|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 176 177 [178]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 17:54:59   
Jancci
Symona tako se govori!! Jest sem tut zadnjič eni tetki to rekla, ko je rekla, da ji moram kapo na glavo dat.. kr ena tam ko je šla mimo. Pa kaj K jih briga, res!!!

****..aja.. še iz egipta imaš drisko?? Mi je zdej kapnilo. Baje 90% folka tam dobi drisko.. jest imam "srečo" k bom šla že z njo tja!!! user posted image user posted image Ne resno, to me malo skrbi zaradi tamale! Kak oje pa tvoj prenesel potovanje??

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 18:30:32   
sonček33
Matr sam folk se res v vsakega vtakne in ne vem, od kod si lasti to pravico.

jaz si še nisem opomogla od šoka, ki se mi je sicer zgodil že ene 3 tedne nazaj. Sam, me je bilo kar sram napisat. namreč, grem na sprehod z malim z vozičkom..pa gre nasporti en mal starejši ata, tam okol 60 let, tako da zihr ni bil napol slepuser posted image , in mi reče: A ste babi ali mami? Halo! Mislim, itak da nisem glih 20-ltenica, ampak ej, babi???? Sam takrat sem bla tolk paf, da sploh nisme odg...ampak mi ap ni šlo iz galve ene par dni. Butl!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 18:47:23   
Zvezdica
okol 60 let, tako da zihr ni bil napol slepuser posted image , in mi reče: A ste babi ali mami? Halo! Mislim, itak da nisem glih 20-ltenica, ampak ej, babi???? Sam takrat sem bla tolk paf, da sploh nisme odg...ampak mi ap ni šlo iz galve ene par dni. Butl!



KWA???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piz.a bi ga v kura.c poslala, pa brez zamere moji vulgarnosti. Mislim, da se človek sploh vtika v tebe potem pa še zine tako neukusno.

Sonček, sem te vidla na slikah in zgledaš mlada mamica, kar tudi si. Starčka pa naslednjič v rit našutiraj. Jap, pa se je pokazala moja prijaznost in olikauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Zvezdica -- 27.10.2009 18:48:17 >


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 18:48:46   
Zvezdica
Men je pa tale barva grda! Rada bi modro, ne pa kr neki tole no!

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 19:03:58   
Ulla80
jooooj sonček, za crkntuser posted image svašta, kak folkuser posted image ma jst tud sikam nazaj, ma boli meuser posted image zase se nej brigajo, jst se tud...

jutr grem na predavanja popoldan user posted image

štrudl sm spekla, zdej pa čakam da se mi potomc iz joške skensla, da ga grem pojestuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 19:13:09   
rubica
moj otrok že 2 dni vztrajno ponavlja samo ne ne ne ne ne ne in mama, sam to skos user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 19:40:30   
rubica
joj jaz tut nism nobenmu dolžna, kdor ma kej za prpomnt o meni oz. mojem otroku, kaj se majo pa za vtikat v druge? jaz se tut ne!

naša bi jedla sam polento, sam za polento odpira usta na široko, tko , da sedaj že 4 dni je polento, polento z zelenjavo, polento z mesom in zel, mi je pa zmanjkal načinov kako ji prprav polento, tko da ju3 reskiram z ajdo user posted image .

ulla ful je dobra tvoja mala na slikci ko se je namejkepirala user posted image user posted image user posted image , rekla si da je bla bol suhica kok je bla pa velika?
ne vem mi mamo komi drug teden p (čakamo od dne ko smo se naročili že 3 tedne user posted image ), pa me zanima kaj bo rekla, men se ne zdi full suha, sam mi pa drugi ja spet drugiuser posted image rečejo ja kok je lahka, ne vem je ful živa, ni sekundo pr gmah, pa podnev mal spi skoraj nič, pa res je min. 5 pokakana na dan tak da ne vem, mislm, pa da bom vseen poslušala zarad teže.

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 19:43:57   
krtekxx
Rubica, naša ma tudi ta neenenenenen skoz in skoz in zdej res ne vem, a misli ne al ja. polenta je zakon rudi pri nas. Ko probam po ene 3 jedi in vse spljuva obupam in skuham polento.
Sonček, desci, kaj? Sam dandanes res ne moreš vedeti tako na pogled.
Symona, jaz tega H2O sesalca ne poznam. Mi mamo parnega od Hooverja, ki ima eno funkcijo posebej za parket čistiti. Kao ful bolj blago spušča paro, pa še eno cunjo moraš na krtačo dat. Tako da mal preveri, kako je s tem, k drgač ti parket lahko uniči.
Ronja, ne bi doma ostala zato, ker me je kljub ne ravno skromni samozavesti strah, kaj bi bilo z mojo fino službo čez 2 leti. Pa tud finance...smo mal preveč navajeni dobit vsak mesec 2 plači.
Niia, Daša ma pa idealno kilžo, tako kot Brita.
Danes sem pa jaz enga kozla ustrelila. Sem šla na eno kratko biciklistično, gor po asvaltu, dol po enih finih korenincah in pridem že skoraj do doma in ugotovim, da imam zablokiran prednji amortizer. Sam za dol nisem pa nič čutla. Kura.


