|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
27.9.2009 15:55:38   
TilenMatjaz
Pozdravljene...mislim, da sem edini fant tule gor, a vendar mi kaksna vasa dilema pomaga, ker se ze s punco, oziroma zeno trudiva kar nekaj mesecev, let, da bi dobila narascaj, pa se nic...zen aje imel ze 3 splave, trenutno je spet noseca /2 meseca) pa upamo in drzimo pesti, da bo slo...sva pa hodila od poncija do pilata, se skoraj locila, ampak nazadje sva hodila na zakonske terapije in po 3 terapijah je zanosila, zdaj sva sicer ze skoraj pri koncu, ampak imava vec upanja, ce ne druzga sva se med seboj povezala in gledava drug na druzga malo drugace...
Se vedno pa me vase zgodbe navdihujejo in mi dajejo vedet, da nisva osamljen primer.

Upam, da bodoci ocka tilen

p.s.: Ce bokterga zanimala se najina zadnja varianat majo web www.eteos.si

(odgovor članu hanna80)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
8.10.2009 14:28:21   
Natalija28
Nič ne bo z user posted image . Prišla je user posted image . Najbolj me je pa vrgla iz tira moja reakcija na user posted image . Ne morem verjet, da me je tak v slabo voljo spravlo pa glede na to, da je bil to najin prvi poiskus. Moram počakat kak dan, da se bom sprijaznila. Da mi res nikoli ne gre nič po mojih željah! user posted image

(odgovor članu TilenMatjaz)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.10.2009 18:09:10   
Martinčka
Natalija28 ne se preveč sekirat.. sej veš da pravijo da v prvo uspe zeelo malim, sploh ker je samo 25% možnosti... mdiva sva tudi sedaj v prvem krogu in bova vidla 13 oz.14.10 na čem sva, ampak kljub temu da kdaj mislim da opazim kakšen znak, se mi bolj zdi da je to bolj žželja, kot karkoli drugega... imela sem svetlo roza-rjav izcedek po ovulaciji, hrana mi je smrdela, sedaj me še špika v jajčnikih.. ampak sej špika me tudi pred menstruacijo, in apetit imam ogromen kot pred M... Napihnjena sem zaradi kostanja... za vse sem zdaj našla razumen odgovor ker mam dost tega sanjarjenja, ker vem da bom na koncu samo razočarana... če pa slučajno ne bom razočarana bom pa seveda skakakala do lune:) haha.. user posted image
ampak kakorkoli, do poletja si želim zanosit in upam da uspe... vsak letni čas se mi zdi po svoje čudovit in mi je vseeno kdaj bi zanosila, samo da bi in bi nama uspelo!!!

držim pesti za vse nas!!! srečkam nosečkam pa seveda iskreno čestitam!!!!user posted image

(odgovor članu Natalija28)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
9.10.2009 19:23:07   
Natalija28
Hvala za spodbudne besede. user posted image  
Saj jaz sem tudi mela določene znake, ko sem mislila, da bi lahko nakazovali na user posted image .  In sem tako kot ti našla izgovore, zakaj se tako počutim, da ni krivo, da bi naj bila user posted image . Hotela sem si zatisniti oči pred željo po user posted image . Pa so me včeraj čustva postavla na realna tla. No, danes sem že bolje. Upam le, da ne bodo čustva vplivala na user posted image . user posted image  Držim pesti za vaju, da vama uspe.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
14.10.2009 21:13:50   
čeb Maja
O kako je fino videti, da se še nekdo ukvarja z istimi vprašanji.
Sem se takoj prijavila :)
Tako, da lep pozdrav od mene vsem zbranim.

Ista zgodba, probala sva prvič in zdaj mi M zaostaja že 2 dni, pa jo kar čakam - si ne upam pomisliti da nama je uspelo, da ne bom potem do solz razočarana...
Je pa isto - čutim isto kot pred user posted image , napihnjena, kr neki me špika (mene sicer v desnem jajčniku), M pa od nikoder - naj pa povem, da jo imam vedno na 28 dni...

