|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
19.10.2009 11:10:31   
roberta
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: roberta
Kakšno vprašanje pa je to? user posted image   

Preprosto. Mogoče sta samo premalo let skupaj. Te bom vprašala čez 5-10 let.


ne razumem, kaj naj bi imela dolžina razmerja s tem.

moje mišljenje je, da človeka nikoli ne poznaš popolnoma. lahko ga sicer tako dobro poznaš, da lahko predvidiš njegove reakcije, tudi njegovo mišljenje, ideje itd. nismo pa on, da bi vedele, natančno, kaj in kako razmišlja. človek se spreminja - preko izkušnje, ljudi, ki jih srečuje, službe itd. skos. in če tega ne zasleduješ, ja, potem imaš prav, verjetno po 20 letih ugotoviš: "ups... pa jaz sploh tega človeka poznam? ga razumem?" 

midva sva skupaj 10 let in vsaj zdi se mi, da ga vsako leto bolj razumem (kot on mene), ker vedno več vem o njem (vedno več dogodkov iz pretekl., več ali manj vse iz sedanjosti in želja za prihodnost), vedno več občutij, ki jih ima, mi je jasnih, vse lahko iz prve roke spremljam... in ne vem, meni je to logično, da ga potem tudi bolje poznam in razumem.

sicer pa tiste teorije o tem, da smo ženske z venere, moški pa iz marsa ne priznavam. ker se mi zdi, da smo na koncu vsi le ljudje. z istimi željami in hrepenenji. da bi nas nekdo razumel in nas imel rad takšne kot smo. pa moški gor ali dol. tut oni si to želijo. samo, da včasih težje izražajo sebe, ker smo pač "gor rasli" v paternalistični družbi, kjer moški ne joče in ni nikoli mevža in sploh je najbolj "dec", če zna po mizi udarit.

ampak tako samo jaz mislim. verjamem, da kdo drug misli drugače in ni s tem nič narobe.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
19.10.2009 13:37:54   
čaki
pr nama je tko: če govori kar mi ne ustreza, ga ne razumem, če pa govori kar mi ustreza, ga spet ne razumem, ker ne morem verjet, da isto misli kot jaz.
zakomplicirano, ne?

no zdaj pa res: itak, da ga skušsmuser posted image

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
19.10.2009 14:28:34   
lemavrica
Se trudim, nisem ena tistih k že po defoltu govori da ne razume svojega partnerja samo zato ker se to dobro sliši.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
19.10.2009 14:40:49   
ronja
Ja, veš, da se... trudimuser posted image . Včasih mi celo ratauser posted image . najtežje je takrat, kadar sam sebe ne razume... Sicer se mi pa zdi, da ni tako težko, sva si podobna, pa jaz mam bolj moške možgane, očitnouser posted image

Stavek : Kaj danes peljem malega na plavanje? v resnici pomeni "Kaj ne bi raje ti peljala malega na plavanje?"

In ti tega ne razumeš?user posted image Pa to je ja jasno... V podtonu se jasno sliši: "A res moram?"user posted image

Mi je pa všeč, da mi ga včasih sploh ni treba razumet, ker ga itak čutim, recimo primer: pride domov, vem, da so se skregali v službi - ne reče nič, ne rabim razumet, zakaj... ker že prvi trenutek čutim, kaj je narobe, pa tudi če nič ne reče. Potem ga seveda vprašam, kaj je bilo, ampak bistvo je, da človeka začutiš in mu lahko daš, kar pač rabi: objem, brco v rit,... odvisno od situacije pačuser posted image . Evo, danes mi piše, da so se mu opravičiliuser posted image - no, tudi njih danes čisto razumem, ker so se res vedli ko ene moneuser posted image (aja, vpleteni sodelavci so bili obeh splov  in oboji mačkasti takratuser posted image ).

