|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 09
25.8.2010 19:19:25   
Anonimen
Živjo...no pa nas je vreme mal pred računalnike vrgu. Naša danes prvič, od kar je z nama, ni spala celi dan user posted image  po 18h uri pa cela štala, tečnoba, trma....dobr, da je bla tašča ( no bodoča user posted image ) pri nas, da sva ji komaj plenico gor dale, zdaj pa že drnjoha. Ah jaa...rečmo, da je luna...( ok priznam enorma trma )user posted image

Goggica tudi pri nas je tole postavljanje na glavo izredno aktualno. Se postavi in potem rečeš kuku, ona pa v smehuser posted image

Eno vpr. : kako je kaj z mečavo ? Ali so pri vaših user posted image  še opazne ?

No pa še en čist mim vpr. : ali katera ve za kakšen fajn telefonček ? Moj je čisto crknil, ga mi nočejo več dati v garancijo..grr simobil, možnost menjave imam sicer konec avgusta, ampak nočem kaj dragega ?


(odgovor članu lenika83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Oktobrčki 09
25.8.2010 19:46:54   
rozilu
Na hitro: kolko pride poštnina če naročiš na mytoys.de?

Aha, že našla 15€ - a to je fiksno?

< Sporočilo je popravil rozilu -- 25.8.2010 19:49:17 >

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Oktobrčki 09
25.8.2010 19:50:06   
pinky girll
Mislim, da je mal manj kot 16€

_____________________________

Naprej sva imela drug drugega, sedaj ko imava tebe Ben imava vse.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Oktobrčki 09
25.8.2010 19:56:27   
lenika83
Poštnina je 15,95€, to je fiksna, ne glede na količino, ki jo naročaš. Če kaj naročaš imam jaz kodo za 5€ popusta, pa ga ne bom izkoristila, ker v kratkem poteče. Javi mi, pa ti jo pošljem na zs.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Oktobrčki 09
25.8.2010 20:00:19   
Anonimen
So tam igrače in oprema kaj cenejše ? Grem hitro pogledat :)

(odgovor članu lenika83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Oktobrčki 09
25.8.2010 21:26:51   
ninasiki
mi smo pa zbolel user posted image user posted image user posted image user posted image  vročina je prisotna sicer je nižja ampak je reuček vroč kašla ušesk pa tud ni še cool tko da grem jutr še k mami na orl dons sm bla pa pr pediatru pa je rekla da naj kalpol mu dajem na 4 ure če ne bo bol pa popoudan k svoji sm tok jezna sama nase k ris nč ne je nč ne spi se zbuja na uro tko da bi se kr v rit nabrcala mah upam da bo kmal mim ker se mi res smil tamau

mytoys ja jst mam par stvari ogledanih sam še kandidata rabm če mi bo šou na roko upam da bo čene pa na žalost ne bo nič od tega

kar se internetnih soping strani tiče ja mene tud mot da ni vseh artiklou gor pa da ni rescimo plačljivo al po povzetju al pa obična kartica nevem jst tok stvari najdem na netu sam mi ne nuca dokler ne bo kake kreditne

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Oktobrčki 09
25.8.2010 21:44:06   
ninasiki
http://www.mytoys.de/Winnie-the-Pooh/KID/de-mt.lc.lc01.16/

evo za tiste k mate rade winnie the pooh user posted image

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Oktobrčki 09
26.8.2010 0:32:39   
majakla
Paaa daaaj Nina, pa zakaj si to gor dala,
veš kaj bi jaz od tam vse 'mela?!?!?!  user posted image


Grem raje spat.

LAHKO NOČ vsem  user posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Oktobrčki 09
26.8.2010 13:36:22   
ninasiki
majakla user posted image user posted image user posted image user posted image  ne govor k ¸bi vse kupla se mi zdi da je že aleksej mal podobn puju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no mi smo iz orl in zšesk je dokaj uredu tko da novembra pa prideva na timpanogram da vodjo odziu ušeska k je popolnoma zdrau je pa hripau tamau čist brez glaska je tko da gremo ob 15  k njegovi pokazat se pa po napotnco za timpanogram je pa veliiik bolši kokr je biu

MAM PA ENO PROŠNJO ČE BO SLUČAJNO KATIRA NAROČVALA NA MYTOYS BI JO PROSILA ČE BI ŠE MEN NEKI ZA RD OD TAMAUGA UZELA KER JST NIMAM KARTICE IN NE MORM PLAČAT Z NAVADNO PA MAGAR DELIM STROŠKE POŠILJANJA

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Oktobrčki 09
26.8.2010 22:03:56   
Februarka08
Hojla,
mi smo z morja, noro uživali in se meli fajnuser posted image itak je blo prekratkouser posted image saj komu pa niuser posted image
Prilepim kakšno slikico našega frajerja jutriuser posted image

