|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 22:46:56   
farfala

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: farfala

Ojlauser posted image

Jaz ne vem, če pridem na srečanje, ker ne vem, če bom imela avto.Poleg tega mali ni pri miru 1 minuto, tak da se itak ne morem kaj pogovarjat al celo kavo spit, razen, če spi. Bom še vidla no.

sonček a potem je tudi Tilena, ker mi vsi govorimo za nečaka - Tilnauser posted image

ploha mi smo se učili, da moraš preverit kako se spremenijo oksidacijska števila in kje poteka oksidacija oz.redukcija in šele potem urejaš formulo.Vi se ne učite tako?

krtekxx jaz mu sadja ne kuham, samo pretlačim in ma rad vse - hruške, jabolke, slive, lubenico, dinjo, breskvo, marelico, malo malin, avokado.Včasih dodam riževo kašico, da je bolj nasitno.


pojma nimam kako smo se učil, ker smo to jemal v 1 letniku, jaz se bom pa zdele v absolventa upisala, poleg tega sm predavanja prespala,..sej mi je žou, samo a to zdej kej pomaga user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 22:48:13   
khurde
neki probavam, pa ne gre... eno sliko prilepit brez slikomata user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 22:48:36   
Ploha
jst tud komot kšno poberem, sam jst mam tako mejhn avto da če dam not voziček in šprotni del vozička, pa meto v lupinci, pa torbo pa cunje in te zadeve ni več placa user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 22:48:58   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

neki probavam, pa ne gre... eno sliko prilepit brez slikomata user posted image


ni ratal user posted image

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 22:50:56   
Ploha
sam zdej pa res grem....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 22:50:56   
farfala

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

mogoče tudi Meta.


aha, povejte, če boste tavečje zravn pripeljale, k pol bom jst tud ulouser posted image

farfala sej jim bomo dekco na tla poknle, pa se bojo med sabo mal motliuser posted image avto si boš pa že zgvarilauser posted image



prevod prosimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 22:53:44   
Anonimen
prevod prosim


izgovorilauser posted image

(odgovor članu farfala)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 22:55:11   
khurde
bom kar link dala tuki

to je moja bejba k blitvo je user posted image upam, da bo delal user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 22:56:43   
Anonimen
khurde ne dela---zakaj pa ne s slikomatom?

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 22:59:02   
mimi30
farfala sej tebe lahk pa jaz poberem....saj si iz okolice mb-jauser posted image ....

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 23:01:25   
khurde
eh, probavam kak sistem je tu, k še nikol nisem albuma na rr nardila user posted image pa probavam kako deluje... jaz si znam velik dela naložit user posted image

dej probi zdele un link kliknit

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 23:02:59   
mimi30
khurde, zdaj pa delauser posted image ....svetovna slikauser posted image user posted image

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 23:03:48   
Anonimen
zdej pa jeuser posted image user posted image kva je dobrauser posted image pa kter pogleduser posted image  user posted image

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 23:06:17   
farfala

IZVIRNO SPOROČILO: khurde

bom kar link dala tuki

to je moja bejba k blitvo je user posted image upam, da bo delal user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ful dobro

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 23:08:15   
khurde
hvala user posted image

evo, sem ugotovila, da zdej majo tko, da se lah naštima privatnost albumov in da se da naštimat, da album vidijo samo tisti, ki jih nekdo doda za "prijatelje" al pa samo registrirani člani itd. ... k prej se mi zdi, da so vsi lah vse videl al pa nič... in prej k povezava ni delala, je bila omejitev "samo prijatelji", pa sem popravila

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 23:10:13   
farfala

IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

farfala sej tebe lahk pa jaz poberem....saj si iz okolice mb-jauser posted image ....


A ti bi se res pripeljala 13 km iz MB, pa prostor za 2 vozička in 3 otroke imaš?

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
30.8.2009 23:25:16   
khurde
evo, zdej sem aktivne čveke dodala za prijatelje... bom enkrat album naredila, pa mam eno paranojo pred javnimi zadevami user posted image user posted image user posted image in rada vem, kdo kaj mojega vidi user posted image pa bom dala nastavitev zasebnosti na "prijatelji"... če katere slučajno nisem kliknila, ni bilo zanalašč, ampak zato, ker se v tistih random izbranih straneh na prejšnji temi ni pojavila user posted image

zdej grem pa spat, jutr bom že ob šestih po vrtu skakala s tamalo v slingu... as usual zadnjih par dni

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 7:54:55   
Anonimen
jutro user posted image

ula je v vrtcu, dons zadnjič v tej skupini, jutri štarta v novi...me res zanima kak bo...pa upam da bosta vzgojitelci kul...

brez vode smo dons, sem si zvečer jo v bano natočla, za sekret splakovatuser posted image pa v kunji mam par piskrov je netočene...pa kr pozabim in odpiram pipo...matr se navadiš na luksuzuser posted image
tko da sploh ne vem ka nej počnem dons....bom tamalga napokala in grema ven malo...

spali smo ok, ula celo noč, neo se je enkrt zbudil, pa sm ga k seb vzela, pa pol prejle sem ga še na joško dala in v kinderpet prestavla, tko da kr fajn...

