|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 19:51:16   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Semper* - ha, ha! user posted image To je pa tak, ko je moj iskal mobitel, pa ga je imel v roki in se je pogovarjal prek njega s prijateljem.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, zvezdica kar aktualna pri nas. Sploh kadar gre spat, ko še bedi.

Že brskam po pikapolonici in BC user posted image




(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 20:21:50   
blanč
semper malo pokukaj na forum mama, ker tam velikokrat punce prodajajo te lučke, saj se nič ne obrabi, no samo predloguser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 20:26:12   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

Goldy, hvala. Super se sliši tale zvezdica user posted image Glede kupčka mamo mi kar srečo, podiramo ga na rami. Mater je težkko z eno roko tipkat user posted image user posted image Sem ravno previla tamaučka, ker se je polulal čezinčez user posted image Zdej greva pa na joško user posted image

Orka, pozdravček user posted image Vidim, da imate sicer kar veliko družinico user posted image

No, se še beremo user posted image


...v BC je zdaj znižana...mislim na zvezdico....user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Otročki po IVF/ICSI
5.9.2009 20:26:42   
gloria
...ali pa tko kot ti je Blanč svetovala....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 1:40:02   
Sempervivum
Oh, hvala punce, zlate ste user posted image Bom povsod malo pogledala user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 7:13:27   
Reby
Jutro user posted image

user posted image

Danes smo spali skoraj nič - krčki user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 8:51:13   
ledenka
uuuu, tale kavica je pa fensi!

Reby user posted image našemu so pomagale kapljice Bio gaia v kombinaciji s Sab simplex. pa mlečne izdelke sem črtala

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 10:05:56   
Goldy
Reby - user posted image  Tomiju. Naša je včeraj malo kakala, a očitno to še ni vse in še kar prdi, pol se pa reva joka, pa če jo glih dojim, mi stisne bradavičko, tak da me tako bolijo za znoret. Pa saj bo!user posted image  Se pa strinjam z Ajsi, jaz sem tudi črtala mlečne izdelke, samo jaz pa zato, ker je take krastice dobila po ličkih, če sem pila mleko (ampaj samo takrat), tako da sedaj pijem, če ga pijem riževo mleko.

Ajsi - gledam tvoj  podpis, pa se vedno nasmejim od srca!!!user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 10:41:36   
Reby
Ajsi, Goldy - kaj sta pa potem sploh jedli user posted image
Danes dobim Antiflat kapljice (kot jih daje Bumo).
A se dobi tudi mogoče že kakšen čaj zua novorojenčke proti krčkom?
Sem ful vesela, da vas mam user posted image

< Sporočilo je popravil Reby -- 6.9.2009 10:43:00 >


_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 10:56:42   
Goldy
Reby - ti bom tak napisala kot je meni rekla patronažna - krompir in testenine... Jedla res nisem svinjine, pa tu in tam kakšen paradižnik, pa jagod ne. Drugače sem pa jedla vse po malem. No, saj jaz nisem umaknila vseh mlečnih izdelkov, ampak predvsem mleko samo, pojedla sem pa kakšen sir, namaz, ker drugače itak nisem vedela kaj naj bi jedla za zajtrk in večerjo. Pa tudi reakcije ni bilo na te izdelke. Čeprav pravijo, da traj 3 tedne po izločitvi mleka, če je to to...user posted image  No, mleka še zdaj ne pijem, pa mi ful manjka.
Naša ima Lefaxin kapljice.
Glede čaja - lahko zmešaš par zrn komarčka, kamilic, janeža in kumine. Samo res par zrn. Samo naša ga ni niti pod razno ne pije. Saj ne pije ničesar, tudi vode ne. Aja, pa jaz sem na začetku spila ogromno tega čaja za dojenčke. Jaz sem pila hipovega, otroku pa ni fajn ga dajat, ker je notri sladkor.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 11:02:02   
andreja 07
dan se bom mal vmešala sem tud iz une rubrike po ivf-icsi

Reby našim so najbolj pomagale vetrovne kapljice koroških lekarn,pa seveda čestite ob rojstvu.

sama sem tudi v porodnišnici in mam celo sranje sma upam da zdržim do 26 tedna

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 11:09:19   
Serendipity
ojla,

pri nas so tudi težavice. Spanje je bilo sicer prisotno, ampak smo se večkrat na noč zbudili, ker se je začela zvijat, godrnjat in potem vedno pade še v jok user posted image .

