|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.9.2009 19:59:09   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

Aja, Reby, a bi ti bila tako prijazna, pa bi mi napisala, kaj vsebujejo tele Antiflat kapljiceuser posted image Plis user posted image Je tolk teh kapljic, pa me prav zanima, koliko se kaj razlikujejo med sabo. Jaz ima Gas bimbi in BioGaia, pa res ne vem, če bi še ene kupovala user posted image user posted image user posted image


Notri je
Simethicon
Saharin natrium
Natrium ciklamat

mastitis - ja, zgleda da se men res tole dela, zadnjič na levi zizi, pa mi je po enem dnevu zginu, sem si skoz masirala in črpala, ko mali ni zizal. Boli ko user posted image , ko vleče. Zdej pa imam na desni in spet jovo na novo, masiranje pod vročim tušem, obkladki, dojenje, črpanje, vročina. Upam, da tudi tokrat izgine. Če ne, grem jutri k zdravniku.

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.9.2009 20:26:44   
sonček33
REby, ti želim, da gre mimo, ker ... VEm, kaj sem sama prestajala in vem, da ti to lahko uniči dneve in živce.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Otročki po IVF/ICSI
11.9.2009 22:05:37   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

Aja, Reby, a bi ti bila tako prijazna, pa bi mi napisala, kaj vsebujejo tele Antiflat kapljiceuser posted image Plis user posted image Je tolk teh kapljic, pa me prav zanima, koliko se kaj razlikujejo med sabo. Jaz ima Gas bimbi in BioGaia, pa res ne vem, če bi še ene kupovala user posted image user posted image user posted image


Notri je
Simethicon
Saharin natrium
Natrium ciklamat

mastitis - ja, zgleda da se men res tole dela, zadnjič na levi zizi, pa mi je po enem dnevu zginu, sem si skoz masirala in črpala, ko mali ni zizal. Boli ko user posted image , ko vleče. Zdej pa imam na desni in spet jovo na novo, masiranje pod vročim tušem, obkladki, dojenje, črpanje, vročina. Upam, da tudi tokrat izgine. Če ne, grem jutri k zdravniku.


Hvala! Sem mislila, da so zeliščne, pa vidim, da so spet nekaj tretjega user posted image Naši otroci bodo že sedaj čist zadrogirani user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz držim pesti, fige in smokve, da mastis do jutri izzveni user posted image

Gremo dojit, pol pa (upam) spat ... zadnje čase nam mali nekaj štrajka - do polnoči ne zaspi user posted image

Nočko

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Otročki po IVF/ICSI
12.9.2009 7:31:23   
biba007
Dobro jutro, drage moje, pa ja ne, da so vas vaši cmočki danes pustili pospančat? Zlata bitja, se takoj vidi imenitna vzgoja! Evo, malček kofija, pa Bibino budno oko je zadaj opazilo še en kolačekuser posted image
user posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Otročki po IVF/ICSI
12.9.2009 8:29:01   
Goldy
Ojla!

Biba - hvala, predvsem za kolaček!user posted image  Mislim, da si brez slabe vesti privoščim, moji kg kar kopnijo, zdaj sem že na predporodni teži (-2). user posted image Saj je fino, samo zdaj mi pa res kmalu ne bo nič več prav. user posted image
Lepo vzgojeni otročki, kaj? MI smo se že podoji in že drugo kitico dremali.user posted image

Kako ostale mamice, nisečke, bodoče nosečke?

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Otročki po IVF/ICSI
12.9.2009 9:15:12   
Serendipity
Juuutroooooo!

Oooo, biba pa ima fazo nosečniškega zgodnjega vstajanja user posted image user posted image Fina postrežba, ni kaj user posted image

Goldy - he he he. Fino je tole dojenje, ni kaj. Jaz sem do sedaj šla minus 10 kg dol in tehtam 4 kg manj kot pred nosečnostjo user posted image . Se je pa zdaj zadnje dni tole HB zaustavilo...

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Otročki po IVF/ICSI
12.9.2009 16:01:59   
Kruce Fiks
Ojla babe!
Včeraj naj bi kopali, pa je babca ugotovila da je popek še za eno pikico odprt...
Tamala je pridobila 200g več kot je B. pričakovala 3540g in smo zlo zadovolni vsi, pravi B. da pri nas nima kaj počet.... Me še bolj veseli! No na splošno sem z njo (babco) zelo zadovoln! Je ženičko psihično zelo dvignila itd....

No sedaj pa gremo prvič z njo na en Điro.....


