|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 16:19:32   
Reby
Seki - jej, kakšen angelček je vaša Zarja user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Pa ma svetle laske, je po ateku? user posted image  No, v glavnem našmu tele Antiflat kaplce pomagajo, ga že 2 dni ne zvija. Pa jaz tud jem breskve, banane, pijem mleko, ker če ne bom nč sadja jedla, me bo še bolj povozl. Takšno situacijo kot mate, smo mel mi prve dni, sem mislila, da bom crknila. Zdej za naprej upam, da bomo mel isto kot mamo zdej 2 dni. Smo našl taktiko :)
Kruce - no vidiš, saj bo šlo počasi. Super, da vam gre user posted image  Pupa pa najbrž toliko spi, ker je imela zlatenico.
barchy - dobra si, da si za dva tako lepo skrbela, mene že črpanje za enega ubije user posted image
sonček - tale vaš Lovro pa ni več mali fant, kakšne očke ima lepe, pa tiste jamice so res tok cart user posted image
ajsi - vaš Maks je pa itak pravi korenjak, a ga dojiš?

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 17:37:42   
obayifo
reby,bozcka,upam,da se kmal pocajtas. Mi smo prve 3 dni crpal,ker smo mel ful tezave z bradavicam,kar niso hotle it ven. Pa smo nacrpal 20-40ml pa nic vec. Zdej je bols,ampak se se zdej kdaj skrega s tadesno in je pol cist uzaljen,k ni tko k bi on hotu. Nekej smo se matral z nastavki,pa tut ni slo. Ga je pa sestra vcerej zvagala in ma 170g vec od odpustne,pa je menda cist u redu. Je pa tko,da vcas spi sam kasno urco in bi se spet prklopu,vcas bi pa 6ur spal,tko da ritma glih se nimamo. Je pa pr nas tut tko,da je najleps spat pr mami,ko ga prestavmo,je pa dretje. Pa prdet in kakat je tko tezko,tak jok,da ne vemo vec kaj. No,pa smo se zbudil...

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 18:42:28   
obayifo
kruce,nas poba je tut se kar rumencek,pa patronazna prav,da bo ze minilo.. Kako pa zgleda masaza? Tale nasa ni nc tko fajn,se ji zmerej naprej mudi.. In kako ste vedl,kolk dodajat? Pa dodate sam namest enga dojenja al po podoju se am? Sicer ne vem..nas se tolk napije,da mu pol ven tece,ampak redi se pa bol svoh.
Kako pa pomagat otrocku,kadar kolca?

< Sporočilo je popravil obayifo -- 9.9.2009 18:45:17 >

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 18:43:51   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Seki - jej, kakšen angelček je vaša Zarja user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Pa ma svetle laske, je po ateku? user posted image  No, v glavnem našmu tele Antiflat kaplce pomagajo, ga že 2 dni ne zvija. Pa jaz tud jem breskve, banane, pijem mleko, ker če ne bom nč sadja jedla, me bo še bolj povozl. Takšno situacijo kot mate, smo mel mi prve dni, sem mislila, da bom crknila. Zdej za naprej upam, da bomo mel isto kot mamo zdej 2 dni. Smo našl taktiko :)



Jap - nos po mami (hehehe), lase, učke in bradico po atiju (baje - se še ne dam 100% prepričat v to user posted image user posted image user posted image )

Zdaj bom potrkala po lesu - tok tok TOK. Sva ji dala ob treh sirup, se je napapcala, spala do zdaj. Se napapcala prej in spiiii... Držimo pestke, da bo šlo tak naprej *fingers crossed*
No, sem se pa odločila, da če ne bo to valalo, gremo gasa v Avstrijansko po tele čudežne kapljice!
Jaz se sploh ne morem najesti. Bi samo jedla in jedla in jedla... Kar skrivam se pred kuhinjo user posted image user posted image user posted image . A vas dojenje tudi tak izčrpa? Včasih sem prav brez energije, ko jo podojim...

