|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 18:00:01   
tejči28
Hvala inčika,anonimna.
Inčika,tebe bomo tudi pobarvali v roza,ko boš dala dovoljenje,pa anonimno tudi.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 18:07:42   
Inčika
Vau, Anonimna 3!!! ITAk da je črtica ... ta je še bolj vidna od moje!!! ČESTITAM!!! user posted image user posted image user posted image Upam, da bomo res vse skupaj zibale ... jaz jutri zjutraj tokrat z jutranjim urinom ponovim test in bomo videli v kakšno barvo se bom prebarvala user posted image !!! Upam, da tapravo!!! user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

"Ovir ni. Ovire vidiš samo takrat, kadar umakneš pogled od cilja."

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 18:16:00   
Anonimen
Hvala za čestitkeuser posted image user posted image

Jaz bom tudi jutri zjutraj naredila še en test in če bo tudi zjutraj črtica potem me boste pa res roza obarvale....

Kar ne morem verjet, da je, če je ratalo, ker ta mesec sva bila ravno tiste dni bol slabo pri stvari...očitno sva pa tapravi danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu Inčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 19:23:54   
Buska
evo, moja user posted image je prisla 24.12. ... 1. ICSI ni bil uspesen .... gremo marca (ce bo po sreci v nov boj)

srecno novo leto vsem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 19:31:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Buska

evo, moja user posted image je prisla 24.12. ... 1. ICSI ni bil uspesen .... gremo marca (ce bo po sreci v nov boj)

srecno novo leto vsem user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Želim ti da bi ti novo leto prineslo en velik in debel plusekuser posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
  Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 20:36:24   
mayci
Nekaj dni nisem pokukala k vam, danes pa spet in kaj vidim, cel kup novih nosečk! user posted image
ČESTITKE VSEM!!! user posted image

December je pa res lep mesec...user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 20:44:11   
TMS82
Ojla punce!

Ta december je pa kar precej rozast. Čestitke vsem, ki ste ugledale svoj user posted image
Pri meni se še vedno nič ne dogaja.Morala bi user posted image dobiti včeraj, pa je še ni bilo na sregled. Zdaj počakam še par dni potem pa naredim test. Upam,da tudi jaz končno ugledam svoj user posted image .

Pozdravček

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 20:44:48   
malajka84
PUNCE JA SUPER....nekaj dni nisem nič sem gledala zdaj pa vidim vse roza!!:)user posted image user posted image user posted image kar tako naprej...pa nej gre ta roza še dalje k nam v januar!user posted image user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 21:23:09   
nadka30
hallo, kaj vidim same rozike, pol dneva me ni na netu in vidim toliko rozik, da mislim da bomo podrle rekor, bolj gre proti koncu meseca bolj smo rozaste, yeeeeeeeeeeeee.
Tejči, inčika, anonimna3 iskrene čestitke in mislim da se vidimo v septemberkah 2010 in sedaj sem tako radovedna da bom komaj dočakala jutro da vidim nove rozike.
Je že kaj novic od tinketonke?, rekla je da bo danes delala test.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 21:26:00   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: BOSTINA

PUNCE JA SUPER....nekaj dni nisem nič sem gledala zdaj pa vidim vse roza!!:)user posted image user posted image user posted image kar tako naprej...pa nej gre ta roza še dalje k nam v januar!user posted image user posted image


ko roza konča v decembru se baje seli kar v januar in nadaljuje z istim tempom v januarju, tako da ste sedaj vse ve na januarskem seznamu navrstiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 21:27:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

hallo, kaj vidim same rozike, pol dneva me ni na netu in vidim toliko rozik, da mislim da bomo podrle rekor, bolj gre proti koncu meseca bolj smo rozaste, yeeeeeeeeeeeee.
Tejči, inčika, anonimna3 iskrene čestitke in mislim da se vidimo v septemberkah 2010 in sedaj sem tako radovedna da bom komaj dočakala jutro da vidim nove rozike.
Je že kaj novic od tinketonke?, rekla je da bo danes delala test.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



sem že pisala in se javilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 21:28:50   
Anonimen
grem zdaj počivat, ker me je mala zmatrala čez dan, da še imam komaj odprte oči. Sva sicer sami, ker je moj user posted image službeno odsotenuser posted image