Bom počakala do sobote user posted image

(odgovor članu Natalija28)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
22.10.2009 14:52:29   
Martinčka
Čeb Maja wellcome... kako se je izkazalo v soboto.. držim pesti da si že srečka nosečka.. sicer pa tako ne bomo prehitro obupale.. midva sva veselo v dugem krogu in misliva pozitivno...

sem rekla ravno včeraj mojemu da jaz si pa želim da bi zanosila nekje februarja da bi hiška že bila gotova ko bi se bejbek rodil.. moja pa: ne naj bo pred poletjem da bo imel med prvimi v razredu izpit za avto!?? mislim na kaj vse moški razmišljajo!? da te kap rukneuser posted image ..

kakorkoli jaz sem si rekla da bo super če bo prej,sam popolno bi pa bilo nekje za začetkom 2010 (boljše tudi zaradi psihe da mislim takouser posted image ) ampak da pa če do poletja ne bo uspelo pa grem poiskat pomoč h ginekologinji.. bomo videli.. držim pesti za vse nas še naprejuser posted image

(odgovor članu čeb Maja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
17.11.2009 12:58:07   
Anonimen
Pozdravljene!
Tudi mi smo se odločili, da začnemo delati na prvem user posted image
Danes imam prvi dan user posted image povejti mi (ker res nimam izkušenj in nič) kdaj po user posted image je pametno začeti delati.
Hvala za odgovore.
lp anonimna w

(odgovor članu Martinčka)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
18.11.2009 8:59:27   
karmen7
Pozdravljene!

Še ena nova na tem forumu in še ena, ki si že močno želi user posted image . Tudi midva sva se odločila za bebico, je pa res, da sva komaj začela delati na tem. Čeprav bi rada videla, da nama uspe že v prvo, se trudim biti realna in pač upam, da ne bom prvič že full razočarana - bomo videli. Sicer pa se vam bom pridružila pri pisanju in branju in držim pesti za vse, ki se trudimo postati user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
18.11.2009 21:24:33   
didi82
Živjo!

Evo tud jst sem nova na tem forumu. Z partnerjem si močno močno želiva, da bi čimpreje dobila user posted image . Žal se trudiva že 1 leto, vendar brez uspeha. Menstruacije redne na 28 dni, kar pred tem ni bila nikoli redna. Upam, da tudi jaz zagledam magični plusek. Bila pri svoji zdravnici, kjer sem dobila napotnico na HSG. Sedaj čakam na ponovni datum HSG-ja (januar 2010), ker me je v septembru presenetila operacija slepiča. Slepič pa naj bi tudi eden izmed vzrokov pri zanositvi. Sedaj po mesecu in pol stopamo novim zmagam naproti. Upam, da nam uspe čimhitreje.

Pozdravček,

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
23.11.2009 11:15:29   
tijica
Pozdravljene!user posted image

Tudi jaz se vam pridruzujem...Tudi midva sma zacela delati na user posted image ,pa vendar se do zdaj ni bilo nicesaruser posted image ...Trenutno imam stanje po ovulaciji (vceraj zadnji dan) in me tako scipa v levem jajcniku,da imam bolecine kot pred user posted image .Nevem kaj bi to lahko pomenilo,ali je dozivela katera ze isto?Scipa pa me samo na levi strani...Ko hodim,zakasjam...cel cas...user posted image smo na veliko najbolj 14,15 in 16 dan cikla sedaj pa je potrebno pocakati in mene to tako ubija da bi takoj nardila testuser posted image ...Ali ima katera se kaksna dobra priporocila glede zanositve?kdaj user posted image ?Prijateljica mi je rekla da bi bilo dobro da zacnem kar z uzivanjem tabletk Centrummami (nekako tako),kaj ve mislite o tem?

Aninimna w,glede ovulacij je tako da si jo lahko preko ringaraje izracunas-malo pobrskaj,sicer pa sem prebrala ze veliko o tem in zasledila,da 14.15.16 dan ciklusa bi naj bil najbolj ploden (stejes od prvega dne user posted image ).Upam da ti to kaj pomaga...

