|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 16:03:31   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Ja to kar kliče po srečanju s pirom user posted image  user posted image

Ej ledenka, a veš da se mi je danes zdelo da sem videla Maksija, samo ne s tabo. user posted image Ampak sem potem gledala voziček pa je bil moder...


danes je bil pa samo z mano user posted image včeraj pa je bil tudi z varuško, gresta ponavadi v Tivoli

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 16:49:25   
Anonimen
oj no h keri nej pridem na piruser posted image

no jz sem rz sprehoda, zdej pa otroke na futrat in  pol zvečer pa na aerobikouser posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 16:50:07   
zoja10
leela ja mam neki podobnega,.. bom pšrobala še kakšno od druge firme..

danes sem ji dala zelenjavno mineštrco kar iz mojga krožnika in je kr korajžno odpirala usta...ene 4x..user posted image pol je blo pa dost..očitno ji je vse drugo pusto in dolgočasno user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 16:53:56   
Anonimen
sej je vredu če pojejo samo štiri žličke, počasi in previdnouser posted image user posted image user posted image
midve pa pojeve 120ml kašice user posted image

(odgovor članu zoja10)
  Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 16:59:23   
Anonimen
no zgleda da sem sama ostala, uživajte, se še kaj pišemo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 17:20:55   
majana79
Pa jst bi ga na mestu potolkla, resno user posted image

Trčil v voziček


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 17:39:03   
Anonimen
petrazg, nismo šli ven. sta prišla še bratranček in sestričnica, a očitno mu danes ni do norenja... je preutrujen. Oskar ni nič spal in se mu že na obrazu pozna, da bi moral nujno odspati nekaj ur... glas ima katastrofalen! zdaj čakam, da mine še ena ura, da ga potem pripravim za nočno spanje.
na srečo je prišel moj in bo do večera doma tako da se lahko malo oddahnem.

upam, da se ti je jutranje počutje izboljšalo!user posted image  takšne dneve še predobro poznam in JIH NE MARAM!!!

aj, ne bo šlo še z mojim prostim časom... Urban začel kričati, pa po čokolino moram...

(odgovor članu petrazg)
  Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 17:44:25   
christiana21
Hello!

Vidim, da vaši otročki veselo papajo kašice, pridno spijo,...no, pri nas ni nič od tega. Pa bo že...enkrat. Sm se že sprijaznilauser posted image
Me pa nekaj drugega skrbi. Menstruacija mi zamuja, pa čeprav 1 dan me skrbi, jajčniki me matrajo že dober teden, od tega hudička krvavga pa ne duha ne sluha.
Skrbi me, da sm zanosila, čeprav dvomim, test je tud negativen. V zadnjem mesecu sem sexala itak sam ene 4krat (zaradi naše male tečke, ki nič ne spi), pa še to s kondomom in dvakrat sva bila celo tako pazljiva, da je s kondomom paziluser posted image .


_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 18:02:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Pa jst bi ga na mestu potolkla, resno user posted image

Trčil v voziček





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mater bi gauser posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 18:03:55   
Anonimen
madonca a ve sexate, kaj je sploh touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jz že tojk dolg nisem da se mi je tm spod že vse zaraslouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu christiana21)
  Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 18:22:37   
Leela
christiana user posted image

lahko nimaš od stresa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 18:38:25   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

christiana user posted image

lahko nimaš od stresa.

jaz tut mislim tako.

Cveka, ja k delu se spravi! Če ne, ne bo ničuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 18:46:23   
christiana21
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

christiana user posted image

lahko nimaš od stresa.

jaz tut mislim tako.




Ziher???
Js nočem nove nosečnosti, raje se posvetim tamali, kot pa dvema... Gloria me rabi.
Ste delale ve teste z testerji First sign? So sigurni? Po kolikšnem času?
Brala sem že zgodbice, da je bilo ene par nosečih, pa tester ni pokazal...


_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 19:22:11   
Leela
mislim, da so te testerji zelo natančni. Naredi test s prvim jutranjim urinom, ker je koncentracija takrat najvišja.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 19:51:36   
Anonimen
danes pa bolj slabo kaže s 5. delom... izjemoma, če niste že tamuser posted image

moja mulčka spita (Oskarju se je zopet povišala temperatura na 38 a pričakujem, da bo šlo proti jutru na hladnih 36)... moj je še doma in me prav lepo gleda... potrebuje spodbudo, da bo šel lažji na delo!

christiana, upam, da se izteče tako kot si želiš... stres pa velikokrat naredi svoje.user posted image  in še milijon user posted image  za tvojo malo Glorio!

majana, user posted image tile padci so kar sestavni del otroštva... žal. Oskar je bil stalno nekaj buškast, kot da ne vem kaj bi delali z njim... bil pa je bolj raziskovalni otrok = ampak se prej naučijo, da so v življenju tudi padci.
ti ga pa, kot skrbna mati (kar si! to lahko rečem kljub pivom (user posted image )) opazuj, če bo v naslednjih dneh imel kakšne posledice (jih verjetno ne bo, a vseeno): bruhanje, zaspanost, neodzivnost zenic...
to so dvojčki...

