jaz sem v pričakovanju user posted image

Povejte mi nekaj, kako zračunaš pravilno ovulacijo glede na to, da imam neredne user posted image Ko pa so, imam cikluc na 30 dni in ne na 28 dni.

Sicer bi jo po koledarčku mentruacija.si mogla dobiti 17.12. Kdaj bi mi svetovali test, da ga opravimuser posted image Ga lahko prej? Sej veste kako je, ko si neočakan pa prvič, pa kar ne moraš počakati 17.12. kaj še le da bi teden dni čakala po tem roku :( Trudiva se pa že pol leta user posted image

Jaz upam, da nama je končno uspelo, da bova dobila prvega user posted image in da bom ponosna user posted image

Jem tudi, tifolno kislino, vendar men je po njej blazno težko, a ma še kera težave tovrstne?

< Sporočilo je popravil PilotGirl7 -- 9.12.2009 19:29:05 >

(odgovor članu Monstera)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.12.2009 22:22:18   
cat
Veš kaj ti svetujem, men je bilo tudi v 1. user posted image  kr slabo ko sem Tifol jedla, pa mi je moja G rekla, naj ga vzamem na poln želodec in potem mi ni bilo več slabouser posted image , oz. mi je bilo še malo ampak to ni bilo od Tifola....
Vsem želim, da bi čimprej zagledale tiste magične črticeuser posted image user posted image  ali pa pluske, ker vem kako je to ko se to resnično zgodi prvič.

pa lahko nočko vsem!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 7:57:49   
phelps
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

Tudi, jaz sem v pričakovanju user posted image

Povejte mi nekaj, kako zračunaš pravilno ovulacijo glede na to, da imam neredne user posted image Ko pa so, imam cikluc na 30 dni in ne na 28 dni.

Sicer bi jo po koledarčku mentruacija.si mogla dobiti 17.12. Kdaj bi mi svetovali test, da ga opravimuser posted image Ga lahko prej? Sej veste kako je, ko si neočakan pa prvič, pa kar ne moraš počakati 17.12. kaj še le da bi teden dni čakala po tem roku :( Trudiva se pa že pol leta user posted image

Jaz upam, da nama je končno uspelo, da bova dobila prvega user posted image in da bom ponosna user posted image

Jem tudi, tifolno kislino, vendar men je po njej blazno težko, a ma še kera težave tovrstne?


Ovulacijo se zelo težko izračuna natančno. Naj bi bila nekje 14 dni pred menstruacijo. Pravijo, da je potrebno velikouser posted image 12 do 16 dni pred user posted image .  Jaz bi to raztegnila kar na 2 tedna user posted image .

Folne kisline še ne jem, če se ne motim je rekla ena, da tudi z jemanjem pred user posted image lažje zanosiš, zato jo bom počasi začela.


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 8:07:03   
ema09
ojla punce,
mislim, da je res tako kot pravi phelps glede ovulacije in najbolje je čimveč user posted image v tistem obdobju, če vam le rata
tudi js imam zmedeno user posted image , zato ovulacijo težko določim in tudi ne vem, kdaj jo lahko pričakujem
ker sva ta mesec pridno user posted image , bo mogoče le uspelo...sem se odločila, da bom, če ne bo user posted image , test delala čez 14 dni...posebnih znakov pa še vedno nimam

js jem Tifol že slaba 2 meseca in nimam težav, je pa res najbolje, da se ga vzame po ali med jedjo

bodite uredu

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 8:23:08   
ina11
Tudi jaz nisem imela najbolj rednih menstruacij (od 29 do 33 dni). Ovulacijo sem prepoznala na podlagi prozorne sluzi, ki se je pojavila nekje na sredini cilka in je trajala od 3-4 dni.
Sicer se je pa tudi po mojem mišljenju najboljše čim manj obremenjevat s tem...

Srečno vsem!

