|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI
8.9.2009 17:43:28   
Sempervivum
Pozdravljeni!

Lana: no, pa sva že dve user posted image Čeprav, ja, jaz sem imela, no, ga imam še vedno user posted image , samo enega, ali pa mi mogoče drugih še do sedaj niso opazili user posted image ... menda nastanej zaradi hormonov, ki jih dobivamo v postopku ... Moj je zrastel tam nekje do 3 cm, potem je miroval ves čas. K sreči se je tudi odmikal od mat. ustja, tako da ne bi motil naravnega poroda, če bi ga imela. Cimra v porodnišnici je imela CR zaradi velikega števila miomov ... si se kaj pogovarjala v tej smeri???
Držim pesti, da ne rastejo, ti nebodijihtreba user posted image

user posted image

Reby, ti se pa čuvaj in lepo počivaj, da se pozdraviš. Če ne boš dosti počivala, tudi mleka ne boš imela zadosti user posted image Sej ne da bi zdej hotla strađit, al pa pametovat, samo meni se je to kar fajn poznalo user posted image

Obi, ti pa tudi takale revica ... 2 uri čakat, da te zašijejo, pa še to brez anestezije ... ajoj. Ti vsaj dete vrača tako, da je pridno, ane? user posted image Kako pa kaj v službi? So se nakulirali in ti dajo zdaj mir user posted image

Kruce, Karolinca je super cortek user posted image Ženička pa mogoče še preseneti, nikoli ne veš user posted image

Sayuri, ful sta luštna otročka imaš user posted image . Pa tako velika sta že user posted image A čez eno leto bodo tudi naši taki??? Ne morem verjet user posted image Pa srečno v službi user posted image

Goldy, kuku user posted image

Včeraj je bilo prvič, da je bil malo bolj naporen tamali user posted image Ni pa ni hotel spat user posted image Edino v vozičku, ko smo šli malo ven. Zvečer smo tudi imeli borbe, po cca. 80 ml aptamila pa je padel kot pokošen user posted image Mami pa vsa nesrečna user posted image


(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Otročki po IVF/ICSI
8.9.2009 18:10:37   
Goldy
Mi s sprehoda. Ma sploh noče več ležat v ozičku, kar gledala bi okoli, ali pa bi na rokah. Predvsem slednje!!!

andreja - v Ce pa Boh ne daj, da bi imeli brezžičnega, smo se kar mal jezile. Je smotano, sploh, če si dolgo noter.

semper - user posted image , So otroci pridni, smo lahko na netu, kaj???


_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Otročki po IVF/ICSI
8.9.2009 18:25:18   
Reby
Jaz že cel dan ležim :( Tamali pa kot da bi vedu, da mamica ni vredu, cel dan pridno panča, se zbudi, je in pol spet zaspi. Tako nekje na 3 do 4 ure. Sem vzela Lekadol, pa je malo bolje, me pa vse boli. Naš ful je, popije po 90 ml, preden je sit. Sem si prej načrpala ravno tulk ven, pa sem moža nadrla, če je stran zlil moje mleko iz hladilnika, pa mi je povedal, da je tamali vse pojedel. Zrasli smo že za 3 cm in se zredili za pol kile.

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Otročki po IVF/ICSI
8.9.2009 18:58:02   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

... Zrasli smo že za 3 cm in se zredili za pol kile.


Nam je pa pediater zadnjič izmeril centimeter manj kot smo se rodili user posted image Očitno gremo v širimo, v dolžino se pa krčimo user posted image user posted image user posted image

Vi ste pa pridni user posted image Že pol kile gor? Ja, bravo, mamica user posted image Pa ne več očkata kregat user posted image , sej ni nič kriv user posted image Pa pozdravi se!

Goldy, jaz takole računalo prižgem, pol se pa lotim tisoč in ene stvari naenkrat ... pišem odgovor, grem dojit vmes, pa kaj skuham, pa kavico si naredim, tamalega previjem ..., pol pa ni čudno, da je vmes že min. 5 novih postov, men se pa rač. nič ne osvežuje, pol pa stare novice prodajam ... ane mojsonček user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Otročki po IVF/ICSI
8.9.2009 20:48:55   
hedviga
E, mi smo v komi. Spet se je preveč dogajalo. Pri sosedu smo rabutali lešnike in koruzo, potem smo z očijem gledali košarko in potem požnarali kašico, zdaj pa uffffffff...ma mami mal mira juhej.
Vedno bolčj zgodaj sta ofnjena. Zgleda ju ta hiperaktivnost čez dan popolnoma zdela user posted image HB!!!