KatMat, za tvojo sestrico še nasvet, ki ga nisem prebrala: če malček zaspi med dojenjem, naj mu odvije pleničko... pri nas je previjanje med dojenjem pomagalo. otročka zagotovo zbudi.

petrazg, sem šele zdaj uspela prebrati vse... (kot da je bilo tako veliko napisano... user posted image ) naslednjič se mi kar povabi na obisk, prinesi pivo s seboj (pa mi boš pomagala čistiti... boš prec boljše volje, ker boš videla, da je pri meni slabšeuser posted image )

zdaj pa user posted image  se opravičujem... upam, da bomo že na 5. delu, ko pridem nazaj!





(odgovor članu Leela)
  Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 19:54:58   
christiana21
Hvala za tolažbo...

Ko sem stopila na tehnico danes, sem se odločila...HUJŠAT!!! Takoj!!!!
Ne gre dol od poroda pa konec, še vedno imam toliko, kot sem imela, ko sem prišla iz P., sram me bodi, pa ko bi se vsaj nažirala. Ne vem zakaj ne gre dol.user posted image

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 20:16:53   
majana79
christiana, pravijo da gre 9 mesecev gor, pa 9 mesecev dol, tako da bo že... Zdaj imaš druge skrbi kot pa hujšanje. user posted image

k.tja, hvala, ker verjameš vame, navkljub pirom user posted image user posted image

Ja kje pa ste danes vse? Tako nam res ne bo uspelo pridet do 5. dela. Sicer, katera ga bo pa odprla?? Dudi ni, blue tudi ne... Je treba seznamčke prenest pa vse to. user posted image Madona enega dela... user posted image

Jure spi, je imel popoldne en nočemspatkersempačtak izpad, no, kriva sem tudi jaz, ker ga nisem ujela v pravem trenutku in dala v posteljico. Je pa potem še mojega spravil iz tira, se vidi da je manj z njim kot jaz...

V kuhinji me gleda posoda, na pultu en stroj perila... Ma ne da se mi nič. user posted image

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 20:43:37   
lake
No mi smo mel dons spet dan sitnobe. Je zdele zaspala.

Jutr greva pa mal v Italijo pogledat, jupiiii, upam da bom tokrat tud kej zase kupla. Čeprov sm zdele mal besna, sm že popoldan bratu povedala dagreva jutri v Italijo, in zdele kliče mami če ma lahko jutri nečaka, ker grejo oni v Ikeo. Mami seveda ni mogla rečt ne, in zdej bo mela jutri oba Tajo in nečaka. No sej je posobna, samo se mi mal zamal zdi, ker bi šel lahko tud kdaj drugič, oz. ne vem zakaj more it pri njih cela familija.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 20:45:52   
majana79
lake, upam da kupiš veliko lepih stvari user posted image Kam pa bosta šla?

Aja, glede brata se pa ne sekiraj... Eni pač so taki, kaj češ.


< Sporočilo je popravil majana79 -- 16.10.2009 20:46:23 >

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 20:47:55   
christiana21
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

christiana, pravijo da gre 9 mesecev gor, pa 9 mesecev dol, tako da bo že... Zdaj imaš druge skrbi kot pa hujšanje. user posted image



maš prav ja...zdj najprej Gloria in menstruacija...no ja, v bistvu najprej menstruacija (sj ma Gloria tud atija), se morm mal umirit, da bo prišla teta Rdečković user posted image . Mogoče sm res mela mal preveč skrbi zarad driske od male, pa neješčnosti, pa pediatrinja nas ni pravi čas kontaktirala, strah me je bilo, da bo mogla mala v bolnico.. in vse to se je dogajalo kakšen teden preden bi mogla M dobit.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 21:09:16   
Anonimen
evo, mene. tukaj sem. 5. dela še ni. ampak res: katera bo tako pogumna, da ga odpre?
sicer pa... s takšno brzino, kot danes tipkamo... bo počakalo na Dudico in Blueeyes...

christiana - hujšanje? bi tudi jaz, a nimam časa... sicer pa tako kot je rekla majana: - 9 mesecev! še je čas.

lake, tvoja mami bo že zdržala... če ne drugega, je imela vaju z bratom ... prav luštno ji bo, Taji pa tudi,...
drugače pa: sem tudi jaz imela stalno pripombe čez svojega brata (trenutno ne,... jih bom pa verjetno še imela)... takšni smo: mali Abelčki in Kajnčki, ne?

sem se spomnila zdaj: Oskar se včasih kar uleže na tla in reče "mami, umrl sem" in sem že navajena na svojega "mrtvaka"... zdaj mu rečem "a si umrl?" pa on meni nazaj:"ne, mami, zdaj sem okostnjak" in ga prvič nisem dobro razumela (saj veste, moj otrok še nima "odrasle" izgovorjave) in sem ga prosila, naj mi razloži, kdo je to, in on meni:"tisti, ki ima zunaj kosti"user posted image  no, zdaj se uleže na tla ali da glavo na mizo (z odprtimi očmi in usti) in igra okostnjaka.
ja, noč čarovnic bo kmalu... pa verjetno malo vadi.user posted image


(odgovor članu christiana21)
  Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 21:09:19   
lake
Najbrž da bova šla v tori d evropa, v Trst. 

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 21:11:25   
majana79
Aha, tam sem pa celo enkrat bila, ampak ne bi znala več pridet. user posted image

k.tja, komaj čakam, da bo Jure imel take 'fore'. Meni je to tako prisrčno. user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 21:12:04   
Anonimen
 christiana, imaš dober podpis! user posted image  (upam, da je kaj res na tem)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 21:13:01   
majana79
Ampak mislim da nam res ne bo uspelo pridet do 5. dela, najboljše da dudi počakamo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?