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 8:58:27   
Monstera
Evo dekleta, končno imam čas napisat post.

ina11 hvala za vzpodbudne besede.

phelps, ne bi vedla kater test je najbolj zanesljiv. Vem pa, da če jaz kupim cenejšega, pravim, da ni pokazal prav, ker je cenejši in ni zanesljiv hehe. Pa verjetno temu ni tako, v lekarni so mi rekli, da so vsi enako zanesljivi, gre samo za znamko kako je razširjena.

Pri G je bilo tak tak. Ker sem letos imela samo 5x user posted image pa še te smo sprižili, me je poslala naprej na preiskave. Tako da nesem danes napotnico na Šlajmarjevo v LJ. Upam, da pridem čim prej na vrsto. Pravi, da prej vzamejo starejše ženske, jaz sem še mlada, saj se sama tudi popolnoma strinjam s tem, pa vseeno upam, da pridem čim prej na vrsto. Še lepše bi pa bilo, da bi v tem času že bila user posted image a ne. Kar me srkbi je, da je G rekla, da če nimam user posted image potem tudi ovulacije ne, da je prej večkrat user posted image kot pa ovulacija. Če imam user posted image še ne pomeni da sem imela tudi ovulacijo. Je pa tudi to, da sem v zadnjih mesecih shujšala 30kg in je še rekla, da bi se tudi zato verjetno user posted image mogla sedaj uredit sama od sebe. Sedaj imam te pms znake, lahko da sem user posted image lahko da bo user posted image , karkoli bo, bom vesela.

(odgovor članu ina11)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 9:01:38   
Monstera
Aja še to. Rekla je da lahko jemljem Tifol, je možno, da bo pomagal. Ampak ga lahko potem jemljem tudi 3 leta, če ne bom zanosila. Sem ga kupila in začela jemat, seveda, če lahko pomaga zakaj pa ne. Če nama ne rata user posted image , bom pa verjteno nehala, to bom pa sproti videla kako bo.

Lep dan vsem!

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 9:32:03   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: cat

Veš kaj ti svetujem, men je bilo tudi v 1. user posted image  kr slabo ko sem Tifol jedla, pa mi je moja G rekla, naj ga vzamem na poln želodec in potem mi ni bilo več slabouser posted image , oz. mi je bilo še malo ampak to ni bilo od Tifola....
Vsem želim, da bi čimprej zagledale tiste magične črticeuser posted image user posted image  ali pa pluske, ker vem kako je to ko se to resnično zgodi prvič.

pa lahko nočko vsem!user posted image

Ja sam meni je tudi po obroku. V navodilih mislim, da celo opozarja, da moraš po obroku.

(odgovor članu cat)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 13:25:07   
tijica
Pozdravljene punce!

Monstera ne obupavat kar jemlji Tifol ker v tem primeru bi naj prej zanosil tako je tudi meni rekel ginekolog...Sicer pa imam tudi sama neredne user posted image ,tako da si tocnih plodnih dni nisem mogla izracunati...vsekakor pa sem user posted image na dva do tri dni obvezno in je pomagalo...Tudi sama nisem bila sprosena in sm bla zlo nervozna pa vendar je ratalo...Sem pa nardila baby check listice tri dni prej in je bla rahla crtica,potem pa first sing (v dm-u ga imajo) tablico in je blo negativno,ko pa sem imela rjav izcedek in je blo ze 33 dni po prvi user posted image pa sem nardila first sing lisitci in user posted image ....Me pa sedaj vsaki dan scipa in sraufa in sem zasledila da se maternica veca...Poskusam cimbolj mirovat,veliko pijem in po malem jem, imam vec obrokov kot prej...Bomo videli kaj pokaze prvi pregled...joj kje je se to...

DRZIM PESTI DA NAS BO CIMVEC!user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 16:12:21   
kopriva79
ooo čestitke vsem novopečenim nosečnicam....user posted image user posted image user posted image  sem fulll vesela za vse.