Sva imela pa danes posv. je velik 78 cm in težak 11 kg!user posted image user posted image Ga je pohvalila in rekla da je super fantek, le da ma mere za kakšno leto starostiuser posted image
Gremo spat... nočko, se beremo!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Oktobrčki 09
26.8.2010 22:09:08   
ninasiki
ojla

evo mi smo bli dons ceu dan po pregledih najprej na orl pol smo pa šli do njegove pediatrinje in smo ugotovil da ima oteženo diganje ga je dala na inhalacijo aampak je blo še zmer kr težko tko da nas je poslala na infekcisko tam ga je pregledala in rekla da se nič ne sliši in nč ne vid oteženga dihanja tko da mu je zgleda pomagala tko da smo doma zdej je pa rekla da če bo poslabšal se da pridem nazaj v lj mamo pa na 3h po 2 udiha ventolina je prou bogi naš škratek

nč grem spat sm kr mal zmatrana od tega letanja nočko

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Oktobrčki 09
26.8.2010 22:12:25   
rozilu
NIna user posted image user posted image user posted image za tamaučka. Pa zakaj si jezna nase, kaj si pa kriva, da je zbolel???

Glede mytoys - če bomo naročili vozek, ti komot še kaj vzamem, samo se moram še odločit... Po mojem bom enkrat nasl. teden se odločila, pa ti sporočim.

Mi smo glede prehlada veliko boljše, je pa teeeeeečna že od pon., ponoči nič ne spimo!!!!! Zdej sem ugotovila, da sem končno dobila user posted image pa ne vem al je mogoče zarad tega ona razdražena. V prvo mislim da ni bla user posted image

Smo si pa danes razbili ustnico user posted image ... sireeeeeeeeeena, mal krvi, pa je blo kmalu boljše... samo zdej mi ne pusti niti ust obrisat, pa zobkov umit itd...

No grem zdej malo o vozičkih študirat user posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Oktobrčki 09
27.8.2010 7:38:55   
tassika
Punce, samo da se poslovim, mi danes šibamo na dopustuser posted image  imejte se lepo.

papauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Oktobrčki 09
27.8.2010 10:56:11   
malaMravljica
Majakla, lepega fantica imas.
Tiara, ti pa lepo bejbiko.
Ampak to sedaj ne pomeni, da se zacneta vidve kaj meniti med sabo, Tiara ne pozabi, da imam tudi jaz fantica doma in moj je tudi lep in priden user posted image user posted image  

Punce, po ne vem koliko mesecih sem danes prvic prespala noc od vecera do jutra, ko sem normalno vstala potem. Zvecer ob 21.30 mi je takoj zaspal, ker popoldan ni nic spal, potem ob 21.30 se je zbudil ker se je moj tusirl, kopalnica pa zraven sobe od malega, je prisel k meni in se se enkrat najedel, potem pa spal do 7.30 zjutraj. Jaz pa sem se koncno enkrat cist zares naspala, kako lepo je bilo to.
In ugotovila sem, da je mali nor na kruh. Ali je to posledica marmelade made by mama pred 2 dnevoma, ne vem. Vceraj je bil na mizi kruh in ni hotu kosila, komaj sem mu mal uturla, pol sem mu pa kruhec dala in tega je jedel. danes zjutraj spet, ni hotu zajtrka, kar neki se je upiral, na mizi pa moja kava in kruh. Pa sem mu spet mal kruha dala in veselo jedel, sem potem koscek kruha, zlica zajtrka in tako je vse pojedel. Torej obozuje kruh kot mami in oci.

Pa ta sedezek sem mu sedaj narocila
http://www.babyartikel.de/produkt/sitzsaecke/bebidoo_by_knorr_mini_sitzsack_seventy_blue?utm_source=googlebase&utm_medium=cpc&utm_term=bebidoo_by_knorr_mini_sitzsack_seventy_blue
Nisem nobenih komentarjev nasla, ne vem, saj bo a ne. Sicer pa ne bo cele dneve notri cepel.

Tassiki sem pa ze privat zazelele lep dopust.

