|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
20.8.2009 12:56:41   
TopsiT
user posted image Punce živjo!

Danes sem tako ponosna na sebe, da sem rekla, to pa morem nujno z vami delit.
Danes me daje lakota, pa tudi malo nevolja, verjetno bo kriva Luna (rabim nek izgovor). Med malico grem v trgovino, čeprav imam s seboj od doma prinešen jogurt in otrobe. Odločena, grem nekaj za potešitev, na žrtje. V trgovini takšna gužva, da sem rekla, tu pa že ne bom čakala za en sendvič pol ure (včasih to sploh ni bil problem)in se obrnem in grem ven user posted image user posted image user posted image  Odločim se, da grem na sprehod, morda me ta požrešna mine in tako pridem do čokoladniceuser posted image user posted image  me je kr zmrazilo. Kolk prave čokolade (edino sladko ko se mu ne morem upret 70% čokolada). Ampak ko sem tako stala pred izložbo (bog ve kolko časa) in se slinila, me je zadelo ko strela NE, DANES PA NE. Verjamete ali ne, sem se obrnila in šla naprejuser posted image user posted image user posted image  zamene je to super zmaga. Upreti se požrešni, 70% čokoladi in to vse v roku 10 minut vaaaaaaaauuuuuuuuuuuser posted image
Zdaj ko pišem tole mojo dogodivščino, jem jogurt in otrobe, ki sem jih prinesla s sabo od doma. user posted image  Verjamete ali ne, pa kako pašejo. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil TopsiT -- 20.8.2009 12:59:35 >

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
20.8.2009 14:17:31   
julija140
Pozdravljene!

Tudi jaz se vam pridružujem. Sem 8 tednov po porodu in ne dojim, zato sem se odločila izgubiti nekaj kilogramov. Sicer sem sedaj na isti teži kot pred nosečnostjo, ampak sem se žal preden sem zanosila zredila za 10 kg. Tako, da sem si zadala izgubiti vsaj 8 kg, pa že to bo zame velik dosežek. Pred leti sem enkrat že hujšala po ločevalni dieti in sem izgubila 11 kg, ampak sem jih sčasoma pridobila tudi nazaj.
Veliko se sprehajam z vozičkom, s kakšno drugo rekreacijo se zaenkrat ne ukvarjam in posledično kilogrami kar stojijo. Predvsem trebuh je problematičen.
Že ca dni pijem samo vodo, sokove sem opustila. Moj problem so predvsem posladki, razna peciva, sladoled itd. Čokolada me niti ne premami preveč. Največji greh pa so večerje, tem se bo treba nujno odpovedati oz. jih nadomestiti s sadjem in zelenjavo. Upam, da mi bo uspelo.

Pa še nekaj me zanima. Ali katera prije rumeni čaj? Menda pomaga pri hujšanju. Sem ga videla v dm-u, cena je pa ca 9 EUR.

(odgovor članu TopsiT)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
20.8.2009 14:19:35   
julija140
Ronja1a, a to piješ tiste šejke od dr. Oetker ali katere?

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
20.8.2009 14:34:27   
tinkatonka
TopsiT...user posted image user posted image user posted image user posted image . To je bila pa res potrebna močna volja! user posted image user posted image user posted image

Jtudi jaz sem bila pridna.....az sem danes po kosilu v menzi že sanjala o čokoladki. Pa sem si namesto čokoladke iz Avtomata raje shuhala kavo BS in BM pa je bilo ravno tako dobro. Da ne govorim o tem, da imam Grancereale čokoladne piškote že 1 teden nedotaknjene v pisarni user posted image user posted image user posted image . Kjer je volja je pot!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu TopsiT)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
20.8.2009 20:17:57   
tinaaja
TopsiT user posted image user posted image user posted image user posted image Superca, da si tok mocna.

Jaz se lahko pohvalim s tem, da sem danes navlekla nase ene kratke hlace izpred nosecnosti. Juhuhu.. sicer so malo tesne, a vseeno na rit so sle user posted image

Ronja, kolesarimo itak skupaj, tko da n panike. Tect sem najprej hodila dopoldne z vozickom, zadnje case pa ali zvecer, ko pupi spita ali cez vikend zjutraj.

