|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 21:50:16   
Fargesia
anajrim, tud mene matra...pol pa še otroka nisem dobro čutila dva dni in sem bila v P na kontroli...skos mi hoče bit slabo...user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 22:04:54   
Keri
Vse ki vas zanima za CR. Jaz sem imela prvega, zato sem dobila napotnico za dnevni center v P v MB, da se pogovorim o morebitnem drugem CR. Glede na CTG, UZ...ti potem povedo ali ja ali ne. Pri meni osebno so se odločili, da bomo poskusli rodit po naravni poti v primeru zapletov pa žal CR. Edino kar so mi rekli je to, da takoj ko mi odteče voda, ali dobim prve popadke naj ne čakam doma, ter da je boljše takoj se odpravit v P. To so moje izkušnje v MB. Ne vem pa kako je v drugih P. po Sloveniji.
Čim lepšo nosečnost, kolikor dni še nam je ostalo user posted image .

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 22:11:11   
kenya
IZVIRNO SPOROČILO: anajrim

Jaz se pa prav čudno počutim že ene tri dni...ne vem ali je pritisk kriv ali grdo vreme...vse mi tako dol tišči da se komaj premikam...imam občutek da mi bo dete ven padlo 

kako ste ostale?


Jaz enako kot ti user posted image . Zdaj sem malo zmanjšala vsakodnevni tempo in mi je zgleda vse ven udarlo.

_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Julijke 2010
21.6.2010 23:38:26   
candy24
Ojla,

čestitke mišu in balem!!! user posted image user posted image user posted image Kiwa - če boš kaj v kontaktu z balem ji pošlji pozdrave nazaj.

Zdaj pa se je začelo zares tudi za nas - Julijke... user posted image

Jaz sem še vedno tukaj. user posted image Ne se bat, ker na koncu bom pa še kje čez rok nosila... No, mogoče pa ne, ker sem v soboto že imela popadke na 20 minut, pa so se nato umirili... V sredo imam spet pregled. Upam, da me bo G pregledala tudi vaginalno, ker me zanima, če sem že kaj odprta... Drugače pa komaj čakam porod, da bom končno spoznala svojega user posted image ! Je pa zadnje dni kar aktiven, se zelo preteguje in opažam, da mu že zmanjkuje prostora...

sedenje na ritki - baje da se več kot 90% user posted image obrne še zadnji dan ali en dan pred porodom (to sem prebrala enkrat na med.over.net - odgovor Pušenjaka); mogoče se bodo tudi vam še obrnili... Držim pesti!

Kat09 - super novičke glede tvojega deteta

buškolinka - full lep seznamček si naredila user posted image user posted image user posted image

kenya - si me ful nasmejala, ko si napisala, da se ta mala tlači v košek zdaj - ko je bila pa dojenček, pa ni hotela ležati v njem... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Slikaj jih, če boš imela priliko. Bi jih rada videla... user posted image



(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 8:45:52   
majcci
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka

žoga v porodnišnici: nam so v MŠ rekli da če imamo svojo da naj kar svojo zraven nesemo v P, tako da je verjetno tako najboljše da veš da jo boš imela! jaz je nimam doma in tudi v naši P je nimajouser posted image



A mogoče misliš porodnišnico Sg?
kolikor vem tam žogo imajo, vsaj videla sem jo, ko smo imeli ogled porodne sobe user posted image . Zdaj drugo pa je kako je z njeno uporabo. Nam so rekli v MŠ, da jo lahko uporabiš, prav tako tudi babica v porodni sobi.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 8:58:41   
anajrim
Ojla!

