|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj otroku žival ?
14.9.2009 18:25:24   
honey
Hope2, ne, nimamo ga notri, ker je bil že od malega zunaj in se mi nekako zdi, da se ne bi preveč dobro počutil v stanovanju. Ima krasno hiško (ki sva mu jo z možem sama zgradila), ogrado veliko več kot 30 m2, tako da mislim, da mu ne bo hudega. Ko bomo pa doma, bo pa itak z nami zunaj - samo ga moramo najprej socializirat. Ker tam je bil z drugimi pujski in drugimi živalmi in ni bil vajen kakšnega božanja in cartanja. Tako da imamo zdaj en majčken problem. Ampak bo že, se nas bo že privadil. Lepo počasi, pa bo. Obiski pa reagirajo povsem različno - enim je ful všeč, drugi nas malo postrani gledajo, tretjih pa sploh ni blizu user posted image . Po pravici povedano, so mi ti najbolj všeč user posted image

Slikce pa sledijo - danes mi je že ušel spat, tako da upam, da jutri pridem kaj prej domov in ga pofotkam. Pa da mi ne bo spet ušel v hišico.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj otroku žival ?
14.9.2009 18:34:42   
Vixen
higuys, stvar je zelo enostavna. Žival si omislite samo, če sta starša pripravljena skrbet zanjo. Če bo mali vztrajal, super. user posted image Če ne, bo pač vajina. Če si vidva ne želita še ene živali, je ne nabavite. To je za moje pojme edini pravilen način za vse, ki nimamo kristalne krogle. user posted image Otrok je lahko pripravljen pri štirih, desetih, osemnajstih ali nikoli in tega žal vnaprej ne moreš vedet; nobena žival pa si ne zasluži biti "poskusni zajček" (tudi če ni zajček user posted image ).

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj otroku žival ?
15.9.2009 11:43:17   
cotonella
LUNA83, user posted image .
Čeprav zaradi tega načina razmišljanja tudi jaz marsikdaj izpadem zmešana. user posted image
Kar se pa tiče želve: strinjam se z Arwenko. Naj otrok skrbi za živali, ki jih že imate.

(odgovor članu Vixen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?