Sem pa z vašo pomočjo  in še z malo in raziskovanja po forumih ugotovila, da je morebitni razlog res lahko v mleku (ker se mi tak ''lušta'' da ga imam za zajtrk pa večerjo (hehe, pa še pri kosilu bi ga pila user posted image )), če citiram z med-over-net foruma:

''Ker pa imajo nekateri otroci vendarle težave, predvsem zato, ker imajo zelo oblutljiva prebavila, nezrelo črevesje (še ni ustrezno poseljeno s probiotičnimi bakterijami) in so superobčutljivi tudi na premike hrane po prebavnem traktu (pravimo, da imajo močan gastro-količni refleks, ki jih lahko zelo vznemirja), mamicam v taki situaciji priporočamo, da otroku pomagajo z izločitvijo kravjega mleka iz svoje prehrane, ki včasih olajša situacijo, včasih pa tudi ne in je treba počakati, da to kritično obbodje občutljivosti mine.''
http://med.over.net/forum5/read.php?94,4125970


''kravje mleko; daleč najpogostejši alergen, naj se mnogi dojenčki zelo glasno odzivajo, čeprav kasneje nujno niso alergični nanj (mati dojenčka s kolikami naj mleko in izdelke iz njega za 2-3t izloči iz svojega jedilnika, opazuje otroka in če se v celoti ali delno umiri, je verjetno našla težavo) ''
http://med.over.net/forum5/read.php?94,4125970

Hvala punce  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Me je pa zadnjič patronažna čist zmedla - kar naštevala mi je kup in kup stvari (mleko je izrecno priporočala user posted image , zelenjavo in sadje je omejila zgolj na kompot iz pol jabolka user posted image ), ki jih 'ne smem'' jest. Nazadnje, ko je odšla sem bila čist paf. Kaj pa potem sploh lahko jem? Sem se spomnila na eno pesem - mislim da od Domicelja - Kaj naj si skuham, kaj naj jem, kaj... kaj sploh še smem? user posted image user posted image user posted image Me je pa umirilo branje na forumu (so res strokovnjaki, kapo dol) in vidim, da še vedno lahko JEM. user posted image user posted image user posted image

Reby - upam, da bosta najina sončka kmalu spala kot angelčka user posted image

Sem pa nabavila olje od welede - za masažo bušija... mogoče malce pomaga user posted image


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 6.9.2009 11:14:08 >

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 11:12:33   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: andreja 07

dan se bom mal vmešala sem tud iz une rubrike po ivf-icsi

Reby našim so najbolj pomagale vetrovne kapljice koroških lekarn,pa seveda čestite ob rojstvu.

sama sem tudi v porodnišnici in mam celo sranje sma upam da zdržim do 26 tedna


Andreja - Welcome! V katerem tednu si zdaj? Držim pestke!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 11:44:42   
andreja 07
sem 19 in 4/7 paso v četrtek našli tumor v maternici  velikost pomaranče ki je na brazgotini od CR z zgorne strani pa otroček v postelci in zdej sploh ne vejo kaj b nardil mene pa boli ko user posted image ,eni hočjo splav sam jaz se ne dam sem reka da kobo moje zdravje ogroženo prej pa ni šans.Čakam jutrišnji dan,ko pride primarij Cerar da zvem kaj in kako upam vsaj da ima kak predlog.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 12:13:52   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: andreja 07

sem 19 in 4/7 paso v četrtek našli tumor v maternici  velikost pomaranče ki je na brazgotini od CR z zgorne strani pa otroček v postelci in zdej sploh ne vejo kaj b nardil mene pa boli ko user posted image ,eni hočjo splav sam jaz se ne dam sem reka da kobo moje zdravje ogroženo prej pa ni šans.Čakam jutrišnji dan,ko pride primarij Cerar da zvem kaj in kako upam vsaj da ima kak predlog.


