|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
23.9.2009 11:11:37   
Bonnie_RR
Glede na potek debate, vas opozarjam na prepovedano žaljenje in medsebojno obračunavanje. Če se bo le-to nadaljevalo, bom temo zaklenila.

Bonnie

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
11.6.2010 11:10:13   
Anonimen
Bojan4

Makedonija ni zaprta za tuje posvojitelje , ker me poslovno večkrat kličejo iz MNZ Skopje in venomer preverim tudi kaj se dogaja na tem področju. Problem je nastal , ker imajo oni sami veliko prošenj in te prednostno rešujejo. Čakajo tudi do dve leti in več. Na to sem opozoril že lani , na enem od forumov. Torej se žal ponavlja zgodba , da brez vez in poznanstva ter na koga se tam obrniti resnična. Vendar z vztrajnostjo se tudi to doseže. Ravno pred mesecem dni je uspelo našemu paru posvojiti punčko (eno leto staro) in jo pripeljati od tam. Da vidite to veselje.


K temu me je vzpodbudila zgodba BK. Kako pa vi kot posvojitelj, ki ste vašo posvojitev izpeljali tako hitro komentirate to dejanje ki ga opisuje ena od bodočih posvojiteljic , da so jima delici pokazali, podpisala sta papirje za postopek sedaj po enem letu pa otročka nista več na voljo za posvojitev.
Kdo je potem ta veza in poznanstvo? Ali kdo v Sloveniji ali v Mk?
Tudi  posvojitelji iz Rusije  imajo vsi enega odvetnika enega tolmača kolikor sem zasledila.... vendar se vsi ti podatki dajejo naprej bodočim posvojiteljem.


Pokličite enega od naših CSD-jev in jih vprašajte za čakalno dobo pa vam bodo takoj odgovorili 10 let ali nikoli. Preverjeno.
Mi smo iz tujine pripeljali otroka v 9 mesecih. Zdaj pa to primerjajte .

Vsem  je jasno kakšne so možnosti v domovini in če so res takšne v Mk, zakaj se potem zapleta pri določenih parih? Je morda potrebno veselo razpret denarnico in delit modre kuverte če hočeš dobiti otroka?






(odgovor članu bojan4)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
11.6.2010 12:40:42   
bela.kava
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Bojan4

Makedonija ni zaprta za tuje posvojitelje , ker me poslovno večkrat kličejo iz MNZ Skopje in venomer preverim tudi kaj se dogaja na tem področju. Problem je nastal , ker imajo oni sami veliko prošenj in te prednostno rešujejo. Čakajo tudi do dve leti in več. Na to sem opozoril že lani , na enem od forumov. Torej se žal ponavlja zgodba , da brez vez in poznanstva ter na koga se tam obrniti resnična. Vendar z vztrajnostjo se tudi to doseže. Ravno pred mesecem dni je uspelo našemu paru posvojiti punčko (eno leto staro) in jo pripeljati od tam. Da vidite to veselje.


K temu me je vzpodbudila zgodba BK. Kako pa vi kot posvojitelj, ki ste vašo posvojitev izpeljali tako hitro komentirate to dejanje ki ga opisuje ena od bodočih posvojiteljic , da so jima delici pokazali, podpisala sta papirje za postopek sedaj po enem letu pa otročka nista več na voljo za posvojitev.
Kdo je potem ta veza in poznanstvo? Ali kdo v Sloveniji ali v Mk?
Tudi  posvojitelji iz Rusije  imajo vsi enega odvetnika enega tolmača kolikor sem zasledila.... vendar se vsi ti podatki dajejo naprej bodočim posvojiteljem.


Pokličite enega od naših CSD-jev in jih vprašajte za čakalno dobo pa vam bodo takoj odgovorili 10 let ali nikoli. Preverjeno.
Mi smo iz tujine pripeljali otroka v 9 mesecih. Zdaj pa to primerjajte .

Vsem  je jasno kakšne so možnosti v domovini in če so res takšne v Mk, zakaj se potem zapleta pri določenih parih? Je morda potrebno veselo razpret denarnico in delit modre kuverte če hočeš dobiti otroka?






Anonimen, midva nisva še ničesar podpisala, samo povedali so nam, da so dali predlog na ministrstvo, tam ga je komisija potrdila, potem  pa se je začela nočna mora, torej nobenega papirja nisva dobila v roke ... papir ni dospel do LJ. Pa tudi mene zanima, kako je potekalo pri tistih, ki jim je uspelo? Jaz bi tudi kot vidim, da zgoraj piše bojan videla to veselje ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
11.6.2010 12:56:13   
Anonimen
Bojan 4 je nekje pustil svoj GSM tako , da ga je najbolje poklicati (kjer vam prijazno razloži štorijo in kaj narediti)  Je preveč pisanja pravi.

(odgovor članu bela.kava)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
11.6.2010 21:08:46   
Anonimen
Prosim? tega pa ne razumem najbolje. Če ni kaj skrivat se lahko napiše na forum, tako vsaj mislim!

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Bojan 4 je nekje pustil svoj GSM tako , da ga je najbolje poklicati (kjer vam prijazno razloži štorijo in kaj narediti)  Je preveč pisanja pravi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Soborke v posvojitvi 2009/2010
11.6.2010 22:01:16   
Anonimen
Anonimen, midva nisva še ničesar podpisala, samo povedali so nam, da so dali predlog na ministrstvo, tam ga je komisija potrdila, potem pa se je začela nočna mora, torej nobenega papirja nisva dobila v roke ... papir ni dospel do LJ. Pa tudi mene zanima, kako je potekalo pri tistih, ki jim je uspelo? Jaz bi tudi kot vidim, da zgoraj piše bojan videla to veselje ...

no potem se opravičujem če sem morda zamočila ta podatek

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?