|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ponudbe
7.7.2009 12:31:31   
sonce123
Ojla,

rada bi sezidala hišo in bi prosila za vaše nasvete, informacije o izvajalcih. Predvsem me zanima če imate izkušnje s kakšnimi, ki so poceni in kvalitetni. Prosim, če mi informacije pošiljate na zs.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ponudbe
7.7.2009 12:43:17   
**Tinkara78**
Poznam enega iz Čikečke vasi, če ti prav pride.user posted image

(odgovor članu sonce123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ponudbe
7.7.2009 12:44:42   
Hans
Iz katerega okoliša pa si?

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ponudbe
9.7.2009 9:57:53   
T.h.o.r.
lahko ti svetujem za izgradnjo strehe. Za cenovno bolj ugodna in zanesljiva verjatno in izrčun se obrni na http://www.vsezastreho.net .Pošljite povpraševanje vsem izbranim ponudnikom in cena se bo bistveno razlikovala pa še svetovanje dobiš http://www.vsezastreho.net/povprasevanje_krovci . izbiraš lahko med kritinama Erlus, Tondach, Creaton, Esal, Bramac, Gerard, Decra, Metrapan MONTform, Trim
no vsaj jaz sem tako naredil

lp

thor

< Sporočilo je popravil T.h.o.r. -- 9.7.2009 9:58:30 >

(odgovor članu sonce123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ponudbe
10.7.2009 20:35:06   
sonce123
Smo iz okolice Ljubljane. In hvala vsem, ki ste mi posredovali informacije.

(odgovor članu T.h.o.r.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ponudbe
30.7.2009 16:51:47   
Šarki
Lahko ti povem enga za knauf, parket, ploščice in podobno. če je še aktualno , na ZS

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu sonce123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ponudbe
7.8.2009 17:29:02   
Bjondika
Poglej si na www.strade.si - naselje hiš Koče.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ponudbe
8.8.2009 16:41:23   
Saša27
Zdravo,

malo mimo teme, zanima me, ali je kdo tukaj iz okolice Velenja ali Žalca, ter je gradiv preko podjetja iz Topolšice (imena zaradi reklame ne bom navajala), naj se mi javi na ZS, tam sporočim več. Rabila bi namreč reference.


_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Bjondika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ponudbe
11.8.2009 10:30:40   
Poka
Hm, midva sva v fazi gradnje.

Tako je - po resnic povedano - če hočeš res poceni skozi it, se moraš v vsaki fazi potrudit dobit najcenejšega izvajalca - sploh na koncu ni nujn, da če je nekomu dal nizko ceno, da jo bo tebi tudi. Odvisno od tvojih pogajalskih sposobnosti.

Midva sva začela lani - temelji in gradnja do špice (brez strehe) je prišlo - samo delo - okrog 8000 EUR. Material ne vem točn, veliko ceneje - mislim, da sva kupila cigle pri Jagru, navadni modul. Najraje pa nebi priporočiča zidarjev - ker pač so bili neresni, naredili so pa lepo. Prve sva nagnala - so nama potem grozili - niso se držali rokov, nama se je pa mudilo. Drugi so zidali lepo, ampak so naredili eno napako, ki bi jo morali popravit in bi na koncu lahko resno vplivala na statiko hiše, hvala bogu pa je v hiši toliko železa in izračun je imel fore še ene 40%, da ni bil problem. So naju pa želel okrog prinest - glede materiala, ki so ga naračunali za 1/3 več... Zato pač ne priporočam. No ja, pa ne pričakovat, da boste sicer prišli kje v kaki firmi  veliko boljše skozi - taka je situacija po celi Sloveniji... Vzameš samo tistega ki je cenej, delajo tako vsi približno isto.

Ko sva iskala les za ostrešje - sva pač iskala sama in sva našla sigurno trikrat cenejši les. Je pa povezano z dodatnimi organizacijskimi stroški. Pač treba je les razrezat itd... Ga pravi čas dobit, posekat... Je pa zato zelo kvaliteten in precej cenejši. Spet rabiš laufat od enega do drugega človeka, se dogovarjat, organizirat prevoz,časovno, itd...

Strešnike, ma tako je - ne vzameš kar prve ponudbe. Npr. isti strešnik se da dobit tudi ceneje. Sprašuješ okrog za popuste, najdeš že ko varianto. Če dam jaz npr. telefonsko, kje sem dobila najcenej strešnik, ga drugi sigurno ne bo iz prve - ampak bo mogel it čez isti proces pogajanj... Kar ni nič slabega - vsi hočejo prodat in vsak bo rad dal popust.

