|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
21.9.2009 11:27:25   
Anonimen
Tudi jaz že dalj časa opažam tvoje čudne komentarje.. In se čisto strinjam s predhodnicami. Žalostno, da obstajajo tudi takšni ljudje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 1:27:33   
mojca345
pa VE ste zmešane....

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 1:45:25   
mojca345
Ve boste men sodile ali si zaslužim otroka ali ne!!!! Tko arogantno in vzvišeno se obnašajo samo odrasli otroci, ki niso dozoreli še in tudi vprašanje, če kdaj boste. Otroci se rojevajo...... povsod po svetu....različnim staršem in različnim kulturam...Naravi je vseeno v kakih pogojih se otrok rodi, kakšnim staršem, o pripravljenosti bodočih staršev na otroka ne misli....Edino kar je važno je to, da se otrok rodi, da dobi osnovne stvari in preživi tako ali drugače. Ni važno kako, samo da zraste in da gre rod naprej.


Tistega kar ne razumete, sodite in je v vaših možganih označeno kot slabo. Pameten človek ne sodi tistega kar ne razume ampak vtihne in si vzame čas za razmislek.

To je vse kar imam za povedat. vsak stavek več je škoda moje energije !

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 23.9.2009 11:07:01 >


_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 7:30:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

Ve boste men sodile ali si zaslužim otroka ali ne!!!! Tko arogantno in vzvišeno se obnašajo samo odrasli otroci, ki niso dozoreli še in tudi vprašanje, če kdaj boste. Otroci se rojevajo...... povsod po svetu....različnim staršem in različnim kulturam...Naravi je vseeno v kakih pogojih se otrok rodi, kakšnim staršem, o pripravljenosti bodočih staršev na otroka ne misli....Edino kar je važno je to, da se otrok rodi, da dobi osnovne stvari in preživi tako ali drugače. Ni važno kako, samo da zraste in da gre rod naprej.


Tistega kar ne razumete, sodite in je v vaših možganih označeno kot slabo. Pameten človek ne sodi tistega kar ne razume ampak vtihne in si vzame čas za razmislek.

To je vse kar imam za povedat. vsak stavek več je škoda moje energije !


Oprosti ampak to je pod nivojem. Se bom kar pridružila kritikam. Škoda besed.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 23.9.2009 11:07:17 >

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 8:03:55   
blaža
mojca. ok se strinjam, da je tle na Rr, kar nekaj kokošk, ki kar čakajo kost, da jo bojo lahko glodale. Ma vseeno, preberi si malo kaj pišeš. Pa ne želim nič slabega s tem.

Tako obnašanje, preklinjanje, s tvoje strani,... jaz to ne bi pričakovala iz strani tovaršice v vrtcu. Niti v sanjah ne.

Ok, si bla napadena, ampak le zaradi svojih postov, ki jih pišeš. Ko kej napišeš, preberi, preden pošlješ naprej.
Moja sestra tudi briše riti v vrtcu, pa ma diplomo, pa ni zaradi tega jezna na cel svet, ker kljub izobrazbi briše riti v jaslih in še nikoli je na tak način nisem slišala govoriti. Vedo lepo govori o svojih otročkih v vrtcu.

Ne vem no. Sodla te ne bom, samo zamisli se malo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 16:44:01   
1ali
Dolgo sem oklevala, ali se naj oglasim ali ne.
Takole, delala sem v vrtcu, otrokom brisala ritke, delala v šoli. Za seboj imam več kot 20 let delovnih izkušenj z otroki. Pa še izkušnje, zaradi katerih si dovolim soditi tvoje besede mojca, skoraj dvajset let sem čakala na otroka. Za menoj so postopki, leta iskanja možnosti posvojitve, tudi v tujini. In ga imam, otroka.
Menim, da je bolje, da ženska s takšnim načinom razmišljanja nima otroka.
Posvojitev je najlepša stvar, ki se mi je zgodila v življenju, vedi pa, da ni najlažja. Ne bom se obešala na tvoje določene besede, komentiram samo tvoje občutja ob brisanju riti. To je najlažje delo in če je to težko, bodi raje sama.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 17:01:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345
Pameten človek ne sodi tistega kar ne razume ampak vtihne in si vzame čas za razmislek.

Prav. Vzela sem si čas, bila sem tiho in sem razmislila. Sodeč po tvojih besedah sem torej pametna in torej po tehtnem razmisleku smem napisati svoje mnenje.

Ne poznam ne tebe, Mojca, ne tvojega celotnega ozadja. Vem izključno to, kar sem prebrala na RR, pa še tu nisem prebrala vsega. In, iskreno povedano, sem zelo vesela, da nisem - ker so mi že besede, ki so na tej temi prišle izpod tvojih prstov, dvignile pritisk, pa čeprav z mano osebno niso povezane.