Tak da se mi zdi, da je čutenje še bolj pomembno od razumevanja.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
19.10.2009 17:45:29   
kaya2007
sem se ga trudila razumeti, zdaj lahko rečem, da ga na nek način razumem...ampak je to prej minus v najini vezi. ker zdaj še bolj vidim kako različna sva user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
19.10.2009 17:51:18   
rija
kaya, pri tebi imam zadnje čase občutek, da si zelo razočarana nad svojim zakonom....skoraj, da si dvignila rokeuser posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
19.10.2009 17:59:35   
claud
Joj vcasih ga res ne razumem....vcasih ga niti nocem....

No da vidm ce vi to razumete....:
Otrok je bolan, ima vrocino, je kot cunja (in seveda je teckast-le kako naj 8-mesecnik razume kaj se z njim takrat dogaja)....
Si privoscim 1 minuto da grem na wc, mu pustim otroka da ga malo potolazi...pridem nazaj otrok zraven njega mocno joka, on pa mirno gleda tv....mu recem: pa kaj si ti normalen, a je ne slisis?!
Pa v odgovor dobim tole: Ja pa sj ce skos joka?!?!?!user posted image

Kdo bi jih razumel?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
19.10.2009 18:03:58   
Anonimen
Jaz še njegove misli berem na daljavo...user posted image user posted image No mal heca ampak res zadnjič je bil nekaj prehlajen sem bila že v postelji on v dnevni pa sem vzela kapljice za nos,da mu nesem in nisem mogla verjet jih je prav takrat iskal....kako je tole mogoče pojma nimam pa niti se nisva nič pogovarjala prej o kapljicah ali kaj....user posted image

(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
19.10.2009 19:55:02   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj
ne.
a on tebe razume?!:==)
Seveda, on je popoln.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
19.10.2009 20:45:21   
ThinkPink
Moške je pa res čisto izi razumet, saj niso niti četrt toliko zakomplicirani in zakompleksani kot smo ženske. Ko so lačni, jedo. Ko jih je na wc, gredo na wc. Ko so žejni, pijejo. Ko jim ni do ničesar, se butnejo pred tv in zraven zaspijo. Ko pazijo otroka, lahko zraven surfajo po netu in preberejo cajtnge. Me ženske, pa ko smo lačne ne jemo, ker je treba prej vse druge popedenat in potem ne ostane časa za nas. Znamo pa potem pojamrat, kako grozno, da še danes nismo jedle. In potem nas moški vpraša: "Ja zakaj pa si nisi vzela, če si lačna????" Njim je kristalno jasno, da če hočeš kvalitetno skrbeti za druge, moraš najprej poskrbeti zase. Ženske bi morale prej razumeti same sebe, pri moških tak ni kaj za razumet, saj je vse ponujeno na pladnju. No, pri nas je že tak...


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
19.10.2009 21:01:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Moške je pa res čisto izi razumet, saj niso niti četrt toliko zakomplicirani in zakompleksani kot smo ženske. Ko so lačni, jedo. Ko jih je na wc, gredo na wc. Ko so žejni, pijejo. Ko jim ni do ničesar, se butnejo pred tv in zraven zaspijo. Ko pazijo otroka, lahko zraven surfajo po netu in preberejo cajtnge. Me ženske, pa ko smo lačne ne jemo, ker je treba prej vse druge popedenat in potem ne ostane časa za nas. Znamo pa potem pojamrat, kako grozno, da še danes nismo jedle. In potem nas moški vpraša: "Ja zakaj pa si nisi vzela, če si lačna????" Njim je kristalno jasno, da če hočeš kvalitetno skrbeti za druge, moraš najprej poskrbeti zase. Ženske bi morale prej razumeti same sebe, pri moških tak ni kaj za razumet, saj je vse ponujeno na pladnju. No, pri nas je že tak...




Dobra user posted image user posted image

(odgovor članu ThinkPink)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
19.10.2009 23:13:01   
kaya2007
rija, ne morem rečt, da sem razočarana...razočaran si, ko nekaj pričakuješ in si ustvariš sliko kako naj bi nekaj bilo...jaz sem bila že od začetka precej na realnih tleh-pač sem upala, da bo šlo user posted image

in naj poudarim še to, da z mojim možem ni čisto nič narobe, cele dneve dela, da bi ugodil mojim muham, zvečer je vedno doma, čez vikende smo vedno skupaj...lahko rečem, da je super mož-ampak se na žalost bojim, da ne zame user posted image  in ja, sem dvignila roke kar se tiče tega, da bi verjela, da se lahko kateri od naju še toliko spremeni, da bi čudežno zalaufal najin zakon.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
19.10.2009 23:21:58   
MiranNG
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Joj vcasih ga res ne razumem....vcasih ga niti nocem....

