|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
29.7.2010 17:31:00   
sonček33
na plan je tak, pri septemberski začnemo s Femodenom, potem pa konec meseca na Dipherline, punkcija naj bi bila predvidoma konec oktobra


Zmagovalna kombinacija. Čutim. Slutim. Čaram.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
29.7.2010 19:44:43   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

na plan je tak, pri septemberski začnemo s Femodenom, potem pa konec meseca na Dipherline, punkcija naj bi bila predvidoma konec oktobra


Zmagovalna kombinacija. Čutim. Slutim. Čaram.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
29.7.2010 19:49:52   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Zarja, ni panike, saj sva 27.9. spet v MB

super, pade kosilce pa tud če si moram dopust vzet....user posted image user posted image user posted image user posted image

Hmmmm meni pa bolj slabouser posted image kaže vse skupaj glede postopka. V začetku oktobra je Zlati boben, potem dopustuser posted image , konec novembra zaključujem eno full delo....Pomoje bom nekje v decembru v postopku.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
29.7.2010 22:49:56   
Roži_
Dober večeruser posted image
Kako ste kaj, Mismis, Gigi, Zarja, Mausi, Grethy,Kruce,.....in vse ostale?
Sem sigurna da ste vredu, sej vas pridem vsako toliko pogledat, sodeč po slikah vam ni niti malo dosadnouser posted image
Da vas nekaj vprašam, sem dobila včeraj po doooolgih letih točno na 28 dan user posted image , res sem vesela, ampak nekaj mi ne štima, po navadi preden dobim user posted image čutim znakce, lažje trganje po maternici, sedaj me ni nič, pa tudi joške imam ful napete vsaj 1 teden preduser posted image , pa tudi to ničuser posted image
Najbolj pa me zanima, ker sploh nimam tapraveuser posted image , ampak samo rjave izcedke, take fleke ko kava, to je značilno pri meni po ET ko pritečeuser posted image sploh se ne vsuje kot trebauser posted image
Malo sem zmedena, vem da ni nič narobe, samo dobro je vprašat pionirke, ki že imate toliko izkušenj za sabouser posted image Mislite, da so še vedno kaj hormoni prisotni?
Hvala vam na vsakem odgovoruuser posted image

Mismis, si se poštimala? Upam, da si OKuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zarja, kako kaj s teboj?
Punce a se čujete kaj z našo Aquico, že 100 let je ni tukajuser posted image jo bom kaj probala poklicat, da vidim kako je!
Nič, lepo mi spančkajte, si tipkamouser posted image
Nočkouser posted image

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
29.7.2010 23:19:15   
gigi1
Miša moja user posted image že cel dan mislim nate. Pa sem mela res rukerje in nisem mogla niti smsa poslat. Super novičke. Gremo gaaas,  gas pravi Seveina user posted image

Loremi hvala user posted image  ko mam gužvo sem dobro user posted image . kaj pa čem drugega user posted image

Roži dobrodošla user posted image . Žal si čist premal podatkov napisala, da bi lahko karkoli rekle. Edino te tvoji izcedki, ki niso prava M meni dišijo po visokem FSH. So ti ga kaj merili? Koliko je?  V tem trenutku ti ne znam napisati kaj bolj pametnega. Napiši še kaj, da bi lahko vsaj domnevale kje je problem.

Pupe moje vse kaže, da se mi bo končno izpolnila 20letna želja. Najdla sem eno kučico po normalni ceni. Prav moja sanjska kučica user posted image . Sem čist iz sebe. A je kakšna nepremičninarka med nami? ZS PLS!

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
29.7.2010 23:42:16   
lana08
Mismis user posted image  za plan. Že sedaj držim pesti da bo MB zmagovalna kombinacija.

Zarja boš imela pestro jesen/zimo.

Gigi super za hiško user posted image .

Jutri grem za nekaj dni namakat rito v toplice. Ah letos bom izkoristila vse priložnosti za pohajkovanja user posted image . Nujno rabim čistilko user posted image .


