|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
31.8.2010 9:23:58   
zvezdan
uau nadka30 tako hitro čas beži...upam da bo porod bp in da kmalu stisneš k sebi svojo pupouser posted image user posted image user posted image user posted image

kliki verjamem da je to dober znak in da se user posted image ne bo prikazala in boš ugledalauser posted image

Pri meni je še kar po starem..nič user posted image user posted image sem že čisto obupanauser posted image

Vso srečo vama želim!!!


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
31.8.2010 10:35:29   
karmen7
Pozdravljene,

Po dooolgem času se spet javim...po nesrečnem splavu sem se kar nekaj časa sestavljala skupaj; sva pa z mojim vmes dahnila usodni da in bila na poročnem potovanju, tako da je bilo letos luštno poletje. Kar se pa bebija tiče pa na žalost nič novega; menjala sem hvalabogu zdravnika, ki je super; dva tedna nazaj sem imela še histeroskopijo ampak ker zdravnica zaradi debele sluzi ni nič videla, čakam sedaj na 3d ultrazvok, potem pa spet čakanje na izvide. Oba čakava da nama zdravniki dajo zeleno luč, do takrat pač čakava user posted image Ampak sej bo...

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
31.8.2010 15:56:39   
frufru
mi smo po 14 dnevnem morju končno doma. Smo uživali vsi trije, mi2 s user posted image  sva tudi izkoristila priliko user posted image , žal smo po morju pristali v bolnišnici. Mali je z zamudo pokasiral reakcijo na angino in se mu je vnel kolk. Strogo počivanje malega-> mama je nosilnica. Danes sem mela malo izcedka. user posted image  Upam, da je to samo ugnezditvena in ne kak odziv na dvigovanje 18kg uteži ali prihajajočeuser posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
5.9.2010 10:13:48   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan


kliki verjamem da je to dober znak in da se user posted image ne bo prikazala in boš ugledalauser posted image

Na žalost se mi moja želja po user posted image  ni uresničila in je Mv vsem svojem sijaju prišla. Gremo naprej in upam na boljši uspeh.

Nadka a ti si še kar 2v1?

LP

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
5.9.2010 10:33:46   
nadka30
ja ja jaz še kar v čakalni vrsti, se pozna da so zdaj zdravniki ne delajo nadur- mal heca ne me resno jematuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
5.9.2010 14:39:46   
frufru
user posted image  se je ulilauser posted image , tako, da gremo v nove boje

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
6.9.2010 13:50:38   
lananai
Da se vam malo pridružim v klepetanju... Tudi jst sem imela SS zaradi odmrtja ploda pred dobrim tednom. Žalostna, itak. To poletje je bilo beda od bede, same slabe novice. user posted image Zdej pa komaj čakam, da dobim dovoljenje za user posted image in za delanje novega user posted image . Res si ga zeloooo želiva oba, čeprav imava že eno malo lumpiko doma. Moja G je sicer rekla, naj počakam 3-6 mesecev, sem jo samo debelo pogledala... user posted image Ginekologinja, ki mi je delala UZ v bolnici pa je rekla, da lahko po naslednji M kar začneva delat na dojenčku spet. Zdaj pa vedi, kaj je prav... user posted image Bomo vidli, kaj bo na kontrolnem pregledu čez 2 tedna. Grem k enem drugem G in naj še on da svoje mnenje.

Držim pesti za vse nas, da čim prej zagledamo user posted image .
Nadki pa user posted image za čim lepši in hitrejši porod!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
6.9.2010 14:17:11   
nadka30
lananai pri nas je bilo tako da sem imela v 11t ugotovljeno odmrtje ploda in potem čiščenje z abrazijo in meni je takratni moj G rekel da ne smem zanosit 6 mesecevuser posted image user posted image user posted image kar mi sploh ni bilo logično , ker mi je g v P rekel da je čist dovolj da dobim 2user posted image , p tui Pušenjaka sem vprašala koliko časa moram počakat in je rekel da sta dovolj 2user posted image oz. naj bi se počakalo toliko tednov koliko tednov je bil otrok star ko si imela ss.
No jaz svoje 3user posted image nisem dočakala, nosečnost je potekala brez problemov in sedajle sem že v visokem štartu da grem v P- rok 10.9 tako da vsak dan čakamo kdaj bo.
Boš videla da bo vse ok, samo ne si v glavo vstavit programa da si ti kriva za to kaj se je zgodilo, zgodilo se je verjetno z razlogom ampak boš videla kmalu boš spet zagledala plusek na testu, punce pridno držim pesti za vse pluske, verjetno že veste da ima tudi tanjusi pluseka in veselo pričakuje konec februarjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
6.9.2010 14:36:18   
lananai
Sej kar vredu prenašam vse skupi. Vem, da je tako moralo bit. Najhuje je, ker se že malo pripraviš, da boš imel čez x mesecev že štručko v rokah, da boš delal le še x mesecev... Vem, da se to dogaja in že ni bilo vse v redu s plodom, če je odmrl. Upam samo, da čim prej dobim dovoljenje za user posted image in gremo naprej. Če bova spet imela srečo, bo hitro user posted image in takrat bo pa vse OK, ane? user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
6.9.2010 18:55:41   
nati29
No, se vam še jaz pridružim. Konec julija sem imela že 3. ss, pokazal je, da je šlo za kromosomsko napako, prej za pregrado. Tako da sem mislila počakat 2 M, sedaj pa sem Pušenjaka vprašala, pa je rekel, da je ena M dovolj in da lahko začnemo delat na user posted image . Tako da sem se kar odločila ta mesec poskusit, pa bomo videli. Tako, prej sem vedno čakala, delala vse po pravilih, pa je šlo vseeno narobe, mogoče bo sedaj več sreče.

