|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako veš...
17.11.2009 7:47:03   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

Mislim, oz.sem skoraj 100%, da v ponedeljek štartam iz te lokacije na drugo.


tI KAr...če ga to ne bo streznilo, ga ne bo nič. Pa srečnouser posted image

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kako veš...
17.11.2009 8:06:19   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

Mislim, oz.sem skoraj 100%, da v ponedeljek štartam iz te lokacije na drugo.


user posted image user posted image user posted image srečno!



(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kako veš...
17.11.2009 8:35:17   
syncMaster
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

Mislim, oz.sem skoraj 100%, da v ponedeljek štartam iz te lokacije na drugo.


tI KAr...če ga to ne bo streznilo, ga ne bo nič. Pa srečnouser posted image


Veš, kaj. Da se sploh ne obremenjujem več, če ga bo streznilo ali ne. Sem ponoči dve uri prečula, ker nisem mogla spat, ker je školjko objemal in tulil, kot zverina, kako mu je slabo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kako veš...
17.11.2009 10:48:58   
Teya D.
Ok...po tem kar si napisala, kaj se je zgodilo se tudi jaz strinjam, da raje da greš.
Vidim, da je pozabil da ima družino in da niti malo ne premišlja kaj lahko izgubi. Ko bo pa prepozno, pa mu bo še kako žal.
Tako da vso srečouser posted image !

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kako veš...
17.11.2009 12:09:52   
syncMaster
IZVIRNO SPOROČILO: Teya D.

Ok...po tem kar si napisala, kaj se je zgodilo se tudi jaz strinjam, da raje da greš.
Vidim, da je pozabil da ima družino in da niti malo ne premišlja kaj lahko izgubi. Ko bo pa prepozno, pa mu bo še kako žal.
Tako da vso srečouser posted image !


Jezi me, ko pravi, da mora prijateljevanje not dobiti za ves ta čas, ko je vozil. Kaj pa mi, mi smo pa omare - a za nas pa ni bilo izgubljenega časa, ko ga ni bilo??!! To me boli.
Vglavnem, upam, ampak močno upam, da bom dovolj močna. Ker, stvari je ogromno preveč.
Joj, kaj bi lahko še vse napisala.

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kako veš...
17.11.2009 14:44:44   
julieb
Bodi močna in se spokaj, če ne za sebe pa za svoje otroke, saj so oni v tem kaosu najbolj na udaru čerpav si misliš, da jim lahko kaj skriješ.
Otroci vedno vedo kaj se dogaja.

Navijam za tvojo moč in ti želim vse dobro, da ti uspe.

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kako veš...
17.11.2009 14:46:33   
mateyka
ja saj - a to pa ni važno da z vami dobi čas not, ki ste ga zamudili, ko je vozil? a to pa ni potrebno not dobit? meni bi to res dalo za mislit user posted image
želim ti vse najboljše syncMaster. mi samo čakamo kdaj bomo lahko spet bili skupaj (smo bili silom prilike zdaj ločeni leto in pol) in oba z možem komaj čakava da bomo lahko skupaj preživljali naš čas. to je naša največja želja.

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kako veš...
17.11.2009 18:30:52   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

Mislim, oz.sem skoraj 100%, da v ponedeljek štartam iz te lokacije na drugo.


tI KAr...če ga to ne bo streznilo, ga ne bo nič. Pa srečnouser posted image


Veš, kaj. Da se sploh ne obremenjujem več, če ga bo streznilo ali ne. Sem ponoči dve uri prečula, ker nisem mogla spat, ker je školjko objemal in tulil, kot zverina, kako mu je slabo.



Žalostno, res žalostno, da je pomemben samo on in nihčer drug. Pomembno je, da sama pri sebi veš kaj ti je  storiti, da boš lahko z otrokoma zaživela normalno življenje, brez njegovih grdih, res grdih pripomb. zaslužiš si mir, sploh otroka, zato ti želim veliko močne volje in poguma, da ga čimprej najdeteuser posted image

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: kako veš...
17.11.2009 19:49:56   
rezka