Reby, samo počivaj in se cartaj, brez slabe vesti! za delo, vzgojo, nego in skratka vse to bo časa še celo življenje. Pa tudi Tastarga ne boš imela skos doma, imajo tudi tendenco, da potem radi malo več na mamico preložijo, ker oni so v taveliki službi user posted image

Sayuri, maaaaa kam ste pa vi zrasli, ko sem ju videla sta bila pol manjša!!! Bravo in naj bo povratek na šiht lahek!!!



_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 0:36:47   
gloria
user posted image user posted image

user posted image user posted image

MAMICE TORTICA ZA DOBRO JUTRO....NIK ČASTI ZA PRVO SVEČKO

< Sporočilo je popravil gloria -- 9.9.2009 0:40:17 >


_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 1:08:11   
Sempervivum
A lahko tudi za lahko nočko?

Super je, hvala user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 6:25:36   
Reby
Gloria - a že eno leto ima? Ja, lubček naš lepi, vse najboljše, predvsem pa, da bi bil zdrav in ubogal mamico in atija! user posted image
Goldy - a po rokah ha? Naš pa zdej končno spi kar v vozičku...
Semper - a v ste se pa skrčili? Dobra je ta user posted image

Pa še kavica za dobro jutro zram tortice...

user posted image


_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 8:22:36   
mojsonček
JUtrčka!

Evo, mi smo tut auf... no Zoja si je privoščila še eno kitico,da lahko mami kofi spije pa mal počekira po RRuser posted image

O, GLORIA... ko bi jst en košček te pregrehe... pa ne smem... pri Niku pa že leto naokoli... madoniš gre čas... želim mu veliko zdravja in ogromno cartanja pa veliko iskric v očeh in nagajivih nasmehov user posted image  pa enga velcga lupčka

REBY hvala za kofi... a vi pa kr v vozičku spite... ma super, mi smo tut en cajt... pa to je res, kar ti je SEMPER napisala... preverjeno tut pri meni... če ne počivaš zadosti tut mlekca ni dovolj, tko da...  kako ste zdej krčke ukrotili? pomagajo avstrijske kapljice? nam ni ničuser posted image  in še vedno se zvijamo, stokamo, jokcamo, mogoče za odtenek manj k prej pa tut jok ni tko neutolažljiv ampak smo še vseen bogi... prdci so pa take smrdule, da ni čudno, da tut mami spi k ubita... sem prou zadeta od prdcevuser posted image

SEMPER  a vi ste se tut skrčili na prvem pregleduuser posted image  mi tut...user posted image  pol smo pa v mesecu in pol pridelala 10 cm... a tebe tut kakšna nespečnost daje, da pilotiraš ponoči po netu?

OBI bogica... tkole so te namatral... upam, da se čim prej pocajtašuser posted image  kako je Enej?

KRUCE, Karolina je prava lepotička... mamica naj pa ne obupa, če si želi dojiti, čeprav bi morala en čas tut dodajati... poznam eno, ki je z vzorčnega dojenja uspela pridelati toliko mleka, da so potem flaško čisto opustil... sicer pa... če gre, gre, če pa ne se pa tut ne bo svet podrl

HEDI a Miha ima pa že 10 kg... o madoniš... kako pa kej tvoja hrbtenicauser posted image a jo še imaš? dvojne ste res carice, svaka čast...

ANDREJA tut jst držim pesti, da bo vse ok, da zdržita s pikico čim dlje skupaj, da bo močan fantek, ko bo prijokal na svet

BLANČ pozdravi MIŠKO73 in njena miškolina pa upam, da bosta Rok in Nejc čim prej napredovala, da se bodo lahko cartali doma... kako sta Lara in Bernard, lupčka obema...  kako si ti?
MANDREJA pozdravček še tukaj (mi se beremo tut na junijkah, ko znese) Tara ima svetsko frizurouser posted image user posted image

SEKI kako pa kaj vaša princeska? je zdej kej bolje, ko mami ne pije več mleka?

GOLDY kako je Alja, se še vedno samo dojita?

bemu mast(itis)... jst sm ga pa fasala zahvaljujoč splošni bedasti dohtarci, ker me je v petek odpokala domov, da naj si kupim nastavke za dojenje, če me boli jošk user posted image sem trpela čez vikend peklenske  bolečine in ni pomagalo nič kar sem poskušala od vročih tušev do masaže pa vročih obkladkov... mi je že 2x prej uspelo odmašiti zamašen vod ampak tole je bil očitno bolj zahteven projekt... zdej sem pa na amoksiklavu in še vedno grejem, masiram in tuširam dojko, da zmehčam otrdlino... vsaj toliko je bolje, da mi ne tečejo krokodilje solze, ko dojim na tej strani...
ja, pa na alergoloških testih smo bli včeraj in je razen breskev in marelic vse negativno, tut mleko in jajca ampak sem vseeno še naprej na dieti, ker je še vedno premajhna, da bi bli izvidi zihr...user posted image  zakaj pa pol tko mičkene sploh testirajouser posted image  Zoja je imela tako kožo, da mi niti na misel ne pride, da bi užila kaj mlečnega dokler ne bo tko, da bodo res sigurno, da nima alergije


pozdravčke vsem znanim in neznanim nenaštetim mamicam in njihovim sončkom vsem skupaj pa prekrasen dan