Lepo se imejte in me veseli da nas bo cimvec za klepet in deljenje izkusenj,mogoce pa bomo spet skupaj kot avgustovke 2010user posted image ...Naj se uresnicijo nase zelje...

Lep dan punce,tijica

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
23.11.2009 14:34:30   
zoya80
Evo, tudi jaz se vam pridružujem. user posted image
Stiskam pesti, da user posted image ne bo...

(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
24.11.2009 7:44:30   
ema09
Pozdravljene,
še ena, ki se vam pridružuje in je tudi čisto nova ampak očitno pri meni ne bo tako lahko, kot sva sprva mislila. Prej (celo leto) sem imela menstruacijo na 31 dni in je bilo praktično lahko napovedati plodne dneve, da takrat user posted image še bolj. Zadnji dober mesec, ko sva si rekla...no, zdej pa lahko gre zares, imam pa celo zmedo. Menstruacijo 11 dni, potem nekaj dni ne, potem spet en dan in po 21 dneh nov cikel, pa še kar naprej me nekaj ščipa v trebuhu. Čist sem zmedena, pravzaprav sva zmedena oba. Res je, da že skoraj 2 meseca jem Tifol, ampak mislim, da to ne more biti vzrok.
No, če se je slučajno katera srečala s podobnim problemom, se le naj javi in me malo potolaži. Upam, da bo vsaj do jutri menstruacija mimo, da lahko ponovno začneva delati na polno in upava na uspešno user posted image

lp, ema

(odgovor članu zoya80)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
25.11.2009 20:10:56   
tijica
Hojla!

Ale je samo moj obcutek taksen,da se mi zdi da mi dobena noce odpisat:(?

zoya80 kdaj bi naj ti dobila user posted image ?in kdaj nameravas narediti test? jaz bi jo naj dobila okrog 6.12 in sem razmisljala da bi ze to nedljo naredila test,a mislis da je prehiter?na trentutke se me vedno zaboli v spodnjem delu trebuscka vendar pikanje v levem jajcniku pa ni vec prisotno in malo me bolijo prsi (nevem ce je to psiha ali user posted image )...

Dajmo zacet kaksno temo no punce...

Lp

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
26.11.2009 1:06:12   
Gala4
Pozdravljene!

Tudi jaz sem nova med vami in s fantom, sva se odločila za povečanje družinice. Delama na tem prvič in tudi jaz imam probleme z neredno menstruacijo. Lani septembra sem nehala jest KT in sem imela do maja letos redne menstruacije nekje na 21 do 24 dan. Sedaj od maja pa imam cikel na 45-50 dan in me res to fejst jezi. Sem bila na pregledu krvi-hormonsko in je vse ok, tudi ultrazvok je vse ok. Ne vem, kaj bi še mi lahko naredili zaene preiskave??ali bi lahko kaj pomagalo??imate kakšen predlog oz. nasvet??user posted image

Hvala za pomoč

(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
26.11.2009 9:23:28   
tijica
Pozdravljena Gala4!

Naj ti povem da imam enake tezave kot ti vendar je meni ginekolog predpisal hormonske tablete Dabroston ki mi uravnavajo user posted image in ce tudi vmes zanosis niso nevarne ker ti plod obdrzijo.Dobro bi bilo da bi tudi ti jemala te tablete,ker bos tako lazje izracunala plodne dni in bos tudi lazje zanosila.Drugace pa je za user posted image veliko kriva tudi  psiha...Jaz zdaj cakam na user posted image ali pa na user posted image ...Bomo videli kaj bo Miklavz prineseluser posted image ...

Lp

(odgovor članu Gala4)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
26.11.2009 10:06:38   
zoya80
@tijica- jaz bi naj dobila user posted image 3.12. Bomo videli...Jaz bom test naredila šele potem, ko/če je ne dobim. Nočem bit preveč nestrpna in se živcirat po nepotrebnem. Pa škoda testa user posted image ! Tako da bo test pri meni v uporabi šele 4.12., če me seveda prej kaj ne preseneti user posted image !
držim pesti zate in za vse ostale, ki upajo!

