|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali me vara?
14.8.2009 18:44:42   
ledenaa
azik jaz sem tudi večkrat ne oglašam na mobitel,ko je partner zraven pa ga ne varam,tako da ne govorite neumnosti
Uporabnici posta pa ,tej zadevi boš mogla priti sama do dna ne pa spraševat po netu,ker ne poznamo tvojega partnerja

Prav tako partnerju ne kažem in ne govorim s kom se menim po netu in takšne zadeve,ker so to moje stvari in mu ni treba vedet s kom se pogovarjam ali dopisujem.
ne vem zakaj bi mu morala user posted image

(odgovor članu nejka7)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali me vara?
15.8.2009 21:26:13   
nejka7
No, danes je stvar taka. Pred tremi dnevi sem na računalniku po naklučju našla, da je imel še en mail (poleg yahoo-ja), kamor mu je mejle pošiljala samo ona. Seveda so bili vsi zbrisani. Pa mi je rekel, da ji je neki za avto preverju, ker ga je kupovala itd... kar nekaj.
Potem sem zahtevala izpiske od mobija. Jih je prinesel, drugi dan sem ugotovila, da jih je priredil.
Dejansko sta se veliko slišala in si pošiljala sporočila, tudi ponoči, ker ima moj včasih tudi nočno službo.
In razlaga, da ni bilo med njima nič, da se je z njo samo pogovarjal "o problemih", ki jih je imel doma (preveč pozornosti sem namenjala otroku, pa nikamor nisva skupaj šla). Danes sem se dobila še z njo, in tudi pravi, da ni bilo med njima nič.
razmišljam o tem kaj naj naredim


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali me vara?
15.8.2009 21:42:46   
Camila
Jaz bi popizdila in zahtevala, da se dobiste vsi trije in se pogovorite, le tako boš prišla stvari točno do dna.  Ma vse bi zbrsakala, samo da bi vedla pri čem sem, ker ne bi nikoli hotela živet v dvomih!!! Nikoli ne veš, mogoče je imela kaj z njo mogoče pa tudi ne. Sama ga najbolj poznaš, koliko je zmožen. Če te je že enkrat prevaral.... Žalostno je pa to, da namesto da bi razumel določene družinske stvari, se gre tolažit drugi. Podlo!!! Me tuki gor bomo samo ugibale... Sam ne bodi naivna, pridi stvari do dna. In preklete tiste ženke, ki se grejo mešat tam kjer je družina in sploh ti deci... joj ej!!!!!! Sam kako lahko on priredi izpisek za telefon, kako je to možno!! 

< Sporočilo je popravil Camila -- 15.8.2009 21:43:59 >

(odgovor članu nejka7)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali me vara?
15.8.2009 21:53:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejka7


In razlaga, da ni bilo med njima nič, da se je z njo samo pogovarjal "o problemih", ki jih je imel doma (preveč pozornosti sem namenjala otroku, pa nikamor nisva skupaj šla).




To rabi teb povedat ne njej.
Kako je pa lahko ponaredil izpiske?


(odgovor članu nejka7)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali me vara?
15.8.2009 22:02:26   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Camila

Jaz bi popizdila in zahtevala, da se dobiste vsi trije in se pogovorite, le tako boš prišla stvari točno do dna.  Ma vse bi zbrsakala, samo da bi vedla pri čem sem, ker ne bi nikoli hotela živet v dvomih!!! Nikoli ne veš, mogoče je imela kaj z njo mogoče pa tudi ne. Sama ga najbolj poznaš, koliko je zmožen. Če te je že enkrat prevaral.... Žalostno je pa to, da namesto da bi razumel določene družinske stvari, se gre tolažit drugi. Podlo!!! Me tuki gor bomo samo ugibale... Sam ne bodi naivna, pridi stvari do dna. In preklete tiste ženke, ki se grejo mešat tam kjer je družina in sploh ti deci... joj ej!!!!!! Sam kako lahko on priredi izpisek za telefon, kako je to možno!! 