SyincMaster!
naredi to, kar si se odločila. To je najboljša odločitev. Še je čas. Ne dovoli, da te nekdo izsiljuje, vzemi življenje v svoje roke. To ti govorim iz izkušenj. Sama te moči nisem imela in to še sedaj obžalujem. Hrabro na pot, ni še vse izgubljeno, in povem ti, tudi za otroke je bolje, da ne živijo v takem duhu. Otroci imajo radi oba, zato trpijo, ko gledajo in poslušajo vajin odnos. Povem ti, ko odrastejoti sve povejo, ti tudi očitajo, da nisi bila dovolj močna mama in naredila tako kot je prav. Ne prikaži jim pa očeta v slabi luči. tu moraš biti diplomatska. Oče je en sam, zato je tak kot je, najboljši. Povej otrokom, da jih imata rada, da pa vidva nista najboljša prijatelja. Tukaj je pa zanka. Oba morata to dojeti, da ne prizadaneta otrok. Stiki naj bodo normalni, tudi oče mora biti prisotem pri problemih in uspehih. Bodi pa odločna, postavi se na svoje noge, finančno mislim da vam bo šlo, če si v službi, preživnino mora plačevati, če te pa izsiljuje s svojo hišo. naj si jo pa za klobuk zatakne. Kaj pa mu bo prazna hiša. brez žene. brez otrok. Nič. Hrabro na novo pot, uspelo ti bo, moč ti dajejo otroci, verjemi.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: kako veš...
18.11.2009 6:31:12   
syncMaster
IZVIRNO SPOROČILO: rezka


SyincMaster!
naredi to, kar si se odločila. To je najboljša odločitev. Še je čas. Ne dovoli, da te nekdo izsiljuje, vzemi življenje v svoje roke. To ti govorim iz izkušenj. Sama te moči nisem imela in to še sedaj obžalujem. Hrabro na pot, ni še vse izgubljeno, in povem ti, tudi za otroke je bolje, da ne živijo v takem duhu. Otroci imajo radi oba, zato trpijo, ko gledajo in poslušajo vajin odnos. Povem ti, ko odrastejoti sve povejo, ti tudi očitajo, da nisi bila dovolj močna mama in naredila tako kot je prav. Ne prikaži jim pa očeta v slabi luči. tu moraš biti diplomatska. Oče je en sam, zato je tak kot je, najboljši. Povej otrokom, da jih imata rada, da pa vidva nista najboljša prijatelja. Tukaj je pa zanka. Oba morata to dojeti, da ne prizadaneta otrok. Stiki naj bodo normalni, tudi oče mora biti prisotem pri problemih in uspehih. Bodi pa odločna, postavi se na svoje noge, finančno mislim da vam bo šlo, če si v službi, preživnino mora plačevati, če te pa izsiljuje s svojo hišo. naj si jo pa za klobuk zatakne. Kaj pa mu bo prazna hiša. brez žene. brez otrok. Nič. Hrabro na novo pot, uspelo ti bo, moč ti dajejo otroci, verjemi.



Imaš prav. Vendar ne zmorem. Sama sta že dovolj odrasla, da vidita, kakšen je, ga tudi sama obsojata. Jaz ne morem rečt, ko on kriči: vesta, ati je fajn in prav je, ko kriči.
Vključevanje v njuno vzgojo? Nikoli ga ni zanimala, oziroma ga je, takrat, ko je videl, da jima kaj ni uspelo, da mi je na pol metra v obraz kričal, kako sem nesposobna in da ne znam vzgajat otrok. Če me kaj bolj boli, kot to, da mi meče otroke pod nos. Jaz sem razočarana, če presedeim z njima za kjnigami (ker sta še kar otročja in verjetno jih nisem naučila, da moraš določene strani narediti samostojno) in vidim, da sta ga v šoli polomila zaradi nagajivosti, pa spakovanja. Ne morem ju pa zaradi tega imeti manj rada, oz., če povem drugače - pri možu štejejo samo lovorike: da pride lepa ocena, da si priden, da sprašuješ pametna vprašanja, da se znaš lepo obnašat. Kako pa do tega uspeha prideš, oziroma, da moraš otroka teh stvari naučit, mu pokazat, da zna - to poglavje spusti. Velikokrat se prekregava, ker ne zna nič lepo povedat, iz takih malenkosti dela velike in, v tistem, ko on kriči nanju, kako nesposobna sta, jaz vmes kričim, naj se neha dret in potem on vame, da ne moreta biti nikoli drugačna, dokler bom jaz takšna. Jaz dopustim, da se zadere, da jasno in glasno pove, da pa tečnari, pa ne pustim.  Zdaj pa, kaj bo iz tega ratalo, ne vem, kakšen bo vpliv nanju tud ne vem. Da ne bom sebe delala v tej luči lepo, tud jaz imam velikokrat zelo povišan glas, vem pa, da ju znam tudi pohvalit, pa čeprav gre za malenkosti in med običajnim opravilom prosim za poljubček. Vem, da jima je všeč. Otroka sta zelo agresivna. Gene sta pobrala od naju obeh. Tudi jaz sem bila zelo živ otrok in še dandanašnji dan sem polna energije. In pravijo, kar te ne uniči, te okrepi. Vedno, ko me ponižuje, sem močnejša in mogoče sem si ravno zaradi tega ustvarila dobro samopodobo. To, da si z dvema otrokoma sam, hodiš v službo, zjutraj ob 5.30 voziš v vrtec, kasneje v šolo, da sva gradila hišo, ki je bila 15km oddaljena, da sem se 75km v eno stran vozila v službo, da sem vikende prečepela v gozdu, kjer sva drvarila in še ogromno stvari, vem, da sem sposobna in SE NE DAM.