No da vidm ce vi to razumete....:
Otrok je bolan, ima vrocino, je kot cunja (in seveda je teckast-le kako naj 8-mesecnik razume kaj se z njim takrat dogaja)....
Si privoscim 1 minuto da grem na wc, mu pustim otroka da ga malo potolazi...pridem nazaj otrok zraven njega mocno joka, on pa mirno gleda tv....mu recem: pa kaj si ti normalen, a je ne slisis?!
Pa v odgovor dobim tole: Ja pa sj ce skos joka?!?!?!user posted image

Kdo bi jih razumel?


No, jaz sem moški, pa tega res ne razumem. Jaz si ne predstavljam da bi svojo hčerko, ki ima 7,5 meseca takole pustil. Otroka je treba vzet v naročje ga tolažit in mu tudi kakšno pesmico zapet. Pomaga. Garantiram.

lp,
Miran

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
20.10.2009 10:20:47   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: roberta
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Preprosto. Mogoče sta samo premalo let skupaj. Te bom vprašala čez 5-10 let.
ne razumem, kaj naj bi imela dolžina razmerja s tem.

Verjamem, da ne razumeš. Tudi meni ni bilo jasno po 8 letih, po 18ih mi je pa kristalno.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
20.10.2009 20:42:09   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Moške je pa res čisto izi razumet, saj niso niti četrt toliko zakomplicirani in zakompleksani kot smo ženske. Ko so lačni, jedo. Ko jih je na wc, gredo na wc. Ko so žejni, pijejo. Ko jim ni do ničesar, se butnejo pred tv in zraven zaspijo. Ko pazijo otroka, lahko zraven surfajo po netu in preberejo cajtnge. Me ženske, pa ko smo lačne ne jemo, ker je treba prej vse druge popedenat in potem ne ostane časa za nas. Znamo pa potem pojamrat, kako grozno, da še danes nismo jedle. In potem nas moški vpraša: "Ja zakaj pa si nisi vzela, če si lačna????" Njim je kristalno jasno, da če hočeš kvalitetno skrbeti za druge, moraš najprej poskrbeti zase. Ženske bi morale prej razumeti same sebe, pri moških tak ni kaj za razumet, saj je vse ponujeno na pladnju. No, pri nas je že tak...




Ja no, jaz jih tudi takole nekako vidim, čeprav jaz temu ne rečem, da so moški čist na izi, ampak čist na egouser posted image user posted image . Kar ne pomeni, da je to glih zanič, jaz bi se to zelo rada naučila in delam na tem.


Drugače pa: Ne. Ne več. Zdaj se trudim razumet bolj sama sebe.user posted image user posted image

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
20.10.2009 21:05:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

in naj poudarim še to, da z mojim možem ni čisto nič narobe, cele dneve dela, da bi ugodil mojim muham, zvečer je vedno doma, čez vikende smo vedno skupaj...lahko rečem, da je super mož-


Prostodusno priznanje.
Zanimivo.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
21.10.2009 13:08:25   
tajtaja
Običajno. Včasih pa mi od velikega razumevanja dvigne dekel in takrat se on potrudi, da razume meneuser posted image .
Ja, načeloma se ne trudim, ampak ga razumem.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
21.10.2009 13:12:55   
kaya2007
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

in naj poudarim še to, da z mojim možem ni čisto nič narobe, cele dneve dela, da bi ugodil mojim muham, zvečer je vedno doma, čez vikende smo vedno skupaj...lahko rečem, da je super mož-


Prostodusno priznanje.
Zanimivo.


to je recimo bolj njegovo videnje..jaz bi si od njega sicer želela čisto kaj drugega, ampak to je druga zgodba user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
21.10.2009 16:36:54   
amii
NE, NIMA SMISLA

