|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
6.4.2010 22:22:37   
Anonimen
naja17, in kje so zdaj fotke? user posted image

(odgovor članu ninasiki)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
6.4.2010 22:33:38   
Ploha
Ja, kje so slikce? Že zaradi firbca. Steklo zgleda sicer zelo lepo in uporabno, vendar sva midva kar za klasiko - ploščice, že zaradi cene, če ne drugega user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
7.4.2010 8:19:22   
naja17
Uuu, bemtiš user posted image , me je treba spomnt... Bom dala gor, dones jutri user posted image ...

Ploha - mislim, da boš tudi cenovno pršla ok skoz, pa vrjemi, da je tale šipa ful fajn user posted image ....

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
7.4.2010 15:46:41   
Poka
Proti ploščicam je pa steklo res na žalost kar drago, ampak ker je tega po navadi par kvadratov, potem ne zgleda tako veliko. Če je kak aluminijast okvir, je potem še več.

Vem pa za ploščice, ki zgledajo kot steklene, nimam slike, ampak jih prodaja znanec za Marazzi. Me je hotel prepričat, cena verjetno tudi ni tako nizka, ampak meni je še vedno steklo naj.

Ne pa mešat kaljenega stekla in emajliranega, ker to sta čisto dve skoraj drugačni stvari. Skozi emajlirano se ne vidi, to je pobarvano steklo, ki je pa res potem žgano in sicer ima iste lastnosti kot kaljeno - ampak zaradi barvanja pride dražje. Kaljeno mora biti še potem nekoliko cenejše.

Imam pa jaz eno vprašanje za Laro: dolžinna tega kuhinjskega stekla in po možnosti debelina. In če je to steklo v enem kosu ali večih? Problem je v tem, da če gre za večje dolžine, ne moreš dobit stekla v enem kosu, ker bi se menda lahko zlomilo (že med prevozom navadnega v kalilnico) pa me zanima, če pa ima katera vsaj 3 m stekla v enem kosu in če je bilo kaj problemov. Jaz imam kuhinjo skoraj 4 m in menda da ni šans, da damo notri steklo v enem kosu, me je pa strah kako bo zgledalo v večih.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
7.4.2010 17:53:01   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Imam pa jaz eno vprašanje za Laro: dolžinna tega kuhinjskega stekla in po možnosti debelina. In če je to steklo v enem kosu ali večih? Problem je v tem, da če gre za večje dolžine, ne moreš dobit stekla v enem kosu, ker bi se menda lahko zlomilo (že med prevozom navadnega v kalilnico) pa me zanima, če pa ima katera vsaj 3 m stekla v enem kosu in če je bilo kaj problemov. Jaz imam kuhinjo skoraj 4 m in menda da ni šans, da damo notri steklo v enem kosu, me je pa strah kako bo zgledalo v večih.


Tole pa tudi mene zanima... najina kuhinja je dolga 5 metrov...


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
7.4.2010 21:14:32   
Poka
Za to ti sicer lahko kar jaz povem, da 5 m stekla ne boš dobila, ker je največja kalilnica daleč okrog dolžine 4,20 m (še to nisem čisto prepričana če je pri nas). Za navadna stekla pa ne vem, ampak po mojem je pol še večji problem, da se ne razbije...

Problem je v tem, menda, da ti steklo ne poči... Kar se menda rado zgodi in bi potem mogel dat debelejšega - npr. 15 mm, kar je pa fuuuul dražje... Mislim tako, da se po mojem pol sploh ne splača.

Sam si pa srečnica :) 5 m kuhinja :) Fuuuul ti zavidam user posted image

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
8.4.2010 6:01:39   
Antilopa
Hja, saj na to sva bila opozorjena, samo imaš vseeno en kanček upanja, da so se zmotili user posted image user posted image

Kuhinja bo pa kar precej dolga ja, mogoče celo preveč, ampak tako je naneslo. Upam samo, da se na pultu ne bo nabirala šara user posted image


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
6.5.2010 16:25:18   
naja17
Slike v albumu user posted image

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
6.5.2010 19:55:46   
Anonimen
Lepo, Naja, vijolična mi je še posebej všeč.

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
6.5.2010 20:08:32   
rija
ciklamna je zelo lepauser posted image



edino, kar bi jaz naredila drugače je, da bi dala tudi pulte bele.....ker je kuhinja verjetno majhnauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
7.5.2010 11:37:57   
Anonimen
Meni pa ravno ta pult ZELO sede zraven ciklamne stene in smetanastih omaric ... super! Moti me edino mogoče "nametanost" visečih omaric pa barva korita ... drugače mi je pa zelo fajn.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
7.5.2010 13:43:29   
ninasiki
naja noro lepa kuhnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in kok te je pršl vse to skupi če ni skrivnost

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
8.5.2010 10:42:19   
Poka
Lepa kuhinja, mi je všeč. Jaz bom sicer dala notri res vijola vijolično steklo, tako, že skoraj črno vijolično. Drugače bodo fronte podobne barve kot tvoje.

Me pa zanima katero pipo imate notri?

Mene je malo strah - ker je znancu pipa uničila celo nadstropje hiše, ker je spustil ventil, v istem času pa še nekemu drugemu znancu, ki je pa sreča bil doma. Zato moj pravi, naj dava Armal, ker naj bi bile kvalitetne, so pa ful grde, jaz pa hočem moderno, poleg tega so pa nam doma Armalove vedno spuščale.

