|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Psi in njihovi kakci
29.10.2009 19:42:27   
Tanja_
Pobiram. Razen v gozdu in na kakih samotnih travnikih pač ne. Mi je pa ful hecno, ko se tako bunijo ljudje ki nimajo psov, na tiste, ki jih imajo, naj jih pobirajo. Taisti ljudje pa potem parkirajo na urejenih zelenicah med bloki, ker se jim ne da sprehajat od parkirišča do bloka. Tako je namreč pri nas. Zelenice, ki so ponekod že samo steptana zemlja, so vse zaparkirane, ampak hej, važno da gor ni pasjih drekov.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Psi in njihovi kakci
29.10.2009 20:11:15   
Felicita
jest sem ravno včeri zvedla da ma naša vrla občina že od poletja odlok, da se psi lahko sprehajajo samo po pločnikih in gozdu. oz. se ne smejo na javnih površinah kjer je več ljudi (območje vrtcev, šol, tržnica,...), po pašnikih in površinah kjer se prideluje krma ali hrana. kar je pri nas kr kriza ker je razen ob glavni cesti (raztegnjeno naselje) bolj ko ne vse travnik/pašnik/... tko da great. če te pa ujamejo da ne pobereš kakca je pa 60€ kazni (mislm resno, kaka kazen?! poleg tega nej bi za to skrbel policisti *smehocrk*).

sicer pa ne, ne poberem vedno. v gozdu ne, na travnikih pa skor vedno... bi blo pa fajn met kak koš ker pač če se pes posračka po 10 min sprehoda morm pol preostalih 50 min nosit vrečko s sabo... pač, vas.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Psi in njihovi kakci
30.10.2009 7:27:30   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss
Lej..kako je na plažah me ne zanima, ker niti slučajno ne sodim med take "packe".... Ampak sory..pasji kakci levo, pa desno... po pločniku še do štacune skoraj ne morem, ker je vse posrano.user posted image user posted image user posted image   

Kje pa živiš ti, da je toliko pesekov v okolici? V zavetišču? user posted image

Ja... za ljudi.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Psi in njihovi kakci
30.10.2009 7:44:14   
rija
madonca, razen kerense in zare vsi pobirajo.....user posted image

pa je vseeno en kup drekov okrog blokov.

nem vem no....meni ni za pasji drek pobirat po zelenicah in poteh, pa pač psa nimam. tisti, ki pa jih imate in puščate nesnago za svojimi velikimi ljubeznimi pa bi vas enkrat bilo treba fino namočiti v en tak drek od sosedovega psauser posted image

ja, ja....velika ljubezen do živali se neha, ko se ta poserje na tujem dvorišču.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Psi in njihovi kakci
30.10.2009 7:48:38   
tažana
tudi pri nas imamo eno pot kjer je vsenokoli posrano. pot je asfaltna in na vsako stran je en meter trave. drek se pa skoraj v višino nabira user posted image . Pa ne srečam junaka, ki bi pobral za svojim psom. Imava s tamalo poseben dogovor, da potisti poti hodi po sredini in v nobenem primeru ne trga rožic ali kaj podobnega user posted image .
Ko je sneg pa itak ful grdo zgleda. Sneg tam ni bel ampak ves rumen user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Psi in njihovi kakci
30.10.2009 8:03:59   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: rija
madonca, razen kerense in zare vsi pobirajo.....user posted image
Napisala sem, da počedim za sabo. Nikjer nisem napisala, da imam psa. 

< Sporočilo je popravil ZARA -- 30.10.2009 8:04:10 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Psi in njihovi kakci
30.10.2009 8:11:09   
Anonimen
psa nimam, ker živim v bloku.
če bi živela v hiši, bi ga imela. in za njim pobirala drekce... bi mi bilo nerodno ob kakšni pešpoti pustiti takšen spominek, svojo zelenico (pred hiško) bi pa tudi rada imela negnojeno.

ne maram pasjeljubcev, ki pustijo svoje pse na otroško igrišče, kjer je s tablo opozorjeno, da pes tja ne sme... drugod sem otroka že navadila, da se izogne morebitnim "minam"... je pa neprijetno sredi mesta čistiti drek z otroških čevljev, ja... da ne govorim o otroškem navdušenju nad prav posebnimi "kamenčki",... bljak!

(odgovor članu tažana)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Psi in njihovi kakci
30.10.2009 8:35:11   
5ra8
tako kot jst ne maram da mi psi serjejo po zelenici pred hišo, tako tud mojemu ne pustim, če pa slučajno ne more zdržat do gozda, pa se pokaka kje pred kakšno hišo (nazadnje se je na en pesek) pa zmeraj poberem.