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Otročki po IVF/ICSI
12.9.2009 22:17:25   
hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

Aja, Reby, a bi ti bila tako prijazna, pa bi mi napisala, kaj vsebujejo tele Antiflat kapljiceuser posted image Plis user posted image Je tolk teh kapljic, pa me prav zanima, koliko se kaj razlikujejo med sabo. Jaz ima Gas bimbi in BioGaia, pa res ne vem, če bi še ene kupovala user posted image user posted image user posted image


Notri je
Simethicon
Saharin natrium
Natrium ciklamat

mastitis - ja, zgleda da se men res tole dela, zadnjič na levi zizi, pa mi je po enem dnevu zginu, sem si skoz masirala in črpala, ko mali ni zizal. Boli ko user posted image , ko vleče. Zdej pa imam na desni in spet jovo na novo, masiranje pod vročim tušem, obkladki, dojenje, črpanje, vročina. Upam, da tudi tokrat izgine. Če ne, grem jutri k zdravniku.



En LP na hitrco...
Mislim, da je ta antiflat zadeva isto kot Sab Simplex.

Ah kilaža....smo tehtali danes mladino: Miha čista 10, Špela 7,7...mami ma pa roke do tal..
Reby, naj mine!!!

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Otročki po IVF/ICSI
12.9.2009 22:26:36   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

Aja, Reby, a bi ti bila tako prijazna, pa bi mi napisala, kaj vsebujejo tele Antiflat kapljiceuser posted image Plis user posted image Je tolk teh kapljic, pa me prav zanima, koliko se kaj razlikujejo med sabo. Jaz ima Gas bimbi in BioGaia, pa res ne vem, če bi še ene kupovala user posted image user posted image user posted image


Notri je
Simethicon
Saharin natrium
Natrium ciklamat

mastitis - ja, zgleda da se men res tole dela, zadnjič na levi zizi, pa mi je po enem dnevu zginu, sem si skoz masirala in črpala, ko mali ni zizal. Boli ko user posted image , ko vleče. Zdej pa imam na desni in spet jovo na novo, masiranje pod vročim tušem, obkladki, dojenje, črpanje, vročina. Upam, da tudi tokrat izgine. Če ne, grem jutri k zdravniku.



..o sranje je tole...vem ker sem probala....boli ko hudič...upam da izgine...evo ti eno  user posted image ...

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Otročki po IVF/ICSI
12.9.2009 22:28:43   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: andreja 07

Evo punce mene malo mam en kup enih težav pa vam kar pušenjaka kopiram

http://med.over.net/forum5/read.php?19,5691035


...lubca zlata držim pesti user posted image user posted image user posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Otročki po IVF/ICSI
12.9.2009 22:32:20   
gloria
Hedvika lepo napredujejo tvoji škrati user posted image
Sonček a je malik kaj boljšeuser posted image


...mamice pozdravček....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 12:38:06   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Ah kilaža....smo tehtali danes mladino: Miha čista 10, Špela 7,7...mami ma pa roke do tal..
Reby, naj mine!!!

hehe, smo vam tesno za petami user posted image že jaz imam roke do tal, kaj jih ne boš imela ti.



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 13:39:36   
Reby
Jaz sem bila v porodnišnici, sem dobila antibiotike in nek sprej za pred dojenjem. Ko sem bla tam, sem se pa še na našo podganco spomnila in je prišla k meni v ambulanto. Njena dva sta vsak dan boljša, sem vidla slikce, kakšna mičkena luštna bitja.

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 15:43:46   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Jaz sem bila v porodnišnici, sem dobila antibiotike in nek sprej za pred dojenjem. Ko sem bla tam, sem se pa še na našo podganco spomnila in je prišla k meni v ambulanto. Njena dva sta vsak dan boljša, sem vidla slikce, kakšna mičkena luštna bitja.


Hvala bogu za podganco !!!
Reby upam da se ti bo poštimal čim prej....

No, pri nas sem bil jaz kake 3 dni nahoden, pol jo je ženička fasala danes jo je pa očitno še Karolinca pokasirala....
Kar pogosto kihne, sem ter tja zakašlja, očke so videti malce vnete pa nekam vroča se mi je zdela. Med spanjem sem ji kar pod pazduho zmeril vročino - 36.9 kar naj bi bilo OK...
Bom videl kak se bo stvar odvijala...


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 15:52:49   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Jaz sem bila v porodnišnici, sem dobila antibiotike in nek sprej za pred dojenjem. Ko sem bla tam, sem se pa še na našo podganco spomnila in je prišla k meni v ambulanto. Njena dva sta vsak dan boljša, sem vidla slikce, kakšna mičkena luštna bitja.





super za podganco user posted image user posted image user posted image ...Reby, jaz sem imela iste težave kot ti...in je bilo zelooo hudo, samo vztrajat moraš, jaz sem zraven tudi jokala....in isto sem imela spray, v glavnem, drži se!

