|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 193 [194] 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-6
3.4.2011 21:13:47   
frrrr
moci, priporočila za pediatra v tvojih koncih nimam. naš tut rad piše bele recepte, ki so seveda plačljivi. pogrešam našo pediatrinjo, ki doma veselo crklja malo štručko. bi jo kr klonirala user posted image pri enem letu starosti je pa Brina šla na pregled, a na bolano stran. cepljena še ni bila.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Oktobrčki 2006-6
3.4.2011 21:42:44   
moci
šele danes je bila brez vročine. cel teden jo je kuhalouser posted image norice se sušijo. hvalabogu. kako dolgo naj bi bila še doma?
jakob noric še nima, je pa itak vedno nekaj pikast. jejhata.

jutri gre za eno uro k varuški, bomo videli kaj bo. meni je kar hudo user posted image
pri zoji sem ful lažje preživela tole, ker je šla v vrtec, pa se mi je zdelo, da se dobro počuti tam, zdaj grem pa jaz skoraj v neznano, jakob k varuški ... jooooj. pa poletje prihaja, kako bi bilo fino poleti brezskrbno poležavat in se potepatuser posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Oktobrčki 2006-6
5.4.2011 22:44:08   
frrrr
bi sedel en tak dolg dopust z rednimi prilivi na tr ja user posted image

pr Brini še kr traja in slini se kot polž... je zgleda kr slinavka, ne afte. danes se je zbudila s krvavimi zobki. pa zvečer si je tolk želela borovničevega soka, ki ga je Jaša pil, da smo ji ga mau natočili. se ji je kr pocedila kri spet čez prednje zobke. bogica mala je.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Oktobrčki 2006-6
5.4.2011 22:47:33   
frrrr
moci, tut pri varuški bo užival. mene tut blo strah. drugi dan se je mala že prav veselo stisnila k varuški. norice pa kr trajajo 10-14 dni... pa pol je otrok fejst občutljiv, ker je imunski sistem fajn porušen.

zgleda je tale virusni izpučaj, ki naj bi ga Brina imela, ko je bila pikasta (no, sej mau še je, pikice počasi bledijo) res fejst podoben noricam, da je mala še slinavko fasala. v stiku ni bila z nikomer, razen z nami. pa tut v javnih prostorih se nisva gibale.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Oktobrčki 2006-6
5.4.2011 22:48:30   
frrrr
moci, daj svoj post razdeli na več postov... bova lažje stran napolnile, da ne bova cel mesec na eni strani user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Oktobrčki 2006-6
6.4.2011 8:40:40   
psaša
Dan.
Jaz imam pa zdaj dva dni dopusta. Sem morala kar dve bilanci narediti, tako da sem si potem kar fraj vzela, so mi številke preveč skakale pred očmi user posted image .
Danes imam zobarja, jutri frizerja, pa še v DM moram po plenice. Prav pasalo bo.

Maledva sta OK. Lara bi vse kar naredi, naredila SAMA.  Miha pa vse kontra, on ne bi nič sam user posted image .
Pri logopedu sva zaključila za pol leta. Je rekla, da je vse OK, ni nobenih odstopanj. Aja, sva bila 2x brez napotnice in tudi nisva nič plačala.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   [Brisano sporočilo]
6.4.2011 15:19:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu psaša)
  Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Oktobrčki 2006-6
7.4.2011 23:46:26   
frrrr
psaša, le privošči si dopust in se mau razvajaj! mau smo te pogrešale v petek, zato bomo mogle hitro ponovit user posted image

sivkamivka, a test obstaja? pa super za lepe info glede jeseni...

