|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 9:31:06   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: rija

hmmm....kakšne pa bodo kaj cene?




Ne vem... nisem vprašala...koliko se mi zdi morajo prej postavit splošne pogoje. Sicer se pa bomo verjetno videli po dopustu, tako da ti lahko takrat javim.



no, saj se ni za bati, da bo ta recesija tak hitro mimo....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 9:32:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: slutnja

user posted image




jaz imam pa edino sanje o takem teleščku user posted image user posted image user posted image je.be se men za pohištvo user posted image user posted image user posted image


in kaj mas od takega telescka...same kosti.. jst sm bla taka, pol sm pa jedla vse zivo tablete da sem se zredila..hvalabogu da mi je od poroda ostal kak kilogramcek...ceprav sam 2 pa se to ne zarad mene, a preprosto slo je vse dol....



kaj bi imela od takega teleščka? recimo nič vnete kože med nogami, ko oblečem kiklo user posted image  nič cunamija, ko skočim v vodo user posted image  kopalke za 10 €, ne pa za 80, ker moram vse posebej kupovat user posted image , aja seveda, boljše počutje user posted image  itd, itd...
enim gre vse preprosto dol, eni se pa ubadamo s hujšanjem že celo življenje user posted image

(odgovor članu slutnja)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 9:33:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

meni je pa tu čist preveč betona user posted image  nikjer nobene sence. drevesa še zasadit ne moreš. user posted image


komot zasadiš levo in desno, pa pred bazeom....user posted image  pa južni del ob ograji....

žal je že tako, da je skoraj večina novogradenj brez nekih strašnih senc in dreves....se s tem ubadamo tudi pri nas doma....user posted image  tiste sto let stare jablane so bile samo nevarnost, da jih kak konkreten veter podere...zdaj pa sadimo in sadimo.....in tudi pri nas zgleda še kar pusto....user posted image


no, ampak imate vsaj travnik okoli hiše. tu pa ne zgleda ravno veliko zelenja user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 9:34:53   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77


kaj bi imela od takega teleščka? recimo nič vnete kože med nogami, ko oblečem kiklo user posted image  nič cunamija, ko skočim v vodo user posted image  kopalke za 10 €, ne pa za 80, ker moram vse posebej kupovat user posted image , aja seveda, boljše počutje user posted image  itd, itd...
enim gre vse preprosto dol, eni se pa ubadamo s hujšanjem že celo življenje user posted image


nič tega, da te lastno dete kliče kit user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 9:35:49   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

no, ampak imate vsaj travnik okoli hiše. tu pa ne zgleda ravno veliko zelenja user posted image


veš, če bi bilo po moje, bi imeli pred hišo 300 m2....pa robotsko kosilnicouser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 9:39:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77


kaj bi imela od takega teleščka? recimo nič vnete kože med nogami, ko oblečem kiklo user posted image  nič cunamija, ko skočim v vodo user posted image  kopalke za 10 €, ne pa za 80, ker moram vse posebej kupovat user posted image , aja seveda, boljše počutje user posted image  itd, itd...
enim gre vse preprosto dol, eni se pa ubadamo s hujšanjem že celo življenje user posted image


nič tega, da te lastno dete kliče kit user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 9:49:51   
ALWAYS LARA
kr všečne zadeve
js bi mela pa smo klele eno kučico tko za čez vikend na hit skočit ..k je kuj čez mejo (umag)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 9:51:02   
rija
tele niso naprodaj....so pa kul.....sploh ta z đakuzie, ki ima tudi svojo mini plažico....upam, da bodo letos kaj v akcijiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 9:51:03   
slutnja
ocitno se res vsi ukvarjamo s to tezo... eni z prevec, eni z premalo kg. sam jst vem da suha kot sem bila upam da nebom nikoli vec.

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 9:54:56   
ALWAYS LARA
IZVIRNO SPOROČILO: rija

tele niso naprodaj....so pa kul.....sploh ta z đakuzie, ki ima tudi svojo mini plažico....upam, da bodo letos kaj v akcijiuser posted image


sej vem da niso, to me čist deprimira. ampak je ful hud naselje. js bi kr celga kupla :) hehe