Ma, daj, no, kaj se bodo vsi trije dobivali? Z lastnim možem naj razčisti. Sicer pa ne vem kaj je ta druga punca kriva. Saj ni ona varala. Varal je njen mož (partner), če je sploh.
Če bi bila jaz v taki situaciji, sigurno ne bi šla razčiščevat z domnevno ljubico. Pogovorila bi se z možem in če bi mu verjela, bi sprejela njegovo razlago. Na srečo mi tega do zdaj ni bilo treba.

Glede na to, da je imel poseben mail samo za njo in da je ponaredil izpiske (kako je to sploh mogoče?), pa je vse skupaj zelo sumljivo.. Če ne bi imel kaj za skrivat, se ne bi tako trudil. Na žalost.


< Sporočilo je popravil Naja31 -- 15.8.2009 22:03:33 >

(odgovor članu Camila)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali me vara?
15.8.2009 22:14:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ja, jaz mislim, da te vara.



se strinjam


tudi jaz.

predvsem zato ker te je že enkrat prevaral in mu je bilo odpuščeno.
ni lepšega kot delati greh in dobiti odpustek.

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali me vara?
15.8.2009 22:19:01   
Camila
Sej vem da se sliši bedno, da bi se vi trije dobivali. To je naredila moja kolegice, ker je totalno poizdila in je rekla, da se bo ločila, če se stvari ne pride do dna-do konca. In možu se je itak odtrgalo, ker ji je res tel dokazat da ni bilo nič in tudi uni ni blo vseeno in so se res dobili in pogovorili in res ni bilo nič. Ampak je pač ta njen možek dobil mal pozornosti od ene druge in sta si začela tkoj pisarit in mejlat.
Po izkušnjah sodeč... nevem kako bi sama to reagirala, ampak moja pirjateljica je tko naredila in se ji je obrestovala, ker je totalno znorela.
Je pa res, da je najboljš odkrit pogovor...pol pa če mu verjameš je Ok, če ne pa... BO???

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali me vara?
15.8.2009 22:19:46   
Brinetka
Jap! Sori, ampak tu nekaj zelo smrdi!!

(odgovor članu nejka7)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali me vara?
15.8.2009 22:19:50   
Anonimen
Ne vem, ce te se vara, te pa ziher je, v preteklosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali me vara?
15.8.2009 22:27:55   
nejka7
izpiske, oz. razčlenjen račun pri simobilu imaš na internetu, če jih daš v Excel, lahko izbrišeš številke, pa mi je to potem sprintal in rekel, da jih je dobil na simobilu.
Drugače pa sva se danes cel dan pogovarjala o tej zadevi, ve da ni naredil prav, da mi je vse to prikrival, in da bi se moral pogovoriti z menoj. Res me je zadnjih 14dni opozarjal,da naj se tudi jaz spremenim, pa ga nisem jemala tako zelo resno. Vem da je del krivde  tudi na moji strani.
Mi je rekel, da želi ostali z menoj, da je pripravljen iti tudi k zakonskemu svetovalcu, pa da ne gre več učiti v tujino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali me vara?
15.8.2009 22:47:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejka7

izpiske, oz. razčlenjen račun pri simobilu imaš na internetu, če jih daš v Excel, lahko izbrišeš številke, pa mi je to potem sprintal in rekel, da jih je dobil na simobilu.
Drugače pa sva se danes cel dan pogovarjala o tej zadevi, ve da ni naredil prav, da mi je vse to prikrival, in da bi se moral pogovoriti z menoj. Res me je zadnjih 14dni opozarjal,da naj se tudi jaz spremenim, pa ga nisem jemala tako zelo resno. Vem da je del krivde  tudi na moji strani.
Mi je rekel, da želi ostali z menoj, da je pripravljen iti tudi k zakonskemu svetovalcu, pa da ne gre več učiti v tujino.



Kakšne krivde? Kaj konkretno?