Obi - mi smo tudi skregani s ta desno. Sicer je kao ''ta glavna'' (full večja) ampak jo full težko zagrabi ... user posted image
Kje pa naša Bumo hodi?

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 18:48:16   
sonček33
Sekica zarja je prava lepotička ...kako lepo spi.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 21:39:56   
hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

mojsonček - ja, zaenkrat bo kr voziček, že to je ful uspeh. Res je priden, sem tok vesela. Kapljice pomagajo, ker krčkov res ni več, včeraj je mogoče vsega skupaj jokcal 5 minut, to je pa tudi vse. Jaz zdej počivam, še dojim ne, ker sem izmozgana, ampak si vse izčrpam.

Joška me ne boli več, imam pa drug problem, iz desne izčrpam po 100 ml naenkrat, iz leve pa 20, a je to normalno user posted image
Drgač pa naš že zdej poje po 110...


Ah futr... Normalno je da ena dojka proizvede več kot druga, tudi če obe glih je normalno. Moj rekord je bil, da sem it ene načrpala cca 3 deci, iz druge pa en šodr....
Reby tamalček je hud jedec user posted image daj, naj je kadar mu paše še en cajta, potem pa premisli o uvedbi recimo dude, ker je možno, da je iz crkljarije. Če se navadi bit skos gor, bo skos gor. Tak pokovc lahko 2,5 - 3 ure zdrži brez panike.Sej vem, da je duda en k....ampak pomaga pa.je.bi ga.user posted image

Krucko, a si mati še uspe potem kaj stisnit ko malčica zaključi pri njej? (aja vidim da si napisal)Sicer je pa pomoje (madona sem dans pametna, huda dojilja, ja pa ja...) tako, da otroku daš vedno ravno malo več kot poje (nardiš AM jasn), potem lažje oceniš a je preveč ali si dal premalo. Včasih presenetijo....Tamalo bi jaz mogoče zelo nežno budila v primeru, če se ne redi (vaga je super zadeva, smo jo uporabljali) ali če traja spanje za tako malo pupo nerazumno dolgo..recimo5,6 ur... tako dolgo naj ne bi bili brez hrane.

Sicer pa moje mnenje pupe: sej so kumi vun pokukali, kakšen ritem neki user posted image Ritem še pride.user posted image user posted image

Iceberg huuuhhhh user posted image user posted image

Em Sonček, nam dvojnim zrastejo dve hrbtenici user posted image

no e tak ostalo sem pozabila

aja Barb, bom probala danes z nogicami. Zdele sta že 1,5 uro v taki komi da ni za verjet. To je pol ko se začne telovadba, ampak so pa druge težave s problemi...

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Otročki po IVF/ICSI
9.9.2009 23:11:06   
gloria
...čer...spet ste nalimale same lepotceuser posted image user posted image user posted image ...hvala za čestitke

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.9.2009 7:45:46   
Reby
Dobro jutro! user posted image

user posted image

Naš že 7 ur spi, pa ne vem, ga bom zdajle zbudila. Res pa je, da je včeraj kar dolgo bedel v enem kosu, kakšnih 5 ur.
Hedi - mu dam dudo, pa jo kr ven pljune, je ne mara, na joški je pa itak ful nemiren, kot vaš Mihec, pol veš, kakšne borbe so user posted image
obi - jaz imam nastavke, ker imam take "silikonske" trde joške, pa tud malo manjše bradavice. Od začetka je blo zoprno, ker mi je skoz dol padal, zdej pa sem se navadla, pa na vsaki strani malo poslinim, da se fajn gor prlima user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.9.2009 8:55:51   
Goldy
Ojla!