user posted image user posted image user posted image ...joj drži se

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 12:16:39   
gloria
Reby isto ko da bi sebe vidla lani....po enem tednu krči in sam krči user posted image ....vse do 3 m.
...edino kaj mu je mal pomagalo so bile vetrovne kapljice...evo ti tel. pa naročiš in ti drug dan dostavijo 02/8750702....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 12:19:08   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Sem se spomnila na eno pesem - mislim da od Domicelja - Kaj naj si skuham, kaj naj jem, kaj... kaj sploh še smem? user posted image user posted image user posted image

Sem pa nabavila olje od welede - za masažo bušija... mogoče malce pomaga user posted image



user posted image  user posted image  user posted image

Ja, jaz mam tud to olje, sem že 2x masirala, Hedi pravi, da pomaga. Sam vse je spet dolgoročno...
Ja nč, pol pa tut mleka ne bomo pil :(

Goldy - hvala user posted image
andreja - jaz sem se pa že spraševala, kje si, da se nič ne javiš. Želim ti, da se vse izteče srečno in da bosta s pikico zdržala user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 12:20:08   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Reby isto ko da bi sebe vidla lani....po enem tednu krči in sam krči user posted image ....vse do 3 m.
...edino kaj mu je mal pomagalo so bile vetrovne kapljice...evo ti tel. pa naročiš in ti drug dan dostavijo 02/8750702....


glorika - hvala user posted image  Bom zdej poskusla s temi iz Avstrije, če ne bodo pomagale, pa naročim koroške. To pa hitro dostavijo, super!

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 13:39:31   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

... A se dobi tudi mogoče že kakšen čaj zua novorojenčke proti krčkom?



Meni je patronažna svetovala kar Bebe čaj. Kupi se ga v navadnih trgovinah, povsod ga imajo. Pediater mi je na zadnjem pregledu svetoval pitje vode, pa sem mu rekla, da mu dodajam čaj, je rekel, da je v redu. Samo pravi, ta taki, ki imajo kamilice notri niso OK, ker kamilica malo zapira. No, sem takoj preverila in Bebe čaj nima kamilice. Jaz mu dajem raje čaj ravno zaradi prebave, da mu malo pomaga user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: andreja 07

sem 19 in 4/7 paso v četrtek našli tumor v maternici velikost pomaranče ki je na brazgotini od CR z zgorne strani pa otroček v postelci in zdej sploh ne vejo kaj b nardil mene pa boli ko user posted image ,eni hočjo splav sam jaz se ne dam sem reka da kobo moje zdravje ogroženo prej pa ni šans.Čakam jutrišnji dan,ko pride primarij Cerar da zvem kaj in kako upam vsaj da ima kak predlog.


Andreja, dobrodoša! Sploh ne vem, kaj bi napisala user posted image ... Super se držiš, samo pozitivno naprej. Jaz pa tebi in tvojemu borcu pošiljam en virtualni user posted image Oglasi se še kaj in nam poročaj, kako sta! Držimo pesti, da bo vse OK user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Me je pa zadnjič patronažna čist zmedla - kar naštevala mi je kup in kup stvari (mleko je izrecno priporočala user posted image , zelenjavo in sadje je omejila zgolj na kompot iz pol jabolka user posted image ), ki jih 'ne smem'' jest. Nazadnje, ko je odšla sem bila čist paf. Kaj pa potem sploh lahko jem? Sem se spomnila na eno pesem - mislim da od Domicelja - Kaj naj si skuham, kaj naj jem, kaj... kaj sploh še smem? user posted image user posted image user posted image Me je pa umirilo branje na forumu (so res strokovnjaki, kapo dol) in vidim, da še vedno lahko JEM. user posted image user posted image user posted image



