|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: božična darila
27.10.2009 12:00:56   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: piko12

Pri meni pa tako- mali bo dobil nahrbtnik, sestra pižamo (si jo bo tudi izbrala), v.d.moža tudi (sam izrazil željo), starši kremo za suha stopala iz l'occitana (ker jima je moja ful všeč), sestrin mož pa USB ključ, ostali (tete, babice, prijateljice, familija od mojega) pa home made teranov liker in piškote. Nekateri ne bodo nič, ker so lani vlekli nos in sem par stvari dobila nazaj.user posted image In od njih tudi nič nočem in bodo dobili nazaj, ne da sploh pogledam.


Ja, halo??? A to se tudi dogaja, ne morem verjet user posted image user posted image user posted image

Drugače pa tudi jaz rada sama kaj izdelam, samo mi že malo zmanjkuje idej ... tako da je dob rodošla še kakšna user posted image  Jaz bom verjetno naredila božično marmelado (glej kulinarična slovenija), lani sem naredila čokoladni liker, pa mogoče bom letos, če bom mela kaj časa, še kak majhen prtiček nakvačkala ...

Prijetno ustvarjanje user posted image  

PS: pa klinc gleda nehvaležneže, ki ne cenijo home-made daril user posted image

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: božična darila
27.10.2009 12:12:14   
Crystall
Meni tudi ni jasno, kako to, da nekateri ne marajodoma narejenih daril!!! Meni je ena moja učenka prinesla darilo za bodočega dojenčka, ki ga že nestrpno pričakujem - in najlepše od vsega je bilo pisemce, napisano na paus papir in zvezano z mašnico user posted image

Jaz sem pa prav vesela, da moji prijatelji cenijo moja darila - sploh nakit. Vedno se res potrudim in najlepše mi je, ko vidim, da nosijo uhane, katere sem jaz naredila. Sem pa enkrat podarila dva para uhanov punci od fantovega brata, pa mi je rekla, da tega ona ne bo nosla. Od takrat ne dobi od mene več nobenega nakita. Po drugi strani pa sva dobila midva lani od njiju sveče s centimetrskim prahom gor - to pomeni, da so zelo dolgo ležale nekje in sta se jih na tak način lepo znebila. Ampak jaz sem bila tiho, se zahvalila, sveče spucala in jih prižgala user posted image  ... seveda, pa si mislila svoje user posted image

Punce, jaz obožujem domača darila, ker vem, da je vanje vloženo več truda in ljubezni kot pa če greš v trgovino in kar nekaj kupiš. Tako, da se priporočam za piškotke, razne likerje .... NJAMIIIIII

Pa hvala za ideje za drugo leto user posted image  Bomo delali likerčke user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: božična darila
27.10.2009 12:29:38   
anitka7
jaz bom pa verjetno (če bo čas in volja) letos doma delala darila. Mislila sem spečt kakšne piškote al pa liker al pa marmelado...sam nimam pa ideje kako piškoti podarit,kako jih spakirat al pa kje bi dobila kakšne fletne flaške za likerje in marmelade. Kako ve to pol podarite?

_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: božična darila
27.10.2009 12:34:31   
Crystall
Škatle za pecivo bi jaz kar kupila v lidlu, hoferju ... zdej bodo imeli kakšne akcije krasnih škatel z božičnimi motivi. Flaške za likerje bi pa kupila v kmetijskih trgovinah (vsaj pri nas imajo). Notri imajo ponavadi ogromno steklenih flašk. Lahko jih še okrasiš s servietno tehniko user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: božična darila
27.10.2009 18:54:07   
tweety83
Jaz sem lani kupila te lepe škatle za pecivo in napekla kekse ..... letos se mi pa ne bo dalo.....

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: božična darila
28.10.2009 8:18:13   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

jaz bom pa verjetno (če bo čas in volja) letos doma delala darila. Mislila sem spečt kakšne piškote al pa liker al pa marmelado...sam nimam pa ideje kako piškoti podarit,kako jih spakirat al pa kje bi dobila kakšne fletne flaške za likerje in marmelade. Kako ve to pol podarite?


V Trzinu je v ind.coni ena trgovina s steklenimi izdelki, jaz tam vzamem flaške in kozarčke. Če rabiš natančnejša navodila kje so, pa povej.