(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
26.11.2009 11:28:25   
tijica
No zoya80 potem pa le sporoci novicko cimprej ko bos vedelauser posted image ...Mene ze zdaj tako matra ampak vem da je prehitro se za test..Sem pa razmisljala da bi ga opravila 4 dni pred napovedano user posted image ,ker sem zasledila,da bi naj CB pokazal ze takrat pravilni rezultat...Imas se kaksne znake mogoce?user posted image

Upam da cimprej zagledamo user posted image in se pridruzimo avgustovkam 2010user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu zoya80)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
26.11.2009 12:18:28   
ema09
evo, spet js, tista z zmedeno menstruacijo zadnja 2 meseca, ko delamo na user posted image
od prejšnje srede krvavitev (sicer ne močna) še kr traja, danes pa me je zjutraj še fejst trebuh bolel
čakam, da bo taleuser posted image mimo in lahko začneva spet telovadit...tako da js zagotovo ne bom med avgustovkami 2010
a katera (tijica, Zoja80) predlaga, da bi blo boljše, da se do ginekologa oglasim, ker me tole počutje in user posted image , ki se pojavi pač kadar ji paše, resnišno obremenjuje


(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
26.11.2009 13:05:55   
zoya80
@tijica- mene zdaj že prsa bolijo, poleg pikanja v levem jajčniku. ne vem, kako naj razložim, kot da bi me bradavice skelele...čuden občutek user posted image . zdaj pa ne vem, če je vse skupaj zaradi psihe in močne želje po user posted image ali kaj...bomo videli, postajam nestrpna. user posted image

@ema09- ali si pred tem jemala KT? jaz mislim, da ni zaenkrat ni treba k G, ker neredne M niso nič kaj nenormanlega. lahko so tudi živci in stres, glede na to, da si želiš zanosit. jaz mislim, da je od psihe veliko odvisno, zato se tudi bojim, da so znaki pri meni samo posledica močne želje...user posted image

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
26.11.2009 13:08:55   
tijica
Ema09 mislim da je za tvojo user posted image kriva malo psiha,ker imam jaz iste tezave in sem bila na pregledu,uz in je vse ok,tako da ni redna user posted image zaradi psihe mi je rekel ginekolog.Sedaj mi je predpisal Dabroston tabletke tako da se mi uravnava ciklus...Mogoce bi tudi zate bilo bolje da obisces zdravnika,poves situacijo in povprasas po tabletkah Dabroston,da bi imela reden cikel...Jaz bi jo morala dobiti prihodnji teden bomo videli ce bo...Sedaj tabletk nisem jedla (jesti jih moram od 19 do 25 dne cikla),ker pa bo le mogoce ratalouser posted image ...Ce mi bo drug teden pokazal test negativno pa spet zacnem z tabletkami ce user posted image nebo prisla...Jaz osebno mislim da je doti na psihi...

Upam da sem ti dalal vsaj kancek odgovora da se bo s odlocila...Pa le glj da bos po tej user posted image veliko velikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

Lep dan ti zelim

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
26.11.2009 13:14:27   
tijica
 zoya80 ves mene cela prsa ne boli samo na otip bradavca,tako rahla bolecina kot bi zaskelelo,drugace pa veliko hodim lulat to sem se opazla...upam da je res kaj na temuser posted image ce ni psiha tako kot si napisala...Drzimo pesti za nas,da nam koncno uspeuser posted image user posted image user posted image user posted image ....

