
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :) 17.9.2009 11:42:26
|
|
|
|
3jeMi
|
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška anika..nimam več veliko za dokončat...sej zdej ko bo mala v vrtcu mi bo časovno bolj zneslo...vsa poglavja so napisana, povzetek tudi, metuljčica mi je abstract naredila, v bistvu še samo malo premečem kak stavek, uredim kako tabelo, grafično dokončno oblikujem, dam lektorirat in gasaaaa....pol pa potrdit pri mentorci da je to to, in akcija....pred novim letom bom gdč. dipl. ekn.... no no, dajmo malo več optimizma pokazat... p.s. pridna
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 11:43:35
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 11:50:08
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 12:07:26
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :) 17.9.2009 12:27:28
|
|
|
|
Inigo
|
umpa - ti ga bom premerla, ko pride iz vrtca pa ti sporočim
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 12:35:44
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 13:06:08
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :) 17.9.2009 13:16:54
|
|
|
|
Inigo
|
IZVIRNO SPOROČILO: zimska Ojla! Včerajsem skuhala telečjo obaro z zelenjavo, veliko jo je še ostalo, sem jo dala v hladilnik. Notri je tudi kuhan krompir. Kaj mislite jo lahko še danes dam Lanu za kosilo? (Mislim zaradi postanega krompirja...) jst bi... probi ga če je ok. pa moglo bi bit ok...
|
|
|
|
|
RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :) 17.9.2009 13:51:13
|
|
|
|
ksenci
|
midva sva doma. sva se potepala po mb, se je sestra šla vpisat v 2.letnik predšolske-pridna pupa nardila čist vse izpite, midva z aljažem pa na kavo s kolegico, ki bo čez mesec dni rodila in mi je pomagala popravt moje smotano kazalo, ki je končno tako kot mora bit -jz 3 dni matrala ona fertik v 3 minutah zdaj pa še enkrat preletim diplomo za lepotne napake, dr. metuljčica mi pomaga pri povzetku in jo pošljem mentorju. potem pa lektorirat. pojma nimam kam naj dam. kakšne pa so cene lektoriranja zdaj pa grem na kosilo k sestri in po aljaža, ki se igra s špelo- mi je težk a ne no sej ji bom vrnala, z oktobrom začne fax in tačas bom velikrat počuvala tamalo. IZVIRNO SPOROČILO: populis ksenci;uau že v zlatarni in slščičarni sta bila, superca.Kakšne pa bosta imela prstane? Iz belega zlata? Kaj pa okviren datum, morda pred rojstvom? Reč mi kaj me briga, pa boš najprej fertik včeraj nama je v oke padel prstan kombiniran z rumenim in belim zlatom, nama pa je tud všeč iz belega zlata in malo brušen. bova vidla ko še mal pogledava okol. datum je že bil dorečen15.5.2010, pa bo vrjetno prestavlen na junij, kr ima takrat sestra birmo- župnik dela vsako leto birme junija in ravno drugo leto bo maja poroka pa ne bo pred rojstvom kr nama je prepozn kapnal, da bi se poročila hd- a misliš da bi men pomagal aparat, da bi majn jedla po moje nič ne ustavi mojga apetita
|
|
|
|
|
RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :) 17.9.2009 13:52:02
|
|
|
|
ksenci
|
IZVIRNO SPOROČILO: zimska Ojla! Včerajsem skuhala telečjo obaro z zelenjavo, veliko jo je še ostalo, sem jo dala v hladilnik. Notri je tudi kuhan krompir. Kaj mislite jo lahko še danes dam Lanu za kosilo? (Mislim zaradi postanega krompirja...) mislim, da sploh ni problema.
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 15:08:31
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 15:09:20
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 15:46:03
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :) 17.9.2009 18:27:35
|
|
|
|
Inigo
|
umpa - glava 49,5cm, dolgi je pa 86cm.
|
|
|
|
|
RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :) 17.9.2009 18:36:03
|
|
|
|
neboglasnica
|
Oj, pridem kasno...
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 18:44:24
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 18:57:07
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :) 17.9.2009 20:34:49
|
|
|
|
Majuska
|
Uh, kako zatišje imamo ... Mi smo šli popoldne v banko, smo uspeli uredit en kup stvari, celo več kot je bilo planirano ... mami vesela. Doma sem uspela nekaj malega celo počivat - začuda me tokrat kar matra Grem malega spravit spat ... že skrajni čas
_____________________________
Aleksander "the great" is here :) 08.08.2008
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 20:34:52
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 20:39:37
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :) 17.9.2009 20:40:46
|
|
|
|
Inigo
|
IZVIRNO SPOROČILO: Almera IZVIRNO SPOROČILO: zimska IZVIRNO SPOROČILO: neboglasnica Oj, pridem kasno... Kje se pa spet potepaš? In vse ostale tudi? Kaj je pa danes na tapeti? - košarke ni - jaz že šparam glasilke za jutri ja ko sm jst razpoložena za klepet tut nobene ni košarka jutri bo pa... KOMAJ ČAKAM!!!
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 20:43:26
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: Julijske čvjeke 2008, 1.del :) 17.9.2009 20:44:56
|
|
|
|
Inigo
|
IZVIRNO SPOROČILO: Almera Inigo - čestitke za izpit, vidiš, da je 11.9. srečen dan jaaaaaaaaaaaaa! hvala! samda je mim... ta ORB mi je res dal vetra
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 20:45:44
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 17.9.2009 20:47:19
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiSo crocsi primerna poletna obutev za otroka?Diplomirano fizioterapevtko razvojno-nevrološke obravnave Špelo Gorenc Jazbec smo vprašali, ali so crocsi in podobni nat...
Kdaj je čas za kahlico?Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Zadnje s foruma
Oblačila za nosečnicemajchKje kupujete nosečniška oblačila? (Kakšna se vam zdi ponudba? Kaj pa cene? Zapišite v komentar)trgovine v slo (
85%)

trgovine v tujini (
8%)

na spletu v slo (
3%)

na spletu v tujini (
4%)
Število vseh glasov: 130Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!