Iananai, tako da jaz ne bi čakala toliko časa, potem pa takoj ne uspe in je leto takoj okoli.

Veliko sreče vsem.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
6.9.2010 19:03:27   
tanjusi
Ja Tanjuši je ok ...pred mano je še samo ena ovira ...in to je ac , ker sem imela dobro ns ki pa jo je pokvaaril dvojni hormonski test, in zdaj 21.9. ac upam potem končno mirno zadiham...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
7.9.2010 7:13:31   
lananai
tanjuši, vse bo OK. Tule vsi držimo pesti! user posted image user posted image user posted image

nati, še na pregled počakam, potem pa upam v nove boje. Mogoče bova pa skupaj klepetale v pričakovanju... user posted image Držim pesti.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3187
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
7.9.2010 7:25:46   
nati29
Iananai, mogoče nama pa res kmalu uspe user posted image . V katerem tednu si pa imela ss, pa kdaj, če ni skrivnost?

Ja, jaz sem tudi že vozičke gledala, pa podobne stvari, potem pa tak šok.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
7.9.2010 7:43:41   
lananai
Jst sem imela SS 26.08. Bila naj bi noseča kakih 8 tednov, ampak so mi že na prvem pregledu ugotovili, da je plod velik le 2mm, srčka ni bilo. Za te tedne bi moral biti plodek velik že kake 2cm. Ni pa možno, da bi zanosila kasneje, ker sem user posted image zagledala že več kot 1 mesec pred pregledom - torej že od user posted image do pregleda je minilo 5 tednov.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
7.9.2010 7:58:32   
nati29
Kdaj pa imaš pregled?

3 - 6mesecev je res ful dolga za čakat, je pa res zanimivo, kako imajo G različne poglede na to, koliko je treba počakat. Jaz sem imela abrazijo 21. 7. v 11 tednu, ampak po velikosti je plodek nehal rasti nekje v 7. tednu, takoj po pregledu, kjer je bilo še vse vredu. Pa punčka je bila - sem kar solzne oči dobila, ko so mi povedali.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
7.9.2010 9:20:28   
lananai
Jst raje ne bi izvedla za spol, potem najbrž še bolj boli. Tako pa je pač bil le en grahek, ki mu ni bilo usojeno. Pregled imam pa 20.09., upam na dobre novice. user posted image

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
8.9.2010 10:26:51   
Kliki
Nadka pa dej pejt počas že rodit. Da bomo kako lepo novičko tudi brale. Kako se pa drugače počutiš?

Pozdravljene vse nove punce.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
9.9.2010 14:59:42   
Rina2
Pozdravljene punce.
Se vam lahko pridružim? Saj ne vem točno na katero temo se naj priključim. Čisto sem zgubljena.
Vidim da lananai klepeta tukaj z vami. še pred kratkim sva bili skupaj pri Aprilčicah, sedaj pa sem se morala tudi jaz od njih posloviti. Sem že nekaj o tem napisal v drugi temi (Starost pri SS). Tolažbo pač iščem tudi tukaj na forumu, drugače ne gre. Mene je tole čisto potolklo, še posebej žalostna sem danes, ko bi morala imeti abrazijo, končati nosečnost in začeti s celjenjem ran (predvsem v srcu). žal pa so me poslali domov ker imam vnetje in postopek lahko opravijo šele v ponedeljek ko bi si se naj s Canestenom pozdravila (če seveda prej ne začnem krvaveti). Je imela katera podobno izkušnjo? je morala čakati več dni na abrazijo? kako je sploh to možno da te kar pošljejo domov čakat?

Pa opravičujem se vam, da sem objavila še eno žalostno zgodbo. Vem da je težko brati takšne stvari.

_____________________________

Junij 2012, Marec 2014, .... Maj 2016?

Dum spiro, spero!


(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
10.9.2010 7:37:22   
lananai
LeJo, nič se ne opravičuj. To je pač ena takih bolj žalostnih tem na forumu. Smo tu, da poslušamo in tolažimo, ko gre kaj narobe... in smo tu, da se veselimo, ko ponovno uspe! In vsem nam bo ponovno uspelo.
Jst sem šla na AA takoj naslednji dan, ko so ugotovili, da nosečnost ni vredu. Mi je bilo res lažje, da je bilo čim prej za mano, da se lahko začne celjenje ran in gremo naprej. Sama neuspešna nosečnost me ni toliko dotolkla, ker vem, da se to pač dogaja in da celo ni tako redko. Zdej samo upam, da bom lahko šla čim prej novim zmagam naproti. LeJo, stiskam pesti zate, da bo poseg čim prej mimo in da se rane v srčku čim prej zacelijo.

