|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  205 206 207 [208] 209   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
27.4.2014 10:34:01   
Night
Čestitke Monsy in Katte user posted image user posted image Srečno do konca obema!

Mineva eno leto, kar sem tudi jaz zagledala plus in imamo sedaj januarčka doma. Sem kar malo nostalgična in prav prijetno mi je pri srcu, ko se spomnim, kakšni občutki so me prevevali ob črtici na testu.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 5176
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
28.4.2014 7:24:58   
Diamond*
No tokrat se bom pa izgleda načakala, da user posted image sploh pride. Naročeno mi je bilo, da če je do jutri ne bo, naj delam test (dr. Reš). Ampak naredila sem ga že včeraj, pa je pokazal čisti -. Znakov pa nobenih, ne za user posted image ne za user posted image .

Upam, da bo mogoče po K in Estimi le ciklus daljši (sedaj sem že v 31 dnevu ciklusa, do sedaj najdaljšem) in da vsaj user posted image pride, da grem lahko v nov ciklus z K.

Potrpljenje, vem user posted image


_____________________________

You only live once, but if you do it right, once is enough. - M.W.

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 5177
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
13.5.2014 15:53:22   
Katte
Moja pikica se je danes poslovila. Žalostna, ampak upam, da pridejo kmalu boljši časi.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Diamond*)
Neposredna povezava do sporočila: 5178
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
13.5.2014 17:33:12   
niinii
Ojej. Drži se Katte. Pa da kmalu spet pride en čudež k tebi.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 5179
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
13.5.2014 22:02:22   
sturla
katte user posted image drži se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 5180
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
13.5.2014 22:18:33   
jona klara
katte- ojoj, saj ne morem verjeti- hudo mi je zate.objemčki in upam, da te kmalu doleti srečauser posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 5181
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
19.5.2014 7:33:02   
Diamond*
Katteuser posted image user posted image
Upam da, ko boš spet pripravljena čimprej zagledaš user posted image in tudi nosečnost pripelješ do konca ter povijes zdravega user posted image . Navijam zate user posted image

Me že nekaj časa ni bilo tukaj, ker je bil prejšni ciklus tako dolg da bi se morala iz čakanja v aprilu (prisla user posted image ) preseliti kar v junij user posted image .
Na faxu poteka izpitno obdobje tako da nisem imela časa preveč razmišljati o znakih ta mesec user posted image .
Kako pa ste ostale? Sem prav vesela, da je danes tak sončen dan po dolgem času, da nam vrne malo energije in zagona. Mi je kar grozno zadnje dni poslušat kaj se dogaja pri naših sosedih user posted image midva greva danes po nakupih, da v zbirni center ki ga imamo pri nas prineseva vse potrebno.
Se človek ob takih dogodkih zamisli, kako srečen je lahko...

Lep začetek tedna vam želim user posted image

< Sporočilo je popravil Diamond* -- 19.5.2014 7:34:09 >


_____________________________

You only live once, but if you do it right, once is enough. - M.W.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 5182
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
19.5.2014 15:43:34   
MauMow
Živio vse sotrpinke. Imam eno vprašanje. A je katera od vas imela tako močne ovulacije da so jo jajčniki boleli kot da bi imela user posted image ? Od kar sva šla dol s tablet in začela delati na otročičku so ovulacije izjemno boleče - cca 3 dni potem pa spet ok do naslenje user posted image .