(odgovor članu nejka7)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali me vara?
15.8.2009 22:48:06   
Anonimen
kaj je že rekla Sanja Rozman? ženske, ki preveč ljubimo,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali me vara?
15.8.2009 23:27:32   
Camila
No, super sej sta se lepo pogovarjala.... Vedno sta dva kriva za-to... Na odnosu je treba vedno delat in izkazovati pozornost, ker eden prej ali slej začena iskati drugje...
No, to je pa fanj, da se je odloču da ne gre več v tujino, očitno ti stvari dokazuje in da mu je žal, sploh pa da ti tip reče, da bi tud šel k svetovalcu...
No, dejta se čim-več pogovarjat in se lepo pogovorit dokončno...

Srečnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali me vara?
16.8.2009 6:49:52   
loredana

IZVIRNO SPOROČILO: nejka7

Vem da je del krivde  tudi na moji strani.
Mi je rekel, da želi ostali z menoj, da je pripravljen iti tudi k zakonskemu svetovalcu, pa da ne gre več učiti v tujino.



To nakazuje samo eno: slabo vest ker se je tam nekaj dogajalo. Tvoja krivda je pa kaj?

(odgovor članu nejka7)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 14:12:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali me vara?
24.8.2009 20:48:49   
aknela123
bravo živka!

kar je blo, je blo, udari že enkrat po mizi, z njo naj konča oz. naj se odloči, kaj misli, potem pa lepo živet naprej, ne pa, da nam najprej potarnaš, potem pa ga opravičuješ!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali me vara?
24.8.2009 22:46:07   
Klemy82
Ok, sem prebrala vse tole.... user posted image .. samo moj skromen komentar...
Temelj vsakega zdravega razmerja je zame zaupanje. Če tega zaupanja ni, potem je zame vsega konec.  In če partnerju zaupam, mu verjamem. Če mu ne verjamem, mu ne zaupam in nima več kaj početi z mano. Ali jaz z njim. Ni moje življenje tako malo vredno, da se bom  vsak dan posebej sekirala ali mi laže, ali ne. Me vara, ali me ne.
Na tako nizek nivo, da bom človeku brskala po osebnih stvareh, telefonu, imela izpade in od njega zahtevala telefonske izpiske, se ne mislim spuščat. Nikoli. Zaradi sebe, ne njega.
Ti pa.... kakor veš, hočeš in znaš.



_____________________________

Jst.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali me vara?
25.8.2009 18:14:33   
Zamima
če bi bila samo kolegica in to zelo dobra, bi jo ti vrjetno že prej spoznala in ne bi bilo zadreg.


ali pa se motim?

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Foxina)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali me vara?
25.8.2009 18:20:35   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Ok, sem prebrala vse tole.... user posted image .. samo moj skromen komentar...
Temelj vsakega zdravega razmerja je zame zaupanje. Če tega zaupanja ni, potem je zame vsega konec.  In če partnerju zaupam, mu verjamem. Če mu ne verjamem, mu ne zaupam in nima več kaj početi z mano. Ali jaz z njim. Ni moje življenje tako malo vredno, da se bom  vsak dan posebej sekirala ali mi laže, ali ne. Me vara, ali me ne.
Na tako nizek nivo, da bom človeku brskala po osebnih stvareh, telefonu, imela izpade in od njega zahtevala telefonske izpiske, se ne mislim spuščat. Nikoli. Zaradi sebe, ne njega.
Ti pa.... kakor veš, hočeš in znaš.




Ja, to je vse lepo in prav in tako bi moralo biti, dokler nekdo ne izigra tvojega zaupanja... Če zaupaš še ne pomeni, da te ne bo varal

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali me vara?
25.8.2009 18:26:00   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

kot so ti že druge povedale, če bi imel čisto vest, ne bi skrival pred tabo telefona, pa klic bi sprejel in se nemoteno pogovarjal pred tabo.

Tudi, če bi moj tako začel kej skrivat, al pa dobival kaka čudna sporočila,... bi takoj posumla, da nekaj ni ok. ker jaz pred njim nimam kej za skrivat, pa če kliče kak kolega, al pa kdo drug.

Sicer pa bi mi blot udi sumljivo, če bi si po mailu s kom dopisoval, pa skrival. Sej midva mava itak vsak svojegea, pa on tudi točno ve, na katerih forumih klepetam, ker res mi ni všeč, da nekdo skriva te zadeve. Imava zasebnost in jo spoštujeva, skrivat pa ni potrebno nobenih stvari.