Citiram tvoje besede:
Ve kure, enkrat niste delale v vrtcu, in nimate pojma kaj vrtec v resnici je.

Zame to pomeni, da vsi, ki nismo nikoli delali v vrtcu, sploh ne vemo, kaj je vrtec. Posledično torej niti ne vemo, kam in v kaj vozimo svoje otroke. Prav, takšno je tvoje mnenje. Jaz pa bom napisala svojega - krutega, a po mojem mnenju resničnega (in to smem napisati).
Ti, ki nisi mama, ne moreš vedeti, kaj pomeni biti mama. Zato ne uči nas, ki smo mame.

Naslednji citat:
Ker ne lažem in govorim resnico, me sodite, ker ste glupe in ne znate uporabljat svojih možganov, ne znate mislit

Nobena od nas ne dvomi, da si popolnoma resno mislila, kar si napisala. Je pa tudi res, da se nobena od nas ne more razumeti in dojeti, kako lahko ženska, ki trdi, da želi imeti otroka, lahko tako razmišlja, kakor ti. Obsojamo tvoje razmišljanje - če smo zaradi tega glupe in ne znamo uporabljati svojih možganov - tudi prav, ampak še vedno mislimo enako. Ker vidim med vrsticami, kaj nekatere mislijo, pa niso napisale, bom popolnoma direktno napisala jaz.
Mati narava je poskrbela, zakaj ti nimaš svojega otroka.

Naslednji citat:
Tistega kar ne razumete, sodite in je v vaših možganih označeno kot slabo.

Če nečesa ne razumemo, vprašamo. Če ne razumemo tvojega razmišljanja, o njem vprašamo tebe (nimamo koga drugega). Kot odgovor dobimo prejšnji citat - da smo glupe in da ne znamo uporabljati svojih možganov. Ti resnično pričakuješ, da bo imel o tebi po takšnem odgovoru še kdo dobro mnenje? Na začetku bi morda še kdo pomislil, da si svoje besede napisala v afektu oz. iz obupa in razčaranja nad nezmožnostjo postati mati in nad neuspešnostjo posvojitve, ampak po vsem tem pa se 99% bralk tega zagotovo strinja, da je edino prav, da tako tudi ostane - da nisi in da ne boš mati. Vsaj tako dolgo ne, dokler ne boš spremenila razmišljanja.

Na Ringarajo zahaja čuda vseh ljudi iz različnih strok - od novinarjev do socialnih delavcev. Čisto verjetno je, da je med njimi tudi kdo, ki se ukvarja s posvojitvami ali pa ima vsaj "prste pri tem", kakor se temu reče. Glede na to, da ti je zares ime Mojca, bodo najbrž od tvojih postov dalje vse Mojce 3x bolj preverjali. Zate bi bilo tudi 5x toliko premalo, mi je pa žal za vse ostale Mojce, ki ne delijo mišljenja s tabo.

Na srečo Water Lily ni Mojca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 17:35:06   
mojca*
Kerensa, zdaj pa me je začelo skrbet, ko praviš da bojo vse Mojce preverjali...jaz sem tudi, Mojca namreč...user posted image


in moram napisat, da po prebranih postih tiste druge Mojce,  me je sram, da si deliva ime....user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 17:36:17   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

pa VE ste zmešane....

Ja.......včasih je bolje biti nor/zmešan kot pa neumen.....user posted image  

Sicer pa nas ne rabiš žalit.....

< Sporočilo je popravil mlea -- 22.9.2009 17:37:03 >


_____________________________

So what....

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 17:37:48   
Kerensa*
Ne, ne, narobe si razumela. user posted image Nikakor ne trdim, da bodo pa ziher preverjali vse Mojce. Pravim samo, da če na ta forum zaide oseba, ki je "pri koritu" slovenskih posvojitev in če ima samo ščepec soli v glavi, potem bodo vse Mojce, ki bodo želele posvojiti, na*ebale. Zaradi ene, ki javno počne tole, kar počne.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 17:39:21   
Pika Zoja
Pride tudi dan, ko se človek mora podpisati pod Kerenso.
Kerensa, tole si pa **** dobro napisala. Vse do zadnje pike.

< Sporočilo je popravil Pika Zoja -- 22.9.2009 17:43:30 >

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 17:40:27   
Kerensa*
Da te ne bom slučajno še na kofe povabila, Pika. user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 17:41:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mati narava je poskrbela, zakaj ti nimaš svojega otroka.


Naravna selekcija k sreci dela svoje.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 17:41:35   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne, ne, narobe si razumela. user posted image Nikakor ne trdim, da bodo pa ziher preverjali vse Mojce. Pravim samo, da če na ta forum zaide oseba, ki je "pri koritu" slovenskih posvojitev in če ima samo ščepec soli v glavi, potem bodo vse Mojce, ki bodo želele posvojiti, na*ebale. Zaradi ene, ki javno počne tole, kar počne.