Naša se pridno zabava sama. Sej e zmatrala včeraj, ko je tak joala. Prdenje. Končno jo je uspavala mamina ziza.user posted image  Sem si od kolegice sposodila tehnico, da vidim, če imam sploh dost mleka.

kruce - našo smo 1x poskusili szbudit. Je bila tut ko cota, usta pa ni hotla odpred za živo glavo ne. Tak da smo nehal s tem. Je pa tudi pediatrinja rekla, da naj jo ne budimo, da ok napreduje.

reby - naša je bila na začetku ful nemirna..zdaj je ok, če je lačna, če ne pa zizo nateguje, razteguje tako, da sem v nedeljo prav jokala zraven.user posted image  Se igra kar na boleč načim. Pa saj bo bolje. Upam, da ne bo grizla, ko bo dobila zobe, ker ne vem kako se bova menili.

obi - ritma mi dnevnega še vedno nimamo čist dodelanega, sploh zdaj ne, ko samo dojim. Včasih je 3 ure mir, včasih vsako uro hoče jest... Zvečer pa smo se nekako ujeli.
Mi smo dodajal. In smo imeli več variant, samo AM, nekaj časa AM pred zizo. Čeprav naj bi najprej podojila, samo to pri nas ni šlo, ker potem ni hotela flaše, obratno je pa šlo. Dovolj pa ni bilo mojega mleka. Koliko dodajat? Midva sva bila čist zmešana, ker smo tolk Am stran zmetali...pol sva se navadla ene 60ml delat. Naša P je rekla, da morava otroka poslušat, ne jo silit, ker je itak pol vse zbruhala... Saj vem, da ti verjetno nisem ful pomagalauser posted image
Glede kolcanja - baje nekatere otroka takrat pristavijo k prsim. Da pomaga. Sem pa na med.over.net prebrala (zdravnica), da je to normalen pojav in da ni treba nič dajat, v glavnem nič narest. Jaz naši nič ne naredim. Se pa včasih ful jezi, ko se ji kolca. Sem probala z dojenjem, pa ni pomagalo. Sploh ni mogla jest, ko je kar kolcala.  

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.9.2009 10:01:18   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

kruce,nas poba je tut se kar rumencek,pa patronazna prav,da bo ze minilo.. Kako pa zgleda masaza? Tale nasa ni nc tko fajn,se ji zmerej naprej mudi.. In kako ste vedl,kolk dodajat? Pa dodate sam namest enga dojenja al po podoju se am? Sicer ne vem..nas se tolk napije,da mu pol ven tece,ampak redi se pa bol svoh.
Kako pa pomagat otrocku,kadar kolca?


Hm, tak je zdaj to!
Če si otipuješ prsi naj bi notri čutila nekakšne vozle (dajva temu reči smetanauser posted image ).   Z "gnetenjem" prsi naj bi te vozle sprostila in odprla "zabite kanale". Tako si jih obdelaš pred dojenjem ( pa še s toplo cunjo si jih umiješ) in seveda med dojenjem. Pravi babca da tako tudi čutiš da teče....
Hja trenutno je vaga zakon!
Zdaj smo se podojili in je tamala "namovzla" 120mll!user posted image Kam to pelje ko pa je za prvi teden nekak dovolj 60mluser posted image !Popldne je mleka za ene 40ml ostalo dodamo......
Danes bova 2 dojenja spustila da se nabere in dala AM
Poliva pa naša ne. Kupčka pa podre kot bi ji dal Hajnijauser posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.9.2009 10:06:28   
barchy81
oj, Kruce!

ne vem, če je čist pametn, da spustite dojenje, ker se ziher ne bo tolk nabral kot bi se sicer - rajš vsakič mal dodajte...

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.9.2009 10:13:04   
ledenka
moj mali se samo doji, če bi bil na AM, bi bil to razlog za preplah.

duda - Maks je noče, nikakor. ni ga čez mamino siso user posted image uporabna je samo v primeru, če ga kdo pazi, da ga potolaži z dudo in koroškimi kapljicami. ko jih poliže dol, dudo izpljune. ko sem se sprijaznila s tem, da dude ne bo sprejel, je postalo kar lažje. mu dam moj prst ali kar na dojko. potem pa se čudim kilaži user posted image

kolcanje - pri nas dojenje pomaga, sesa kako minuto in mine.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu barchy81)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.9.2009 12:29:42   
Reby
Kruce - nič ne spustit, več ko dojiš, več mleka bo. No, vsaj pri meni je tako. Je res, da ko slišiš otročkov jok, že kr ven začne tečt user posted image  Drgač pa večkrat ko dodajaš, se tamala zna kr razvadit s flaško. Naš je že tak. Ker sem si 2 dni črpala in mu devala prek flaške, se je kr hitr polenil in je potem ihta pr dojenju, ampak se mami ne da. Danes je že pridno 2x sesal pri mamici :)