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
21.10.2009 17:51:08   
picola1
Ja, seveda ga POSKUŠAM razumeti. Vsaj večinoma...Včasih pa sem preveč prizadeta, razočarana, itd. in ga v tistem trenutku prav nič ne poskušam razumeti, ampak si želim (včasih celo zahtevam v tistem trenutku-ja, groza, vem...user posted image ), da on najprej razume mene...Ampak itak potem na koncu skoraj vedno prideva do tega, da vsaj za silo razumeva drug drugega (največkrat pa zelo dobro-no včasih pa samo misliva, da sva se razumela pa spet pride situacija, ko ugotoviva, da še vedno ne razumeva čisto dobro, kaj sva zadnjič hotela povedat drug drugemu...)
Drugače pa se meni moški tudi ne zdijo tako zelo zakomplicirani...vsaj večina njih ne, sploh pa moj dragi, ki ima kar precej ženske energije v sebi in včasih bi se on več pogovarjal in razglabljal kot pa jaz. Jih pa recimo opazujem v službi ali pa kolege, prijatelje...velikokrat je res tako, kot je rekla ThinkPink...včasih pa tut ne, itak...
Se pa tut strinjam z roberto: ne razumem, kaj imajo leta tukaj veze: v bistvu bi bilo logično, da ga po večih letih bolje razumeš, ne pa manj-če veza normalno fumcionira-če pa ne, pol je pa logično tut to, da ko otroci grejo od doma (al pa že prej, no), da se pred tabo znajde tujec (tako kot pri mojih starših)...

(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
22.10.2009 14:34:00   
ronja
no včasih pa samo misliva, da sva se razumela pa spet pride situacija, ko ugotoviva, da še vedno ne razumeva čisto dobro, kaj sva zadnjič hotela povedat drug drugemu...

Joj, to me je pa spomnilo na mojega brata in sestro: onadva sta ful hecna! Vsak nekaj govori in se oba ful strinjata - samo da ne vesta, da vsak od njiju misli drugo s tem, kar je rekel - in stem drugim se seveda tadrugi ne strinja! In potem pridem jaz zraven, ki seveda vem, kaj kateri misli, ker sem pač goflja in se z obema veliko pogovarjam, pa še glih vmes med njima sem (med njima je pa 12 let razlike in se mal pozna, nista bila toliko skup, kot sem bila jaz z vsakim od njiju) in jima prevedem, kaj je kateri mislil - in potem se seveda ne strinjata več! Potem mi pa rečeta: dokler ti nisi prišla, sva se čisto razumelauser posted image .

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
22.10.2009 16:37:57   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ja. user posted image


enako user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
22.10.2009 16:41:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Joj, to me je pa spomnilo na mojega brata in sestro: onadva sta ful hecna! Vsak nekaj govori in se oba ful strinjata - samo da ne vesta, da vsak od njiju misli drugo s tem, kar je rekel - in stem drugim se seveda tadrugi ne strinja! In potem pridem jaz zraven, ki seveda vem, kaj kateri misli, ker sem pač goflja in se z obema veliko pogovarjam, pa še glih vmes med njima sem (med njima je pa 12 let razlike in se mal pozna, nista bila toliko skup, kot sem bila jaz z vsakim od njiju) in jima prevedem, kaj je kateri mislil - in potem se seveda ne strinjata več! Potem mi pa rečeta: dokler ti nisi prišla, sva se čisto razumelauser posted image .
Logično. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
22.10.2009 19:20:01   
Njumi
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Razumet jih kaj hočejo, kaj govorijo, kaj želijo... KAJ!?


Trudim se ja. Vprašanje se pa glasi: kako mi uspeva? user posted image


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali se trudite razumet svoje moške?
22.10.2009 19:51:21   
noranate
Ne, se ne trudim. Naj pove, kaj misli in konec. Pričakujem, da se bo on potrudil razumet mene, ker jaz držim 3 vogale hiše, imam večji del dneva za ri.... otroke, hišo, delo okrog nje,... user posted image

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?