Se podpišem pod tabo.

Če imaš čisto vest, se ne skrivaš. Tudi prijateljstvo med žensko in moškim ima največkrat skriti namen in simpatijo z ene ali druge ali obeh strani. Razen če ni en od njiju homoseksualec. Ne razumem žensk, ki se ponižujejo zaradi moškega, ki jo ne spoštuje. Na drugi strani pa ne razumem žensk, ki se jim zdi kriminalno, če partnerka posumi in stika po partnerjevih stvareh.

Jaz bi definitivno zaropotala, če bi pa kaj trokiral, lahko kar gre, pa bo imel obilo časa ponoči, da se bo dopisoval po mobitelu.

Jaz imam ženske prijateljice, moški prijatelji so mi sorodniki ali pa skupni prijatelji z možem, ki v glavnem kličejo moža, če kaj rabijo od mene, pa tudi mene. Vsi ostali so kolegi in kolegice - ko se srečamo, se pozdravimo, gremo na kavo, mogoče v kino, na sprehod z otroci. Se pa definitivno de dopisujemo po smsjih ponoči.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali me vara?
25.8.2009 18:26:56   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

če bi bila samo kolegica in to zelo dobra, bi jo ti vrjetno že prej spoznala in ne bi bilo zadreg.


ali pa se motim?

Tudi pod tabo se podpišem.

...in bi skupaj pili kavo in zastonj čvekali, a ne?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali me vara?
26.8.2009 8:40:35   
Anonimen
samo da povem en primer varanja. Moja sestrična je 5 let živela s fantom v lastnem stanovanju. Nobenih problemov...nakar se odločita za otroka. Ko se je mali rodil, pa se je vse spremenilo. Tipu se je čist strgalo. Prej sta skupaj hodila ven, sedaj seveda ona ni mogla, saj sta vendar doma imela novorojnčka. On se s tem, da se mu življenje malo spreminja ni mogel sprijazniti in  je sam hodil ven, in tam spoznal eno bejbo, s katero sta začela razmerje. Sestrična je bila bolj ali manj sama z otrokom, on se je potikal po lokalih z tisto bejbo, sestrični pa se je lagal, da ima vse to vezo z službo (imel je neki privat). Ona je vse to tolerirala, nakar ga enkrat zvečer ni in ni mogla priklicati na telefon in se je ustrašla, da se mu ni kaj zgodilo. Pokliče svojega očeta, vzame tamalega (star je bil 1 mesec), in gredo najprej pogledat na njun vikend. Ko prideta tja, vidita, da je tam ful žurka, folka neomejeno, išče njega, njegovi prijatelji pa ji skoraj preprečijo vstop v njuno spalnico, kjer najde njega in uno bejbo v khm...kočljivem položaju. No, takrat se ji je pa strgalo, odvihra ven, gre domov, pobaše najnujnejše stvari od otroka in sebe in gre direkt k staršema.
On je niti poklical ni ene par dni, ko pa jo je, je vse tajil, kljub temu da ga je zalotila. Na koncu je ugotovila, da to traja že kak mesec in da je uno bejbo mel doma v njunem stanovanju, ko nje in otroka ni bilo doma,v njuni postelji, brskala je po njeni omari in podobnouser posted image
Žalosten primer...upam da pri tebi ni tako in da bosta rešila nesporazume.

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali me vara?
26.8.2009 9:00:50   
Abundancija

IZVIRNO SPOROČILO: nejka7

V isti sobi so spali zato, ker so dobili tak apartma, je šel učit za eno tujo smučarsko šolo, pa si ni mogel sam izbirati apartmaja. Sicer pa mi mobija ne skriva, ga vedno lahko pogledam če želim. Mejli pa, ki sta si jih pošiljala niso bili nič posebnega, takšni pač, ki krožijo naokoli, pa tudi do maila imam dostop.
Ne vem ... Mi je pa rekel, da si bo dal narediti izpis klicev, pa da se bom lahko prepričala, da ni nič imel z njo.



zakaj pa potem naslov, ali me vara, če sama v prvem postu namiguješ na to, da sumiš, da te vara, zdaj pa to zanikaš in imaš za vsako njegovo dejanje opravičilo....ja potem pa te ne vara, kaj naj rečem

(odgovor članu nejka7)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali me vara?
26.8.2009 11:33:30   
Lenck
Vara ali ne - tega nobena druga tule ne more vedeti.