Pobiram pa ne v gozdovih in na kaksnih osamljenih travnikih.

Imam tisto rolico vrečk u plastični posodici ki se samo potegne ven pa je. Mam pa jo skos obešeno na povodcu.

glih danes zjutraj ko sva prišla s sprehoda, sem najdla pred hišo na zelenici drek. ma da pop***** user posted image user posted image  in kaj sm pol hotla druzga kot it po vrečko in ga pobrat.

ja res bi blo fajn da bi blo več košev za smeti...ne da pol ko poberem drek, ga nesem seboj še 3 km user posted image

kokr sm zasledila po drugih forumih, so prov koši za pasje iztrebke v LJ...tega pri nas nisem še nikol zasledila. user posted image



_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Psi in njihovi kakci
30.10.2009 8:56:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: rija
madonca, razen kerense in zare vsi pobirajo.....user posted image
Napisala sem, da počedim za sabo. Nikjer nisem napisala, da imam psa. 


sem razbrala, da nimaš psauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
30.10.2009 9:09:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Psi in njihovi kakci
30.10.2009 13:26:13   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

kokr sm zasledila po drugih forumih, so prov koši za pasje iztrebke v LJ...tega pri nas nisem še nikol zasledila. user posted image


Živim v Lj, se 2x na teden sprehajam po PST-ju pa takega koša še nisem srečala......verjetno živim na napačnem koncu Ljubljane ali pa se župan (oziroma ostala raja) tam ne sprehaja, čeprav je doma v bližini, da bi videl....user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Onasiss -- 30.10.2009 13:27:38 >


_____________________________

So what....

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Psi in njihovi kakci
30.10.2009 13:28:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

kokr sm zasledila po drugih forumih, so prov koši za pasje iztrebke v LJ...tega pri nas nisem še nikol zasledila. user posted image


Živim v Lj, se 2x na teden sprehajam po PST-ju pa takega koša še nisem srečala......verjetno živim na napačnem koncu Ljubljane ali pa se župan (oziroma ostala raja) tam ne sprehaja, čeprav je doma v bližini, da bi videl....user posted image user posted image


na Kosezah so.

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Psi in njihovi kakci
30.10.2009 13:38:20   
Onasiss
No...sicer sem pa tudi že doživela, da se je pes pokakal, 5 metrov stran je bil koš s temi vrečkami pa je lastnik mimo odkorakal proč.....user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Psi in njihovi kakci
2.11.2009 10:08:47   
špelin@
Jaz sem pa danes zjutraj videla majhno deklico (6 let staro), kako je na svojo drobno ročico nataknila vrečko in pospravila kakce za njihovo psičko user posted image user posted image user posted image Sem šla ravno mimo in sem jo fajn pohvalila.

In, ja, tudi za našo user posted image vedno pobiramo kakce.


(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Psi in njihovi kakci
2.11.2009 10:24:39   
K_a_t_i
Okrog naših blokov so edine zelenice otroška igrišča. In seveda, kam bojo lastniki psov spuščali pse na veliko potrebo, če ne ravno tja? Pa da ne bo pomote - nimam nič proti, če se kužki zdivjajo na teh travnih površinah, samo preveč je tistih lastnikov, ki za njimi ne pobirajo drekov. Moti me, da pripeljejo pse iz okoliških hiš dobesedno srat tja. Definitivno taki, katerih otroci se na teh zelenicah ne igrajo. Edina zelenica, ki ni posrana je tista, ki je na parkirišču. Ker guess what - lastniki psov IMAJO avtomobile...

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Psi in njihovi kakci
3.11.2009 21:56:39   
Ribica **
Onasis, na PSTju je ene par wc hovov, odvisno, na katerem delu PSTja se sprehajas. Eden je blizu bajerja V Kosezah, eden je na Brdu. Sicer pa jaz raje vrzem drek v navaden kos, ker se mi ta loputa na wc hovih gravza.

Kerensa - preberi si malo odloke MO Ljubljana. Ni res, da moras pobirat samo, kjer so table - ker le-teh MO ne postavlja. V LJ naj bi za kazni za nepobiranje skrbeli redarji. Na "nasem" travniku bi lahko imeli ogromno dela, ker je ves posran (kljub novemu wc hovu, ki stoji od poletja, in dvema navadnima kosema + kar veliki kolicini kontejnerjev ob okoliskih blokih) in se avtomobili so na zelenici.