Brina je danes že bolje. je celo krof jedla user posted image si ga je zaželela, ko ga je vidla in jabolčni kompot ni bil več dober user posted image sem ji krof še na koščke trgala, ker odgriznit še ne more. ima še 3 ranice na ustnicah, jezik in usta so že ok. pa dlesni ima še fejst otečene in fajn zadah user posted image no, danes se je vsaj volja popravila in je bila že moja nasmejana punčka. popoldne je preživela na zraku... po dolgem času in je bila čist srečna.
otvorili smo sezono peskovnika... joj, je bil mir... le prostora je mau premau, večjega bi rabli in bi lahk v miru brala knjigo, medtem ko bi se otroka igrala v peskovniku user posted image

me pa nekaj zanima... a vaši oktrobrčki tut imajo take najstniške v smislu pa nehaj mi težit! pa kwa teži? pa kwa si tečna? al to sam našmu malemu dogaja in ga razganja user posted image
včeraj sva bila v zoo z Brinimi vrstnicami... 3 punčke z mamicami... je bil edini moški med 7imi ženskami... joj, kak petelinček, glasen user posted image Brini ljubkovalno rečemo babnca in pol je on tam nam govoril no, pejmo babnce user posted image

kdaj se dobimo kje na sončku?


moci, a ti že delaš?

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.4.2011 1:55:39   
frrrr
bu user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.4.2011 7:45:28   
pikapolona2
frrrr...ne strašit no....veš kolk sem se ustrašla k sem zagledala našo temo

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.4.2011 9:40:25   
Lu
Jaz komot pridem kam na sončka user posted image user posted image Sem frej user posted image user posted image In obožujem to user posted image user posted image user posted image

Se bo pa kmalu začela sezona morja. In takrat bom do septembra kar tam, če bom le zdržala z tremi, sama user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače smo ok. pridno rastemo. Maša spi zadnje čase kar od 19.30 do jutra. In sem res komot, pa naspana,... se nimam nič za pritoževati.

V nedeljo smo šli na sv. Jakoba. In Tian pribije.. Mami a ni lep razgled... Ja bravo, sem rekla sine. Se zdaj res trudi in tako lepo govori. Pa skoraj smo že črko R osvojili. Malo nam pa še nagajajo šumniki. Ampak saj bo.

Grem zdaj na sončka :-))) I love porodniška, hahah.

Pišite kaj ˝babnce ˝ .user posted image

< Sporočilo je popravil Lu -- 12.4.2011 9:41:18 >


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   [Brisano sporočilo]
12.4.2011 13:28:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Oktobrčki 2006-6
12.4.2011 23:06:53   
frrrr
mi bomo dinozavre enkrat čez teden šli gledat, ker je čez vikend gužva. mogoče se lahko kaj zmenimo.
pa en grad moremo še določit za fotošuting, da naredimo pikapoloni projekt user posted image

sem ravno prej gledala na koledar... 12x grem delat in je 9. maj tu user posted image ta teden še 3x, drug teden 4x (v ponedeljek gremo iz kor direkt na kopanje v Laško), pol morje in 2x delat in Moravske in 2x delat in je spet vikend tu

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Oktobrčki 2006-6
16.4.2011 20:21:57   
Lu
Čer...

Eno dete že spi, 2 sta pa še budna. Ampak ne več dolgo.

Pišete od noric. Kaj se je zgodilo od moja bratranca ženi. Njuna tamala je ˝kao˝imela norice. Tako je rekla P. Potem zanosijo in tamala spet dobi norice. No in jih je dobila še žena od bratranca. Je mogla it delat splav, ker bi lahko bilo več nepravilnosti na plodu. Tako, da je rekla, da ji je res žal, da takrat ni dala testirat tamale, če so res bile. Pa še hotla je. Ampak zdaj nima kaj. Bodo spet probali čez kake 3 mesece.

Sem pa 14.4. postala prvič teta malega Tiborja. Sem čist happy user posted image user posted image user posted image

Če mogoče katera ne ve... Je še jutri v Supernovi 50% akcija lego kock. Baje se splača.

Drug teden gremo pa otvorit sezono - morje here we come. user posted image user posted image user posted image

čau bau


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Oktobrčki 2006-6
16.4.2011 21:49:10   
moci
čer. pri nas imamo drugi del noric. mislim, da je tahuje že za nami. upam, no. vročino ima še, danes popoldne je bil že bolj vesel. drugače pa veliko joka in je v naročju. 