Naj povem da že neki časa redno berem tale forum in je superca, no zdej ko sva začela z možem delat na user posted image  sem pa rekla da se vam pridružim pa upam da boste tako kot jaz od vas tudi ve od mene dobila kakšen pameten nasvet.
No tut mi smo v prvem krogu in med vikendom naj bi prišla user posted image , čeprav močno upam da je ne bo no če pa bo pa tut nič hudega...sej še ni panike in bo verjetno treba še mal več user posted image .
Je pa res da me že danes dva dni pred napovedanouser posted image  full špika v predelu jajčnikov, velik bolj kot ponavadi.
Tifol že neki časa jemljem ker mi je moja g. naročila da moram prej začet tako da sem takoj po nehanju jemanja kontrac. tablet  začela jemat Tifol in zaenkrat mi ni nič slabo po njem ga pa jemljem zvečer, ker sem tako navajena (ker sem takrat jemala kontracepcijske).


(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 16:50:08   
Anonimen
Tudi jaz jemlem proti večeru, rotina še od prej.

Držimza nas in bodoče user posted image

Moja vidim, da žekar daje,dabi zvedel kako pa kaj. Sicer na meni ni videl sprememb, ko sem ga hecala.user posted image

(odgovor članu kopriva79)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 17:12:29   
pikicabuka
Pozdravljene!

Zanima me, ali mi lahko katera razloži slednje...
avgusta sem nehala s kontracepcijskimi tabletkami in sem septembra dobila neko zelo šibko menstruacijo. Oktobra spet, sicer po 35 dneh, ampak je bila. Naslednja bi morala priti v začetku novembra, ampak ker je ni bilo, sem konec novembra bila pri ginekologu, ki je po pregledu ugotovil, da gre najbrž za zakasnitev zaradi tabletk ali stresa in mi priporočal, da še malo počakam. No, zdaj, 2 tedna po pregledu (se pravi 2 meseca od zadnje menstruacije) pa naredim nosečniški test in je pozitiven. Danes, 2 dni kasneje, se ganaredila še enkrat in je spet pozitiven.
No, sedaj sem hkrati srečna in zmedena. Je možno, da test reagira na kako drugo dogajanje v telesu? Ker mi je čudno, da ginekolog na pregledu nosečnosti ne bi videl,... ne vem tudi kdaj naj bi potem takem zanosila. Znakov nosečnosti nimam nič. Ima katera kakšno razlago?
P.s. Če sem nosečka, bom od sreče na luni :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 17:16:36   
luna_25
ooo koliko nas je, ki čakamo da bomo zagledaleuser posted image ....za enkrat je bila prva tijica, druge pa še čakamo.
vidim pa da vas kar nekaj je tifol že pred zanositvijo, jaz ga sicer ne bo pa najbolj,da ga kmalu začnem.
Jaz misilim, da imam ravno danes al pa sem imela včeraj(občutki) in ravno sedaj ko mojga ni doma, ti šment...no upam da se motim in da še nimam ovulacije in da jo bom imela za vikend, saj po izračunih bi mogla bit takrat...
ojoj kaj vse mormo ženske študirat in jest takšne in drugačne tablete, da bi le ratalo.user posted image
punce moje bodite pridne in hitro zaglejteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 18:17:20   
Monstera
pikicabuka kaj pa je ginekolog naredil na pregledu? Kakor jaz vem, test nosečnosti zanositev pokaže prej kot UZ. Še prej pa kri. Kri, potem urin, potem UZ. Popravite me, če se motim :D

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 18:34:42   
pikicabuka
Na pregledu mi je z UZ pregledal maternico in vzel brise. Prej sem pozabila dopisati, da sem takrat pred obiskom naredila test in je bil negativen. Zdaj je pozitiven, menstruacije pa ni bilo vmes, v bistvu že od začetka oktobra.