< Sporočilo je popravil krtekxx -- 27.10.2009 19:45:15 >

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 19:54:48   
rubica
a ma katera za bežigradom pediatra? jelenčevo?

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 20:20:43   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: rubica

a ma katera za bežigradom pediatra? jelenčevo?


ne, mi imamo v mostah Kalinškovo!


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 20:21:05   
Zvezdica
jutr grem na predavanja popoldan user posted image


superca! Poročaj :)


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 20:21:10   
farfala
Joj, kolk ste natipkale, kaj niste bile nič zunaj, ko je bilo tako lepo vremeuser posted image ? Pa kaj je zdaj to neka čudna barva spet al mi bo monitor crknil?

Sva bila s tavečjim v kinu, sem mu ga obljubila ob uspešnem začetku šolskega leta. Gledala sva V višave in sem kar solzne oči dobila, čeprav gre za animirani filmuser posted image .

Ja grem malo nazaj brat, da vidim, kaj je novegauser posted image user posted image

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 20:24:18   
sonček33
Joj krtekxx...ti znaš vedno stvari pogledat iz drugega kota...vsaka čast... kar se tiče amoritzerjev..škoda, vožnja navzodl bi bila lahko še večji užitekuser posted image


Jedilnik danes:
polenta z mlekom
šejk: jogurt+banana+borovnice
rižev vafelj
korenčkova juha z gresom
še 1x juhca
granatno jabolko ( to čudo sem prvič sama kupila in to je tolk čudna stvar - sej okus je super, pa ful C vitamina ima, sam ta zrnca so trda, kako naj to melemu damuser posted image )
ajda z mlekom
mleko

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 20:35:34   
barba
Sam na hitro ... Tine je dons star 9 mesecev!user posted image user posted image user posted image
Drugi zob mu je ven pokukaluser posted image user posted image
Drgač pa skoz stoji oz. vstaja zraven pa govori "opa opa opa"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 20:36:01   
*x*y*z*
Sem že vse napisala, pa polila računalnik, pa me je ven vrglo. No račko dela, pa začnimo znova...

Ja driskam že 1 teden-iz Egipta, ne vem od česa, ker ne jem sadja in zelenjave, edino sem si dva dni prala zobe z vodo iz špinje kot ponavadi. Eni pravijo da lahko od jogurta, ma sem ga dajala tudi malemu, k mu ni blo nič. Od njihove hrane sem dajala malemu le banano in jogurt, ostalo sem mela s sabo. Fajn mi je pršla termo vrečka za flasško, v njej sem pole imela hrano na plaži, pa fajn so alkoholni robčki, da mu razkužiš roke, ker itak je bil stalno na tleh, razen v jedilnici sem pazla, da ni lazu okoli.

Hotel moraš vzet ob plaži, ima vsak lastno plažo. zdej moraš gledat al boš imela korale al peščeno plažo. Če je peščena, je največkrat tudi nizka voda in je daleč globoka, če pa so korale, pole moraš po pomolu v vodo, kar je za malega slabo. Malo povpraši o tem. Ne vzamljaj no name hotela.

Na letalu je bilo super, ma sploh se je super počutil, v centru dogajanja, ful je bil priden, razen pole v torek in sredo, ko je skapiral kako je fajn, je totalno podivjal, sploh ni tel spat, se mi je jokal 5min na plaži (to je zame ful) prej ku je zaspal - sem že mislna da bo dobil tudi on drisko, zvečer je bil dve uri več pokonci, zjutrej smo dve uri prej ustajali in totalno energičen, naspidiran, potem pa smo ugotovili, da se boji da bo kaj zamudil in sem ga čez dan dajala bolj pogosto spat in potem je blo super. Užival je res maksimalno.

Da ne bo predolgo, grem pogledat kaj si še spraševala...

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
27.10.2009 20:40:37   
*x*y*z*
Aja, pa obvezno 5*, pa še tam bo problem s čistočo. To moraš vzet v zakup.

Spal je na sredini, kot doma, če imajo posteljco za dojenčke pa ti morajo povedat v agenciji, ker je odvisno od hotela do hotela. Pa otroci do dveh let so vedno brezplačno, nimaš pa sedeža v letalu.

(odgovor članu *x*y*z*)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 176 177 [178]
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 176 177 [178]
Pojdi na:





Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?