Lahko noč A3

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 21:32:12   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

hallo, kaj vidim same rozike, pol dneva me ni na netu in vidim toliko rozik, da mislim da bomo podrle rekor, bolj gre proti koncu meseca bolj smo rozaste, yeeeeeeeeeeeee.
Tejči, inčika, anonimna3 iskrene čestitke in mislim da se vidimo v septemberkah 2010 in sedaj sem tako radovedna da bom komaj dočakala jutro da vidim nove rozike.
Je že kaj novic od tinketonke?, rekla je da bo danes delala test.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



sem že pisala in se javilauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image pomagaj mi razložit, ker ne zastopim čist

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 21:41:30   
alli
Verjetno je mislila povedatda se je že oglasila med septemberke nadka30. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 21:42:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

hallo, kaj vidim same rozike, pol dneva me ni na netu in vidim toliko rozik, da mislim da bomo podrle rekor, bolj gre proti koncu meseca bolj smo rozaste, yeeeeeeeeeeeee.
Tejči, inčika, anonimna3 iskrene čestitke in mislim da se vidimo v septemberkah 2010 in sedaj sem tako radovedna da bom komaj dočakala jutro da vidim nove rozike.
Je že kaj novic od tinketonke?, rekla je da bo danes delala test.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



sem že pisala in se javilauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image pomagaj mi razložit, ker ne zastopim čist



da te razsvetlimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....pravim da sem se že javila pri septemberkah 2010user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 21:43:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alli

Verjetno je mislila povedatda se je že oglasila med septemberke nadka30. user posted image


Mi bereš misliuser posted image

(odgovor članu alli)
  Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 21:46:11   
nadka30
yeeeeeeeee sedaj pa tudi jaz vidim, yo sem tupastauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 21:48:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

yeeeeeeeee sedaj pa tudi jaz vidim, yo sem tupastauser posted image


te daje že nosečniška slabovidnostuser posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 22:20:30   
Matejka.D
Čestitam vsem novim nosečkamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Naj vam povem, da mene lahko obarvate modro, ker je danes gin. povedala da je šlo zopet za IMN, tako da.....

Gremo pa drugo leto v nove boje!
Se ne damo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: II pričakujemo decembra 2009
28.12.2009 23:41:54   
tejči28
Ojej Matejka.D. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Žal mi je za tebe.
Je pa glavno,da ostaneš pozitivna,da se udaš.Bravo. 

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Matejka.D)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: II pričakujemo decembra 2009
29.12.2009 7:23:37   
Anonimen
Matejka.D user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz si že kuham kavico in čakam, da se mi katera pridružiuser posted image

(odgovor članu tejči28)
  Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: II pričakujemo decembra 2009
29.12.2009 8:18:40   
Anonimen
Kavico sem spila...tamala je tudi že vstala in že pije svojo skodelico kakavauser posted image user posted image

Sem pa jaz medtem naredila še en test in se je tudi na tem pokazala na začetku rahla črtica ki pa je po 10 minutah postala kar precej močna..jaz res mislim da je to to...

In ja punce lahko me obarvate rozauser posted image user posted image

LP, A3

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: II pričakujemo decembra 2009
29.12.2009 8:54:24   
ŽanaTaja
Punce moje....presrečna sem za vasuser posted image user posted image user posted image  Res ste bile pridne....

Inčika - tok lepo se vidi ta druga črtica..da se itak lahko veseliš...user posted image

V glavnem vsem vam, ki ste ugledale te magične pluske, želim vse najlepše, pazite nase, predvsem na tiste male pikice v trebuščkuuser posted image

Jaz mislim, da spet nismo nič pridelali, znakov nobenih, razen teh, ki napovedujejo prihod teuser posted image ...mah, sej več ne vem, al sem že čist zmešana, utrujena od vsega...ampak se ne damuser posted image

Lepo bodite.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: II pričakujemo decembra 2009
29.12.2009 9:17:11   
lillchy123
čestitke vsem novim user posted image !!!! user posted image user posted image user posted image
 
vsem nam, ki pa čakamo, še posebej tistim, ki čakate že predolgo, pa en velik objem, tudi me bomo dočakale svoj magični dan! Do takrat pa glavo pokonci in uživajmo v vseh lepih stvareh. še posebej tistih, ki jih potem ne bo... recimo kak vrček piva preveč user posted image user posted image user posted image  pa suši, školjke... jao jao, spet sam o hrani user posted image

a kavice res ne bi nobena pila? user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: II pričakujemo decembra 2009
29.12.2009 10:18:44   
LoveLove
Noorooo...čestitkeee...!!!!!!!

_____________________________

Kok je luštn k je fajn!!!

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?