|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
25.8.2009 8:58:25   
tinaaja
Kje ste cvekice?
No meni je vceraj moja migrena dobro pripomogla k izgubi apetita, kar sploh ni skodilo user posted image Ce dam dol se en kg do konca meseca, bom zadovoljna!
Sem vceraj "odkrila" dober recept za nehranjenje zvecer - ob 7 spat user posted image Ker sem bila cist fuc, sem sla spat s ta malima. In je toook pasalo! Sicer se je micena priklapljala na eno uro user posted image user posted image , ampak sem se sestavila ponoci. Zdaj cakam, da se dete zbudi in grem na test run user posted image Upam,da  se bo noga tokrat bolje drzala.

hehe tole sem nasla.. za ideje, kaksne dieta obstajajo user posted image omg.. http://www.mojrecept.net/hitradieta/stran.asp?Naslov=Seznam_diet


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
25.8.2009 9:00:53   
tinaaja
Vcasih pomaga tudi malo vizualne spodbude... sicer gre tukaj za locevalno dieto, a vseeno za eno vzpodbudo, da SE DA!
http://www.mojplanet.si/forum/viewtopic.php?t=349


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
25.8.2009 9:24:41   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
Zdaj cakam, da se dete zbudi in grem na test run user posted image Upam,da  se bo noga tokrat bolje drzala.



upam da bo noga prestala uspešen testuser posted image  uživajta

jaz pa v pisarni oz. trgovini, sploh se mi nič ne da, malo bom skočila do trgovine da se naužijem sončka pa pol na kavico

pa sploh ne vem kaj jesti, pojedla jabolko pa sem še bolj lačna

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
25.8.2009 21:22:31   
ronja1a
ojla bejbe, čez vikend nisem bila najbolj pridna, se nisem mogla upreti sladoledu, sicer sem še kr neki prepešakala, zdej se pa dva dni spet držim. mah, mal sem jezna nase, po drugi strani pa vsaj nisem jedla sladoleda ali sladkarij vsak dan kot prej ....

amy26, po sadju sem jaz navadno še bolj lačna ... tko da men se zdi, da ni najbolj za hujšanje, je pa zdravo in fajn za čiščenje telesa ...

tiste, ki še vozičkate, a poznate kake fajne senčne ture, ki so primerne za voziček - preiskusili smo že PST, golovec, rašico, okrog blejskega jezera ... a ve katera, kako je kaj v bohinju?

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
26.8.2009 8:00:26   
tinaaja
Zatisje user posted image  A to pomeni,d a tok mal jeste, da nimate energije pisat user posted image  Al se tok gibate user posted image

No tko.. zjutraj 6:06, jaz, nove superge in abba smo oddelali jutranji tek user posted image  Temu se rece dober zacetek dneva user posted image  Zaradi poskodbe sem na izi, ne pretiravam, so far so good, noga drzi, copati super. Moje pocutje 1000% boljse user posted image  Dobro se drzim tudi pri prehrani user posted image

ronja - roznik seveda, tivoli. my favourite user posted image  kr gora ima lepe kolesarske poti, do martuljka in planice. Tamar. ...



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
26.8.2009 8:08:13   
TopsiT
Ojla punce!

Ta vikend sem se tudi jaz pregrešila.user posted image  Bila sem na rojstnem dnevu in pohrustala porcijo sladoleda, pa malo vinčka tudi. Ker se mi je oglasila slaba vest, sem ostali del večera preplesala, da bi ga vsaj nekaj pokurla.

Danes imam sadni dan, jutri pa prvo vaganje po 14. dneh. Poročam če in koliko sem dol vzela.

Tinaaja spanec je najboljša in najlažja dieta.user posted image user posted image user posted image  Ko bi lahko prespal kakšne 3 mesece, pa bi kile same dol letele.user posted image  

Beyba user posted image user posted image user posted image user posted image  za -3. Vidim da imave zastavljen enak cilj -40. Še kar nekaj stradanja naju čaka. user posted image user posted image

Drugače pa počasi začenjam s sprehodi, ta teden še bolj umirjeno, naslednji teden pa že veselo v hrib in s pospešenimi koraki.

LP in čim več pokurjenih kilogramčkov.