No pa imamo spet sonček!!!user posted image user posted image user posted image

jaz pa sedaj šibam še po zadnje nakupe v DM in Muleer...potem pa lahko končno pripravim torbo za v P...joj pa še modrce moram it dokupit vsaj dva...bom šla v H&M na rudnik gledat...jutri...danes ne bo časa...potem moram pa likat...jej koliko dela me danes čaka...

lep pozdrav vsem


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 9:31:40   
DanijelaNeli
Jutro...
user posted image coffee time...
Ste malo bolje,ker je lepo vreme?..a še vedno hladno...tudi prav...user posted image

Danes je bila neka čudna luna ponoči...prvič v user posted image ,da sem mogla štiri krat vstat za it na wc.Preden sem šla spat,da ne govorimo.Verjetno zato,ker je user posted image  skrajno nizko in ko me brca čutim v kanalu.
+da sem imela kr ene grde sanje in ene lepe... neke zelene plazilce sem sanjala,da so mi lezli po omari v sobi,ta lepe sanje pa,da je v hišo prišla user posted image .Ma ne mojauser posted image ,ker nisem jaz ta prva na vrsti...bo prej Neli dobila sestrično ali bratranca kot sestrico ali bratca...user posted image

Tako,...danes pa bom delala lazanje in malo mlade solatke...
Sem kupila tudi vse za tiramisu..namreč sem hotla narest jagodni tiramisu in kaj pozabim kupit...Ja,jagode...




(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 9:55:27   
Martinčka
oo jaz pa sem za zajtrk pojedla 3 nektarine in eno breskvo, čokoladni puding s smetano in vrečko wannerjevih lešnikovih rolicuser posted image  njami...

danes pa pregleduser posted image

majcci a res jo imajo v SG???? to bi bilo super.... bom še vprašala ko grem tja na pregled...


po pregledu pa v ljubljano posteljico kupit... kolegica mi je ravno včeraj sporočila da ne vedo v BC če bodo zdaj sploh še prodajali nove stokke vozičke, tako da se zna zgoditi tudi da ostanem brez njegauser posted image ... sicer bom malo pogledala po avtriji pa v zagrebu in seveda na internetu kjer ga je možno dobiti, sam vseen sem mislila da je ena skrb manjuser posted image ... ma vse se zgodi z namenom, a ne? mogoče se pa vse lepo srečno konča.. pustimo se presenetituser posted image  čeprav je malo pozno za takšna presenečenjauser posted image
no zdaj sem še nasmejana, ko bom pa ugotovila da je povsod dobavni rok 6 tednov kot pri nas bom pa začela noretuser posted image ... potem mi pa ostane samo še internet...

nič zdaj pa so srajce oprane in gremo veselo likat...

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 10:18:13   
kenya
Jutro,

Evo, pa imamo sonček nazaj.

IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

Sem kupila tudi vse za tiramisu..namreč sem hotla narest jagodni tiramisu in kaj pozabim kupit...Ja,jagode...




user posted image    user posted image , tale nosečniška pozabljivost je res huda. Jaz, ki vedno preverim, če so vrata pri hiši zaklenjena, moj user posted image  pravi da vedno pretiravam, grem včeraj lepo zjutraj od doma, pustim vse ključe v vratih na zunanji strani, garažo odklenjeno...skratka sem se prav zgrozila ko sem prišla nazaj domov. Isto je v trgovini. Ma, sej bo kmal minilo user posted image

Candy, zate sem mislila da si že na poti v Rim. Ampak, saj boš verjetno res kmalu. Bom poslikaka ta mali, ker sta mi res smešni s tem lezenjm v košaro.

Jaz visim na računalniku, ker moram zdaj res oddat mojo nalogo, sem se zmenila za rok oddaje 5.julij, ampak inspiracije nimam  čist nobene, pol pa vse drugo počnem.user posted image

Drugače grem pa danes, čez dve uri z mlajšo k homeopatinji, da vidimo če lahko kaj naredi glede njene zaprtosti. Ker smo obupali nad klasično medicino. Že od vsega začetka se borimo s tem in ni nič bolje. Vsakič jok in kričanje ter stiskanje riti skupaj. Bili smo že na vseh možnih pregledih, mala ima balastno dieto od vsega začetka, pa sirup vsak dan 2x, pa vse skupaj nič haska. Zdaj so predlagali še eno kar precej invazivno preiskavo črevesja, ampak smo jo zavrnili in greva najprej še do homeopatinje. Pa da vidimo.  A ima katera izkušnje s homeopati?