Žalostno je tudi to, da na ta forum zaide tud kak starš, ki ima vzgojiteljico Mojco, pa morda ni "TA" Mojca...pa jo bojo vseeno grdo gledal, čeprav je super vzgojiteljica in dobra mati.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 17:44:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mlea
Žalostno je tudi to, da na ta forum zaide tud kak starš, ki ima vzgojiteljico Mojco, pa morda ni "TA" Mojca...pa jo bojo vseeno grdo gledal, čeprav je super vzgojiteljica in dobra mati.

U, saj res user posted image . No, naša na srečo ni Mojca. Ampak iz čistega firbca bom pogledala, če je kakšna v našem vrtcu Mojca (in če ustreza profilu te Mojce).

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 19:46:36   
water lily
Dajte mal ustavt konje no....je malo neokusno ratalo vse skupajuser posted image
Se spuščate na isto raven.
Ni ta forum za take razprave.
Saj ne da se ne strinjam, ampak....

To o naravi pejte pa od kkšnga pedofila otroku rečt če mate jajca. Ful grdouser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 20:02:11   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Naravna selekcija k sreci dela svoje.


Mojca ima res nevmesne pripombe, ki ne sodijo ne ženski, ne vzgojiteljici in ne morebitni bodoči mamici. Ampak Mič II tale o naravni selekciji tudi ni med bolj atraktivnimi. Jaz sem bila v postopku umetne oploditve in HB imam danes enoletno hčerko. Pa verjemi, da sem dobra mamica in sem daleč od tega, da se je naravna selekcija maščevala ravno meni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 20:04:19   
Anonimen
Pf, se ti opravicujem, ce si vzela osebno.
Ampak nekomu, ki me zmerja s kuro in glupo, pa to komot povem.

(odgovor članu pf)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
22.9.2009 20:04:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pf)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
22.9.2009 20:37:53   
sonček85
mojca:pa ti si res ne zaslužiš biti mami kako lahko rečeš a si sita previjanja riti,dojenčkov v jaslih....pa da hočeš otroka od 2.5let naprej.Halo otrok je otrok ,je živo bitje.Jaz bi bila vesela če bi imela 1m starega ali pa 10let ,samo da bi bil na varnem ,toplem kot pa pri starših ki ga nebi imeli tko radi kot jaz.Na srečo mi je po dveh letih uspelo zagledati plusek in imam sedaj 5m starega sinčka.
Nekatere so pač rojene da so matere nekatere pač ne.

Samo moje mnenje


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
23.9.2009 5:55:48   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: water lily
Dajte mal ustavt konje no....je malo neokusno ratalo vse skupajuser posted image
Se spuščate na isto raven.
Ni ta forum za take razprave.
Saj ne da se ne strinjam, ampak....

To o naravi pejte pa od kkšnga pedofila otroku rečt če mate jajca. Ful grdouser posted image

Neokusno je postalo v trenutku, ko je Mojca izjavila, kar je in ne šele potem, ko so začeli padati komentarji na njene izjave. S tem, ko povemo svoje mnenje, se ne spuščamo na Mojčino raven, temveč izražamo svoje nestrinjanje z njeno ravnijo. Forum je točno za to - za izražanje mnenj. In čeprav se v osnovi strinjam s tabo, se tokrat strinjam z Mič:
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Ampak nekomu, ki me zmerja s kuro in glupo, pa to komot povem.

Kar se pa naravne selekcije tiče, pa je z moje strani letelo direktno na Mojco in na nikogar drugega. Predvsem na PF ne - PF je danes mama (na kakršenkoli način že), Mojca pa ne. Tukaj je bistvo.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
23.9.2009 7:11:35   
Anonimen
No, ampak Mojca BO mama. Al kako si naj razlagam ta njen podpis: "Hanika, čakava te!" user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
23.9.2009 7:12:58   
Kerensa*
Mogoče bo nekega dne res mama (biološka ali posvojitvena). Ampak dokler ne bo spremenila tistega dela razmišljanja, o katerem je tukaj govora, upam, da ne bo. V dobro otroka upam, da ne bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
23.9.2009 7:14:24   
Anonimen
no, koliko pa je Mojc vzgojiteljic v postopku za posvojitev, ki pričakujejo Hanouser posted image tako da tole ni nerešljivo, če se kateri da seveda...

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
23.9.2009 7:16:11   
Kerensa*
Zagotovo smešna primerjava, ampak... Tudi jaz iščem dobermana in lahko dam v podpis:"Čampi, pričakujem te."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?