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
26.8.2009 8:11:08   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
No tko.. zjutraj 6:06, jaz, nove superge in abba smo oddelali jutranji tek user posted image  Temu se rece dober zacetek dneva user posted image  Zaradi poskodbe sem na izi, ne pretiravam, so far so good, noga drzi, copati super. Moje pocutje 1000% boljse user posted image  Dobro se drzim tudi pri prehrani user posted image



super tinaajauser posted image user posted image user posted image  ful si pridna s tekom, mene tudi mika tek, pa nimam nobene kondicije za tek se hitro zadiham
nekje sem zasledila kako začetnik začne teči, torej iz tedna povečuješ tek (torej najprej 1 minuta teka, dve minuti hoje, pa spet,....) po ravnem to že gre, kaj pa če imaš makadamsko pot in skos v hrib, rahlo v hrib

tinaaja kaj misliš a bi se lahko držala istega tempa kot je po ravnem, da bi postopoma dobivala na kondiciji.

s hrano sem bila jaz tudi včeraj kar pridna, no če odštejem nemasten sirov burek dopoldneuser posted image  popoldne se nisem dosti gibala no razen na orbitrek sem šla za 30 minut.
danes se počutim vseeno odlično, končno mi trebušček zginja oz. še čisto malo manjka da bo lepo ravenuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
26.8.2009 8:34:08   
tinaaja
Amy, zacetki teka so fuul tezki, veliko tezje kot kolo, aerobika... poglej tale dnevnik tekaca, imas po tednih napisano, kaj in kako, zraven pa se njegova opazovanja, je ful zabavno se zraven. Ampak ja, zacne se malo teka veliko hoje in potem prides do veliko teka, malo hoje in potem tek pocasi in potem tek v klanec,... Lej, ce imas bolj malo kondicije, teces po ravnem in navzdol, v kalnec pa definitivno hodis na zacetku. Lepo na izi. Za kurjenje mascob so itak najboljsi cim daljsi treningi pa na srednji intenzivnosti. Sploh je super hoja v klanec. Ce imas pa skoz hrib, bi jaz probala najprej s hitro hojo, ce gre. Ce cutis, da bi dele, kjer je manjsi naklon lahko pocasi pretekla, probaj. Drugace pa cimhitrejsa hoja, kolikor gre. Saj v eno stran bo pol navzdol a ne, tisto pa teces :) In cez ene mesec bos ugotovila, da lahko ful vec preteces, in tako dalje. Samo vztrajat moras. ce si prevec zadihana, se ustavi, naredi raztezalne vaje in nadaljuj pocasi. Tok da se malo utrip umiri. Ko zacnes, bi rad takoj pretekel vse, pa tok km pa... Ampak ne gre, oz staknes poskodbo ali odnehas, ker ne mores doseci tistega neralnega cilja.. Zato je res vazno, da pocasi zacnes, ker tako je napredek najhitrejsi user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
26.8.2009 9:16:18   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Amy, zacetki teka so fuul tezki, veliko tezje kot kolo, aerobika

to mi je jasno, jaz pa tek sva bila skos sovražnikauser posted image


Ce imas pa skoz hrib, bi jaz probala najprej s hitro hojo, ce gre. 


hrib je skos, tako da imaš prav najprej bom res se šla hitre hoje, če bo kaj časa že zjutraj pred službo,
seveda če otroka prej ne vstaneta

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
26.8.2009 19:37:00   
beyba
tinaaja nisem še brala diet ampak sam preletela , zanimivo
slike ja so vzpodbudne
Kako je šel testen tek, kaj pa maš z nogo...

amy26 a si se že nasitla?

ronja  sladole od zdaj naprej nič več prav-boš potem ko boš bla lepa pa suha spet jedla sladoled. Nič več grešit! glej tiste slike prej pa potem!

Topsi T bova ble pridne pa nama bo ratal.
Upam da bo tehtanje uspešno.

drugače pa tek za začetek telovadbe ni ravno najboljši, prvič kolena trpijo, pa še na začetku se mu ne morš preveč posvetit zaradi pomanjkanja kondicije.

Danes sem jst grešila. NAmreč nisem se mogla upret slademu :-( ampak mam teto z 10 dnevno zamudo na obisku, pa kar lije z mene. VEm ni izgovor sam se res nisem mogla zadržat.

grem kopat otroka!

lp



_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
27.8.2009 8:17:37   
TopsiT
user posted image Dobro jutro!user posted image

REZULTAT: 14 DNI  - 5 kg.
Zjutraj sem morala kar 2x stopit na vago, če je res. user posted image user posted image user posted image Ufff je dobr občutek. Hja, zdej pa v nove boje.

Včasih bi rabila kakšno brco v rit, da bi se lažje spravila na kolo (sobno), malo sem zabušavala z miganjem zadnji teden. Tokrat odločena, da začnem tudi s hojo v hrib, saj bi v oktobru že rada začela s tekom. 

Punce kar pridno naprej, se splača.