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 9:56:22   
rija
ja, res je super...smo bili predlani....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 9:57:54   
ALWAYS LARA
a ste prov v vili bivali?
sej sem najdla neki za september od 77€ dalje cene. pol me je pa ven vrgl..ah!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 9:58:44   
rija
ja, prav v vili.....zakon....to je bilo edinkrat, da smo šli v apartmauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 10:02:20   
ALWAYS LARA
o kul. k mi smo bli nek drgje in smo ke se hodil šetat k nam je blo res zakon :)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 10:03:56   
rija
meni je tu fajn recimo druga polovica septembara ali začetek oktobra, če je fajn vreme...smo meli pa super lokacijo: čisto pri plaži in par korakov do bazena. mam še nekje plan naselja...če te zanima....ker ene so res na fantastičnih parcelah....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 10:32:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: rija
user posted image  



jaz imam pa edino sanje o takem teleščku user posted image user posted image user posted image  je.be se men za pohištvo user posted image user posted image user posted image


Mal prevec se ji rebra vidijo. To fantom itak ni vsec...no, meni tudi ne user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 13:09:24   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: slutnja

user posted image




jaz imam pa edino sanje o takem teleščku user posted image user posted image user posted image je.be se men za pohištvo user posted image user posted image user posted image


in kaj mas od takega telescka...same kosti.. jst sm bla taka, pol sm pa jedla vse zivo tablete da sem se zredila..hvalabogu da mi je od poroda ostal kak kilogramcek...ceprav sam 2 pa se to ne zarad mene, a preprosto slo je vse dol....



kaj bi imela od takega teleščka? recimo nič vnete kože med nogami, ko oblečem kiklo user posted image  nič cunamija, ko skočim v vodo user posted image  kopalke za 10 €, ne pa za 80, ker moram vse posebej kupovat user posted image , aja seveda, boljše počutje user posted image  itd, itd...
enim gre vse preprosto dol, eni se pa ubadamo s hujšanjem že celo življenje user posted image


se podpišem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
31.7.2009 21:37:01   
Anonimen
user posted image

Se spomnim, da ko sm prvič vidla takle podoben stol na terasi enga lokala, sem si mislila wtfuser posted image , tole mora bit pa skrajno neudobno. Ampak ne boste verjele, na bolj udobnem stolu še nisem sedela.

Jaz imam ful rada minimalizem in te zadeve so mi ful všeč - je pa res, da drevesa rastejo fuuuul počasi, tko da za senco je treba prvih 10 let poskrbet kako drugače.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
3.8.2009 15:55:08   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

meni je pa tu čist preveč betona user posted image  nikjer nobene sence. drevesa še zasadit ne moreš. user posted image


komot zasadiš levo in desno, pa pred bazeom....user posted image  pa južni del ob ograji....

žal je že tako, da je skoraj večina novogradenj brez nekih strašnih senc in dreves....se s tem ubadamo tudi pri nas doma....user posted image  tiste sto let stare jablane so bile samo nevarnost, da jih kak konkreten veter podere...zdaj pa sadimo in sadimo.....in tudi pri nas zgleda še kar pusto....user posted image


To se je pa nam zgodilouser posted image . Novogradnja, zraven pa velika stara jablana, ki smo jo čuvali do amena ob gradnji in zdaj jo je nevihta prelomila.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Moje sanje....če koga zanima....
11.8.2009 10:43:33   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Meni se zdijo ti stoli in ležalniki malo neudobni. Kuhinje zunaj pa so samo še ena dodatna reč za pospravljat in pucat. Tako da ne bi. Bi pa tisti prvi ležalnik imela.user posted image


prosim upoštevajte....da so to sanje....in da v sanjah ni pucanjauser posted image user posted image user posted image


vsaj v mojih ne....

Oziroma, ti puca ekipa gospodinjskih pomoćnikov, ki ima v hiši na vrtu (1 km stran od tvoje) svoje prostore za služinjčad. user posted image

Isti okus - razen štedilnika, ki bi pri meni bil kamin oblečen v lep svetel kamen, mogoče kot istrski, s pultom, ki se nadaljuje v polotok - kar mislim sicer res imet in to ni nek luksuz.

Stole iz ratana hočeva z mojim tudi imet - ampak res iz ratana, ne pa iz plastike. Cena ne vem - to bo, ko bo in to tudi ni kao nek luksuz.

Imam še eno željo - ah ja, sanje user posted image Nekakšen pokrit zimski vrt iz aluminija v dveh nadstropjih s pohodnim steklom s polžastim stopniščem iz rostfraja v drugo nadstropje, gor bi bili stoli iz ratana, spodaj pa bazen - popolnoma raven kot ta - ogrevan za pozimi. Aluminijasta vrata bi se odpirala na harmoniko, tako da bi se dal cel ta zimski vrt odpret in v enem delu bazena, kjer ne bi bilo stropa nad bazenom,  bi se bazen v trenutku spremenil v zunanji bazen.

Pes je sicer trenutno tud del mojih sanj, ker ga pač v bloku ne morem imet... Tako se pač zadovoljim, da grem pogledat mamine...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?