Mi smo se danes prvič kopali, tamali je ful užival, je rekla babica, kako je priden, nič ni jokal user posted image  Zdej sma bla pa še pol urce uzuni.
kolcanje - pr nas nč ne pomaga, jaz ga kr pustim, da se mu kolca, sej kmalu neha. Kolcal se mu je itak že v trebuščku, včasih tud po pol ure. Našmu se ponavadi kolca, ko se naje.

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.9.2009 18:04:56   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

reby - naša je bila na začetku ful nemirna..zdaj je ok, če je lačna, če ne pa zizo nateguje, razteguje tako, da sem v nedeljo prav jokala zraven.user posted image Se igra kar na boleč načim. Pa saj bo bolje. Upam, da ne bo grizla, ko bo dobila zobe, ker ne vem kako se bova menili.



Jaz ga pa v tem primeru kar odstavim. Se mi zdi, da se je kar navadil na to. Bi imela drugače tudi borbe user posted image Mislim, da je to začel delat potem, ko se je napil/najedel, tko da ni panike. Mi smo že začeli z vzgojnimi user posted image Ne morem iz svoje kože user posted image user posted image user posted image

Mleko: nikoli merila, nikoli črpala, nikoli tehtala. Pri nas je tako - če je sit zaspi, če ni, pa ne. Tako da nimam pojma, koliko ga imam in če je leva ali desna kaj boljša (kar se produkcije tiče) user posted image user posted image Občasno dodamo, ampak to je res redko user posted image

Možek pravi, da gremo na sprehod. Jupi

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.9.2009 21:35:25   
andreja 07
Evo punce mene malo mam en kup enih težav pa vam kar pušenjaka kopiram

http://med.over.net/forum5/read.php?19,5691035

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.9.2009 21:38:20   
Goldy
andreja - oh, samo to lahko rečem, bodi močna, me bomo pa držale pesti, da se bo vse dobro izteklo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.9.2009 22:38:31   
andreja 07
Goldy hvala verjemi pa da dejansko več ne morm mislit od vsega tega sranja,ker sploh ne vem več kaj narediti,mislim pa da Pušenjak več ve(ker so meli konzilij) samo noče povedat,ker kao mi to mora povedat sobni dr.,ampak mi je pa med vrsticam marsikaj povedu pol sm pa še tu dobila svojo mapo z popisom v roke k sem pa to prebrala sem pa zvedla vse in še več

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.9.2009 22:41:56   
sonček33
andreja ...joj, žal mi je, da se ti to dogaja. Počivaj. Želim ti, da bi lahko šla domov in bila s svojimi najdražjimi, a Pušenjakov nasvet je, iskreno, dobronameren. Pa saj ti to veš, a srce hoče drugače. DRži se.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.9.2009 22:48:00   
andreja 07
veš sej so m že dopoldan povedal ,da bom tu inventar pa sm upala da bo reku vsaj za kako urco d alahk grem,saj veš upanje umrje zadnje

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Otročki po IVF/ICSI
10.9.2009 22:51:45   
sonček33
andreja, te razumem  in privoščim ti, da bi ti nekdo podaril tisto uro ... v tebi kljub vsemu čutim veliko optimizma in ta vedno prinese dobre reči

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.9.2009 7:15:15   
Reby
Dobro jutro! user posted image

user posted image

andreja - drži se punca. Si sploh ne predstavljam, kako ti je težko, ampak kot vidiš, je Pušenjaku tvoj primer znan in ti je lepo napisal. Pomembna si sedaj ti in da bodo tvoji otročki imeli zdravo mamico. Tudi ati naj zdrži, skrbeti sam za 3 otročke ni lahko user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.9.2009 18:27:59   
obayifo
andreja,drzi se. Upam,da se bos hitro pobrala in da kmalu docakas,da te spustijo malo domov.