Martinčka, ja kaj se pa grejo v BC? A tudi če si ga naročila, ne vedo če ga boš dobila?  Lepo opravi na pregledu, pa tvoja user posted image  naj se na glavico postavi user posted image   user posted image . Moja se še vedno obrača. Sem imela občutek, da je spet nekje prečno, ker me boksa čisto desno, samo moja ni tako velika in ima še možnost se vrtet.



_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 10:25:57   
Bina 83
MalaBiba držim pesti da bi malček dobro prestal operacijo in da bi vse potekalo bp!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 10:34:11   
Martinčka
kenya jaz imam izkušnje samo z bioenergetiki in lahko rečem da res deluje! so mi z bioenergijo čisto pozdravili jetra, moja mami pa ima večkrat zaradi zaprtosti tretmaje in na njo deluje kot odvajalni čajuser posted image ...
bi še zdaj med nosečnostjo lahko žolč šla preko bioenergije urediti ampak sem odklonila ker mi je vseeno malo zoprno ker imam še eno bitje v sebi, da ne bi bilo kaj narobe... drugače pa jaz full zaupam tudi tej drugi veji medicine tako da upam da bo pri vas uspešno!

mah ne vem kaj se grejo v BC... sem rekla da se ne bom razburjala dokler ni potrebe tako da upam da zdržimuser posted image ... če ne drugače bo pa Neo naš.. sam ko bo za tega tudi takšen dobavni rok da glava peče.. pa jaz bi imela belega ki ga nikjer ne najdem... ker drugače mi je moder najlepši sam v modrega pa nočem dat naše pupeuser posted image ... mah sej pravim, počakmo do konec tedna da vidim kaj bo nastalo iz tega potem bom pa vidla ali bom znorela in kr rodila ali pa bom umirjeno naročila voziček preko neta ali katerega drugega vzelauser posted image
v avstriji je tudi dobavni rok 6-10 tednov tako da avstrija odpade...

(odgovor članu Bina 83)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 11:03:37   
Kat09
Carski rez: jaz sem danes pri ginekologu dobila napotnico za dnevni center v P LJ. Tja sem potem poklicala in se naročila. Te povprašajo kdo te pošilja in zakaj ter kdaj imaš rok. Dobila sem dva datuma, prvi dan dam kri in vodo, naslednji dan pa potem pogledajo izvide, te pregledajo še in se domeniš za datum, vsaj tako mi je bilo rečeno. Preglede imam torej slab teden pred predvidenim rokom.

Kenya: kar poskusite s homeopatom, poznam familijo, ko je njihovemu malemu ful pomagalo.
Fargesia: no, samo da je bilo potem na pregledu vse ok. user posted image

Bušolinka: sem tu na forumu brala vse o carskem rezu in je ena pisala, da le Pušenjak dela notranje šive. Bilo bi lepo, da bi bil lep šiv ki bi se hitro celil. user posted image

Mišu: Super, tamalčica bo pa tako hitro in lepo napredovala, saj nima sploh druge izbire. user posted image

TandJ: a ti tudi? user posted image  Ah, samo da bodo mali zdravi! user posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 11:04:25   
soncekray
Kenya, jaz imam izkusnje s homeopatijo. Sem prepricana da bo vasi puncki pomagalo.

Jaz sem ze celo familijo peljala k homeopatinji in tudi najvecji nejevernezi, kot je moj oce, so se predali in zaceli verjet in uporabljatuser posted image

Jaz jo uporabljam celo nosecnost in sem prepricana, da mi jo je zelo olajsala.