Vidim, da gresta obe z Reby skozi iste stvari, kot sem šla jaz pred mesecem user posted image Že v P mi je ena (sicer zelo fajn) cimra prestrašila z izjavo, da ne bom smela jesti nič svežega sadja in zelenjave user posted image Sem takoj pomislila, kaj mi potem sploh preostane???? Kot Se* user posted image in Domicelj user posted image Seveda sem potem naredila celo doktorsko dizertacijo iz prehranjevanja, pa vse ženske sem spraševala, kaj so jedle in najbolj pameten in najbolj logičen odgovor je bil: najboljše je, da ješ isto kot prej, v času nosečnosti. Ker ta mali je na tako hrano itak že navajen. To mi je rekla babica od mojega user posted image , me je prav presenetilo, sem pričakovala kakšne tiste čudne in pametne nasvete starih mam user posted image No, potem sem pa še v knjigici, ki smo jo dobili v darilnem paketku v P našla jedilnike za novopečene doječe mamice: za zajtrk eno jabolko in ena banana, pa za dop. malico (med drugim) sveže korenje, za kosilo pa zelena solata, pop. malica nektarina ali breskev, večerja: sadje po želji. Evo, tole je dobesedno prepisan en jedilnik, seveda sem ostala živila spustila. user posted image user posted image user posted image Tako da ... kot sem že napisala, jaz jem vse, razen če kakšen dan opazim, da malega bolj napenja ... tako sem do sedaj izločila paradižnik, pa zelene solate se malo izogibam, predvsem zaradi kisa - tu si še vedno nisem na jasnem user posted image Jem pa rdečo peso, saj jo imam ful rada. Mesa je pri nas že od vekomaj bolj malo na jedilniku, tudi zato je pa tudi tak problem živet brez zelenjave .... Aja, mleka pa jaz sploh ne pijem (edino v kavi) ... mogoče tudi zato nismo imeli nekih hudih težav, vsaj kot vidim sedaj, glede na to, kar je Se* napisala ...

Veliko sreče!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 13:47:01   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: andreja 07

sem 19 in 4/7 paso v četrtek našli tumor v maternici  velikost pomaranče ki je na brazgotini od CR z zgorne strani pa otroček v postelci in zdej sploh ne vejo kaj b nardil mene pa boli ko user posted image ,eni hočjo splav sam jaz se ne dam sem reka da kobo moje zdravje ogroženo prej pa ni šans.Čakam jutrišnji dan,ko pride primarij Cerar da zvem kaj in kako upam vsaj da ima kak predlog.




ojoooj, držim pesti, da se dobro izzide.....user posted image user posted image


Reby, mojega so tudi 3 mesece dajali krči, prav hudo....in niso pomagale prav nobene kapljice user posted image ...božček, se prav spomnim, kako je mojega krčilo...

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 17:14:36   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: andreja 07

sem 19 in 4/7 pa so v četrtek našli tumor v maternici  velikost pomaranče ki je na brazgotini od CR z zgorne strani pa otroček v postelci in zdej sploh ne vejo kaj b nardil mene pa boli ko user posted image ,eni hočjo splav sam jaz se ne dam sem reka da kobo moje zdravje ogroženo prej pa ni šans.Čakam jutrišnji dan,ko pride primarij Cerar da zvem kaj in kako upam vsaj da ima kak predlog.


Uh, me je kar prikovalo na stol ... besede so tokrat spet prazne, brez pomena... andreja - držim in močno stiskam pestke ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

semper* - user posted image   prav znajo presenetit babice včasih! Ja, sem jaz tudi nekak prišla do te ugotovitve. Zaenkrat črtam mleko, ostalo pa jem kot v nosečnosti. Sem pa jaz tudi ta jedilnik gledala iz te knjižice. Jah, no bomo sprobavali in kaj bo pač bo - tisto kar naši bebi ne bo pasalo bomo pač eliminirali!

kruce - kak kaj vaša lepotička Karolina in njena mamica? Ste že doma?