LP

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
27.8.2009 8:20:37   
beyba
TopsiTuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jeeeeeeeeeeeeeee to mi deli B R A V O!!!!  kar tako naprej! sam ne obupat je pa res da gre na začetku lažje kot potem naprej.

grem delat naprej



_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu TopsiT)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
27.8.2009 8:26:03   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: TopsiT

REZULTAT: 14 DNI  - 5 kg.
Zjutraj sem morala kar 2x stopit na vago, če je res. user posted image user posted image user posted image Ufff je dobr občutek. Hja, zdej pa v nove boje.

LP


kapo doluser posted image user posted image  to pa je, men je teža še vedno ista, oz. se je končno začela malo pomikati dol
dobivam pa mišiceuser posted image

včeraj bila na BP, prvič po dolgem času je bilo ful na easy, nič se dosti pretegnila, ob ponedeljkih in petkih imamo eno suhico ki je mišičasta, šopa sto na uro, komaj zdržim trening, ob sredah je pa druga punca ki nima takega tempa
danes po službi grem pa spet na kolo ga že ful pogrešam

(odgovor članu TopsiT)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   [Brisano sporočilo]
27.8.2009 13:03:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
27.8.2009 13:21:34   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo
amy ful si pridna s športanjem.user posted image user posted image user posted image .....

hvalauser posted image

NEKI ME ZANIMA GLEDE TISTIH UR KI MERIJO UTRIP.......a je še vedno povsod zraven tisti dodatek- pas ki si ga daš pod prsi d ti meri utripe, al so slučajno že kakšno uro pogruntal da ti diret iz roke meri utrip (d ne bom jst slučajno zdej kej nouga pogruntalauser posted image )


pojma nimam če so pogruntali uro brez pasa, morda bo tinaaja vedela, ona vedno kaj novega zbrskauser posted image
moja ura ima zraven pas in me čisto nič ne moti edino paziti moram da ga ne pozabim doma, ker brez ne gre

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
27.8.2009 14:08:21   
tinaaja
NEKI ME ZANIMA GLEDE TISTIH UR KI MERIJO UTRIP.......a je še vedno povsod zraven tisti dodatek- pas ki si ga daš pod prsi d ti meri utripe, al so slučajno že kakšno uro pogruntal da ti diret iz roke meri utrip (d ne bom jst slučajno zdej kej nouga pogruntalauser posted image )


zal je pas obvezna oprema user posted image

topsit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svaka cast!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
27.8.2009 21:37:49   
ronja1a


REZULTAT: 14 DNI  - 5 kg.



TopsiT user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsaka čast. Kaj to, ločevalna dieta?

Jaz sem pridna tko tko, uprla sem se sladoledu, danes sem samo poskusila pecivo, ki sem ga pekla da domače, zjutraj pa vozičkala kake štiri ure (z dojenjem vred). Kilce nič ne gredo dol, sicer itak računam na rezultat na dolgi rok, sam je težko, ker to pomeni dolgoročno disciplino.

Tečt sem poskusila z vozičkom, pa sem čisto brez tekaške kondicije ....  ampak sem za zdaj zadovoljna tudi s takimi daljšimi sprehodi.

Amy26, kam pa hodiš na BP? Jaz ga imam v načrtu, za enkrat pozneje, ko bom lažžje malega pustila v varstvo...

(odgovor članu TopsiT)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
27.8.2009 22:25:13   
beyba
so naredili žeurozakaterone rabišprsnega pasu,timeri gledenautripžilenaroki,samni tako zanesliv,kerčeizgubikontakt neha vmesmerttakodazaneslivost je bistveno slabša. Neizgledajopa slabo,




_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
27.8.2009 22:43:46   
beyba
meni pa očitno space ne dela, ste se znašle?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
29.8.2009 11:40:31   
ronja1a
Ja kje pa ste? Jaz se kr držim, trikrat sem se uprla sladoledu, ko so ga lizali vsi okrog mene in pecivo, ki sem ga spekla, sem samo poiskusila :-) No, pa še gibam se kr precej, predvsem hoja, danes pa sem z vozičkom celo tekla. Ne veliko, ampak kake dvajset minut pa je bilo, poleg hoje. Kile stojijo, se pa odlično počutim.