šibam... se že prebuja moja sončica in tega nikakor ne smem zamuditi







_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 8:56:30   
Reby
mojsonček - ja, zaenkrat bo kr voziček, že to je ful uspeh. Res je priden, sem tok vesela. Kapljice pomagajo, ker krčkov res ni več, včeraj je mogoče vsega skupaj jokcal 5 minut, to je pa tudi vse. Jaz zdej počivam, še dojim ne, ker sem izmozgana, ampak si vse izčrpam.

Joška me ne boli več, imam pa drug problem, iz desne izčrpam po 100 ml naenkrat, iz leve pa 20, a je to normalno user posted image
Drgač pa naš že zdej poje po 110...

< Sporočilo je popravil Reby -- 9.9.2009 8:57:13 >


_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 8:57:37   
sonček33
Gloria, NIk je tako lep in velik fantek. In torta je čudovita.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 9:16:44   
Kruce Fiks
Br'dan!
Najprej čestitke Niku in mamici!

Pri nas so se včeraj zvečer pojavili krčki, ki pa so sčasoma pošli in smo spali kar celo noč. Zdej ne vem kak pa kaj, pravjo da bi bilo potrebno otroka na 2h zbujat pa hraniti, vendar našo bi lahko s pajaca stresal pa tud trzne neuser posted image
Bom mogu eno vago nabavit pa da vidmo kolk pravzaprav dobi pri mamici + 60 aptamila pa ji še dodamo....
Reby praviš da vaš Tomi sne 90? Tvojega al narejenega?
Kako je pa pri drugih? Na podlagi česa ste večale dozo - obrok?

Aljoha!


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 9:25:53   
sonček33
Kruce ... mislim, da je nikakor ni potrebno ponoči zbujati. Naš Lovro se je v prvem mesecu zredil za samo 380 gramov...celo paniko so nagnali, no predvsem patronažna. P niti ni delala panike. Smo se pa dojil pa aml dodajal ... No, pol je pa počasi šlo na gor ...smo se nehla dojit, flaško štimal tam okol 90ml, samo ni vedno toliko pojedel. Zdej pri 7m ima 9,5 kg ...


Drugače pa, če razmišljaš o nabavi tehtnice - v MB je eno podjetje, ki te otroške vage sposoja - 10evrov na mesec je sposoja. TI jo pripeljejo na dom in jo pridejo iskat. Je fajn, zaradi lastnega občutka, čeprav ne sme te pol to tolk znervirat,. če se kdaj nič ne premakne.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 10:25:45   
Reby
Kruce - naš poje že tam okrog 110-120... Tamale pa nč ne zbujaj.

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 10:47:21   
orka
IZVIRNO SPOROČILO: Reby



Joška me ne boli več, imam pa drug problem, iz desne izčrpam po 100 ml naenkrat, iz leve pa 20, a je to normalno user posted image
Drgač pa naš že zdej poje po 110...

jaz bi pa samo tole pokomentirala,mi2 sve bili v porodnišnici na eint 2 meseca in seveda,si je tam potrebno črpati mleko,ampak ČRPALKA NI STIMULATOR ZA NASTANEK MLEKA MEDTEM KO DOJENJE JE in tudi pri dojenju je mleka veliko več kot pa si ga lahko načrpaš,res je da ne veš koliko otrok spije ampak v začetku naj bi otroka pristavljali kolikor pač mali želi in ne gledali na uro.Ker smo narejeni tako da delamo po sistemu povpraševanja....več ko bo povpraševanja večja bo ponudba.
Prva dva sem dojila celo leto in prva meseca kadar sta pač želela in mleka je bilo za izvoz,sedaj tretjič pa ker drugače ni šlo kot črpanje sem kmalu prešla na AM,ker s črpalko nisem bila čustveno povezana tako kot si to lahko z otrokom.Jaz bi si črpala samo v primeru da je to nujno,drugače pa poskušajte dojiti.
Otročki so pa vsi taki cukri!

