|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dopust konec novembra
1.11.2009 20:46:05   
ZVEZDICA03
Imate kakšno idejo kam na dopust konec novembra. Smo družinica z dvema otrokoma starima skoraj 1 in 3 leta. Nekako se odločamo med Kanarci (Grana Canaria) in Egiptom. Za Egipt sem dobila namig da naj za kopanje ne bi bilo..., na Tenerifi smo že bili dve leti nazaj (nam je bilo ful všeč)...
Če imate dobre ideje glede hotelov, kakšne druge destinacije bom zelo vesela.
HVALA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dopust konec novembra
2.11.2009 11:48:44   
kapitan jan
Tudi mi se odločamo za odhod v tople kraje, imam dva majhna škratka in veliko pomislekom za odhod v daljne kraje - letalo, hotel, prehrana,...Le sončka si noro želimo in plavanja.
Smo spraševali v agenciji Sonček in Palma, menda je november še super za kopat, cene pa so tudi zelooo ugodne.
Se še odločamo...sicer pa preizkušene slovenske terme, haha.

(odgovor članu ZVEZDICA03)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dopust konec novembra
2.11.2009 22:12:47   
ZVEZDICA03
Ja tud mi sedaj sploh ne vemo kaj bi. V Egiptu je že ob 17h tema, za kopanje bolj tako, tako...(če te zanima poglej na sharm.mojforum) vsaj tisti tako pravijo ki so ravno nazaj prišli. Sicer naj v hotelih s 5 * ne bi blo problemov, ampak nikoli ne veš.
Kaj pa naj bi potem lahko počeli z dvema malima tam? user posted image

Ima mogoče še kdo kako idejo...je bil mogoče kdo kaj dlje (Dominikana...) z majhnimi otroci?

(odgovor članu kapitan jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dopust konec novembra
3.11.2009 6:21:25   
Dashenka
Zivjo,

Mi smo se pravkar vrnili iz Sharma.
Tam je trenutno cez dan krepko cez 30 stopinj, zvecer se ne rabis jope oz dolgih rokavov, proti jutru se ohladi na 22-24.
Morje je toplo (26st, v zalivih se cez dan segreje do 28-29) z eno besedo za namakat.

Dnevi pa so kratki, to je res. Ob petih se zacne mracit, ob pol sestih je trda tema. Po drugi strani pa te ob sestih zjutraj zbudi sonce, ob osmih pa je ze vroce.

Z eno besedo je zdaj idealni termin za Sharm.

Svetujem vam hotel s 5*, vendar zal se vedno obstaja precejsnja moznost, da staknete bakerijsko okuzbo, ki povzroci za prebavne tezave.
Zato jaz tja z otrokom mlajsim od enega leta ne bi sla. Z malo vecjim pa absolutno da.


(odgovor članu ZVEZDICA03)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dopust konec novembra
4.11.2009 7:34:44   
Anonimen
mi se trenutno namakamo v Termah Zreče. Najeli smo vilo, za šest oseb, otroka uživata, midva pa tudi, ker naju nima kaj skrbet. Eden je star 3 leta, drugi 5 mesecev. Smo tudi razmišljali o Egiptu, in daljnih krajih, pa sva ugotovila, da otroka rada plavata in čofotata, midva si rada privoščiva kakšen spa in za kaj takega nam ni treba letet na drug konec sveta in zapravit po par tisoč eur...user posted image

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?