Aja, moj je od nocnega spanja tok utrujen, da ze spi dopoldanski spanec user posted image  

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Oktobrčki 09
27.8.2010 12:28:35   
lenika83
mM si me spomnila, da sem se pa jaz pozabila pohvaliti, da smo začeli boljše spati. Se ja tudi pri nas to zgodilo kar naenkrat. Zvečer sem jo dala spat okrog 21.30, potem pa se je zjutraj zbudila ob 8h. Jaz sem se pa itak stokrat vmes zbudila, pa trikrat sem ji merila vročino, ker sem mislila, da je zbolela user posted image  Amapak sem se vseeno naspala, ker se ni bilo treba vstajati, pa še takoj sem lahko nazaj zaspala. No, to je bilo pred 2 tednoma, pa sicer od takrat ne spi zmeraj tako, ampak kakšno noč prespi celo, včasih se pa tam po 4. uri kaj prebudi, najde se vmes še kakšna noč, ko se zbudi dvakrat. Ampak proti temu, da smo se še pred 3 tedni zbujali tudi po 6-krat, je to zdaj pravi luksuz user posted image  Smo pa se kot posledico nočnega spanja nehali dojiti. Čez dan se itak več nismo, ampak samo ponoči. Potem sem pa videla, da se komot lahko prespi noč brez hrane in smo jo ukinili. Sicer smo potem kakšno noč po 2 uri hodili po hiši, poslušali glasbo in listali revije, ampak zdaj pa že zaspimo nazaj v manj kot pol ure user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Oktobrčki 09
27.8.2010 13:21:00   
majakla
LM in Dora: bravo, bravo, pridna, kako razvajata vajini mamici. user posted image



(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Oktobrčki 09
27.8.2010 15:33:46   
Meliitak
joj punce vse gre tko hit, da vas samo preletim...itak, pa kako idejo dobim kaj in kako iskat...

no tko, od takrat ko sem na forum objavila da bi al nebi Ajdo rada ostrigla, sva jo z združenimi močmi takoj drug dan z mojim...no pa še ninasiki mi je dala eno brco v rit...hvala nina!!!...ker je tok nemirna, sva bla bolj hitra in je pač ratal kot je in je zdej prov luštna in veste kako ji sede, ker ni več las za odganjat he, he, men pa ker ni treba čopka delat in se matrat he, he...zdravje: recimo da smo zdravi, čeprav tem vremnu niti neveš kaj se vse lahko zgodi...še vedno ful švica, zunej pa ful piha tko da...

googica zdej si že "na pol" gospa tko da ti še tukej čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nina...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...tamalček bo kmal zdrav in kot je treba, sam mirne živce ohrant, mi tu smo ti pa itak v oporo...

tud mi mormo kmal v šoping za tamalo...počas nam zmankuje vsega od oblačil, igrač, raznih pripomočkov...skoz smormo ja bit na preži, sam je šit ker dnarja pe le ni tok...tko da jest sem skoz v akciji za rabljeno opremo, igrače in oblačila...ja treba se je pripravt na službo in da bomo mal manj z našimi malčki, pa da jim bi blo čimlepš ko nas ne bo zraven a ne....

cmokaaaaaaaaaaa za vse

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Oktobrčki 09
27.8.2010 17:46:12   
googica
melita hvala :)) nisem hotla nč kej pisat, bom pol, po cerkveni bolj podrobno opisala dogajanje :)) že tole je blo luštn, kaj bo šele pol za cerkveno z ohcetjo vred :)) sam vreme nej nam bo naklonjeno...

joj ogromno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za bolančke... ne se še mamice sekirat, sam še slabš je pol...
naš juš pa ima zelo rad vosek od sveč smo ugotovil... povsod jih najde in grize tist dol :)) včeri je bil čist usran od voska :DDD no, bom tud na fb objavla par novih posnetkov.. včeri sm naložila enga mal dalšiga, je pokazu večino kar zna :DD hecko..

(odgovor članu Meliitak)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Oktobrčki 09
27.8.2010 18:51:05   
Februarka08
Nina, upam da boste čimprej spet zdravi!!!user posted image user posted image
MM in Lenika super za spanje!user posted image user posted image
Tassika uživajteuser posted image

Uf, kakšne lušte delate s spletnimi stranmi... bi vse pokupil, če bi lahko...user posted image

Evo, zdaj pa nekaj slikic iz morja user posted image saj večina vas je pa itak na FBuser posted image

user posted image

user posted image

Mmm, je dobrouser posted image
user posted image

Zaspal med malico user posted image
user posted image

Ojla!
user posted image

Plavava...
user posted image

Mljaskiuser posted image
user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Oktobrčki 09
27.8.2010 21:14:52   
ninasiki
ojla

rozilu jezna sm sama nase ker sm učas prou površna in pol se mi tko povrne user posted image  mah upam da me je izučil ker ko mi je učeri rekla da mormo na infekcisko me je ruknl user posted image  celo pot sm jokala k dž tamau pa v rokah spau pa komi dihu moj me je sprot miriu da bo vse cool in naj se pomirim ampak smo pol šli vsi nasmejani domou inhalacije pa pomagale našmu lumpu hb....no bi te prosila če boš kej naročvala da bi še za mene ni velik mislm da je okol 30€ nevem točno......user posted image user posted image user posted image  za maruškino zdrauje kar se pa tečnobe tiče pa mislm da nas je mal luna dajala tko da mi je znana vsaka luna user posted image  

tašika uživi MAXIMALOOOO

melitak ej če se bolšpočut otrok zakaj ne ti sam striž že men je pod čupo vroče kaj šele njim tko da sej bojo zrastl pa boste spet čopke štimale user posted image  mi mamo bl mal lask tko da ni še za strišt ampak komi čakam da mu jih poseckam da bom spraula prvi pramenček user posted image  k bo pa zrastu mi bo pa težiu ''pa mami kaj si ti men vse to spraula kle'' user posted image user posted image user posted image user posted image

