|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
8.1.2010 19:01:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Majčice 2010
8.1.2010 20:32:53   
emibu
frcafela-kak pa zgledajo ti popadki?user posted image user posted image mislim ful boli al tok da čutiš al kakuser posted image

gromska-ćestitke za obstoječa jajčkaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Majčice 2010
8.1.2010 20:49:58   
m_aja
joooj kak ste se razgovorile. Jaz sem bla za novo leto v Bosni tak da  vas nisem nič spremljala, zdaj pa vidim da bomo počasi že mogle odpret drugi del. no vsem želim srečno novo leto in dosti veselja z našimi trbebuščki potem pa z otroki  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Majčice 2010
8.1.2010 21:42:39   
barvar
Tako, sem vas prišla malo prebrat, pa sem se kar izgubila user posted image . Čveke babje...
Jaz sem že cel teden grozno prehlajena, kašljam in diham kot stara lokomotiva. Pa ponoči nič ne spim!!! Obup user posted image . Moj pa zraven spi kot otrok. Sem mu prav "favš".
Lep večer vam želim in se beremo jutri.


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Majčice 2010
9.1.2010 7:57:44   
emibu
Dobro jutro usem majčicamuser posted image uff..dans sm pa jst zgodnauser posted image
upam da ste dobro spale in vam želim lep in prijeten zasnežen dan

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   [Brisano sporočilo]
9.1.2010 9:59:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Majčice 2010
9.1.2010 11:19:49   
barvar
Ojoj živepo! Kdo bo pa zdaj čvekal?! user posted image user posted image user posted image Upam, da ti hitro popravijo.
Jaz pa pospravljam hodnik, ker sva včeraj novo pohištvo dobila in je potrebno naredit reorganizacijo. Vmes pa malo počivam user posted image .
Uživajte babe.


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Majčice 2010
9.1.2010 13:10:52   
emibu
ooo barvar si pa pridna...jst bi si pa dans prvoščla bazenčkanje pa še nism čist ziher sm nekam spremenljive volje neki cajta se mi da pol ne ahhhhhhh... bo žeuser posted image user posted image

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   [Brisano sporočilo]
9.1.2010 17:33:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Majčice 2010
9.1.2010 17:58:57   
emibu
hjoooi mene pa tok želodec boli...a ma katera kakšno idejo kaj bi pomagalo da bi nehu?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Majčice 2010
9.1.2010 18:44:07   
strelkica
emibu Bogaaa....najbolje da se potrudiš in bruhneš ven kar te teži. Meni edino to pomaga. Potem pa popi kakšen čaj za pomiritev pa bo. Upam da te čim prej neha.

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Majčice 2010
9.1.2010 19:09:19   
Pingvinkica
hvala vsem za informacije glede previjalne. Si moram še ogledat to, ki jo lahko izbereš v paketu. Zaenkrat bi imela taveliko previjalno  (s predali in policami) kar v otroški sobici, banjico v kopalnici, pa še eno previjalno podlogo bi dala kar na pralni stroj v kopalnici, da bo pri roki takrat, ko se bomo kopali...
Tako imam zaenkrat v mislih, se pa zna zgodit, da se bom še ene 76x premislila, he he...

Sem bila pa danes ful pridna - dopoldne sem delala sladico (zdaj je še v hladilniku in me že mal prsti srbijo da bi jo šla probat), popoldne pa sem pomila vse omare v otroški sobi - ta teden smo kupili in zmontirali celo otroško sobo (vključno s kupom omar in taveliko posteljo), tako da bom zdaj lahko pospravljala not stvari, ki jih bom kupila za našega prvorojenca.
Sem ful vesela, ker se bivši kabinet končno spreminja v otroško sobico...

(odgovor članu strelkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Majčice 2010
9.1.2010 20:35:22   
barvar
Tako, pa mi je končno uspelo vse pospravit user posted image user posted image user posted image . Sem prav ponosna nase. Prav fino zgleda.
Pa seznam stvari, ki jih moram nabavit za user posted image sem si pripravila. Ojoj, ima kdo kakšno skrivno "štumfo", ki bi mi jo posodil???
Emibu spij kak metin čaj, pa probaj čimmanj jest, oz.čimbolj lahko hrano. Pa držim pesti, da bo kaj pomagalo.


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu Pingvinkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Majčice 2010
10.1.2010 8:32:46   
emibu
dobro jutro..

no najprej hvala puncam za nasvete..morm povedat da sm celo noč driskala in še se nadaljujeuser posted image user posted image user posted image krče v želodcu imam grozne sploh nevem kaj naj...
želim vamlep dan*

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Majčice 2010
10.1.2010 9:41:08   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: emibu

morm povedat da sm celo noč driskala in še se nadaljujeuser posted image user posted image user posted image krče v želodcu imam grozne sploh nevem kaj naj...


user posted image user posted image user posted image Prepečenec, riž kuhan na vodi, korenčkova juha, kakšna banana, bobi palčke in VELIKO PIJ!!!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Majčice 2010
10.1.2010 10:28:58   
jolcica
živjo punce

jst mam eno vprašanje a mogoče veeste da je to normalno, šla sm na wc urinirat in potem sem neki hodila po stanovanju ko začutim da mi neki priteče sicer je bla kot bi bla voda oz. urin. a mislite da je kj narobe...hvala za odgoovor....sj vem da se sliši čudno sm me je malo strah....


