|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 0:19:32   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Najaa, jaz sem dobla. ful ste bli lepi. kot vedno user posted image slike so pa res nekaj posebnega. a to ma felix taki dober fotkič? ko si prej napisala, da je ona slikala...


jaz bi tudi slikice prosila


ja, sem te že hotla prosit za mejl, pa Majale tudi, ste lepe na slikah user posted image , razen če je Najaa že poslala?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 0:24:21   
felix7
no, ko dobim še yaniine slike, imam pa praktično vse (razen Pupinih, ampak na njene bo treba še počakati, ker so na dopustu). Tako da vam jutri spet priklopim ftp in boste lahko veselo downloadale dalje user posted image

sem bila pa danes spet na srečanju s sošolci s faksa (ene par se nas dobiva) in smo se spet fino naklepetali in nasmejali. Preden sem šla od doma, sem dala možu natančna navodila, kako in kaj in ga še pomirila, da Jure pa zihr ne bo kakal, ker je prej že dvakrat user posted image no, ko sem prišla domov, mi je najprej povedal, da je Jure še enkrat kakal in slavnostno naznanil, da ga je uspel previti user posted image

Zdaj pa lahko noč! user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 6:25:18   
spps
dobro jutro!

a še vse spite?user posted image user posted image user posted image

a je še kateri bebi začel ponoč štrajkat? Naš najmlajši zadnje noči kar naprej protestira....glavo imam tako, da imam občutek, da mi bo vsak čas eksplodiralauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 7:17:56   
Lolita23
Dobro jutro!!!

Mi smo že spet budni, že kako uro, pač naspala se je zdej se na kavču igra, jaz pa tuuser posted image user posted image user posted image

Ma zvečer smo utrujeni že ob sedmih, zjutraj pa potem ne potegnemo, sej mami pa tak je super volje, danes grem nekam na kavo, me Tjaša peljeuser posted image user posted image user posted image

spps spočiti se morašuser posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 16.9.2009 7:29:56 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 7:56:12   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

sem pokazala. je rekel brez komentarja user posted image user posted image drugače sem se pa zdaj vmes spomnila, da je tudi on že likal in sicer ko sem bila v porodnišnici in nisem imela še pripravljene posteljnine za Klarino pojstlco jo je on zlikal in porabil ene štiri ure user posted image user posted image user posted image če ne drugega - vsaj elektriko prišparamo, če jaz likam user posted image user posted image user posted image user posted image



samo zakaj se nekateri full čudijo, če moški obvladajo gospodinjstvo; meni moj kr veliko pomaga, ko je doma tako da ga zdaj prav pogrešam ko ga ni;


To pa ti popolnoma verjamem! user posted image Kaj pa druge stvari..no, bom rekla, bolj moške, zna? Kot je kitanje, beljenje, polaganje keramike, podov, etc ...zna? Ker moj pravi, da on bo te stvari delal, jaz pač gospodinjske...user posted image No, pa ob vikendih pogosto kosilo kuha! user posted image



draga moja moj je tudi tal ˝hišnik˝; zdaj ko delamo zgornji štuk, ga je delal sam; predelne stene je sam zidal, strope sam dela, laminate je sam položil; priden je ta moj možek;

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 7:56:21   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

sem pokazala. je rekel brez komentarja user posted image user posted image drugače sem se pa zdaj vmes spomnila, da je tudi on že likal in sicer ko sem bila v porodnišnici in nisem imela še pripravljene posteljnine za Klarino pojstlco jo je on zlikal in porabil ene štiri ure user posted image user posted image user posted image če ne drugega - vsaj elektriko prišparamo, če jaz likam user posted image user posted image user posted image user posted image



samo zakaj se nekateri full čudijo, če moški obvladajo gospodinjstvo; meni moj kr veliko pomaga, ko je doma tako da ga zdaj prav pogrešam ko ga ni;


Verjamem, da ga pogrešaš. Jaz bi ga tud!! user posted image



Najaa, ti pa mi zjutraj kr nasmeh na lica privabiš user posted image

se slišiva danes, ko jaz opravim svoje da greva na kavico

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 7:58:00   
mama_milchy
čveke, 4.del je odprt user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_4498792/mpage_1/key_/tm.htm#4498792

