|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj se ženske raje ukvarjamo z otroki?
3.6.2005 14:42:08   
Anonimen
Ja o tem se moski res ne pogovarjamo na vse pretege..
Ne morem ravno reci, da komaj cakam, da srecam kolega, da mu bom lahko povedal, kako sem previl otroka..
Sej ga previjas.. samo zakaj bi se o tem pogovarjal pa res ne vem cist?!:zmeden:
Kaj pa naj povem.. sem odvil.. spucal.. in zavil nazaj? :)-:)-
Imam pa enega sodelavca s katerim se lahko tudi o tem pogovarjam.. ker je odprt za vse zadeve..

(odgovor članu Maš)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   Zakaj se ženske raje ukvarjamo z otroki?
4.6.2005 12:57:36   
mehurčica
Primoza, jaz pa sem ful vesela, ko vidim atije z vozički. Si niti slučajno ne mislim, če rabi pomoč, ampak da je verjetno zelo dober ati, ki zna poskrbet sam za vse. No, ampak to ne pomeni, da sedaj pa moj dragi-Davidov ati, ne zna poskrbet sam za vse-ker definitivno zna, ampak za sprehode je pa bolj tak-tak...mu je boljše, če grem jaz zraven. Če pa gresta sama, ga pa vedno nekam z avtom pelje, da ne rabi vozeka tiščat.:zmeden:

Ravno včeraj je en starejši gospod, v parku, ogovoril Davida. Mogoče ga je spraševal, če dela streching, ker je sredi potke stal na rokah in eni nogi, eno pa je imel v zraku.:)-

Pa še to: jaz se dosti boljše razumem z mojim atijem, kot z mamo. Pravzaprav vsi trije otroci. Imamo namreč najboljšega človeka za očeta!:bravo:

(odgovor članu Maš)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Zakaj se ženske raje ukvarjamo z otroki?
4.6.2005 12:57:48   
Joe
Pupica, Seven: odlična misel!

Stokrat sem že videl starše (no, večinoma so bile ženske, ker se tudi največkrat one ukvarjajo z otroki), ki so otroku nenehno klobasali in prepovedovali zdaj to, zdaj ono. Dober znak inteligence je, da jih otroci nehajo upoštevati in sploh poslušati. Takšni starši si že vnaprej zapravijo vsaj minimalne šanse, da bi lahko sporočili kaj upoštevanja vrednega. Povejo že, a ker jih nihče ne posluša, je tako, kot da bi ne rekli.

Kdo od nas posluša govorca, ki pride gor in prvi dve minuti samo naklada? Tudi če ima bisere v drugi polovici, jih ne bo skoraj nihče slišal.

(odgovor članu Maš)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?