|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del 13.9.2011 19:58:45
|
|
|
|
leda
|
čav punce. jst sem na misiji. prvačrva rabi štrumfe: 9, 3, 22 za zamenjat ma pa skor vse ostalo. v velikih količinah.
|
|
|
|
|
RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del 13.9.2011 22:08:13
|
|
|
|
*bubi*
|
22-ko imam
_____________________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)
|
|
|
|
|
RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del 17.9.2011 13:15:05
|
|
|
|
Lara Croft
|
A smo se morda kam preselili?
_____________________________
didnnn.. kudnnn.... go... duju...
|
|
|
|
|
RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del 17.9.2011 22:53:54
|
|
|
|
arabela*
|
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft A smo se morda kam preselili?
_____________________________
Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
|
|
|
|
|
RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del 18.9.2011 22:15:19
|
|
|
|
Lara Croft
|
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft A smo se morda kam preselili? user posted image user posted image Ja kaj, prašam.. hahaha Sareta.... na kateri šuli ti študiraš? Jaz sem se na Dobo vpisala, poznaš kej? Jeeee, še malo pa bom brucka... hahahahaha
_____________________________
didnnn.. kudnnn.... go... duju...
|
|
|
|
|
RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del 18.9.2011 22:25:09
|
|
|
|
arabela*
|
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft Sareta.... na kateri šuli ti študiraš? Jaz sem se na Dobo vpisala, poznaš kej? Jeeee, še malo pa bom brucka... hahahahaha na Dobi sem
_____________________________
Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
|
|
|
|
|
RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del 18.9.2011 22:25:32
|
|
|
|
arabela*
|
Lara Croft...kaj greš študirat?
_____________________________
Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
|
|
|
|
|
RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del 18.9.2011 22:30:22
|
|
|
|
Lara Croft
|
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya Lara Croft...kaj greš študirat? organizator velnes storitev...
_____________________________
didnnn.. kudnnn.... go... duju...
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiPo ločitvi staršev: Kateri urnik stikov je...Ko se starša razideta, se znajdeta pred zahtevno nalogo: kako organizirati življenje: kdo bo z njim med tednom, kdo ob v...
Bosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
Tretji otrok, da ali ne?endrinaAli bi se poleg dveh otrok odločili še za tretjega?da (
72%)

ne (
28%)
Število vseh glasov: 289Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!