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 10:51:16   
BarbiG
Reby, čim večkrat črpaj iz leve - npr. začni črpati na levi, potem greš na desno in na koncu še malo na levo. S tem boš spodbudila nastanek večje količine mleka tudi v levi. Če pa boš še kdaj imela kakšno dojko bolj trdo in mogoče tudi malo bolečo, pa samo pod tuš in tuširat s tako toplo vodo kot jo še lahko preneseš. Ful pomaga. Pa med tuširanjem stiskaj mleko ven. Kar pa se spanja tiče, sej veš, kot sem ti že povedala, moj Andraž je tako na prsih spal 3 mesece, pol sem pa kr mal to pogrešala, ko je pri sedmih mesecih hotel spati samo še v svoji postlci, pri enem letu pa samo v svoji sobi, nič več pri nama. Tudi ponoči ni nič k nama hodil. Očitno tvoj zaklad rabi dotik, samo prepusti se stvari, se bo prej ali slej sama uredila. Boš videla. Nobenih drugih nasvetov ti ne bom talala, samo tega, da poslušaj otroka, ti sam pove kaj rabi. Vem pa, da je prvič težko, ker ne veš kaj pričakovat. Pri ta drugmu je ful lažje vse skupi. No za primerjavo, ta drug pa ponoči še vedno k nama pride. Pa mi ni odveč, ker otroci tako hitro rastejo in te zmeri manj potrebujejo. Pa ne obremenjuj se s pospravljanjem. Za to bo še čas. Jaz sem z Andražem tudi čez dan spala. In se na ta način tudi prav fino spočiješ. Pa čeprav detece spi pri tebi v naročju. Tako kot delaš je čisto v redu. Joj, komi čakam, da vaju kaj obiščem.

Hedviga sicer je že kar nekaj časa nazaj, ko sem imela tele probleme s spanjem na trebuhu, ampak pri nas je pomagal, da če se je zajokal, kos e je obrnil na trebuh, da sem mu pokrčila nogice k trebuhu in je pol ful lepo naprej spal. Tamali še danes pri štirih letih včasih takole ponoči spi. Če pa mu tudi to ne ustreza, pa ga obloži s kakšno blazino ob straneh, da se ne bo mogel ponoči prevalit na trebuha, ampak samo na bok.

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 11:41:16   
Reby
orka - hvala. Sej drugače dojim, ampak ker imam vročino, ki me je dobesedno položila, enostavno ne najdem energije za dojenje, pa še vse me boli, tako da je to samo začasno, dokler ne bom bolje...
barbi - pri nas je sedaj dosti bolje, tamali skoz spi sam v vozičku in si lahko spočijemo in naspimo. To noč sem celo skoz spala, ko je tamali spal. Ja, še kakšen mesec, pa se vidimo user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 11:46:41   
Serendipity
Oj,

no, mi imamo Weleda masažno olje, sirup Kuminin in še Sab simplex kapljice. Mleka ne pijemo več - rezultat? Ne spimo nič user posted image . No, HB čez noč še kar gre, čez dan pa ... jok in stok. Spi le na mamini zizi user posted image pa še to preveri vse na toliko časa, če je še tam... Potem podiramo kupčeka (ki ga zelo težko podre) in se prebudimo user posted image Pa jovo na novo... Saj bomo našli nek ritem (upam, da prej ko bodo zize do popka in jih bom morala zrolat, da jih v modrc spravim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 9.9.2009 11:51:08 >

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 11:48:48   
Kruce Fiks
No, pri nas pa je bila sedaj patronažna. Vse je OK! Popek je vredi.......
Je pomagala ženi pri dojenju in smo pojedli celih 90, ter stisnili še 20.
Pokazala je kak je potrebno masirat joškice med dojenjem itd...
Ful zadovoln z njo!user posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 11:50:24   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

user posted image user posted image

user posted image user posted image

MAMICE TORTICA ZA DOBRO JUTRO....NIK ČASTI ZA PRVO SVEČKO


Iiiiiiii! Vse naj naj za prvi RD! Uh, kak lepotec je Nik! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mmmmm....bi torto papcala zdaj... mnjami!

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 12:44:34   
barchy81
Reby pr nas sta si dva zmišljevala vse možno, zato smo na konc pristal na črpanju mleka, ki je trajalo dobrih sedem mesecev in ne glede na to, kaj sem počela, sem imela na eni strani vedno manj mleka (za ene 20 ml manj)user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 12:47:58   
sonček33
ŠE maš mali:
user posted image

user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 13:15:20   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

ŠE maš mali:
user posted image

user posted image


CUUUKEEEEEEEER moj maleni! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kak ma sladke jamice v ličkih!


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 9.9.2009 13:16:41 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 13:32:34   
Serendipity
Eto - pri dveh tednih pa tak ajamo...no, ko ajamo...user posted image

user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 15:22:23   
ledenka
mojega miškota so danes drugič cepili, je dobro prestal pikico. ima pa 9020 g in 66 cm user posted image mamin hrbet pa rabi vsak večer masažo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?