< Sporočilo je popravil mama_milchy -- 16.9.2009 8:01:29 >

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 8:16:29   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

sem pokazala. je rekel brez komentarja user posted image user posted image drugače sem se pa zdaj vmes spomnila, da je tudi on že likal in sicer ko sem bila v porodnišnici in nisem imela še pripravljene posteljnine za Klarino pojstlco jo je on zlikal in porabil ene štiri ure user posted image user posted image user posted image če ne drugega - vsaj elektriko prišparamo, če jaz likam user posted image user posted image user posted image user posted image



samo zakaj se nekateri full čudijo, če moški obvladajo gospodinjstvo; meni moj kr veliko pomaga, ko je doma tako da ga zdaj prav pogrešam ko ga ni;


To pa ti popolnoma verjamem! user posted image Kaj pa druge stvari..no, bom rekla, bolj moške, zna? Kot je kitanje, beljenje, polaganje keramike, podov, etc ...zna? Ker moj pravi, da on bo te stvari delal, jaz pač gospodinjske...user posted image No, pa ob vikendih pogosto kosilo kuha! user posted image



draga moja moj je tudi tal ˝hišnik˝; zdaj ko delamo zgornji štuk, ga je delal sam; predelne stene je sam zidal, strope sam dela, laminate je sam položil; priden je ta moj možek;


Moj tudi, vse sam, pa vse pohitvo tudi sam sestavil, pridni dedi ni kajuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 8:29:40   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Dobro jutro!!!

Mi smo že spet budni, že kako uro, pač naspala se je zdej se na kavču igra, jaz pa tuuser posted image user posted image user posted image

Ma zvečer smo utrujeni že ob sedmih, zjutraj pa potem ne potegnemo, sej mami pa tak je super volje, danes grem nekam na kavo, me Tjaša peljeuser posted image user posted image user posted image

spps spočiti se morašuser posted image
kako pa???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 8:31:59   
spps
moj jedrugač praktičen tip,marsikaj popravi, sestavi... le na gospodinjstvo ma alergijouser posted image user posted image no, včasih ima kakšne prebliske (parkrat na leto,pa se česa loti), ko pa on kaj naredi,bi ga pa morala cel dan(al pa še kakšnega gratis) hvalit, kot da je nevemkaj naredil...deci...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 13:28:54   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

sem pokazala. je rekel brez komentarja user posted image user posted image drugače sem se pa zdaj vmes spomnila, da je tudi on že likal in sicer ko sem bila v porodnišnici in nisem imela še pripravljene posteljnine za Klarino pojstlco jo je on zlikal in porabil ene štiri ure user posted image user posted image user posted image če ne drugega - vsaj elektriko prišparamo, če jaz likam user posted image user posted image user posted image user posted image



samo zakaj se nekateri full čudijo, če moški obvladajo gospodinjstvo; meni moj kr veliko pomaga, ko je doma tako da ga zdaj prav pogrešam ko ga ni;


To pa ti popolnoma verjamem! user posted image Kaj pa druge stvari..no, bom rekla, bolj moške, zna? Kot je kitanje, beljenje, polaganje keramike, podov, etc ...zna? Ker moj pravi, da on bo te stvari delal, jaz pač gospodinjske...user posted image No, pa ob vikendih pogosto kosilo kuha! user posted image



draga moja moj je tudi tal ˝hišnik˝; zdaj ko delamo zgornji štuk, ga je delal sam; predelne stene je sam zidal, strope sam dela, laminate je sam položil; priden je ta moj možek;


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Marčevski zvončki in trobentice III.del
16.9.2009 13:55:55   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Dobro jutro!!!

Mi smo že spet budni, že kako uro, pač naspala se je zdej se na kavču igra, jaz pa tuuser posted image user posted image user posted image

Ma zvečer smo utrujeni že ob sedmih, zjutraj pa potem ne potegnemo, sej mami pa tak je super volje, danes grem nekam na kavo, me Tjaša peljeuser posted image user posted image user posted image

spps spočiti se morašuser posted image
kako pa???user posted image user posted image user posted image
[/quote

Sej v bistvi imaš napisano spodaj, si kar sama pogruntalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 198 [199]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?