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 20:13:48   
luna_25
IZVIRNO SPOROČILO: pikicabuka

Na pregledu mi je z UZ pregledal maternico in vzel brise. Prej sem pozabila dopisati, da sem takrat pred obiskom naredila test in je bil negativen. Zdaj je pozitiven, menstruacije pa ni bilo vmes, v bistvu že od začetka oktobra.



najbolj da pokličeš svojega G in poveš kaj je na stvari. možno pa je, da takrat ko si ti prvič delala test še ni bilo dovolj hormona v urinu, da bi test pokazal da si noseča.
kar hitro do G, da boš najasnem in da bo potem mogoče veselje še večjeuser posted image user posted image

(odgovor članu pikicabuka)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
10.12.2009 23:19:19   
Valery83
Pozdravljene,
evo pa se javljam še jaz - še ena nova torej. Spremljam vas že nekaj časa, in priznam da sem postala kar zasvojena s tem, in se prav veselim z vsemi vami, ko vsak dan sproti prebiram tako lepe novice in spremljam vsako veselje in novice.

Midva z mojim sma imela kar nekaj debat o tem da bi lahko začela delati na user posted image  ampak nikoli nič kaj resnega. Sicer imava skoraj vse potrebno - tako glede služb, kot stanovanjski problem urejen, jaz sicer bi morala zaključit še z diplomo ampak se ne obremenjujem s tem - bo ko bo.
KT sem sem jedla redno cca 8 let in sem jih nehala letos konec septembra. Do sedaj so bile user posted image  redne, normalne oz takšne kot do sedaj, tudi vse ostalo je bilo normalno. Prvi mesec sma bila pazljiva, to rundo sedaj pa ne ravno preveč.. Sedaj pa je na stvari tako, bi morala user posted image  prit 6.12. pa je ni.. So bili vsi tisti njeni spremljevalni znaki kot vedno do sedaj, tudi moji klasični mozolji in vse, je pa sedaj že dober teden prisotno ščipanje, in čudn pritisk v spodnjem delu trebuha.. Z mojim sma se zmenla da počakam do sobote, da ne paničarim prehitro, tako da ..

No vglavnem, vsem NOSEČKAM SREČKAM iskreno ČESTITAM, mogoče se vam kmalu pridružim tudi sama.

(odgovor članu kopriva79)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
11.12.2009 8:08:56   
phelps
Kopriva 79, Pikicabuka in Valerie83  d o b r o d o š l e user posted image

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu Valery83)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
11.12.2009 9:01:12   
Pikab84
Pozdravljene!
Tudi jaz že nekaj časa prebiram tale forum-z veseljem in sem se odločila, da se pa sedaj tudi oglasim, ker ste res fajn punceuser posted image .

Tudi midva sva se odločila, da sedaj bi pa bil tisti pravi čas zauser posted image  . Tako da je bil ta teden kar aktivenuser posted image . Sej ne upam, da bo ratalo kar v prvo, vendar treba je začet ne. Se mi pa zdi, da bo kar moj dragi bolj razočaran, če ne bo ratalo, ker je čist not padu in si ful želiuser posted image .

lepo se imejte in se tipkamo

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
11.12.2009 9:48:47   
Monstera
OOoo :D Vedno več nas je :D Da bi nam le Božiček vsem izpolnil željo :D

(odgovor članu Pikab84)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
11.12.2009 10:51:15   
Valery83
Hvala za dobrodošlico in prijaznost..
Lepo se imejte vse, in držim  pesti za vse nas, ki komaj čakamo in si želimo da nam uspe!

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
11.12.2009 14:49:00   
isobel
IZVIRNO SPOROČILO: Monstera

pikicabuka kaj pa je ginekolog naredil na pregledu? Kakor jaz vem, test nosečnosti zanositev pokaže prej kot UZ. Še prej pa kri. Kri, potem urin, potem UZ. Popravite me, če se motim :D


Iz prve roke lahko povem, da sem bila na UZ zaradi krvavitve v 6. tednu nosečnosti in se je videla le pikica, ki jo je ginekologinja izmerila - 1,9mm. Tako, da ta vrstni red bo kar držal.

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?