(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 12:28:44   
nagaja28
živjo

candy jaz sem pa že mislila, da si rodila, ker se nisi nekaj časa oglasila user posted image  zdaj pa sumim tinco user posted image .

no, jaz sem iz pregleda. streptokok je negativen, urin ok, kri tud, dobila sem še napotnice za v P in to je to. moja G gre na dopust user posted image . saj me je naročila pri kolegici, ampak šele čez 3 tedne. no, pa saj se mi tako ali tako ne da čakat tam v čakalnici, čeprav gre pri tej ta drugi veliko hitreje. aja, ctg tudi ni nič pokazal, čeprav mi nekaj dni kar močno že dol pritiska in me špika. da ne omenjam medeničnih kosti. kot, da bi bila stara 90 let. mogoče je res vreme user posted image . moj mož je rekel, naj hitro torbo pripravim, da jo njemu ne bo treba, ker vsake toliko časa malo zajambram svoj 'avč' ko me špikne user posted image

martinčka, jaz mislim, da bi te iz BC že obvestili, če ti vozička ne bi dobavili, drugače je pa to od njih skrajno grdo.

danes sem vprašala G, kako je z rezanjem presredka drugič, pa je rekla, da se ponavadi potrudijo, da drugič ne režejo, sploh pa če prvič tudi ni bil rezan. za dianatal gel pa je rekla, da mi ga ne priporoča, ker sem prvič rodila v 3-h urah in da je skoraj boljše, da porod ni hitrejši, kar najverjetneje že tako malo bo.

vse, ki vas čaka CR, vso srečo. baje res ni več tako hudo, sploh pa ko obstaja možnost neke lokalne anestezije (reče se ji malo drugače, pa sem pozabila kako). in otročka takoj dobiš v roke. je bila pa pred kratkim ta tema tudi na dobro jutro in če katero zanima naj na rtv slo odtipka za bodoče starše in poišče to oddajo.

jaz pa kar težko verjamem, da se otročki še zdaj obračajo okoli. obrnejo že, ne pa, da se kar vsak dan vrtijo okoli.

še eno mogoče malo neumno vprašanje user posted image user posted image  kako pa mislite žoge v avto stlačit? jaz jo imam sicer doma in če bom v porodnišnici naletela na to sobo bo super, drugače bom pa tudi brez zdržala.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 12:42:57   
nagaja28
evo martinčka, cenejši voziček, kot pri nas
http://www.bebeco.co.uk/new-2010-stokke-xplory---purple-2329-p.asp

(odgovor članu lillygmail)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 12:46:15   
tinca10
nagaja jst se še kr vlečem naokoli... tečna sm pa vsak dan bolj, tko da upam, da že bo kej. Odprta, zmehčan maternični vrat, odletel čep... pa se kr nič ne dogaja še. Moji me itak ne pustijo nikamor, ker vsi mislijo, da bo vsak trenutek čas za odhod, meni pa ni nič hudega zaenkrat še... otrjevanje z rahlimi bolečinami pa se pojavlja zdej že 3 ali 4 dni

kar se tiče žog v ljubljanski porodnišnici: tudi če ne dobiš tiste sobe v kateri naj bi bile žoge, prosiš babico in ti jo prinese... baje jih je dovolj. Je kolegica babica in mi je vse podrobno razložila... tudi kar se tiče porodnega načrta je rekla, da je bedarija. Menda se ti na začetku babica posveti in ji poveš, če imaš kakšne posebne želje, če pa se stvari odvijajo prehitro, da bi se pogovorili, pa ti tudi načrt ne pomaga. Popkovino ponudijo vsakemu očkatu za prerezat, prav tako se vsaki najbolj trudijo ohranit presredek, vsaka dobi otročka takoj po iztisu na trebušček... ne vem kaj bi še velik več lahko pisala

če pa nič drugega se pa bližamo PDPju (še 6 dni!!!), tko da če ne prej upam, da bo vsaj do takrat se naša user posted image  odločila, da bi bil že čas da pride

grem vn na sončka ležat... lep dan tudi ostalim

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 13:43:06   
majcci
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka


majcci a res jo imajo v SG???? to bi bilo super.... bom še vprašala ko grem tja na pregled...




Videla sem jo user posted image . Je pa seveda najbolje, da še vprašaš kako in kaj.


(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 13:48:22   
naja7
pozdravljene souser posted image .

Ravno od mojega g, jah kaj naj rečem nekateri imajo res komplekse, še vedno mu v nos skačejo moje kile pa čeprav se od prejšnega tedna nisem zredila dekice ne, po njegovo če bi se držala njegove diete bi mogla met vsaj pov kile manj.  Jah teh par pregledov bom že še pretrpela.

