|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 18:16:48   
mala zirafa
Takrat so bili in so še vedno aktualni induplati, kar ni bilo slabo.

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 19:36:58   
Splišni
Se opravičujem, ker bom še malo zakomplicirala.

Ali mislite, da ta šotor ima zavihke spodaj v predprostoru ali ne? Nič ne  piše.

user posted image


Ker na sliki izgleda, kot da ne, v Sun&fun mi je pa rekla, da neee, da šotor pa mora imeti zavihke, da voda ob njih odteče in ne gre v šotor. Ni pa direktno rekla, da jih ima. Zdaj pa bi jaz to zadevo kupila na tisti nemški strani, kjer je cenejši, samo če zihr ima te zavihke.

Drugače imamo od High Peak šotor Ancona 5 in jih ima. Samo nam je prenerodna za postavljat, ko ob polnoči pridemo v kamp za eno noč prespat. V Intersportu imajo od McKineya šotore in tisti jih pa nimajo.

Drugače je tole šotor Patmos od High Peak. Mnei je fajn, ker je iglu, se hitro postavi, ima pa še vseeno malo predprostora za kramo (kovček, neseser, en stol za obleke ...). Pa preoblečt se da v njem.
Ker mi imamo mali iglu in pogrešam stojno višino in predprostor.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 19:38:22   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Takrat so bili in so še vedno aktualni induplati, kar ni bilo slabo.


Čisto nič dobro ni bilo. Ob vsaki nevihti smo jih spuščali "na kolena" in ta stari so celo noč dežurali in držali šotore, da jih ni odneslo. Seveda so ženske nosile šnopse držajočim moškim, tako da veselo je bilo pa vseeno.

Da o postavljanju tistih neštetih palic skupaj, ko si skoraj diplomiral, ne govorim. In o prostoru, ki ga je prostor zavzel. res ni primerjave s temi šotori zdaj.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 6.8.2009 19:39:30 >

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 19:43:05   
Splišni
U, pa še nekaj. Zdaj sem videla, da na uni nemški strani za Slovenijo zaračunajo





Mehrwertsteuer 19%
22,34 €


Zakaj pa to? Potema je pa že skoraj isto kot v Sun&fun. Oziroma gotovo isto. Še s poštnino.

http://www.sportolino.de/?bestellung=1&in=3


(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 20:15:24   
alamar
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Takrat so bili in so še vedno aktualni induplati, kar ni bilo slabo.


Čisto nič dobro ni bilo. Ob vsaki nevihti smo jih spuščali "na kolena" in ta stari so celo noč dežurali in držali šotore, da jih ni odneslo. Seveda so ženske nosile šnopse držajočim moškim, tako da veselo je bilo pa vseeno.

Da o postavljanju tistih neštetih palic skupaj, ko si skoraj diplomiral, ne govorim. In o prostoru, ki ga je prostor zavzel. res ni primerjave s temi šotori zdaj.

Tako se govori. Stari mački že vedo zakaj.user posted image Naši so čisto noreli in smo se šli potem za nekaj časa prikoličartsvo.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 20:23:31   
alamar
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

U, pa še nekaj. Zdaj sem videla, da na uni nemški strani za Slovenijo zaračunajo





Mehrwertsteuer 19%
22,34 €


Zakaj pa to? Potema je pa že skoraj isto kot v Sun&fun. Oziroma gotovo isto. Še s poštnino.

http://www.sportolino.de/?bestellung=1&in=3




To je njihov DDV.  Na enaa ga imaš par evrov ceneje
http://www.enaa.com/oddelki/sport/izd_1629_SP23PAT4_Sotor_HIGH_PEAK_Patmos_4

Drugače se tudi tega spomnim iz leclercove razprodaje za polovično ceno.