Julija 140 - dobrodosla. Nisem se slisala za rumeni caj. Mimogrede, a ves, da naj bi se kalorij, ki jih popijem tezje znebili kot tiste, ki jih pojemo. Tko da sokove stran. To sem enkrat brala v eni fitnes reviji. Ce je res ali ne, definitivno je voda in nesladkan caj najbolj zdrava izbira.

tinkatona user posted image   une grandcereale so res dobre. Jaz sem se jih tok prenazrla, da me sploh ne premamijo vec user posted image user posted image




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu TopsiT)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
21.8.2009 8:21:43   
ronja1a
IZVIRNO SPOROČILO: julija140

Ronja1a, a to piješ tiste šejke od dr. Oetker ali katere?


men je tale všeč (imaš različne okuse), včasih zamenjam z njim kak obrok, lahko zajtrk, večerjo ali pa kako malico:

http://www.popolnaprehrana.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=48&category_id=7&option=com_virtuemart&Itemid=69

posebej okusno je, če ga pripraviš v takem šejkerju z mlekom (lahko sojinim) in ledom)

http://www.ceneje.si/dom-in-vrt/kuhinjski-pripomocki/kuhinjski-pripomocki-mesalniki/CX000ADFFB_-_ceado-mesalnik-m98#phFreshestPrices

to je sicer dražja različica aparata, ampak v merkurju imajo neko malo bolj enostavno in cenejšo varjanto, sam ni slike, da bi pokazala, kako izgleda

(odgovor članu julija140)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
21.8.2009 8:22:58   
ronja1a


Ronja, kolesarimo itak skupaj, tko da n panike. Tect sem najprej hodila dopoldne z vozickom, zadnje case pa ali zvecer, ko pupi spita ali cez vikend zjutraj.


po kašnem terenu pa si hodila z vozičkom, meni se je zdelo, da ga malo preveč trese, če sem poskusila tečt, je pa sedaj že malo večji in bo glede tega vedno bolje ...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
21.8.2009 9:12:03   
TopsiT
Dobro jutro!
Tinkatonka tako kot si napisala "Kjer je volja je pot!"user posted image user posted image  Ti si 
superženska, da imaš na dosegu rok piškote in to ta dobre,pa se jih ne dotakneš in to cel teden. user posted image user posted image  Punca kapo dol.
Tinaaja super za hlače.user posted image user posted image user posted image Nič hudega če malo tiščijo, važno da gredo gor, ne bo dolgo ko bodo kot ulite.

Pozdravljena Julija 140. Tole sem pa izvedela na kulinariki o rumenem čaju in tudi nasvet za zeleni čaj. Še link http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=18186 

V reviji Kuhinjica (številka 11 - avgust 09), je plan teka z intervali za čiste začetnike. Če koga zanima:
Prvi teden: tecite 60 sekund, hodite 4 minute. Ponovite 6 krat.
Drugi teden: tecite 60 sekund, hodite 3 minute. Ponovite 8x.
Tretji teden: tecite 60 sekund, hodite 2 minute. Ponovite 10x.
Četrti teden: tecite 60 sekund, hodite 60 sekund. Ponovite 15x.
Peti teden: tecite 60 sekund, hoidte 30 sekund. Ponovite 20x.
Šesti teden: tecite neprekinjeno 30 minut.
Piše pa tudi: "Če redno hodite, so vaše noge pripravljene na tek. Prezgodnji prehod na tek vas lahko vrže iz ritma in obstaja nevarnost, da si boste premislili za nadaljevanje. Za pravilni začetek vključite med hojo malo teka, dva ali tri dni v tednu z enim prostim dnevom, da bi se telo lahko regeneriralo od povečanega napora."

Nekako se mi zdi plan v redu. Odločila sem se, da začnem z njim 1.10. do takrat pa bom probala pridobit kondicijo s kolesom in hojo, pa še tako peklensko soparno ne bo več. Še prej bi bilo fino, če izgubim nekaj teže, če ne, bo to prevelika obremenitev za kolena.

