|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako smo si različni
3.6.2005 14:01:16   
Meggi

Ma sej ni res kaka vroča debata.

Za gledališko ponazoritev je dobra komedija "JAMSKI ČLOVEL". o TEM SEM ŽE ITAK GOVORILA,...

Za 10000000000% velja VSE.

Primer:

Jaz spucam avto nmoter in uzunu dobre pol ure. Res ni vrhunsko a ni več štala, v kateri mi je nerodno se peljat. Zraven kuham kosilo in imam tamalo ki mi seveda pomaga.

Moj čisti avto celo dopoldne. Je res spedenan, a če mu rečem da naj zrave bo vsaj princeska- pravi ne morem še na njop gledat.

A je to res narava nardila????????

To ko ste rekle- MU NI MUS oz. zamiži in je dobr.

Zato mamice fantkov- začnite takoj ko je mogoče vzgajati moške potomce- za vzporedno življenje z ženskami.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Kako smo si različni
3.6.2005 14:15:39   
Primoza
Midva z ankaa sva dva nemarneža, ker avto čistiva trikrat letno, pa še na rednem servisu enkrat:ups:.
Vmes samo grobo postrgava kupe drobtin in smeti.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Kako smo si različni
3.6.2005 14:58:39   
Anonimen

Velik stavri zenske delajo,.. ker mislijo, da jih morajo delati.. v resnici pa jih ni potrebno.

Recimo.. Nekateri peglajo tudi gate?!?! Komu na cast?
Eni imajo take ploscice po tleh, da so samo se 0,1 cm debele..
Z avtomobilom res malo prevec komplicirajo..

Nekatere si celo lakirajo nohte.. in to na rdece.. Mislim.. kaj ti je s tem potrebno zgubljat cas?

In tudi kuhajo vsak dan.. in pol je jasno velik dela.. Zakaj pa sadej ni dobro? Vzames.. umijes.. pojes.. in se full dobro je, veliko boljs kot imet truplo na krozniku..

IN se in se.. :kuza:

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   Kako smo si različni
3.6.2005 15:38:49   
mamsi
:)-:)-:)- Tjazy, jest pa kar moram met "truplo" na krožniku, drgač bom jaz truplo ratala.:)-:)-:)-.

Jaz ne peglam gat, ne drgnem tal vsak dan, ne lakiram si nohtov in ne kuham vsak dan pa je še vseeno treba delat reči, ki jih med 2x pol urnim spancem moje tamale ne morem. Cune, posoda, šoping, čiščenje in pospravljanje, košnja trave, mal šavja po oknih in tamala, pa je dovolj da je treba počet več stvari hkrat. Razen če po enemu mescu štumfe samo ob zid sklofaš, okol obrneš in nazaj obuješ:)-:)-:)-, posode pa ne pomiješ, k bo itaak prec umazana. Pol pa lahko počneš samo eno stvar naenkrat.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Kako smo si različni
3.6.2005 15:49:27   
Anonimen

:)-:)-
Ampak ce se toliko delas, ne mores dve stvari hkrati pocet. Vedno pocnes eno, ki je ne dokoncas.. pa spet drugo, ki je spet ne dokoncas..
Tko da nihce ne povne vec stvari hkrati.. samo malo dela tukaj.. malo tam.. pa spet tukaj.. in tam..

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   Kako smo si različni
3.6.2005 15:56:17   
mamsi
Ja, se strinjam, sej sm to tut povedala prej. Ampak vseeno v istem času opraviš več stvari, če delaš tako, kot pa če bi delal samo eno.;) In tko moškemu omogočimo čas za hladno pivce zvečer:)-:)-:)-

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Kako smo si različni
3.6.2005 16:15:42   
Gina
Kaj pa, če si jaz želim delati samo eno stvar, pa je ne morem, ker vedno nekaj vmes od mene kdo kaj hoče, ali pa moram imeti otroka zraven? Namesto mene pa pač nihče ne naredi, ker moje lupčke nič ne moti? Točno tako bi bilo, kot je mamsi napisala. Pa tudi ne peglam, pa ne lakiram si nohtov, danes tudi skuhala nisem....edino če pustim doma svinjak, pa se podgane zaredijo.:)-:)-

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?