Tukaj sem našel še en šotor za 50% ceneje na Quelle

http://www.quelle.si/si/q4r/sportfreizeit/wandernampcampen/zelte/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT01JiZmaF9zZWNvbmRpZD1zaV8xNTUzMzQmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz0wJmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZnF1ZWxsZV9zaSUyZnNpX1NJJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9zaV9zaV8xMTMwNSU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfc2lfc2lfMTEzMDVfc2lfMTEzODklN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3NpX3NpXzExMzA1X3NpXzExMzg5X3NpXzExMzk1JTdkJmZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGVy/m-155334/index.html




(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 21:07:41   
Splišni
jja ne, samo če si iz Nemčije, Mehrvertsteuerja ne plačaš. Šele ko sem označila Slovenijo, mi je to prištelo. To je tako kot takrat, ko še nismo bili v EU. Zdaj bi morali vsi enako plačat. Ker to je izvozni davek ali nekaj takega. A ni?

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Šotor High Peak Como 4
6.8.2009 21:09:48   
Splišni
A pa prav tega Patmosa so imeli znićžanega lani? A potem da imajo High peak šotore v Leclercu? Uf, to bom pa potem res počakala, saj tako mudi se pa ne. Bomo pa tisti teden, ko bomo (mogoče) letos še šli, spali še tamalem.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Šotor High Peak Como 4
7.8.2009 8:04:38   
alamar
Ne,ne  to je bilo letos, enkrat junija samo eno nedeljo vsa kamp oprema -50%. Drugače imajo v glavnem high peak v Leclercu.

Mehrwertsteuer JE davek (DDV) in ga plačaš ne glede na to od kje iz EU naročiš. Brez davka je verjetno, podobno kot pri nas le na firmo.

Sem sedaj probal naročit tale vaš artikel in je davek obračunan za Nemčijo in Slovenijo. Tako da ne vem kako ste to gledali. Razlika je v tem, da so poštni stroški 20 EUR za slovenijo in vse skupaj pride par evrov manj, kot če ga naročiš na enaa in osebno prevzameš. Se ne splača.user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Šotor High Peak Como 4
9.8.2009 18:55:31   
margot
Mi imamo dakoto 5 ( sun & fun ) . Preiskušeno na dežju in vetru , celo noč je lilo kot zmešano in ni premočila . Tudi v Leklerku imajo dakoto , razlika je bila 20€ in v vodnem stolpcu ( sun &fun 3000 , leklerk 2000 )

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Šotor High Peak Como 4
9.8.2009 19:11:19   
alamar
Tale dakota5 in dakota4 sta bili 50% znižani tisti dan na razprodaji v Leclercu. Tam nekje 70 in 85 EUR, če se ne motim.

Sicer pa ne vem, kako so lahko podatki različni, če je tudi za high peak šotore v Leclercu uvoznik sun&fun. Verjetno napaka v tisku ali pa drugi model.

(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Šotor High Peak Como 4
10.8.2009 11:24:32   
margot
šotori niso čisto isti , tudi embalaža je različna .

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Šotor High Peak Como 4
10.8.2009 22:58:55   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: margot

šotori niso čisto isti , tudi embalaža je različna .


Ja samo to je skoraj nemogoče. Res je uvoznik za Leclerc Sun&fun.

A da je samo en dan bilo znižanje? Ma šit no, jaz pa zdaj že vsa vesela čakam na kakšno razprodajo.


(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Šotor High Peak Como 4
10.8.2009 22:59:50   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: alamar

Mehrwertsteuer JE davek (DDV) in ga plačaš ne glede na to od kje iz EU naročiš. Brez davka je verjetno, podobno kot pri nas le na firmo.

Sem sedaj probal naročit tale vaš artikel in je davek obračunan za Nemčijo in Slovenijo. Tako da ne vem kako ste to gledali. Razlika je v tem, da so poštni stroški 20 EUR za slovenijo in vse skupaj pride par evrov manj, kot če ga naročiš na enaa in osebno prevzameš. Se ne splača.user posted image



Potem sem pa nekaj zamutila, pa sem verjetno gledala potne stroške. Samo še zdaj ne vem, ali ta šotor ima spodaj zavihke ali ne.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 10.8.2009 23:00:18 >

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?