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Oktobrčki 2006-6
17.4.2011 9:13:11   
Lu
moci saj je nadležno, samo mimo tega itak ne moreš. Je pa tudi bolje prej kot kasnej. Pri meni je bilo tudi zelo zelo pestro. Sta jih imela oba kar dosti skupaj in to še v full full grozni obliki. Smo dali skozi in to je to. Še enega čalan bo treba pregurat user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Oktobrčki 2006-6
22.4.2011 9:03:01   
moci
vau, koliko za brat user posted image
midva sva še vedno doma, na obrazu se prav grdo gnoji. je malo boljše, pa spet. nerodna reč, ker se hraste ne morejo posušit, prej odpadejo (med oblačenjem ali pa med jakobvoim miganjem.
no, naslednji teden grem v službo, upam, da bo do takrat že skoraj lepuser posted image
razmišljam, da bi šli obalo obiskat, da ga malo umijem z morsko vodo.

kaj mi je zoja zadnjič rekla vam še povem: mami, ko bom imela jaz otroke, jih bom imela pa tako rada, da jih bom raje imela doma, ne bodo šli skoraj nikoli v vrtecuser posted image

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Oktobrčki 2006-6
22.4.2011 11:35:38   
pikapolona2
moci user posted image a se ti zdi da Zoja zelo trpi v vrtcu?

Jakoba pa mal z žegnano vodo zdej čez praznike polijte...hehe...pol pa še z morsko pa bo kot novuser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Oktobrčki 2006-6
22.4.2011 16:13:18   
moci
mah, ne. se mi ne zdi, da trpi. večkrat reče, da smo prezgodaj prišli ponjo. pride na zajtrk in odide med prvimi, ni ji hudega. pa zelo rada je v družbi. samo sem bila pa prav žalostna, no.

z žegnano vodo jauser posted image to ga bo menda enkrat treba, je rekel mož. jaz modro molčim.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Oktobrčki 2006-6
23.4.2011 9:29:20   
Maxica
Končno spet na RR, po dooolgem času. Zaenkrat nas samo takole mal dvignem, pol grem pa mal brat, kaj kaj pravite. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Oktobrčki 2006-6
23.4.2011 21:29:53   
frrrr
vas pozdravljam...

upam, da je Jakob že ok in boste kaj morja srečali user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Oktobrčki 2006-6
27.4.2011 21:31:49   
frrrr
mi nismo nič morja srečali. no, mož in Jaša sta šla en dan pomagat prikolo postavit. sicer pa je plan o tridnevnem morskem oddihu padel v vodo, ker Brina preveč Jašo oponaša. on je moj prvi morski dopust zbolel. in sedaj Brina isto. se že veselim jeseni, ker drugo leto vrtca je bil pa Jaša zdrav in je bilo fino fajn user posted image če ga oponaša pri vsem (tudi odstavljanje od joške vleče z raznimi boleznimi tako kot je to počel Jaša user posted image ), predvidevam, da ga bo tudi v prihodnje... lahk grem kr rr za nazaj brat kaj me čaka user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Oktobrčki 2006-6
30.4.2011 0:15:53   
frrrr
pa še Moravskih z Brino ne bova videle, ker je včeraj dobila prve pikice - norice user posted image
fanta pa se bosta odpravila jutri na luštno... doma ni za zdržat, ker Brino vse srbi in je tečkica user posted image

uživajte še zame, kjerkoli že ste...

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Oktobrčki 2006-6
30.4.2011 0:16:52   
frrrr
v celem tednu sem samo js tu težila user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Oktobrčki 2006-6
30.4.2011 22:58:23   
moci
se spodobi, da enih pet strani na leto popišemo, ane?
frrr, upam, da ste že kaj bolje, vsekakor naj hitro mine.

jaz upam, da bomo te preaznike lahko še kaj na poptepih in piknikih preživeli.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 193 [194] 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 193 [194] 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?