Drugače smo pa danes uživali zunaj na sončku (hehe - no, kot novopečena mamica man itaq probleme kak naj naše detece oblečem, če še sama ne vem ali mi je toplo ali ne user posted image ), zdaj pa mičkena in ati ajata - hm, zgleda da se je v bušiju navadila na koncertniranje atija - spi kot angelček user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 6.9.2009 17:16:15 >

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 19:34:48   
andreja 07
Punce hvala vsem

In ne niso prazne besede je pa grozen občutek nemoči,ko ne veš kako bi sploh lahko karkoli naredil,da bi bilo bolje,drugače pa trenutno ni druge kot čakat kaj bo naredila narava. Tečko pa čakam jureišnji dan ko bo odločitevs strani dr. namreč zdej me bombardirajo kako da ni nihče prej tega opazil?

Same pa veste koliko uz je če si v postopku in tega ni nhče videl. 3.8. sem na morfologiji rekla dr da me atm k mam brazgotino(od prejšnjega CR) nekaj zateguje je pregledal potiskal sondo od uz ja in ni našel ničesar,je reku da ni ničččččččč videt in pol vsak dr k pridwe mim tuli to ni mogoče sploh pa ne da to boliiiiiiiiiii  torej če t dajo pomarančo v trebuh se moraš smejat-v prevodu.


Ve tole kar preskočte k ste same fejst punce,sam mal sem se mogla spucat

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 21:24:19   
orka
IZVIRNO SPOROČILO: andreja 07

sem 19 in 4/7 paso v četrtek našli tumor v maternici  velikost pomaranče ki je na brazgotini od CR z zgorne strani pa otroček v postelci in zdej sploh ne vejo kaj b nardil mene pa boli ko user posted image ,eni hočjo splav sam jaz se ne dam sem reka da kobo moje zdravje ogroženo prej pa ni šans.Čakam jutrišnji dan,ko pride primarij Cerar da zvem kaj in kako upam vsaj da ima kak predlog.

je prav,da se ne daš,upaj pa na najboljše...če ne bo pomaranča nagajala vsekakor vztrajaj do konca,v drugem primeru pa (močno upam , da tega drugega ne bo ) pa vsaj toliko vztrajaj, da lahko porodiš otročka prej in gre v inkubator .
So pa od hudiča teli dohtarji,tam k je trba nič ne najdejo kjer pa ni treba pa marsikaj.

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 21:30:20   
orka
hrana-se z leti zelo spreminja.Pred 10 leti smo lahko jedli vse in tudi v porodnišnici so nam dali vse od solate do svežega sadja...danes oz. lani ko sem zadnjega otroka rodila pa svežega sadja in solat ni bilo ,solate edino kuhane ,cvetača bučke korenje ...morm rečt, da moji otroci niso imeli posebnih težav z mojo hrano,prva dva prav nič in se tudi pazila nisem pa sem jih celo leto dojila,zadnja pa je bila nedonošena in še ni imela dobro razvitega črevesja,pa verjetno tudi ni toliko odvisno od naše prehrane,zakaj imajo pa potem zalivančki krče, pa ni v tistem mleku nič svežega sadja in zelenjave?Jaz bi rekla da so krči posledica preveč požrtega zraka,pol se pa malčki malo spr... pa malo zr....pa mogoče mal sabsimplexa,pa bo lažjeuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil orka -- 6.9.2009 21:33:56 >


_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Otročki po IVF/ICSI
6.9.2009 23:29:22   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity


kruce - kak kaj vaša lepotička Karolina in njena mamica? Ste že doma?



Mami je krepko bolje...
Ker pa je punca precej lena ( menda posledica zlatence) si je pričela danes črpati mleko. Če bo vse OK ju grem jutri iskati, ma že komaj čakamo!!!
Ja pa popek je že odpadel, jupi
user posted image

_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Smučanje
Michonne RR

Ali vaši otroci smučajo?

Da (53%)

Ne (29%)

Ne še (18%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!