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: božična darila
28.10.2009 8:21:46   
Anonimen
Ker ste pri likerjih in nekatere je treba ze hitro namesat izvolite user posted image

http://www.velikan.net/recepti-za-likerje/

(odgovor članu piko12)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: božična darila
28.10.2009 8:32:22   
muška
Škamp - hvala!!!!!

No glede kozarčkov in stekleničk. Jaz sem marnelado dala v malo lepše kozarčke za vlaganje, ki sem jih imela doma. Na pokrovček, sem dala kos krpice, zvezala z rafijo in na rafijo obesila malo okičan katronček, na katerem je pisalo kaj je v kozarčku.

Enako sem naredila z teranovim likerjem, steklenice za liker pa sem kupila v leclercu. Sicer niso bile najboljše, ampak ker sem takrat kupovala zadnji dan, se je mudilo. Dokupit sempa mogla še plutovinaste zamaške,... no postopek okraševanja je bel enak kot pri marmeladi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: božična darila
28.10.2009 8:34:52   
ledenaa
tavečji bo dobil kačo user posted image ,dvd o dinozavrih - obožuje jih
Mlajši pa sadje ,knjigico
No,kača bo za oba user posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: božična darila
28.10.2009 8:36:29   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa
tavečji bo dobil kačo 
A ta pravo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: božična darila
28.10.2009 8:39:32   
anitka7
IZVIRNO SPOROČILO: piko12

IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

jaz bom pa verjetno (če bo čas in volja) letos doma delala darila. Mislila sem spečt kakšne piškote al pa liker al pa marmelado...sam nimam pa ideje kako piškoti podarit,kako jih spakirat al pa kje bi dobila kakšne fletne flaške za likerje in marmelade. Kako ve to pol podarite?


V Trzinu je v ind.coni ena trgovina s steklenimi izdelki, jaz tam vzamem flaške in kozarčke. Če rabiš natančnejša navodila kje so, pa povej.


Piko12 bi prosila za bolj natnčna navodila kje je to user posted image no kje je ind. cona v trzinu vem...kaj pa pol... pa ime te trgovine


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: božična darila
28.10.2009 10:37:52   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

IZVIRNO SPOROČILO: piko12

IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

jaz bom pa verjetno (če bo čas in volja) letos doma delala darila. Mislila sem spečt kakšne piškote al pa liker al pa marmelado...sam nimam pa ideje kako piškoti podarit,kako jih spakirat al pa kje bi dobila kakšne fletne flaške za likerje in marmelade. Kako ve to pol podarite?


V Trzinu je v ind.coni ena trgovina s steklenimi izdelki, jaz tam vzamem flaške in kozarčke. Če rabiš natančnejša navodila kje so, pa povej.


Piko12 bi prosila za bolj natnčna navodila kje je to user posted image no kje je ind. cona v trzinu vem...kaj pa pol... pa ime te trgovine



Imena se ne spomnim, bom pa našla račun pa pogledala. V glavnem, če greš iz LJ, zaviješ v ind.cono v prvem križišču, pelješ mimo piramide gor v klanec do kamor se da in potem greš levo. Po kakih 100m je na levi strani dvorišče, kjer imajo vedno polno flaš in kozarcev na paletah. Težko spregledaš. To je to. Vhod je pa v eno tko kot privat bajto, ampak je firma noter in majo vzorce razstavljene in pač zbereš. Imajo pa litrske in čist tamale flaške pa smrekce in take darilne varjante. Plačaš lahko z denarjem, za kartico pa ne vem.

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: božična darila
28.10.2009 10:41:51   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: piko12

IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

IZVIRNO SPOROČILO: piko12

IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

jaz bom pa verjetno (če bo čas in volja) letos doma delala darila. Mislila sem spečt kakšne piškote al pa liker al pa marmelado...sam nimam pa ideje kako piškoti podarit,kako jih spakirat al pa kje bi dobila kakšne fletne flaške za likerje in marmelade. Kako ve to pol podarite?


V Trzinu je v ind.coni ena trgovina s steklenimi izdelki, jaz tam vzamem flaške in kozarčke. Če rabiš natančnejša navodila kje so, pa povej.