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 5:03:43   
Kruce Fiks

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1




Pupe moje vse kaže, da se mi bo končno izpolnila 20letna želja. Najdla sem eno kučico po normalni ceni. Prav moja sanjska kučica user posted image . Sem čist iz sebe. A je kakšna nepremičninarka med nami? ZS PLS!


Jutro!
Gigi, upam da ima hiška placa za eno štajngo user posted image user posted image

_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 6:46:30   
sonček33
Žižek, super.
Jaz bi tudi.
A kje v naših koncih?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 7:04:27   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj,... dva sta bila pred mano že gor, pa noben postregel kavice user posted image user posted image user posted image

Kruce, poslabšal si se

user posted image

Žižek, saj vem, da misliš name, se mi je ene dvakrat vmes kolcnilo user posted image user posted image user posted image , super za hiško, sem full vesela zate

Sonček, hvala jaz tudi upam, da bo tole zmagovalna kombinacija

teddy, ni panike se bomo že zmenilki, zdaj bom itam malo več v MB. Ti pa praviš, da imaš tako gužvo do konca leta, da ne veš, kako boš šla v postopek. Smola, ampak nekako si boš morala vzeti čas in pa seveda premagati strah pred neuspehom user posted image

Roži, na tole ti res ne znam odgovoriti, vendar pa si poskušaj uravnavati user posted image  tudi z čajem krvomočnice, ampak jo pij samo od konca user posted image  do ovulacije. Krvomočnica zadebelujeje endometrij, posledično s tem, bomo krvavitve bolj obilne

Lana08, tudi tebi hvala, bom sproti poročala. Kako je mali K?


zdaj moram pa iti, me moj danes pelje v Ikeo

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 8:43:25   
loremi
Doro jutro, deževno hladno jutro ... je pa peteeeek!

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Pupe moje vse kaže, da se mi bo končno izpolnila 20letna želja. Najdla sem eno kučico po normalni ceni. Prav moja sanjska kučica user posted image . Sem čist iz sebe. A je kakšna nepremičninarka med nami? ZS PLS!

wwwiiiiii supeeerrr! user posted image  user posted image  user posted image   user posted image
za nepremičninarko .. bi mogoče še na kakem drugem delu foruma povprašala?

IZVIRNO SPOROČILO: mismis
zdaj moram pa iti, me moj danes pelje v Ikeo

user posted image  user posted image  user posted image  fajn nabavljajta

in hvala za kavico!

Lep dan, kljub dežju, želim vsem!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 8:48:30   
mausikaa
evo dober dan še z moje strani,
deževen petek...primeren za lenarjenje...primeren za crkljanje...za razvajanje...
jest pa v službi user posted image

no ampak je pa petek jipijajipije

Roži, mogoče si pa res še čist polna hormonov, pa ti še malo nagajajo...ampak je pa super da si jo dobila tko kot je treba...krvomočnica in pozitivno razmišljanje...ma ti izcedki so ena smotana zadeva, jaz sem vedno ko so se pojavili najprej začela razmišljati o user posted image  pa potem ni blo nič, no če je že bil plusek se je ta spremenil v user posted image   kr neki....

glej ga glej Krucek se je spomnil na nas...kako Karolinca? zdej je že prava dama?

Hermica kako danes? gre? zdaj je ziher boljše ker je bolj hladno kajne?

ostalim pa velik objemek in lupčeka,

tko, zdaj grem pa delat, da zaslužim za mačje in pasje birkete user posted image

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 10:03:35   
gigi1
Jutrčka

Ups user posted image  včeraj sem bila čisto zmešana in pozabila kdo je naša Roži user posted image .
Roži sorry sem mela polno glavo.
To spremeni situacijo, ker o tebi vem nekaj več user posted image
Kot ti je Mausi napisala je možno, da gre za posledico jemanja hormonov. Druga stvar, ki mi pride na misel je pa stanjšana sluznica. Jaz sem imela po klomifenu zaradi stanjšane sluznice take izcedke, ampak se je potem že naslednji ciklus zrihtalo. Morda bi res krvomočnica pomagala, kot je napisala Miša. Lahko je tudi kaj s PCO povezano...