(odgovor članu rezka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: kako veš...
18.11.2009 6:39:19   
Anonimen
syncmaster, ce še nisi pripravljena na korak, da ga zapustis, si doloci nek rok. recimo pol leta. postavi si datum. 18. 5. 2010 odidem. in v teh pol leta se pocasi pripravljaj. psihicno, pa tudi glede stanovanja in finnc. vendar ta cas razmisljaj samo v smeri, da BOS odsla. bos videla, da bo potem precej lazje. ne cincat....jah pa saj ne bom sla...alpa grem.... GREM! cez pol leta GREM!
konec koncev se lahko eventualno v pol leta spremeni situacija in ostanes, ali pa on gre.
samo psiho si pripravi, pa bo slo!user posted image

(odgovor članu syncMaster)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: kako veš...
18.11.2009 6:46:08   
syncMaster
Še nekaj...
Kako bi ve to opisale, oziroma, kaj mislite, da se dogaja?
Da imam naenkrat toliko želje, da odidem, da me ni več strah. Strah me je njegove reakcije, to je res, drugače se mi pa zdi, da bom zmogla definitivno.
Sem zelo mehke narave in hitro popustim, če me nekdo prosi, tako je to moj delal, takoj popustim. In tega me je bilo do sedaj najbolj strah, da bom klonila. Ampak, se mi pa zdi, da imam zdaja toliko moči in energije, da bom vsakič lahko rekla odločno NE.

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: kako veš...
18.11.2009 6:48:35   
Anonimen
po mojem si se pripravila na to da gres. in si 100% odlocena da bos to naredila!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu syncMaster)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: kako veš...
18.11.2009 6:48:45   
syncMaster
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

syncmaster, ce še nisi pripravljena na korak, da ga zapustis, si doloci nek rok. recimo pol leta. postavi si datum. 18. 5. 2010 odidem. in v teh pol leta se pocasi pripravljaj. psihicno, pa tudi glede stanovanja in finnc. vendar ta cas razmisljaj samo v smeri, da BOS odsla. bos videla, da bo potem precej lazje. ne cincat....jah pa saj ne bom sla...alpa grem.... GREM! cez pol leta GREM!
konec koncev se lahko eventualno v pol leta spremeni situacija in ostanes, ali pa on gre.
samo psiho si pripravi, pa bo slo!user posted image



Saj to, miska, sem do sedaj počela. Pa vedno v jezi rekla: zdaj pa dost, zdaj pa grem. Pa nikoli nisem šla. Saj, pravim - NAENKRAT IMAM VELIKO ENERGIJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: kako veš...
18.11.2009 6:51:26   
Anonimen
jeeeee!
pol pa izkoristi to energijo takoj. da slucajno ne izzveni!user posted image

(odgovor članu syncMaster)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: kako veš...
18.11.2009 9:08:25   
rija
syncMaster: tudi tokrat ne boš šlauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: kako veš...
18.11.2009 9:16:20   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

Še nekaj...
Kako bi ve to opisale, oziroma, kaj mislite, da se dogaja?
Da imam naenkrat toliko želje, da odidem, da me ni več strah
. Strah me je njegove reakcije, to je res, drugače se mi pa zdi, da bom zmogla definitivno.
Sem zelo mehke narave in hitro popustim, če me nekdo prosi, tako je to moj delal, takoj popustim. In tega me je bilo do sedaj najbolj strah, da bom klonila. Ampak, se mi pa zdi, da imam zdaja toliko moči in energije, da bom vsakič lahko rekla odločno NE.