MM blagooooooooor jst še kr sanjam sam o celi prespani noči ampak bom zgleda mogla še mal počakat ah bom že pršla na svoj račun user posted image  stoučke bom pa jst tud kupla neki tazga sam morm prej še štuk zrihtat pa sobico ker se mi zdi brezveze zdej za take stvari zapraulat da se mi gor sam prah nabira pa še to je ušrašanje če bo aleksej sploh sedu glede na to da ma mravlice v ritki user posted image  mi je pa zelo ušeč

februarka ccccccuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkrrrrraaaa se vid da jih razvajaš user posted image  

no mi smo pa dans mal bolje sicer je zvečer spet mal slabše blo ampak v primerjavi z učerejšnjim večerom je mnogo bolje tko da počas pa se bomo pocajtal nam pa pridejo jutr elektriko razpelat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tko da sam še centralno pol sva pa midva na vrsti sm toooook vselea k riba v vodi user posted image

nč grem ajat lepo pančkite

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Oktobrčki 09
27.8.2010 22:15:08   
rozilu
mM in lenika - bravo za spanje user posted image . Jaz sem mojo imela ponoči skoz pri meni na postelji in je blo kul, danes ponoviva vajo, ker tatija itak ni. Sej po mojem jo bo kmalu minilo...

sedežek - a to je kao una vreča napolnjena s stiroporom? to mi je zakon, sem kupila nečaku za 1. ali 2. RD, pa se še danes (pri skoraj 6.letih) rad meče in valja po njej. Je pa tista čisto vrečasta, take kot so za velike user posted image

melitak - aja, jst sm ti pozabla odgovorit in te opogumit za striženje. Pa ste le nardili, bravo user posted image Mi smo tudi pri čupavih in smo jo že ene 2-3x ostrigli. Itak zaradi te vročine, pa meni tudi ni za čopke delat! Špangice še vedno rabi, ma to mi je ful lažje kot čopke. Kodrčke bomo pa jeseni, ko bo hladneje, imeli. user posted image

februarka - joj sta luštna user posted image user posted image user posted image

nina - super, da ste boljše!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Oktobrčki 09
28.8.2010 13:37:41   
Februarka08
Hojla, hvala za pohvaleuser posted image jaz sem čist dead, dopoldne vse spucala (pajkov povsod dost, ne vem, res me ne marajouser posted image user posted image user posted image ), prejle zlikala, zdaj pa še kosilo... ampak dobro da se že kuha, ker ni več enerdži... grem si še glavo umit, da bom za med ljudi, popoldne pa mal po trgovinah pogledat če so še zmer isteuser posted image

Lep vikend!user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Oktobrčki 09
29.8.2010 9:44:33   
sine bine
Dobro jutro,

Ena od vas ( mislm da si ti majcy m ) je spraševala, če bo šel kdo na Čarobni dan. No mi gremo okrog 14.00. Vse je bilo odvisno od vremena in evo sonček bo.
Nina-ne sekiri se da si ti kej kriva, ker je Aleksej zbolel. Tud moj je mel pri dveh mesecih to tanovo gripo, sva bla na infekcijski tri dni pa nimam kej. Sm bla celo zimo zaprta not, da ja ne bo kej fasu pa evo jo je dobil. Od kej nimam pojma. Za alekseja velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Oktobrčki 09
29.8.2010 9:57:48   
pattaya
sine bine naš je pri treh tednih fasal ta novo gripo, pa ni bilo nobene panike. prvo je bil tri dni v bolnišnici na opazovanju, pa tri dni doma, pol pa je začel bruhat in je bil še štiri dni v bolnici tudi na opazovanju, brez kakršnih koli zdravil. mela pa sem jo tudi jaz, oba pa sma jo dobila povsejverjetnosti od tašče.

no tudi mi smo končno začeli plazit oz. kobacat. pa pri vsaki oviri se dvigne, tak da ni več miru pri hiši. zobov imamo 7.

(odgovor članu sine bine)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Oktobrčki 09
29.8.2010 17:24:13   
Anonimen
evo, da probam nova orodja na RR



(odgovor članu pattaya)

Slike iz albuma
  Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?