Rada pa bi samo komentirala nekatere zadeve.

Prvič, prijateljstvo med moškim in žensko je možno. Moj najboljši prijatelj je moškega spola. Pomeni mi ogromno. In če bi mi mož skušal kakorkoli preprečiti stike z njim, mi težiti okoli tega ali karkoli, bi imela resne probleme - z možem, ne prijateljem. Pa sva svetlobna leta daleč od tega, da bi z njim varala moža. Ampak ne bom dopustila, da mi ož ukazuje, s kom lahko prijateljujem, si dopisujem... tako kot tudi jaz njemu ne.
Drugič, kar se brskanja tiče... Možu povem večino, pozna moje zadeve, celo geslo za e-pošto ve, ampak, če bi ga zalotila, da brska po moji pošti ali pregleduje telefon... ali celo zahteva izpisek... bi gorelo! In tudi meni na kraj pameti ne pade, čeprav vem, da bi se morala samo prijaviti pod njegovim imenom, pa bi že lahko brala njegovo pošto - bučman je pač shranil vsa gesla v računalnik. Čeprav vsa skupaj, si vsak posebej zasluživa nekaj zasebnosti in vdiranje vanjo je nedopustno.
Tretjič, ne delam si utvar, da ni možno, da bi me varal. Morda me, kaj vem. Ampak pomemben del zveze je zaupanje, ki pa je vedno stvar dveh, ne le enega - tistega, ki zaupa, in tistega, ki mu zaupa.
Četrtič, pa verjetno precej nasprotno vsemu, kar sem do sedaj napisala - kdor ima čisto vest, nima kaj za skrivati. Razen, če imaš ti tudi sicer ljubosumne izpade. V tem primeru bi tudi jaz prikrivala, da prijateljujem z nekom, ker bi že vnaprej vedela, da bom poslušala že zaradi preprostega "živjo". Ampak če je temu tako, veš ti sama... Če ni, potem je tvoj mož najmanj trapec, ki vzbuja sum, ali pa še hujši trapec, ker te vara in nima niti jajc, da bi to priznal.

Ti si edina, ki mora kaj razčistiti. Ne tvoj mož (ker očitno ne čuti potrebe po tem - ali ti laže, ali pa bo imel kmalu poln kufer dokazovanja, da ti ne), ne domnevna ljubica (ker ne vara ona, če gre za varanje, vara on z njo). Ti edina. Najprej, koliko mu sploh zaupaš. Če mu ne, ni bistveno, ali te vara ali ne - vajina zveza ne bo nikoli prijetna, ker boš ti vedno sumničava, on se bo branil, in ves čas se bosta vrtela v krogu. Resnica v zvezi ni vedno bistvena - bistvena je interpretacija enega in drugega. Če mu ne boš zmogla zaupati, raje najdi pomoč, da boš to spet zmogla, sicer bo vsaka tvoja zveza zastrupljena s sumničenjem.
Če pa ne gre za tvoje nezaupanje, pa si spet na potezi ti: ali sprejmi njegova pojasnila (in s tem očitno precejšnjo možnost, da te res vara), ali pa sledi instinktu in pusti dedca, da vara katero drugo. Očitno ti vse govori, da te vara, ti pa bi rada še vedno razčiščevala z njim, drugim dekletom in nevemkomše - zakaj, ker nočeš sprejeti tega? Ali ker potrebuješ objektivni dokaz? No, potem pa najemi detektiva... ampak še vedno ti bosta lahko ponudila kako razlago.

Punca, vsedi se, predihaj par vdihov in izdihov in se odloči. Trenutno delaš škodo predvsem sebi.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali me vara?
31.8.2009 8:50:20   
hedviga
Nejka...Zakaj si pisala post? Samo še dodatno si ranjena. Pa če je varal al ne.


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?