Drugače me pa kolki zajbavlejo ko hudič, sploh ne morem normalno hodit ko vstanem, sem tko kot kaka 70 letna bakica, kot bi me hotel krč prijet oziroma kot bi me nekaj ščipalo notr. Ima še katera take probleme.

Naslednji teden pa ctg prvič, še vedno pa nisem dobla napotnice za porodnišnico? To mi je majčken čudno, ampak po drugi strani pa še ni potrebe...

Uživajte v sončku in zmernih temperaturah user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinca10)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 14:38:15   
pupika
ojla so nosečke.

Mala biba naj Nejc danes lepo prestane operacijo in sporoči nam kako je z njim. Močno stiskam pesti zanj.

Candy sem bila skoraj prepričana, da si že rodila, ti pa še vedno 2 v1.

Tinca ti bi pa že lahko kajne, ker imaš tolko znakov, pa se pri tebi še nič ne dogaja. SE spomnim jaz v prvo, serm komaj čakala da rodim, zadnji celi mesec, ker nič več nisem mogla, tokrat je malo drugače, se mi zdi da imam malo manjši trebuh, čeprav mala pupa prehiteva v rasti za 14 dni in nosim spredaj. Sem pa zadnje čase tako lena da si iz dneva v dan prestavljam stvari za narest, včeraj sem začela generalno in sem mislila danes dokončat, pa mi ni uspelo se niti zraven spravit, sem v dnevni pred TV spala skoraj do pol enih, potem pa sem začela kuhat, sedaj pa šibam po Gal-a v vrtec. Jee pa sonček se je pokazal zunaj, jutri bo verjetno topleje. Jutri imam zopet pregled pri moji G in zoipet glukozni test in upam, da bo tokrat kar pood mejo za sladkorno.

Glede kolkov zgleda nas vse mučijo kolki in vse kosti, ker se telo pripravlja na porod in se vse kosti mehčajo, mene še v spanju tako kosti v nogah bolijo.

Lepo bodite.

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 14:51:32   
eelyy
Ojla!!

Uf je danes čuden dan pa nevem zakja malo imamo sončka malo oblačno in se mi nič neda vse mam pospravljeno,mali mi je tok zaspan da se mi ni ljubilo it nič ven,ker bi mi sitnaril zunej v vozičku pa še sploh energije in moči nimam da bi se sparvila iz 3 štuka dol.

Tko da bom mogla počasi pripravit kosilo in se spravit iz postelje in račuser posted image ...jutri moram v lj. se mi tok neda it v to gužvo s trebuhom in avtom,malega moram pustiti pri mami v varstvu še kr mi niso poslali  iz službe ispolnjen list za porodniško še,sploh nevem kaj tok meljejo ... to pa moram urediti ta teden na csd,tko da bom šla kr osebno tja da to uredimo končno.

danijela neli:jst sem mela pri prvem tud vse aventove stvari(flaske,dude,črpalko)in sem bla zadovoljna..nevem zdej pa bi kr tko zamenjala mal ker se je pri nas res bolje obnesla duda od nuka ker je tko bolj zavihana kot pa aventova našemu je skos ven padala iz ust od nuka se mu je zavihala,pačeprav jih sploh ni mel potem se je navadil na prstek.

porodni načrt: če mene vprašata tega sploh ni oziroma nebo to samo govorijo v materinski šoli,ko pa prideš tja je pa vse drugače in delajo po svoje itak pa je pri meni babica vodila še en porod in sem tud sama noter ostajala,prihajala je ko je mogla...ko se mi je porod že čist začel ni blo nobenega v sobi jo je šel moj iskat...tko da se sploh ne zanesite na porodni načrt je brezveze ker je potem čist drugače.
Nam je dala eno žogico za masirat hrbet ob popadkih in mi je res pomagala kakšne druge želje mi pa sploh niso ponudili oziroma mi je blo tud najbolje ležat,kaj pa vem...sej boste vidle kako bo..jst sam upam da nebo spet tista neprijazna sestra v sprejemni sobi ker je bla res grozna in neprijazna!