Krucek ne bo placa za štango (55m2) user posted image

Lana08 uživajte v toplicah user posted image

Loremi hvala za nasvet, vendar jih ne poznam user posted image . Tole je bilo čisto v euforiji napisano. Prijateljica je nepremičninarka in mi je ravno ušla na dopust. Bom pač malo potrpela user posted image

Sonček hvala user posted image . Ni v vaših koncih. Glih kontra.

Mausi vračam lupčke user posted image

Miša sem vedla, da se ti bo kolcalo user posted image

Lupčke vsem in čimkrajši petek user posted image

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 30.7.2010 10:04:09 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 10:05:05   
sonček33
Sonček hvala . Ni v vaših koncih. Glih kontra.


Škoda! Pri nas je lepo, veš.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 10:06:31   
sonček33
Krucek ne bo placa za štango (55m2)


A res? Pa si res "staknila" sanjsko hiško. user posted image  To je čist dovolj za nas skromne ljudi, kajne.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 10:11:43   
gigi1
Sonči vem, da je pri vas lepo user posted image . Res smo skromne user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 10:14:33   
gigi1
Zarči kdaj imaš ti UZ?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 10:43:05   
alpog
Gigi, čestitam user posted image ! Tudi jaz imam podobne želje, ampak ne bi o tem.
Kdaj bo vselitveni in otvoritveni žur?

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 11:59:22   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Pupe moje vse kaže, da se mi bo končno izpolnila 20letna želja. Najdla sem eno kučico po normalni ceni. Prav moja sanjska kučica user posted image . Sem čist iz sebe. A je kakšna nepremičninarka med nami? ZS PLS!

čestitke!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 12:01:03   
zarja1
Dober dan babe...petek je!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo UZ za nami, folikli 13, endometrij 7, v ponedeljek spet tamalo kazat...user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 12:14:47   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis
si boš morala vzeti čas in pa seveda premagati strah pred neuspehom user posted image

ja, ne. Sem že skalkulirala; oktobra femodenček in novembra municija.
Neuspeha se glih ne bojim, sam na živce mi gre...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 12:30:57   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

Hermica kako danes? gre? zdaj je ziher boljše ker je bolj hladno kajne?


Hvala na vprašanju: po starem, kakšen dan čisto dobro, kakšen dan pa bolj bogo, ampak tko je ko si noseč user posted image   user posted image  user posted image !!! V glavnem čakamo, odštevamouser posted image  user posted image  user posted image !!


IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Pupe moje vse kaže, da se mi bo končno izpolnila 20letna želja. Najdla sem eno kučico po normalni ceni. Prav moja sanjska kučica user posted image . Sem čist iz sebe. A je kakšna nepremičninarka med nami? ZS PLS!


Jest mam bratranca...ampak za gorenjski konec, če kaj pomaga?

ostalim pa velik objemek in lupčeka,
Hermy

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 12:31:15   
gigi1
Zarči no vidiš, da rasejo user posted image . Dej pls malo več optimizma vloži v ta postopek.
Kateri dan cikla je danes?

Alpog počakaj je še daleč do tam user posted image . Upam, da rata. Držite pestke.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 12:34:19   
gigi1
Hermy hvala! Bom videla kako zadeve potekajo naslednji teden. Če bo kakšna sila ti pošljem ZS s prošnjo za kontakt od bratranca user posted image



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 12:38:53   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Hermy hvala! Bom videla kako zadeve potekajo naslednji teden. Če bo kakšna sila ti pošljem ZS s prošnjo za kontakt od bratranca user posted image


Zmenjeno user posted image !!!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 12:50:57   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Zarči no vidiš, da rasejo user posted image . Dej pls malo več optimizma vloži v ta postopek.
Kateri dan cikla je danes?

22/7 je bil 5. dan, torej je danes že uffff 13.dan. Bomo vidli glede na prejšnja dva podaljšana cikla.
Pa saj nisem pesimistična, realna pač. Ma jeb@t ga, ni druge. Treba je gurat.user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?