LP in veliko trmeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
21.8.2009 10:35:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TopsiT)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
21.8.2009 11:22:53   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Jaz se lahko pohvalim s tem, da sem danes navlekla nase ene kratke hlace izpred nosecnosti. Juhuhu.. sicer so malo tesne, a vseeno na rit so sle user posted image


user posted image user posted image user posted image

kolumbo uživajte na morju

danes spet akcija BP se prav veselimuser posted image , pa še uro si grem iskat na Šmartinko, sem naročila preko mimovrste športno uro ki meri kalorije in srčni utrip pa še kup drugih funkcij ima, bom končno lahko malo spremljala kok kej pokurim med telovadbo.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
21.8.2009 11:33:49   
tinaaja
sem naročila preko mimovrste športno uro ki meri kalorije in srčni utrip pa še kup drugih funkcij ima, bom končno lahko malo spremljala kok kej pokurim med telovadbo.


kero si vzela?
kolumbo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
21.8.2009 19:28:39   
ronja1a
ej, punce, pridne ste user posted image user posted image user posted image

jaz sem se včeraj pregrešila s kepico sladoleda, sam sem itak kar veliko prepešakala, tko da ni panike, tehtnice pa še nič kaj ne gledam ... odkrivamo, kje vse se da čez dan vozičkat v tejle vročini ...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   [Brisano sporočilo]
21.8.2009 21:57:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
22.8.2009 9:14:48   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

sem naročila preko mimovrste športno uro ki meri kalorije in srčni utrip pa še kup drugih funkcij ima, bom končno lahko malo spremljala kok kej pokurim med telovadbo.


kero si vzela?



tole
http://www.mimovrste.com/artikel/3820254731/q=ura%20sigma/sportna-ura-sigma-pc9

ponavadi dobiš takšne ure za min.100 eur, ta je zelo ugodnauser posted image  pa še ogromno funkcij imauser posted image user posted image
včeraj na BP sem v eni uri pokurila 420 kcaluser posted image user posted image user posted image   ful dobiš motivacijo

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
22.8.2009 11:14:38   
tinaaja
Amy, se najcenejse so v hervisu, mislim da okoli 40€ user posted image No naj ti dobro sluzi. Jaz imam zaradi teka in kolesarjenja tako z vgrajenim GPS..

Drugace pa sem user posted image , ker me je kar ornk zaneslo.
Sem si za nagrado kupila kavbojke, ki so fantasticne, samo me ob pasu tok stisnejo, da je nad njimi tak miselinko, da groza. Tko da sem si rekla, da so za vzpodbudo, da me me bo tak zanasalopri hrani in da mi bodo cim prej prav. Mah grozna sem.user posted image user posted image

Kolumbo  user posted image za hlace. Glede ure pa povej, kaj bi rada od nje, pa ti morda kaj lahko pomagam. Pa kok bi dala zanjo user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
22.8.2009 20:41:28   
ronja1a
kolumbo, čestitke za vztrajnost,

jaz sem se danes malo pregrešila, z ornk porcijo sadne kupe, sladoleda in smetane, ampak jutri pa spet nadaljujem z začrtanim...

sej je bilo slastno, ampak počutila sem se pa boljš prejšnje dni, ko sem se držala stran od sladkarij, čez dve tri uri me je namreč zagrabila velikanska lakota, ki je po začetku diete sploh nisem čutila ...



(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   [Brisano sporočilo]
22.8.2009 22:17:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
23.8.2009 14:57:49   
beyba
oila punce

kot berem ste ble nekatere bolj nekatere manj pridne....no jst sem med tistimi manj pridnimi...morje, dopust ...naredi svoje. Meli smo se fino čeprav je blo full vroče. Smo meli vsak dan 38,39 stopinj čez dan noro. Se nam ni dal kuhat potem pa smo bili čez dan na piškotih in sadju....no ja tekočine smo pa absorbirali v inormles količinah v 4 dneh smo mare ela in jaz spili:  11 l vode, 3 litre radenske, 2 litra fante 6 litrov soka, pa mere je spiv 15 pirov, hallo tekočine too much , na wc sem šla pa opoldne zjutraj in zvečer ker je vse izhlapel skozi kožo....  No zdej bom bla pa pridna pa jutri se spet delavni dan začne bo vse laže ko ne bomo doma čičal pa čakal. Kupla sem ruzak za tamalo, ker smo mogli tistega vrnit tako da šmarjetna kliče pa jošt tudi ene 3-4 krat na teden če bo ratal!