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 21:24:09   
Goldy
miška - super za vas!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

reby - a tak se ti mučiš?user posted image  Bo boljš!user posted image

Naša frajla je tak fajna zdej, ko se naglas smeji. user posted image No, saj se že ene 3 tedne, samo 2 dni pa ji je vse hecno in potem se tako smeji, da se ji že zaleti. Ko me pogleda in se nasmeji, pa še tako naglas, ratam kar solzna!! To so taki lepi trenutki! Pa taka čvekica je. Se sama s sabo "pogovarja" ali z nama, pa tolk "razlaga"....

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 21:32:32   
sonček33
Miška....mislim na vas ...Roku in Njecu pošiljam pozdravčke od LOvra.

Gloria, ja oko je že ok. HB.Kako ste vi? Poroka?

REby... se mi smiliš...vem, kaj prestajaš ..pri meni je šlo brez mastitisa..no brez tipičnih znakov mastitisa, torej brez vročine...je pa bilo še nekoliko hujše...ker se mi je dvakrat kar čez noč zagnojilo in sem v 14 dneh bila 2x pod narkozo in rezana. Zdaj imam na obeh dojkah brazgotini. NO, ko se je že trejič začelo gnojit , mi je G na urgenci kar na živo ven stisnil gnoj, ker niti pod razno nisme hotela še nakrt pod narkozo...POtem se ga prosila za tablete, da smo ustavili laktacijo in sem prenehala z dojenjem. IN zaživela!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 21:41:04   
blanč
Oj, mi tudi nismo pozabili na vas samo imamo malo problemov ampak saj bouser posted image
bom kar post prekopirala iz dvojčkov.
Aja pa miška je že včeraj prvič pestovala svojega nejcauser posted image
Kruce taki mali dojenčki sploh ni potrebno, da imajo vročino pa so zelo bolani. Glej še druge znake...
Evo kopiram in vaslepo pozdravljam, ker je že alarmmmuser posted image user posted image kličetauser posted image

*Punce moje, pri nas je krizno stanje.
V ponedeljek zjutraj mi je tamala nagnala tak strah v kosti, da mi zdaj lasje dobesedno v šopih izpadajouser posted image
položim jo na kavč in jo razvijem, da bi se malo razbrcala pa jo gledam in kar naenkrat ni mogla dihat, jo masiram piham v usta ona ničuser posted image user posted image  po kakšne pol minute, ko že tečem z njo k sosedu, da bi on kej pomaguuser posted image  pa mi pred vhodnimi vrati začne mal zdihovat in potem končno zadihauser posted image
Sva bili sprejeti v bolnico kjer souser posted image niti gumba za poklicat sestro nimajouser posted image user posted image Kar naprej sem jih iskala po hodnikih, če sem kaj rabla.Ugotovili so, da ima tamala močen refluksuser posted image sedaj moramo strogo upoštevat refluksna pravila. 22 pa grema v lj, da jo bodo priklopili na aparate za 24 ur, če je mogoče krivo kaj drugega.
S  tamalim sma bila včeraj v lj na kontrolnem pregledu in je tudi za user posted image . Ni se mu razvila povezava med levo in desno stranjo možgančkov in tudi mišice so zelo ohlapne pa še kregani smo bili, da ne hodimo na fizioterapije, nas pa P še v razvojno ni dalauser posted image
Eh, za crknt no.
Sem usput šla na obisk še naši miški, ki je kar optimistična in vas use lepo pozdravljauser posted image
Ja pa še naša tamala mora jest alernovo, ki jo moram sama kupovat, ker so že presegli limit in mi jo ne morejo dat na recept... k.u.r.c pa naše zdravstvo. Popoldan pa še preberem kaj se je kaj vam dogajalo... *



_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 21:54:08   
sonček33
Draga blanč... tole berem in mi solze tečejo...od žalosti in od jeze... Ne znam si prestavljati, ko ti je bilo pri srcu, ko punčka ni zadihala...groza, kurjo polt imam... Naj vsaj ugotovijo, kaj je. Refluks je sicer en hudič,a da vsaj veš, kako in kaj..ne pa da v strahu živiš.
In jezna sem na tole zdravstvo tudi jaz...samo zmerjat znajo in težit...kot da mi ne želimo svojim otrokom samo najboljše...halo...
Držim pesti za vsa. Sončkom apošiljam poljubčke, tebi pa energijo. Vse bo ok.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 22:22:13   
Lsica
O, blanč, za crknit. Dobra si, da si takole odreagirala, jaz ne vem, kaj bi na tvojem mestu. Upam da se vam vse uredi.

Naša Maja pa pridno raste in se razvija, zdaj je stara že dva meseca in pol, in vsak dan se kaj novega nauči. Predvsem pa je ena velika dobrovoljna čveka user posted image .