Jaz imam vedno s seboj tri vrecke (ena za pobrat, ena za rezervo in ena za redarja), vcasih se se kaka dodatna kje valja (torbice in zepi so polni vreck). In moj pes ne kaka samo ob urejenih poteh, spuscena ni (ker to tudi zapoveduje zakon), tako da se moram sprehajat za njo tudi izven urejenih poti in bi vsem nepobiralcem dreke njihovih psov vrgla v glavo. Poberem ne edino, ce se pokaka v gozdu IZVEN poti ali kje v kaki visoki travi, kjer se ne da pobrat. Kmetje bodo pa zelo veseli, ce boste dreke pobrali, sploh, ce se na travnikih pase zivina, za katero so pasji dreki nevarni. Sem nesla tudi ze od vznozja Smarne gore pa do sedla tist drek, ker zelo obljudena pot ne premore nobenega kosa za smeti.

Sploh pa imam najbolj rada, ko hodim za svojim psom, da se pokaka, da bom drek lahko pobrala in zraven pohodim ene par drugih user posted image  Za dva "junaka" iz okolice ze vem, da ne pobirata, tretji mi je pa grozil, ko sem mu rekla, naj pobere za svojim psom.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 3.11.2009 21:58:19 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Psi in njihovi kakci
9.11.2009 20:24:06   
Onasiss
No danes sem šla po PST-ju od proge pri Peruzzijevi do Livade...torej pot dolga cca 4 km...vmes nisem zasledila NOBENEGA koša za pasje "mine"...pasjih min pa vsaj 1000......user posted image user posted image user posted image

A mi lahko kera pove kam se obrnit za te koše??????

_____________________________

So what....

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Psi in njihovi kakci
9.11.2009 20:44:30   
miapia
Jaz sem šla danes po isti poti, pa nič nisem opazila. Na koše pa se obrni na MOL. Če boš kaj dosegla, seveda.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Psi in njihovi kakci
10.11.2009 18:27:07   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

No danes sem šla po PST-ju od proge pri Peruzzijevi do Livade...torej pot dolga cca 4 km...vmes nisem zasledila NOBENEGA koša za pasje "mine"...pasjih min pa vsaj 1000......user posted image user posted image user posted image

A mi lahko kera pove kam se obrnit za te koše??????


A tudi navadnega kosa ni? Saj pasji drek lahko v vrecki odvrzes v navadne smeti user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Psi in njihovi kakci
11.12.2009 20:56:56   
Splišni
Jaz dreka za mojim psom ne poberem samo na prej omenjeni hrvaški obali, drugače pa povsod.
Ker tam itak že vsi Slovenci serjejo, zakaj potem ne bi še moj pes.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Psi in njihovi kakci
15.12.2009 14:23:23   
ka tja
Mi ne pobiramo. Smo se odvadili user posted image
Na vasi so 4 psi in do naslednje vasi v katerokoli smer, je najmanj pol ure hoda. Nemogoče, da bi pridelali minsko polje.

Še najbolj me veseli, da nismo več v Lj. user posted image Se najde še kaj hujšega kot pasje mine user posted image

Ko gremo z našim psom v civilizacijo, imamo pa problem ker radi pozabimo vrečke. Potem gremo pa prosit za njih v najbližjo trgovino ali na petrol, pa raje grdo pogledajo, kot da bi z veseljem darovali vrečko za ohranitev lepih zelenic. Glavno, da jih dajo, ker tisti pasji smetnjaki so zelo redki, še redkeje pa so tam tudi vrečke.

V Italiji so nas pa gledali kot vesoljce, ko smo čistili za našim psom.

LP

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Psi in njihovi kakci
15.12.2009 14:30:19   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Lastniki psov...ali pospravite kakce za njimi, ko jih sprehajate vzunaj?


user posted image user posted image user posted image user posted image me ta debata spominja na stare rr-jevske case...


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Psi in njihovi kakci
15.12.2009 14:32:12   
baguSka
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=685755&mpage=1

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Psi in njihovi kakci
15.12.2009 14:44:17   
baguSka
na kakih samotnih travnikih pač ne


uf.. jst pa najrajsi lezim na samotnih travnikih.. user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Psi in njihovi kakci
15.12.2009 14:45:38   
baguSka
Taisti ljudje pa potem parkirajo na urejenih zelenicah med bloki,


No ravno takim soferjom pa jaz osebno PUSTIM DREK DIREKTNO PRED VRATI OD AVTA!!!


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?