(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 5183
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
20.5.2014 13:24:55   
chocolatecake
Živjo vsem skupaj!
Sem nova na forumu in se vam pridružujem pri prvem poizkusu oz poizkusih user posted image Vidim, da ste že kar uigrana ekipa in se med sabo poznate, zato upam, da boste sprejele novo članico, ki tako kot ve upa na user posted image ali user posted image .
Lep sončen dan želim vsem skupaj :)

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 5184
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
14.6.2014 21:45:41   
Katte
Hej, punce.
Samo sporočam, da sem točno 4 tedne po splavu, še pred prvo M, ponovno zagledala user posted image . Upam, da se tokrat obdrži.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 5185
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
15.6.2014 9:52:15   
MauMow
Čestitkeeeee

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 5186
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
16.8.2014 19:24:00   
Tikie
Hei punce.
Tudi jaz sem nova na tem forumu,čeprav vas berem že kar nekaj časa.
Naj se vam pridružim še v tej temi,če me seveda sprejmete :-)
Midva z mojim dragim sva trenutno v tretjem krogu poizkušanja in je kar malo lažje,ko vidim,da vas je tukaj veliko,ki se trudite in lahko izmenjamo mnenja ter izkušnje.
No vsem seveda želim,da čimprej ugledate svoje pluske:-)

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 5187
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
17.8.2014 8:10:27   
Sassika
Hei hei :) upam da čimprej ugledatauser posted image user posted image . Midva sva zdaj v drugem krogu,v prvem mislim da sva zamudila ovulacijo,ta mesec sva pa pridnouser posted image in zdaj cakava user posted image okoli 30.8 :)

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 5188
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
17.8.2014 17:32:17   
Tikie
Sassika hvala, držim pesti, da rata!
Sporoči.

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 5189
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
20.8.2014 13:44:22   
Sassika
Bom javila ce bo kaj,ti pa tudi javi user posted image . Koliko dni bos se cakala do odgovora? ;)

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 5190
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
20.8.2014 14:12:19   
Tikie
Uff...jaz sem ravnokar začela 3.krog tako,da šele okoli 16.9,do takrat je se dolga.user posted image Ti pa se 10dni,ne?A mas kaksne znake,je ze kaj drugace?Drzim pesti da booouser posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 5191
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
20.8.2014 18:49:52   
Mikolina
Živjo punce!
Sem nova na forumu, berem vas pa že zeloo dolgo in se vam moram zahvalit za tisoč in eno rešitev in tolažbo user posted image

Uglavnem mi2 tudi delava na bejbiju od februarja, danes pa mi 2 dni zamuja... upam, da rata user posted image testa si pa ne upam delat, da ne bom razočarana.... mogoče čez par dni?

Lp vsem damicam in bodočim mamicam, Mwaaa!

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 5192
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
21.8.2014 8:14:03   
Sassika
Tikie ja od danes še 9 dni,pridno odštevam. Znaki pa,do včeraj so me prsi bolele in bile bolj polne kot ponavadi,no danes bolečine ne čutim več,polne pa mislim da so enako,lahko da zaradi tega ker sem pridobila 3 kg v zadnjih 2 mesecih :) jih pridno zbijam z zdravo prehrano,ampak sladkarije vse izničijo user posted image ...
Mikolina naredi test,zgubit nimaš kaj, če bo minus al pa če bo tečka prišla z zamudo boš v obeh primerih razočarana...ampak dva dni zamujanja je odličen znak user posted image user posted image user posted image navijam da si user posted image sporoči ko bo kaj novega user posted image

(odgovor članu Mikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5193
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
21.8.2014 9:52:46   
Mikolina
Sassika sem upoštevala tvoj nasvet in zjutraj naredila test in sem koončno zagledala user posted image tako sem vesela user posted image ! to bo moj prvi piki user posted image

(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 5194
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
21.8.2014 10:43:59   
Sassika
Mikolina čeeeestitke !!user posted image vesela sem zate user posted image lepo nosečnost ti želim!

(odgovor članu Mikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5195
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
21.8.2014 13:42:23   
Že 1x mami
Zdravo.