Piko12 bi prosila za bolj natnčna navodila kje je to user posted image no kje je ind. cona v trzinu vem...kaj pa pol... pa ime te trgovine



Imena se ne spomnim, bom pa našla račun pa pogledala. V glavnem, če greš iz LJ, zaviješ v ind.cono v prvem križišču, pelješ mimo piramide gor v klanec do kamor se da in potem greš levo. Po kakih 100m je na levi strani dvorišče, kjer imajo vedno polno flaš in kozarcev na paletah. Težko spregledaš. To je to. Vhod je pa v eno tko kot privat bajto, ampak je firma noter in majo vzorce razstavljene in pač zbereš. Imajo pa litrske in čist tamale flaške pa smrekce in take darilne varjante. Plačaš lahko z denarjem, za kartico pa ne vem.


Stenko se imenuje, sem se spomnila.user posted image

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: božična darila
28.10.2009 10:51:43   
anitka7
pa nimajo kakšnih prav zasoljenih cen?

_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: božična darila
28.10.2009 10:52:25   
Metuljček Cekinček
Lansko leto smo odraslim podarili šalčke iz Ikee, v šalčke pa smo dodali čaj, kavo ali vročo čokolado (odvisno od tega, kaj kdo rad pije) in stvari, ki pašejo zraven - pri kavi čokoladice, pri čaju palčke s kristaliziranim sladkorjem, pri vroči čokoladi mandlejeve lističe. Vsakemu paketku smo dodali še žličko in šaljiva navodila za pripravo napitka. Potem smo to zavili z lepim trakom.

Tukaj pa sem dobila idejo:

http://familyfun.go.com/christmas/christmas-gifts-cards-decorations/homemade-christmas-gifts/gifts-from-the-kitchen/best-hot-cocoa-mix-684253/

Otrokom smo podarili kazalke za knjige, ki smo jih izdelali sami, zraven pa še vsakemu eno slikanico miniaturko, ki v knjigarni stanejo 12,95 € (Juri Muri v Afriki, Maček Muri, Muca Copatarica, Zajček sivi nagajivi). Na kazalkah so bili motivi iz omenjenih slikanic.

Tukaj sem dobila idejo:

http://familyfun.go.com/christmas/christmas-gifts-cards-decorations/homemade-christmas-gifts/last-minute-christmas-gifts/bookmark-gift-tag-663634/

Nad darili se sicer noben ni zmrdoval, gotovo pa niso bili vsi zadovoljni. Obdarili smo družinske člane in ožje prijatelje, vendar je vseeno skupaj naneslo 10 daril za odrasle in 5 daril za otroke.


Letos bomo pa delali dišeče blazinice za odrasle, zraven pa bom kupila še kakšno zadevo in L'Occitana (kremo za britje za moške, kakšen losijon za ženske).
http://familyfun.go.com/christmas/christmas-gifts-cards-decorations/homemade-christmas-gifts/last-minute-christmas-gifts/no-sew-sachets-669812/
Za otroke pa sem razmišljala, da bi naredili lutke. Zraven bi mogoče dala še karto za lutkovno predstavo, vendar starši potem še vseeno morajo kupit karto zase, tako da ne vem.

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: božična darila
28.10.2009 10:52:57   
anitka7
Piko12 najlepša hvala za pomoč...skor pozablauser posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: božična darila
28.10.2009 11:53:00   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

Piko12 najlepša hvala za pomoč...skor pozablauser posted image


user posted image  Za cene pa-zdaj se ne spomnim točnih cifer, ampak meni so se zdele precej normalne, če ne celo nizke.

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: božična darila
28.10.2009 14:12:54   
Crystall
Metuljček Cekinček ... hvala za krasne ideje ... imam že vse shranjeno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: božična darila
29.10.2009 6:29:56   
punci
jaz bom za moški del družine in znance kar čokoladni liker skuhala in ga nalila v lepe stekleničke, ki jih bom okrasila z servietno tehniko. Pa še kakšno embalažo iz lepenke zraven bom naredila pa bo to to. Prejšnja leta sem vedno za vsakega kupovala ko nora, zdaj pa se morem malo zadržat, ker pol januarja za razprodaje sem pa čist brez ficka:) user posted image očitno sem postala škrtulja ali pa sebičnež neki od tega bo. user posted image  