(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 17:56:05   
arruba
Oj,

jaz sem uspešno zaključila žehto in sortiranje cotk, ob tem pa seveda ugotovila, da v št. 56 nimam skorajda nič, ker je bil sinček od kolegice, ki mi je dala večino stvari, megavelik in so kar takoj šli na večje cifre. Tako da bom morala še vsaj nekaj dokupit.. juhuu šopiiiing user posted image

Aja, hotla sem povedat vsem, ki že veste, da vas čaka CR: moja kolegica ga je imela 3 tedne nazaj v LJ in pravi, da ni panike, ker je bila že po treh dneh čist "opravilno sposobna", medtem ko je marsikakšna  s šivi po vaginalnem porodu še čist boga.. tako da nič bat!

Sem pa mal gledala naš albumček, je prav fajn videt, ko so že prvi malčki noter..

Jaz pa imam v čet pregled, da vidim, kaj naš mulček dela, pol bomo pa počasi že začeli s CTG-janjem..
Zvečer ga pa peljem še malo v lajf, najbrž zadnjič za dolgo časa - gremo na Billyja Idola, da mali sliši malo dobre muzike. Joj kak komaj čakam..

Mala Biba, držim pesti za Nejca!

Kat09, super novička, da je z malim vse OK

DanijelaNeli, mi daš na ZS svoj mobi za obveščanje, pls?


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 18:02:58   
extra
Ojla!
Da se vam javim. Včerej sem imela pregled, CTG je bil v redu, odprta nisem še nič. Samo pa vedno nekej novega izvem...mislim...v glavnem tamala je baje s čelom naprej - čelna vstava. To pomeni, da z glavco ne pritiska tako dol kot bi mogla in mi je rekel, da so taki porodi daljši...oz. sem pol na netu brala, da naredijo celo CR. Seveda pa se to lahko še spremeni, vedno probajo z normalni porodom.
Kakor nam je delal v maternični vrat težave, se sedaj nič še ne odpira...joj.

Vsakič je nekej prov res. Evo še en teden, pa pride moj težko pričakovani dan d. Upam, da bo vse v najlepšem redu. Držite pesti zame.
Jutri imam še zobarja, obiskat grem sodelavko ki je en mesec nazaj rodila. Počutim se v redu. Nič ne otekam sedaj ko ni vročine, nič mi drugače ne manjka. Malo se stiska ker ne vem kaj me čaka, vendar se tolažim, da bo čez največ 14 dni že vse za mano in bom imela mojo štručko že doma.

Punce držte se!!!!



(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Julijke 2010
22.6.2010 19:20:25   
anajrim
Ojla!

Se na hitro javim...nimam časa ker me moj dragi pelje danes v kino!user posted image user posted image user posted image

Se oglasim jutri!


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu extra)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Julijke 2010
23.6.2010 7:14:21   
anajrim
punce kje ste vse. Ne morem verjet da niste nic napisale.
Jaz sem uzivala vceraj v kinu. Zdaj mi pa nik sitnari pa moram it. Papa

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Julijke 2010
23.6.2010 8:17:45   
mišu
jutro julijke!
Malo, da se javim. Zdravnik je rekel, da glede na to, da je nedonosencek, rojena v 34.tednu, brez cevk, brez kisika, da se super drzi in bo sla hitro na oddelek. Juhej! Pol pa se pika na i- z vozickom so me pripeljali k njej(sem se vedno v sok sobi) in me sestra vprasa, ce se lahko prisedem na stolec, da se pocartave. Sem rekla takoj JA! Tak da sem jo vceraj mela prvic v narocju. Fantasticen obcutek. Sem v hipu pozabila na vso bolecino. . . Komaj cakam, da pride dragi danes, da jo se on pocartla.
Ne vem kak dolgo bom se v sok sobi. Danes je 3.dan po op. Pritisk mi se vedno nagaja.
Uzivajte

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?