Mislim, da te je že tolikokrat prizadel, da pri vama NI več poti nazaj. Tudi če bi dejansko spremenil, tvojih čustev ne bi mogel obuditi.
Normalno da te je stah reakcije....kaj...drl se bo, kot po navadi, te zmerjal, zmerjal otroke, pol se bo pa šel napit.

V bistvu bi bilo najbolje, da ko ga ni, spakiraš vse kar imaš z otrokoma in odpelješ. Potem mu pa poveš, da je konec.

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: kako veš...
18.11.2009 9:31:32   
syncMaster
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

Še nekaj...
Kako bi ve to opisale, oziroma, kaj mislite, da se dogaja?
Da imam naenkrat toliko želje, da odidem, da me ni več strah
. Strah me je njegove reakcije, to je res, drugače se mi pa zdi, da bom zmogla definitivno.
Sem zelo mehke narave in hitro popustim, če me nekdo prosi, tako je to moj delal, takoj popustim. In tega me je bilo do sedaj najbolj strah, da bom klonila. Ampak, se mi pa zdi, da imam zdaja toliko moči in energije, da bom vsakič lahko rekla odločno NE.


Mislim, da te je že tolikokrat prizadel, da pri vama NI več poti nazaj. Tudi če bi dejansko spremenil, tvojih čustev ne bi mogel obuditi.
Normalno da te je stah reakcije....kaj...drl se bo, kot po navadi, te zmerjal, zmerjal otroke, pol se bo pa šel napit.

V bistvu bi bilo najbolje, da ko ga ni, spakiraš vse kar imaš z otrokoma in odpelješ. Potem mu pa poveš, da je konec.


Ja, to je moj namen. Čeprav sem že razmišljala, da mu prej povem - na odrasel način, samo, kaj, ko nisva že ne vem koliko časa izpeljala nobenga pogovora do konca in mislim, da tudi tokrat ne bi bilo uspeha.
Čas mi je pisan na kožo, ker tamalih drugi cel teden ni doma in bi se tudi oni s tem ognili kalvariji.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: kako veš...
18.11.2009 9:45:38   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

Ja, to je moj namen. Čeprav sem že razmišljala, da mu prej povem - na odrasel način, samo, kaj, ko nisva že ne vem koliko časa izpeljala nobenga pogovora do konca in mislim, da tudi tokrat ne bi bilo uspeha.
Čas mi je pisan na kožo, ker tamalih drugi cel teden ni doma in bi se tudi oni s tem ognili kalvariji.


pO vsem tem času, na tvojem mestu o odraslosti in načinu niti ne bi več razmišljala. Glede nato kak odnos je imel do vas, si ne zasluži nobene razlage, nič. Naj on tebe vpraša kje ste, kako ste, zakaj ste šli, če ga bo sploh zanimalo. Imam občutek da ga niti ne bo....razen, da se bi fajn nakričal spet.
Ko bo pa pripravljen na miren pogovor, potem pa mu razložiš...še enkrat

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: kako veš...
18.11.2009 10:21:55   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: rija

syncMaster: tudi tokrat ne boš šlauser posted image


Rija, v prekmurju še nimate celofana ?user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: kako veš...
18.11.2009 10:40:42   
syncMaster
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: rija

syncMaster: tudi tokrat ne boš šlauser posted image


Rija, v prekmurju še nimate celofana ?user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: kako veš...
18.11.2009 10:42:53   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: rija

syncMaster: tudi tokrat ne boš šlauser posted image


Rija, v prekmurju še nimate celofana ?user posted image


user posted image user posted image user posted image



Nič se ne smej, raje se potrudi in naredi tako, da boš lahko rekla Riji : Stara, evo zmotila si se. Šla sem in se imamo z otroci okej.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: kako veš...
18.11.2009 10:55:01   
syncMaster
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: rija

syncMaster: tudi tokrat ne boš šlauser posted image


Rija, v prekmurju še nimate celofana ?user posted image


user posted image user posted image user posted image



Nič se ne smej, raje se potrudi in naredi tako, da boš lahko rekla Riji : Stara, evo zmotila si se. Šla sem in se imamo z otroci okej.


Rijinapripomba me ni zmotila, bolj me je tvoja, uskinamama .

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: kako veš...
18.11.2009 11:32:18   
uškinamama
Zakaj?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: kako veš...
18.11.2009 11:59:04   
syncMaster
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Zakaj?


Zato, ker sem, če si brala nazaj, napisala, da sem že večkrat rekla, da grem in Ria mi je to tudi točno povedala, ti pa omenjaš celofan.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?