|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 17:03:17   
claud
Al me pa še prebavljajo...ker sm terorist!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 17:03:53   
claud
Grem zdj z otrokom vn sovražnike iskat.

čao

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 17:07:54   
Anonimen
ma ti recem, da lupjo!!!!

(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 17:52:57   
Anonimen
Ljudem ponavadi prijazno rečem, da ne želim, da se ga dotikajo in potem sem od njih v trenutku deležna groznih ubijalskih pogledov.
Kaj ve naredite oz. kaj rečete?



Ja in, kaj potem, ce te grdo gledajo user posted image .

Kaj sem naredila, ne vem, se sploh ne spomnim, da bi bil tu kak problem.

(odgovor članu jutranja rosa)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 18:30:17   
bumerang
Meni se je to sicer redko dogajalo, nikoli pa prej, preden je bil v športnem vozičku. Vem, da sem ene parkrat rekla, da se še za sadje in zelenjavo v trgovini na roke da rokavice in da naj se prosim otroka ne dotikajo.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 18:34:13   
Anonimen
jst tud vem da je blo sam enkrt tko kritično pri uli, k je ena res čist neznana leva teta se skor v voz zbasala in jo po ličkih ščipala, trepljala in žvrgolela da kok lep buhteljček, jst pa nazaj njo po licih in z nasmeškom anede, sej vi ste tud tak lep buhteljček...user posted image
če bi pogledi ubijali.....user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 20:32:31   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa

Ne, ni znak prijaznosti, ampak vsiljivosti, nevljudnosti in tega, da ne znajo brzdati svojih čustev...


Ja imaš prav user posted image .

Velikokrat se mi je zgodilo tudi, da otroci, še posebej punčke, pridejo zraven in ga želijo božati. Mi gre na živce, da so starši tako površni in ne pomislijo, da mogoče komu ni všeč, če njegov otrok po tvojem "pleza".
Zandnje čase imam čez voziček potegnjeno kar mrežo proti komarjem, ki odganja tudi ljudi user posted image .



Če pa še to ne bi pa kar kak skafander ali kupolo okoli voza, pa bo.

Heh, jaz sem hotela predlagati, da jih postavijo v vitrino v dnevno sobo.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 20:59:47   
oka
Al me pa še prebavljajo...ker sm terorist!


E vidiš, to pa sama zase pravišuser posted image . Pa ni kaj prebavit. Ti imaš tako mnenje, jaz tako, ena spet tretje. Tako pač je. Veš kako pusto bi bilo, če bi si samo kimali in ploskaliuser posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 21:56:16   
jutranja rosa
Meni je vedno všeč če kdo pokaže interes za moja otroka
Vaši odgovori me pa res presenečajo. Na srečo vsaj Volga premore zadostno mero strpnosti do so-ljudi.


Ja, je tudi meni zelo všeč, če pokažejo interes in kaj rečejo, če malo poklepetamo,.... Ne pa da ga prijemajo za rokice in glavico! To je razlika.

Se ne strinjam z Volgo. Če bi premogla zadostno mero strpnosti do so-ljudi, se ne bi tu na formu izživljala s takšnimi pripombami.

< Sporočilo je popravil jutranja rosa -- 1.9.2009 22:03:55 >

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
1.9.2009 22:02:09   
jutranja rosa
miska_mccute user posted image Hvala, da si prav razumela in lepo razložila kaj je pravzaprav moje vprašanje. 

< Sporočilo je popravil jutranja rosa -- 1.9.2009 22:04:29 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
2.9.2009 10:44:20   
jutranja rosa

Očitno najbolš da se na izhodiščna vprašanja lepo odgovori z da ali ne, pa konc....in se ne poglabljaš naprej, k pol rata tak bulšit, da se vsake 5 minut dezinficiraš, si sovražnik ljudi, še posebej otrok, v glavnem si totalen terorist....


Claud, ja, tudi jaz sem presenečena kaj vse je nastalo po mojem vprašanju. Koliko gneva se skriva v teh mamicah in kako nastrojene so do vseh drugače mislečih in kako so same sebe oklicale za človekoljube. Žalostno. Sem brez besed.

Jaz tudi grem...... lupit krompiruser posted image .....in sem srečna, da nekaterih od vas, ki premorete toliko cinizma (vitrina, skafander,....) ne poznam.


< Sporočilo je popravil jutranja rosa -- 2.9.2009 10:52:43 >

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
2.9.2009 11:42:49   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst tud vem da je blo sam enkrt tko kritično pri uli, k je ena res čist neznana leva teta se skor v voz zbasala in jo po ličkih ščipala, trepljala in žvrgolela da kok lep buhteljček, jst pa nazaj njo po licih in z nasmeškom anede, sej vi ste tud tak lep buhteljček...user posted image
če bi pogledi ubijali.....user posted image



user posted image user posted image user posted image ti si totalen odklop

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Neznanci silijo v dojenčka
2.9.2009 11:51:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst tud vem da je blo sam enkrt tko kritično pri uli, k je ena res čist neznana leva teta se skor v voz zbasala in jo po ličkih ščipala, trepljala in žvrgolela da kok lep buhteljček, jst pa nazaj njo po licih in z nasmeškom anede, sej vi ste tud tak lep buhteljček...user posted image
če bi pogledi ubijali.....user posted image




user posted image user posted image user posted image ti si totalen odklop


uf, to bi blo pa zanimivo videt!!!!



< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 2.9.2009 11:52:20 >

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?