Lep dan,ce bo kaj novega pa br javiuser posted image

(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
26.11.2009 15:36:55   
karmen7
Joj, jaz res za vse držim pesti, pa upam da bomo nadaljevale skupaj v temi o avgustovkah :) Midva sva sedaj malo zanemarila, ker imata moja dva probleme in sem čisto out. user posted image

(odgovor članu tijica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
26.11.2009 17:13:36   
luna_25
Hej punce! Upam, da boste vse zagledaleuser posted image  in postale vesele user posted image .
Jaz imam sedaj ravno user posted image in po končani user posted image  pa greva tudi midva v akcijo in bom verjetno tudi v taki dilemi kot ste ve, ali bo user posted image ali ne. Komaj čakam!!!!
Me pa zanima kako ste prejuser posted image preden ste začeli delat na user posted image (zaščita).Midva že kar dolgo user posted image eno postajo prej venuser posted image user posted image pa se včasih vprašam ali je kaj narobe, da se nama še ni zalomilo (saj veste predčasni izliv). No upam da ste me razumele, kaj hočem vprašat, no je katera zanosila s takšno metodouser posted image .
Lep večer

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
27.11.2009 7:24:02   
ema09
ojla,
js že skoraj leto dni ne jem tabletk, zato sva na začetku obvezno user posted image s kondomom. Nisva še bila na svojem, delala sva ful in bila oba fejst obremenjena, tako da sva rekla, da res še ni pravi čas. No zdej že uživava v svojem domu in so v predalu ostali neporabljeni kondomi, ki naj bodo tam še kar lep čas -verjetno bo prej potekel rok user posted image . Tudi midva sva do pred kratkim user posted image tako, da sva pač končala zunaj, zdej pa se trudiva na user posted image . Ampak, kot sem že omenila, me user posted image zafrkava že 2 meseca. Je in ni, traja 2 dni, nato teden dni pavza in potem spet 10 dni. No evo, ravno zdej jo imam že od prejšnje srede. Pa sem v sredo mislila, da je že konec in ne, včeraj je bla spet ful močna pa še tebuh me je noro bolel. Ampak vem, kot ste že rekle, psiha...
Držite pesti, da je bo kmalu konec, potem pa midva nadaljujeva, ker bi že res kmalu rada zagledalauser posted image .

Luna_25, js mislim, da ni straha za zanositev, če nimaš ovulacije. Ker pa si napisala, da sta se tudi vi2 odločila, da bi rada zibala, potem je pa tako vseeno. Sam psiha naj te ne matra, tudi js jo bom poslala na dopust za lep čas!!!user posted image

lp, E

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE?
27.11.2009 9:13:29   
tijica
Pozdravcek punce!

karmen7 dobrodosla...kako dalec sta vidva z nacrtovanjemuser posted image ?ali cakas na user posted image ?se ze dolgo trudita?poskusi probleme pustiti za sabo,ceprav je to ZELO tesko...sem bo za vsakim dezjem posije soncek..

luna_25 moram ti povedat da sem jaz 3 leta user posted image tako da sma vzela prej ven in se trikrat se nama je "ponesrecilo" da sma noter in ni bilo nic od nic...Sedaj ko sma se odlocila za user posted image imama user posted image redno tako kot prej le da gremo "do konca"...Nikoli si nisem predstavljala da je tako tesko zanositi in da moras zadeti prav tite dni ovulacije...Sedaj sem opazovala moj maternicni vrat in sluz in na podlagi tega sem vedela kdaj priblizno je ovulacija in takrat sma na polno user posted image ,po odnosu sem se kaksne pol ure pocivala...Zdaj pa cakam na rezultat ki bo viden sele drug teden...Drzimo pestiuser posted image Po koncani user posted image pa opazuj maternicni vrat in nekje 14.15.16 dan ciklusa je tisti ko bi naj imela ovulacijo...Tudi zate drzimo pesti da cimprej zagledasuser posted image ...

ema09 ampak tvoja user posted image je vseeno zelo cudna mogoce pa le ni vse del psihe,raje obisci ginekologa da ti nardi kaksen uz al pa ga vsaj poklici in se posvetuj...Lahko pa tudi pises dr.Pusenjaku na med.over ker on res lepo odgovori ce opises situacijo...

Lep dan vam zelim...





(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?