No zdaj ko sem vas našla, vas bom še kaj prebrala in se oglasila,

zaenkrat pa pozdravček in lahko nočko vsem,

lsička.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 22:32:01   
Sempervivum
Oh, Blanč, ful lepo, da si si vzela malo časa tudi za nas user posted image Sem velikokrat pomislila, kako ste kaj ... no, sedaj pa tole berem in me je groza user posted image Resnično vam želim, da se vse uredi in ne bo kakšnih posledic. Moj bog, kaj vse človek doživi ...

Teli so za tvoja pikca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tale pa samo zate user posted image


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 22:35:14   
Sempervivum
Lsička, WELCOME BACK!!!!!! user posted image

Zdaj nam pa kaj bolj pogosto kaj napiši user posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 22:45:23   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

No, pri nas sem bil jaz kake 3 dni nahoden, pol jo je ženička fasala danes jo je pa očitno še Karolinca pokasirala....
Kar pogosto kihne, sem ter tja zakašlja, očke so videti malce vnete pa nekam vroča se mi je zdela. Med spanjem sem ji kar pod pazduho zmeril vročino - 36.9 kar naj bi bilo OK...
Bom videl kak se bo stvar odvijala...



Kruce, takele simptome ima tudi naš že nekaj časa ... tudi jaz nisem namerila vročine user posted image Pravijo, da je kihanje normalno, pa nisem zagnala neke panike user posted image Zdej me je pa Blanč malo prestrašila user posted image Kaj praviš in kaj pravite mamice?????

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 22:50:14   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

Lsička, WELCOME BACK!!!!!! user posted image

Zdaj nam pa kaj bolj pogosto kaj napiši user posted image


Hvala, se bom potrudlauser posted image .

Za začetek mam eno vprašanje. Ma še katera težave z zvijanjem nazaj? Pri naši Maji so to ugotovili na pregledu (2 meseca). Pravijo da sicer ŠE ni hudega, ampak da naj pazimo na pravilni handlinguser posted image . Kakšna izkušnja???

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Otročki po IVF/ICSI
13.9.2009 23:11:32   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Oj, mi tudi nismo pozabili na vas samo imamo malo problemov ampak saj bouser posted image
bom kar post prekopirala iz dvojčkov.
Aja pa miška je že včeraj prvič pestovala svojega nejcauser posted image
Kruce taki mali dojenčki sploh ni potrebno, da imajo vročino pa so zelo bolani. Glej še druge znake...
Evo kopiram in vaslepo pozdravljam, ker je že alarmmmuser posted image user posted image kličetauser posted image

*Punce moje, pri nas je krizno stanje.
V ponedeljek zjutraj mi je tamala nagnala tak strah v kosti, da mi zdaj lasje dobesedno v šopih izpadajouser posted image
položim jo na kavč in jo razvijem, da bi se malo razbrcala pa jo gledam in kar naenkrat ni mogla dihat, jo masiram piham v usta ona ničuser posted image user posted image  po kakšne pol minute, ko že tečem z njo k sosedu, da bi on kej pomaguuser posted image  pa mi pred vhodnimi vrati začne mal zdihovat in potem končno zadihauser posted image
Sva bili sprejeti v bolnico kjer souser posted image niti gumba za poklicat sestro nimajouser posted image user posted image Kar naprej sem jih iskala po hodnikih, če sem kaj rabla.Ugotovili so, da ima tamala močen refluksuser posted image sedaj moramo strogo upoštevat refluksna pravila. 22 pa grema v lj, da jo bodo priklopili na aparate za 24 ur, če je mogoče krivo kaj drugega.
S  tamalim sma bila včeraj v lj na kontrolnem pregledu in je tudi za user posted image . Ni se mu razvila povezava med levo in desno stranjo možgančkov in tudi mišice so zelo ohlapne pa še kregani smo bili, da ne hodimo na fizioterapije, nas pa P še v razvojno ni dalauser posted image
Eh, za crknt no.
Sem usput šla na obisk še naši miški, ki je kar optimistična in vas use lepo pozdravljauser posted image
Ja pa še naša tamala mora jest alernovo, ki jo moram sama kupovat, ker so že presegli limit in mi jo ne morejo dat na recept... k.u.r.c pa naše zdravstvo. Popoldan pa še preberem kaj se je kaj vam dogajalo... *




...joj držite se...pa hudiča kaj je to zdej....tok se matramo za te otročke pol pa tko user posted image user posted image user posted image ....blanči in možek ter cukerčki mali upam da se vse porihta...en objem od mene in Nika user posted image user posted image

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Tatu med dojenjem – je varno?
Življenje se je obrnilo na glavo, pridružil se vam je nov član. In kot mamica si želiš, da bi s tatujem za vedno obeleži...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?