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: božična darila
29.10.2009 6:49:37   
Crystall
Punci ... jaz pravim, da smo ratali samo previdni in racionalni. S temi darili smo šli predaleč. Midva sva se odločila, da bova z dragim gradila hiško, pričakujeva dojenčka (ki zamuja že 7 dni) in enostavno letos ne bojo tako bogata darila. Veliko bom sama naredila, avgusta sva nakupila polovico daril v ikei, kupujeva sproti, ko najdeva kaj poceni - drugače pač ne gre user posted image  in ponavadi so vsi veseli darilc user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: božična darila
29.10.2009 6:59:28   
blaža
midva z možem sva že vsem napolnila vitrine z našimi izdelki in tega več ne podarjava.user posted image

Že lani sem obdarovala tako, da sem kupla keramičen krožnik in pol napekla breskvice, cimetove zvezdice, ruske kape, marcipanove lubenice,...In zavila v celofan in podarila. Mislim, da bo letos enako. Se mi zdi, da imamo vsi polne riti vsega in ne cenimo več brisač in takih zadev, ker smo prepolno založeni. Tako se moji obdarovanci posladkajo in ostane jim krožnik za spomin.

Lani je ta starejši tudi v vrtec nesu dva taka keramična krožnika na snežaka s pecivom in sta bili vzgojiteljici ful veseli, ki itak vsi vejo, da rada pečem.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: božična darila
29.10.2009 7:06:14   
blaža
Sem še malo za nazaj prebrala vaše ideje. knjigice za vse otroke od naših kolegov, ta ožjih nam finančno ne bi zneslo, ker ji he 9. glede poklona za moža pa mislim, da bova raje nekam sama šla. mogoče kej pojest, ma ne v neko gala restavracijo, mogoče v mediteransko v izolo, al pa na pizzo, ki jo obožujeva. Skratka en večer samo za naju. lahko bi šla tudi na kako gledališko predstavo, če se bo kje odvijala.

Sva si podarila že preveč let nazaj kreme proti gubam, pa parfume, pa spodnje perilo, pa ne vem kaj še vse. Še zdej, ko sem ga vprašala kaj naj mu kupim za rd, se nisva mogla nič spomnit, ker nimava res nobene želje.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: božična darila
29.10.2009 21:05:16   
Gina
Jaz sem letos poleti naredila precej krem z ognjičem - pa sem skoraj vse že rastalala naokrog, ne bo dovolj, je pa fajn ideja.

Lani sem dala domač čaj vsem, zelišča zavita v omotek ali v kozarec, odvisno za koga je bilo, pa zraven napisala na listek, kaj vsebuje tale moj bio antistresni čaj. Pa nekaj malega sem pekla.
Včasih podarim domačo marmelado ali pa posušene začimbe ali vložene kozarce, odvisno koliko imam reči. Tudi letos sem mislila domačo "začinko" podarjat, pa sem jo naredila ogromno, pa je je vseeno premalo, bo pa naslednje leto za novo leto, prav zanesljivo, ker bom vsega več naredila.

Slike v okvirjih, domačih ljudi, so mi tudi fajn darilo.
Al pa kakšen fajn powerpoint o otrocih - domačih mislim. 
Naštrikane rokavice ali kape. Za puloverje itak ni cajta.
Ali pa odtis otroške dlani.
Pesmica za dedka, babico.


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: božična darila
30.10.2009 16:22:45   
citrončica
Super idejeuser posted image ,
meni so ta home-made darila tudi najljubšauser posted image ,
tudi jaz sem že delala likrje, marmelade, okraske,nakit...

jaz sem imela v mislih že orehova in lešnikova jederca v medu,
pa jabolčno madmelado ala čežano - to sem lani dobila v takih malih kozarčkih (pa zraven v rdeč papirnat servet zavite domače vanilijeve rogljičke in pol domače klobase, full dobr!!),
pa copatke, okrašene z ušesi, učki..., samo dobit še moram ali enobarvne copate, ali filc, da jih naredim...,
kolegica je pa letos doma sušila sadje, pa sem mislila da bi kar v košarice naštimala suho sadje, orehe, lešnike...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: božična darila
5.11.2009 16:07:02   
Ela123
Jaz sem nekaj stvari že kupila, nekaj pa še bom. Kupila sem že razna oblačila-tople jopice, puloverje, plašče, šale, kape, rokavice, hlače... brisače, odeje, knjige, igrače... Malenkosti bom pa še kupila, morda bom pa kakšno stvar naredila tudi sama.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?