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
10.5.2010 6:57:26   
naja17
Hvala, hvala user posted image ...

@Ankica... hvala še enkrat, vama sem res hvaležna, tvojmu dolžna eno flašo user posted image
@rija... morda bi tud jest tko naredila oz. morda bi se odločila tudi za popolnoma belo, ampak tisti trenutek sem se tko, pa tud ne obžalujem...
@Otika... omaric se nikakor ni dalo drugače, ker je mala kuhinja in smo izkoristili prostor... kaj mi bo vse v linijo, pol pa nimam kam kaj dat user posted image
@ninasiki... odg. na zs user posted image
@Poka... pipe so vse hansa... zadovoljna zelo... za armal se ne bi n ikoli odločila, ker jih majo pri mojmu doma in so katastrofa + ja grde so...

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
10.5.2010 11:00:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
@Otika... omaric se nikakor ni dalo drugače, ker je mala kuhinja in smo izkoristili prostor... kaj mi bo vse v linijo, pol pa nimam kam kaj dat user posted image

Ne saj je vse super fino fajn ... sam pač jaz bi dala tut visečo omarico nad pečico enako visoko kot so ostale ... razen, če je tam mansarda ...

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
10.5.2010 12:16:32   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
@Otika... omaric se nikakor ni dalo drugače, ker je mala kuhinja in smo izkoristili prostor... kaj mi bo vse v linijo, pol pa nimam kam kaj dat user posted image

Ne saj je vse super fino fajn ... sam pač jaz bi dala tut visečo omarico nad pečico enako visoko kot so ostale ... razen, če je tam mansarda ...



Sicer nisem ziher, sam po moje to ne gre, ker imam izvlečno napo in gor pač poličke za začimbe, zadej pa luknjo-filter user posted image  Pa tud z merami ni šlo skoz... Pa sej to misliš videčko, torej tako kot je una zraven, ki ima črno šipo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
10.5.2010 13:05:34   
Anonimen
Ja na skici imaš tisto visečo omaro nad pečico nižjo narisano kot tisto z napo ... no, jaz bi dala vse tako visoke, kot je tista z napo ... a zdaj razumeš user posted image

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
10.5.2010 13:30:53   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ja na skici imaš tisto visečo omaro nad pečico nižjo narisano kot tisto z napo ... no, jaz bi dala vse tako visoke, kot je tista z napo ... a zdaj razumeš user posted image


Ajaaa unaaa... Ja tista pa ni šla, ker je nad njo "obok" in pa cevi, tko da se te ostale nadaljujejo in so zato višje user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
10.5.2010 14:04:09   
Anonimen
No potem imaš pa itak najlepšo kuhinjo user posted image

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
10.5.2010 14:12:17   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

No potem imaš pa itak najlepšo kuhinjo user posted image


user posted image

Ma veš kaj... Glede na to, da je bla kupljena v 3 urah, sem res zadela. In prav nič ne pogrešam, ful je praktična, komaj se kej vidi, da je umazano, vse imam pr roki. Če bi karkoli spreminjala, bi bla to lahko samo barva, torej vsa bela.

No, ampak smo zašle s teme user posted image ... Torej steklo v kuhinji?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
10.5.2010 14:14:23   
Anonimen
Jz pa nebi dala belega pulta, ker bi kuhinja potem delovala preveč sterilno ... s ta rjavi je pika na i ... moderno, a vseeno tako domače user posted image .

Glede stekla ... jaz bi dala kaljenega ... varnost je le varnost ...

< Sporočilo je popravil Otika -- 10.5.2010 14:15:49 >

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
10.5.2010 14:16:40   
uškinamama
user posted image  ciklamna ja čist luda....samo jaz bi dala štedilnik tam kamor je umivalnik, umivalnik pa kotni  - tako dobiš ves tisti plac , kjer je zdaj štedilnik , za delovno površino. Tisti kot , kjer imaš zdaj tosateruser posted image  je nekako neizkoriščen... Uživaj v novi kuhinji .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
10.5.2010 14:43:11   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  ciklamna ja čist luda....samo jaz bi dala štedilnik tam kamor je umivalnik, umivalnik pa kotni  - tako dobiš ves tisti plac , kjer je zdaj štedilnik , za delovno površino. Tisti kot , kjer imaš zdaj tosateruser posted image  je nekako neizkoriščen... Uživaj v novi kuhinji .


Hja, vsi bi dali vse drgače, žal pa ne gre... To je edina možna postavitev kuhinje... Namreč, tu kjer zdaj stoji kuhinja, je bila prej wc školjka user posted image (dodajam sliko v album za predstavo)... Toaster user posted image  Misliš grelnik? V tistem kotu delam....

< Sporočilo je popravil naja17 -- 10.5.2010 14:44:51 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
10.5.2010 14:46:08   
uškinamama
ja grelnik user posted image , zato sem zraven toasterja nalepla user posted image .

Ja, če ne gre pač ne gre. Nisem brala vse teme .

Aha , še slika user posted image , grem čekirat.

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 10.5.2010 14:47:36 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kuhinja-kaljeno vs navadno steklo
10.5.2010 14:56:52   
naja17
Ne gre user posted image .... Noče mi prenest slike...

Ne, sej drgač ni blo nič opisano, sam tko, normalno je, da bi si vsak kej drgač dal...

Drgač pa tih bote, k sem šla v eno štacuno po skico, mi je tip reku, naj se poslovim od pomivalca user posted image  Ta je pa res mu željo prodat user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?