(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
29.8.2009 12:50:18   
ronja1a
Punce, še en dober link, o samospoštovanju in odnosu do telesa (ko boste preveč stroge in kritične do sebe):

http://www.alenkarebula.com/index.php?page=include/interdue/skript.php&naslov=Oddaja%2017.07.2008&posnetek=peta

(besedilo je zmešano glede na posnetek, gledat moraš: 05. Oddaja: 17.07.2008)

Misel (Alenka Rebula o lepoti pri ženskah in lepotni industriji). "Glavna težava, ki jo vidim pri tem je, da gre za (z vidika lepotne industrije, ki nam nekaj sporoča) zavajanje ženske, ki dobiva sporočila, s katerimi, ne da bi se zavedala, igubi stik s seboj in svojo lepoto. Upam si reči, da ženska, ki sledi temu, kar nevidno sporoča kozmetična industrija, izgubi glavni vir svoje lepote. Glavni vir lepote v ženski, kot je rekla že KoKo Chanel, je to, da ženska najde svoj enkratni obraz in verjame v to, kar dela in je vsa navzoča v tem, kar dela. Ima to integriteto. Iz tega pride njen čar, da se zaveda sebe in svoje osebnosti in vanjo verjame. Kako se neguje, kaj si obleče, je posledica te notranje zavesti. Moč te zavesti nikakor ne prihaja iz kozmetike. To je temeljna laž, v katero se ženska ujame. Kozmetika te vabi, da nenehno popravljaš nekaj, kar je narobe. Od glave do pet. Imaš morje proizvodov, ki naj bi te popravili, za to, da bi bila v redu. Če iščeš, kar je treba popravljat, nisi pozoren na to, kar je v redu, kar naj valoriziraš. Ker tisto ni tvoj videz, ampak je tisto, kar ti si, kot ženska, kot človek, kot oseba. To, da si na zunaj zelo lepa in privlačna, lahko deluje le prvih pet minut. Akmpak v tem se ne moreš počutit gotova. To se zgradi drugje ... "

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
29.8.2009 12:56:07   
ronja1a
Tinaaja, dnevnik tekača je pa cool, sem bolj preletela, ker za branje je dolgo, ampak je spodbuden :-)

Sicer pa se memi za hujšanje (zdravo prehrano) zdijo uporabni tudi ti linki:

forum o izgubi maščobe:

http://www.maxximum-portal.com/forum/viewforum.php?f=39&sid=4e1913a8deef1d0e4f16979a2f995eaf

ali:

www. mojtrener.com (o prehrani, vadbi hujšanju)

članek o tem, zakaj vedno težje shujšamo:
http://mojtrener.com/trening/hujsanje-in-definicija/ko-bom-velik-bom-fat-burner/

A katera ve, koliko telesne maščobe naj bi imela ženska ...  Vem, da sem na netu te podatke že videla, zdaj pa iščem, pa ne najdem...

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   [Brisano sporočilo]
29.8.2009 23:08:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
30.8.2009 7:25:21   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Dons sm zabluzila na totalkouser posted image ...čao


jaz sem včeraj tudi bluzila s hrano, čez dan pojedla cca 100g slastnih pištkotov, 490 kalorijuser posted image
pa še ostale obroke kot jih ponavadi

sem šla vsaj proti večeruu na orbitrek kjer sem gonila 45 minut
danes na srečo tehtnica ni pokazala niti grama več kot ponavadi, vsaj to


< Sporočilo je popravil amy26 -- 30.8.2009 7:27:43 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
30.8.2009 8:18:46   
S*
Dobro jutro!

Jaz bi se vam tudi pridružila, če me vzamete sevedauser posted image . Pravkat sem se vrnila iz dopusta, na katerem sem pridobila še 1 kg user posted image . Z zdravo prehrano in gibanjem sem začela že v avgustu, sedaj pa bom nadaljevala tam kjer sem končala. Glede prehrane se poskušam držati Montya, čeprav mi ne uspeva vedno. Kar se tiče športanja, pa sem že pred dopustom začela teči po programu teka za začetnike in jutri začnem s 4.tednom. Ja pa nobel polarja sem si nabavila, tako da bom spremljala pretečene km in napredek.
In kakšna je moja zgodba, ja precej podobna vaši user posted image . Okrogla sem prišla že na svet in večino časa sem ostala okrogla. Leta 2000 sem pri Sentočnikovi shujšala 20kg in težo držala skoraj 3 leta, potem pa...ja pa pred 3 leti sem z ločevalno dala dol 10kg, sedaj pa se je spet vse povrnilo.
Sedaj sem se projekta lotila z glavo, predvsem pa ne mislim stradat, kot sem pod zdravniškim nadzoro, saj sem na koncu živela le še od enemona in solate user posted image . Bom šla rajši dolgoročno varjanto, bolj zdravo in prijaznejšo mojemu telesu.
No upam da mi bo uspelo, moj cilj pa je -15 kg do naslednjega poletja in nato še -5, skupaj si torej želim oklestit -20 kg.
Predvsem pa si želim, da ta tema ne bi zamrla, ker sem opazila, da po začetnem zagonu večina punc odneha, tako da go, go punce user posted image   user posted image   user posted image .
LP

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?