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 8:21:49   
mimi30
IZVIRNO SPOROČILO: farfala


IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

farfala sej tebe lahk pa jaz poberem....saj si iz okolice mb-jauser posted image ....


A ti bi se res pripeljala 13 km iz MB, pa prostor za 2 vozička in 3 otroke imaš?


ja


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 8:26:56   
mimi30
jutrouser posted image

user posted image za vse....sem skuhala tud tapravo in jo že pijem

mi tudi kar vredu spali....škrata sta oba doma, ker zdaj je pa nejc včeraj dobil visoko vročinouser posted image ....danes je zaenkrat vse vreduuser posted image

tole ko si brez vode je pa res šit....najboljš, da gresta kar ven in še v kak kafič na kavico in vodouser posted image .....kuhat itak ne moreš, če ni vode, pripravljena je pa samo za nujne primere


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 10:17:05   
snikolina
IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

IZVIRNO SPOROČILO: farfala


IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

farfala sej tebe lahk pa jaz poberem....saj si iz okolice mb-jauser posted image ....


A ti bi se res pripeljala 13 km iz MB, pa prostor za 2 vozička in 3 otroke imaš?


ja



Hahaha, Farfala, sej ko boš vidla mašino s katero te bo pobrala, ti bo takoj jasno, da not spravi še veliko veliko več.
MIMI user posted image

Dober dan ženskice, kva dogaja!!!!user posted image

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 10:37:00   
farfala

IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

IZVIRNO SPOROČILO: farfala


IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

farfala sej tebe lahk pa jaz poberem....saj si iz okolice mb-jauser posted image ....






A ti bi se res pripeljala 13 km iz MB, pa prostor za 2 vozička in 3 otroke imaš?


ja



zanimivouser posted image user posted image , te bom imela v mislihuser posted image

Jaz sem se pa vrnila iz prve FT, mali je sračkal celo noč, zbujanje z jokom vsako uro in sem skoraj zaspala, se zbudila ob 8ih, ko je na srečouser posted image , spet zajokal, naročena sem pa bila ob 8,15user posted image .Je morala babica prit k nam z avtom, potem ji je pa dragi še avto vzel, da je lahko šel v službouser posted image .Prava panikauser posted image

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 10:38:16   
farfala

IZVIRNO SPOROČILO: snikolina

IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

IZVIRNO SPOROČILO: farfala


IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

farfala sej tebe lahk pa jaz poberem....saj si iz okolice mb-jauser posted image ....


A ti bi se res pripeljala 13 km iz MB, pa prostor za 2 vozička in 3 otroke imaš?


ja



Hahaha, Farfala, sej ko boš vidla mašino s katero te bo pobrala, ti bo takoj jasno, da not spravi še veliko veliko več.
MIMI user posted image

Dober dan ženskice, kva dogaja!!!!user posted image



twingo torej niuser posted image

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 10:43:04   
nina166
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

brez vode smo dons, sem si zvečer jo v bano natočla, za sekret splakovatuser posted image pa v kunji mam par piskrov je netočene...pa kr pozabim in odpiram pipo...matr se navadiš na luksuzuser posted image



Pri nas je tudi blo rečeno, da je ne bo...sem že ob 6-ih zjutraj nalivala v bano, v posodo v kuhinji...zdaj pa je niso odklopli user posted image ...saj ko je ne bom mela  nikjer nalite jo pa bodo user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Januarčki in januarčice 2009/3. del
31.8.2009 10:46:47   
Anonimen
Pri nas je tudi blo rečeno, da je ne bo...sem že ob 6-ih zjutraj nalivala v bano, v posodo v kuhinji...zdaj pa je niso odklopli user posted image ...saj ko je ne bom mela nikjer nalite jo pa bodo user posted image


je reku moj, ja, da v službi je voda, čeprov so tud rekli da je ne bo...sam kle je pa res niuser posted image

sine spiuser posted image jst se s sladoledom filam...pa muzko poslušamuser posted image

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Ko vam dojenček pade s postelje ...
Hitro se nam lahko zgodi, da v trenutku nepazljivosti nepričakovano naše malo, neubogljeno bitje pade s postelje ali cel...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?