Pred 6imi leti sem bila kar aktivna tule gor, ko smo pričakovali našo prvo pikico. Zdaj smo pa stari že 5 let :) Po petih letih pa nova dilema: menstruacije imam full redne, na 29, 30 dni že kar nekaj časa (prvi dan zadnje menstruacije je bil 19.7.2014). Že 1 cel teden me špika v jajčnikih, zize so večje kot ponavadi, sprehodi do wc-ja so precej bolj pogosti kot ponavadi, celo slabo mi je na čase zjutraj... uglavnem tipični znakci. No, ker sem ziheraš sem šla včeraj kar kri dat samoplačniško - cela začudena - vrednost nosečniškega hormona 0,9 (5,0 je meja) - itak negativno. Zaenkrat nič ne kaže na menstruacijo :( . Sicer sva bila na "PAZI" kontracepciji, tako da je vse mogoče samo res ne vem kaj naj si mislim. Sama sebi sem čudna ko 100 hudičev, zato sem klicala mojo ginekologinjo in sva se zmenle, da se naslednji teden slišiva.

Zdej pa res ne vem... noseča očitno nisem, čudno počutje pa je še kr tu. A mislte, da obstaja kakšna realna šansa, da sva kej naredila "zadnji trenutek ovulacije" pa še test ne pokaže? Ker res ne vem... tabletk nimam že skoraj 2 leti, menstruacije zelo redne, pa v teh skoraj dveh letih se nisem še nikol tako počutila. Do zdaj mi še noben mesec ni prišlo na kraj pameti, da bi bila mogoče noseča, zdaj pa ...

Torej, hvala za vaša mnenja :)




(odgovor članu Sassika)
Neposredna povezava do sporočila: 5196
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
21.8.2014 14:54:22   
Tikie
Mikolina dobrodošla med nami in seveda čestitkruser posted image user posted image user posted image ! Pazi nase in javi se nam še kaj.
Že 1x mami] pojma nimam kaj se dogaja s tabo.
dr.Pušenjak odgovarja na eni izmed tem,ko punce pišejo,da imajo vedno redne m,sedaj pa jim zamuja in test negativen,da človeško telo ni stroj in pričakovati,da bo vedno delalo enako je utopija,da se vsaki vsaj enkrat zgodi,da se ciklus zmeša.Lahko,da je pri tebi tako.Ne bi ti rada zbijala upanja,pa vendar-bolj zanesljivih testov od krvnega ni.Je pa zanimivo,da pri tebi vrednost ni čista 0,kar lahko nakazuje na to kot,da je nekaj bilouser posted image ali pa mogoče še bo.Glede na to,da vrednost bHCG hormona vsak dan raste,bi ti priporočila,da test ponoviš čez kakšne 3 dni,če seveda ne bouser posted image in boš vedela pri čem si.
Želim in držim pesti,da se vse izteče po tvojih pričakovanjih.Poročaj.

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 5197
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
21.8.2014 14:57:53   
Že 1x mami
A bi moglo bit čist 0,0 ???

No, zdej sm pa še bl zmedena... Ojejuser posted image

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 5198
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
21.8.2014 15:05:25   
Tikie
Ni nujno,da je čisti 0,menda so vse kar je pod 1 zanemarljive vrednosti.Je pa ena pisala v neki temi,da je šla delat krvnega in imela ravno nekje tako vrednost kot ti in se je potem izkazalo,da je bila noseča vendar je nato na žalost imela ss,kar so ugotovili po tem,da ji je vrednost padala.Tako,da ti ne znam nič kaj pametnega povedat,kot kar sem že napisala.Vrednost hormona se vsak dan podvaja,tako,da ti ne preostane drugega kot ponovni test čez nekaj dni.Pa boš videla kaj bo.

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 5199
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
21.8.2014 15:09:50   
Že 1x mami
Res je... Vsekakor sporočim naslednji teden kako in kaj. Čisto iskreno, glede na to, da sva full pazla, bi blo kar presenečenje, če bi zanosla. Nekako sva namreč še v fazi odločanja za drugega otroka oziroma se drživa načela "če bo, pač bo" :)

Hvala za vsa mnenja, komentarje. Punce super ste!

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 5200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  205 206 207 [208] 209   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  205 206 207 [208] 209   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?