Mi smo pa danes ponoc spal od pol dveh do sestih!!! Jipi user posted image
Zdej se je pa na eni joski najedu in trdno zaspal. Baje naj bi se dojilo vsakic na obeh. Kaj pa,ce tko zaspi? A ve pol crpate,al je tadruga pac naslednjic na vrsti?

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.9.2009 18:45:16   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

Zdej se je pa na eni joski najedu in trdno zaspal. Baje naj bi se dojilo vsakic na obeh. Kaj pa,ce tko zaspi? A ve pol crpate,al je tadruga pac naslednjic na vrsti?


To sem se tudi jaz že spraševala ... sam našemu je ena joška čist premal user posted image Jaz mislim, da če ima zadosti iz ene ni panike. Sej sam diktira količino in čas user posted image Jaz bi mu pač naslednjič ta drugo ponudila oz. se mu ponujala kar sama od sebe glede na to, da bo kar precej časa vmes user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

andreja ...joj, žal mi je, da se ti to dogaja. Počivaj. Želim ti, da bi lahko šla domov in bila s svojimi najdražjimi, a Pušenjakov nasvet je, iskreno, dobronameren. Pa saj ti to veš, a srce hoče drugače. DRži se.


Pod tole se pa kar podpišem!
Andreja, samo pozitivno naprej user posted image

Sonček33, a tele rožice od tete Pehte ti pridno uporabljaš user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.9.2009 18:48:57   
Sempervivum
Aja, Reby, a bi ti bila tako prijazna, pa bi mi napisala, kaj vsebujejo tele Antiflat kapljiceuser posted image Plis user posted image Je tolk teh kapljic, pa me prav zanima, koliko se kaj razlikujejo med sabo. Jaz ima Gas bimbi in BioGaia, pa res ne vem, če bi še ene kupovala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.9.2009 19:02:30   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

andreja ...joj, žal mi je, da se ti to dogaja. Počivaj. Želim ti, da bi lahko šla domov in bila s svojimi najdražjimi, a Pušenjakov nasvet je, iskreno, dobronameren. Pa saj ti to veš, a srce hoče drugače. DRži se.


sonček vedno najbolj ubesedi te stvari. Se kar strinjam s tem...
Andreja - tebi pa tvoji pikici (pikecu) pa velik objem in koš moči in volje v vztrajanju v nehvaležni vlogi ''inevtnatarja'' in da se čimprej vse uredi BP:

IZVIRNO SPOROČILO: obayifo


Mi smo pa danes ponoc spal od pol dveh do sestih!!! Jipi



Iiiiii! SUPERCA! user posted image user posted image user posted image Mi tudi - no, do pol šestih user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum


Mleko: nikoli merila, nikoli črpala, nikoli tehtala. Pri nas je tako - če je sit zaspi, če ni, pa ne. Tako da nimam pojma, koliko ga imam in če je leva ali desna kaj boljša (kar se produkcije tiče) Občasno dodamo, ampak to je res redko



Pri nas je isto. Ne črpan, ne merim. Če vidim, da se na eni muči in trga, jo dam na drugo - tam malo spije potem pa spusti. Dodajala (še) nisem nič... Niti nimam nobenega ''backup'' mlekca doma...
No  - je pa vizualno desna madam zizula občutno večja in domnevam, da imamo tam večjo proizvodnjo. user posted image

Aja - pri nas (tok tok po lesu) zaenkrat Kuminin sirup vala za krčke in prdolinčkoje - ni več jokca! user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 11.9.2009 19:04:28 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dotik vpliva na dojenčkov genetski zapis
Objemi, poljubčki, nošenje po rokah in nežnost, ki jih starši nudimo svojim dojenčkom, jim ne daje zgolj občutka varnost...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?