Glede krovcev - dragi so kot sv... Poceni je okrog 4000 EUR, delo. Midva sva dobila enega za več kot pol manj in boljšega od kogarkoli drugega. Problem je pa v tem - da če ti dam jaz njegovo cifro, mogoče tebi ne bo hotel delat, ali pa ti bo dal višjo ceno. Namreč do poceni gradnje prideš samo po vezah in moje veze ne bodo pomagale nikomur drugemu. Pa malo moraš bit tečn... Mogoče pa ti poznaš koga, ki bi pa tebi naredil to ceneje. Za to moraš vprašati tvoje prijatelje pa malo okrog, prva cena je itak vedno draga - ker tako btw, tudi oni morajo imet neko pogajalsko izhodišče in zakaj pa ne user posted image

Resnica je ta - moj vtis o vsej stvari, poslala sem ponudbo v našem koncu skoraj vsem krovcem, pa sta mi na ponudbo odgovorila dva - vsi ostali so neki navani luzerji, za katere bi mislil, da imajo preveč dela - kar pa vem, da ni res (ker poznam trg), očitno se jim pač ne da preveč potrudit. Ne da se jim potrudit za keš na roko v petih dneh 3000 do 4000 EUR - mislim, za crknt... Več kot zasluži direktor.
Cene imajo vsi bolj kot ne iste - vsi so dragi - njihovo delo pa, pardon, ampak tako je, sploh ni toliko vredno.


(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ponudbe
11.8.2009 21:01:32   
Šarki
ampak morš vedt da za mal dnarja, mal muske. na strehe se glih ne spoznam, nekaj malega vem o zaključnih delih, in ti je bol mal več plačat - eno srednjo ceno, k pa da ti en celo kopalnico sfuša (vsaj ploščice ponavadi sama kupiš) fajn je imet kakšne reference, al pa kakšno slikco kaj je kdo že delal. glede pečarjev se res fajn pozanimaj, k jih poznam malo morje k so eni pocarji, in ti kmal začne kej dol letet. je pa odvisno tudi od zidarjev, kako ravne stene ti naredijo, tko da če šparaš in ti en nekej zafrkne, ti vsi ostali ne morjo popravit. Zato pa v neurjih letijo eno leto stare strehe. Preveč šparate pri takih stvareh

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ponudbe
11.8.2009 22:30:49   
grezilo
Sonček, nisi napisala kateri tip gradnje te zanima; morda montažna ali klasika ali skeletna? Za klasiko ti je Poka kar dobro napisala. Potrebuješ kar precej časa za akcije za iskanje poceni materiala. Se pa da narediti kar ugodno,.
Na začetku potrebuješ pa vsekakor KVALITETEN projekt. Tega pa ne moreš narediti sama. Predvsem PZI; v njem pa si definiraj detalje hiše, ki jo želiš imeti. Predvsem pri detajlih se naredi največ napak. Tudi nadzor boš morala imeti. Ga boš vsekakor zelo potrebovala. Največje težave , vsaj v podobnih primerih predstavljajo razne "tete, strici, dediji,znanci" ki se sve povprek spoznajao na gradnjo.
Iz izkušenj ti povem, takšni svetovalci na daljši rok, naredijo-te prisilijo na največ napak!!user posted image  Kasneje se boš izgovarjala pa na izvajalce, projektante,.... samo nase NE; krivi so pa sami investitorji ker jih ubogajo!!user posted image

LP in premislek pred začetkom akcij

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ponudbe
11.8.2009 22:33:18   
Šarki

IZVIRNO SPOROČILO: grezilo

Sonček, nisi napisala kateri tip gradnje te zanima; morda montažna ali klasika ali skeletna? Za klasiko ti je Poka kar dobro napisala. Potrebuješ kar precej časa za akcije za iskanje poceni materiala. Se pa da narediti kar ugodno,.
Na začetku potrebuješ pa vsekakor KVALITETEN projekt. Tega pa ne moreš narediti sama. Predvsem PZI; v njem pa si definiraj detalje hiše, ki jo želiš imeti. Predvsem pri detajlih se naredi največ napak. Tudi nadzor boš morala imeti. Ga boš vsekakor zelo potrebovala. Največje težave , vsaj v podobnih primerih predstavljajo razne "tete, strici, dediji,znanci" ki se sve povprek spoznajao na gradnjo.
Iz izkušenj ti povem, takšni svetovalci na daljši rok, naredijo-te prisilijo na največ napak!!user posted image  Kasneje se boš izgovarjala pa na izvajalce, projektante,.... samo nase NE; krivi so pa sami investitorji ker jih ubogajo!!user posted image

LP in premislek pred začetkom akcij

user posted image no, to sm hotla povedatuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu grezilo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?