Vas berem kasneje še.

Aja vsem novim dobrodošle!


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   [Brisano sporočilo]
23.8.2009 21:39:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beyba)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
24.8.2009 7:45:31   
amy26
dobro jutro

moja tehtnica se nikamor ne premakneuser posted image  jem kot ponavadi, športno aktivna precej, a maščoba na tehtnici raste, ni mi jasno zakajuser posted image  voda se zmanjša maščoba se pa za toliko kolikor se voda zmanjša le ta poveča. (mišice oz. M pa že dva tedna na istem) nevem ali je tehtnica zanič ali kaj?

v glavnem včeraj sva z user posted image  kolesarila na polno, je šel še stric zraven in smo imeli eno dolgo turo po gozdu in skos v hrib do kmečkega turizma, torej na kolesu smo bili cca 2,5 ure, aktivno, rit me še sedaj malo boli od trdega sedeža.
počutje odličnouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
24.8.2009 8:54:21   
beyba
kolumbo sej boš zdej naprej pridna žurke je treba pa pač v zakup vzet. Kar se prikolice tiče je res v kranju in okolici tako da jo je težko vozit, na kmečke ceste si z njo nebi upala, ker nekateri tako divjajo bi me bilo strah da jo bo kdo nabasal izza ovinka. tudi rolanje je ok sej boš kmal lahko dala malega v sedež. ami26 kar se tiče športanja pa hujšanja pa tako včasih je da nekaj časa stoji, sam ne obupat bodi vstrajna in športi še naprej. Kar se tiče deleža maščobe pa to so pa te tehtnice tako tako. Moj bivši fitnes inštruktor je grega-večkratni martin krpan in ko je on stopin na tehtnivo mu je napisalo da je predebel in da ima indeks telesne maščobe 32 % pa veš da ga je sama mišica brez kakšne kile špeha, tako da na to se ne oziri.Mišiceso itak težje od špeha.

No jst sem dans stopla z strahom na vago pa kaže -3 kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kljub temu da sem se bolj slabo držala. Bom bla zdej bolj pridna. tako da še 37 to gouser posted image user posted image user posted image

lp


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
24.8.2009 9:16:40   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

No jst sem dans stopla z strahom na vago pa kaže -3 kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kljub temu da sem se bolj slabo držala. Bom bla zdej bolj pridna. tako da še 37 to gouser posted image user posted image user posted image

lp



čestitke za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image

imaš prav glede tehtnic, ne bom se več tehtala oz. se bom 1x na teden oz. dva tedna, če verjamešuser posted image  se bom probala zadržati da ne grem gor

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   [Brisano sporočilo]
24.8.2009 11:49:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
24.8.2009 12:05:16   
tinaaja
Helou,
priznam, ornk sem gresila, seveda se pozna, ampak sem bila fizicno in psihicno cist fertik. se mipozna, da ne sportam in sem imela vceraj tako migreno, da sem komaj zivela. in takrat nimam volje kaj pravilno jest. same macne zadeve so mi pasale.o soboti pa raje ne bi, ker se pekla mafine in sem jih pol testiralakot zmesanana, ker so bili tooook dobri user posted image mah, narejeno, storjeno. user posted image zdaj sem pridna in upam, da bom v tem tednu bolje. Ker hocem do konca meseca zgubit kak kg.
evo moje nove šuhe za tek user posted image ja, koncno delajo tekaske superge tudi v crni barvi..
user posted image


amy, ne tehtaj se ene 2 tedna in predvsem meri obsege. to je ponavadi boljsi pokazatelj. in hlace seveda user posted image unh %fat na tehtnici sploh ne gledam vec,ker me vsakic zamori in mi je tehtnica sposobna v enem dnevu pokazat cist razlicne %.

beyba user posted image user posted image za minus kg, le tako naprej!

vis kolumbo, temu se rece dieta user posted image se bos tok scistila, da bos jutri imela samo 3 do prednosesnickse user posted image




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
24.8.2009 12:06:51   
tinaaja
Aja, hofer ima v cetrtek akcijo tekaske opreme: http://www.hofer.si/si/html/offers/ponudba_od_cetrtka_27_08_2009.htm?WT.z_src=main 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?