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Majčice 2010
10.1.2010 10:33:04   
Melia
zdravo

na to ti pa res ne znam odgovorit.....edino mogoče, da se ti je malo vlil beli tok.....paš bolj redek(ne gost) in prozorne barve.....meni se je pred dnevi tudi.....drugi dan pa nič več.....ampak res ne vem, če je to to.....lahko pa da je malo urina še kasneje šlo....se mogoče nisi do konca polulala....jooooj, res ne vem,......samo razmišljam......drugače pa če te je strah pa pokliči v dežurno ambulanto in jih povprašaj kaj bi lahko bilo.....da boš mirna.....


(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Majčice 2010
10.1.2010 10:35:30   
jolcica
o hvala ti ... mal si mi le pomirila :))

_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu Melia)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Majčice 2010
10.1.2010 10:57:02   
strelkica
Dobro jutro!

Kako smo? Kako si emibu? Je kaj boljš? Mene pa zopet mehur heca, pa se napijem brusničnega čaja, pa je za nekaj časa boljš, potem pa spet. Proti jutru sem imela težave, sem dežurala na wc-ju user posted image . Bomo že, a ne? Sedaj pa grem kavico spit. Papa

(odgovor članu jolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Majčice 2010
10.1.2010 11:14:20   
m_aja
dobro jutro user posted image

vidim da ste nekam boge, upam da se čimprej pozdravite pa da nebote več dežurale na wc-ju. Tudi jaz mam tak močn beli tok da jooj,drugače je pa vse ok. mala ma telovadbo zvečer in zjutraj, drugače pa spi je kr mirna.

(odgovor članu strelkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Majčice 2010
10.1.2010 12:00:33   
kittyy
ZIVJO MOJE SO user posted image ,...
Najprej vas spet lepo pozdravim v soncno dopoldne.naj vam se pohvalim,da sem danes prvic zacutila mojo bebiko.tko kot nekako pretakanje vode,...vsaj upam da je to touser posted image user posted image
Drugace pa nama je tast kupil otrosko posteljico in vse kar spada zraven(380e)v Pikapolonici in seveda sva jo morala takoj postavit in je ful lepa.Pa omaro svojo je nas Jan ze dobil,pa tudi kolegica mi je prinesla tri velike skatle cunjic.tko  da po tavlikem im amo vse,zdaj naj pa se lepo raste.
Drugace pa je ful dobr filing,ko recem da se do aprila delam,....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Majčice 2010
10.1.2010 15:14:49   
emibu
kati-use prakticiram pa ne pomaga pa ne pomagauser posted image grem jutr k zdravniku vrjetno...

jolcica-tut jst mislim da je samo "razredcen" beli tok to je itak normalno da ga je zdej malo več tut jst učasih čutim to neprijetno curljanje...

strelkica-hjooi nič bolš veš..user posted image to so neki čudni dnevi da use neki muči..

maja-hvala upam da bo res kmal bolš...naš poba pa tok brca joi joi nevem ka bo to user posted image

kity-čestitke za občutene brcikeuser posted image user posted image in za dober nakupuser posted image morš kj pofotkat pa gor datuser posted image

lep dan*

(odgovor članu kittyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Majčice 2010
10.1.2010 15:20:21   
JB007
Zivjo!

Jaz imam zdejle čas in sem malo gledala po interntu za 3d ultrazvok. Ker sem iz okolice LJ. sem šla iskat cenik zd Šentvid pa ga zlepa nisem našla. Aje res možno da je samo 42 eura. V Postojni kamor sva šla prvič je 80, pri Strahovi kjer sem bila na njuhalni pa 110 eurov.user posted image A ima katera kakšno bolj natančno informacijo?

(odgovor članu kittyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Majčice 2010
10.1.2010 15:22:03   
jolcica
IZVIRNO SPOROČILO: JB007

Zivjo!

Jaz imam zdejle čas in sem malo gledala po interntu za 3d ultrazvok. Ker sem iz okolice LJ. sem šla iskat cenik zd Šentvid pa ga zlepa nisem našla. Aje res možno da je samo 42 eura. V Postojni kamor sva šla prvič je 80, pri Strahovi kjer sem bila na njuhalni pa 110 eurov.user posted image A ima katera kakšno bolj natančno informacijo?




ŽIVJO :))

ja to res drži da je v šentvidu 42 evrov. jst sem naročena za 27ga :)) ob pol dveh :)) sem tud jst mal okol gledala pa še ena frendica k je bila tam pravi da je lepo naredila in da je fulll prijazna :)))


_____________________________

my little angel :)

(odgovor članu JB007)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Majčice 2010
10.1.2010 15:28:08   
JB007
Aja pa ful ste pridne že z nakupovanjem. Jaz za enkrat še kalkuliram kaj bom kam dala. Pomankanje prostora. Cunjive za prve par mesecev bom tudi še mogka kupit, ker bo tale otroček bolj leten, prvi je bil pa zimski. Pa ene imate kar radodarne bodoče stare starše, pri nas zaenkrat še nič ne kaže na kakšen prispevek. Moja kod zmeraj zelo pametna mama je zadnjič celo izjavila saj oblekice pa že imaš, pa sem ji samo rekla če naj mu zimske pajace na plus 30 gor dajem. Sploh ne razmišlja. Je pa res da ko imaš prvega in če moraš vse sam kupit je to kar strošek. Pa še uspeš kakšno drago neumnost kupiti ki pol samo prah dela pa je.

(odgovor članu JB007)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?