(odgovor članu Rina2)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
10.9.2010 10:05:19   
soncek_25
Pozdravljene!
Že dooolgo se nisem javila tukaj, vidim pa da ste same nove in vas ne poznam. Jaz sem ena izmed starih bork za plusek in uspešno nosečnost, ki sem jo po 2 SS tudi dočakala (čeprav mi je tudi v tretje odmrl eden od dvojčkov). No, sedaj čakam na 25.9. ko je moj PDP in bom končno spoznala tega težko pričakujočega fantka, ki veselo razgraja v trebuščku.
Punce nikoli ne smete zgubit opimizna in volje za nove in nove borbe, kajti na koncu bo vse poplačanouser posted image

Poleg tega vam sporočam, da je naša Nadka včeraj rodila čudovito deklico Melanie. Obe sta v redu in se že veselo cartata!
Nadka še tukaj iskrene ČESTITKE!!!!



_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 3195
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
10.9.2010 10:29:17   
nati29
Nadka, čestitke še z moje strani.

LeJo, te čisto razumem, da ti je težko čakat, verjetno pa ne upajo narediti čiščenja, da ne bi kakšnega vnetja prenesli v maternico. Verjetno je res bolj počakat. Meni je takrat G rekla, da naj počakam do konca tedna, če bom začela krvavet, pa sem rekla, brezveze čakat, sem šla takoj naslednji dan na abrazijo. Malo me je skrbelo, ker baje tudi domov pošljejo, če nimajo dovolj prostora, postelj. Jaz sem bila med prvimi, pa sta bili na oddelku samo še dve postelji frej. Ampak ti si zdaj naročena, tako da imaš prednosti pred drugimi in boš sigurno na vrsti.
Razočaranje je res veliko, ampak poskusi pozitivo mislit, eno M počakaj, potem pa v nove boje. Mi se že trudimo in upamo na najboljše user posted image .

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 3196
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
10.9.2010 15:14:42   
Rina2
Punce, lananai, nati29 in vse ostale super ste.
Držim pesti za vse vas. Upam da boste kmalu zagledale pluseke, da bom tudi jaz kmalu spet srečka in bomo klepetale na eni drugi, veseli temi v pričakovanju!

nati29 res je, vnetje bi se lahko preneslo v maternico in mi morebiti zakompliciralo naslednje poizkuse zanositve. Pa vseeno se sprašujem ali ni tudi to, da ostaja odmrli plod dalj časa v meni, nevarno za moje zdravje? Ko sem to vprašala G na urgenci mi dala jasnega odgovora user posted image Rekla pa je, da bom mogoče v tem času začela spontano krvaveti in da moram v tem primeru takoj priti na urgenco, ker tudi takrat lahko pride do vnetja maternice. Torej, v obeh primerih tvegam? Ker pa seveda ne morem kar mirno sedeti in čakati sem malo o tem povprašala tudi dr. Pušenjaka. Bom videla, kaj bo mi odgovoril.

Na konca pa še iskrene čestitke novi mamici!


_____________________________

Junij 2012, Marec 2014, .... Maj 2016?

Dum spiro, spero!


(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
10.9.2010 18:39:15   
srečica17
Jaz sem nedavno nazaj na forumu od Pušenjaka brala odgovore, da to da je odmrl plod še vedno v maternici ni nič nevarno. Tako da kar mirno počakaj, da se ti vnetje umiri. Sej si niti ne predstavljam, kako  zoprno ti je čakati, pa vendar je to verjetno dobro, da  se ne prenese še kam. Jaz sem bila danes pri G. 20.7. sem imela abrazijo pa še vedno nimam M. Dobila sem primolut nor za sprožitev. Pa spet moram čakati. Morala sem namreč na odvzem krvi, da slučajno ne bi bila noseča. Čeprav sem zatrdila da nisem, je rekla, da je to preventivni ukrep preden se vzame te tablete za sprožitev menstruacije. Upam, da se mi bo ciklus potem uredil, da bom lahko kaj načrtovala za naprej.
Čestitke vsem mamicam, ostalim pa veliko sreče v pričakovanjuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina2)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
12.9.2010 21:07:17   
nati29
Srečica17, jaz sem pa imela abrazijo 21. 7.

LeJo, veliko sreče jutri pa da bo vse vredu, pa čimprej za tabo. Pa da ne boš predolgo čakala, jaz sem bila šele ob 13:30 na vrsti. Srečno.

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 3199
   RE: **** V pričakovanju + **** - 3. del
12.9.2010 21:12:15   
sonček85
punce(kliki,lananai,tanjuši,nadka ,sonček,....):Kako ste ,mislim na vas in držim pesti za vsako posebaj.Nekatere se me še spomnete.

Lupčka od nagajivfega aAleksa in mamice


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?