|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
22.11.2009 18:10:12   
BarbiG

Punce, pozdravljene.

Mi je po eni strani zelo žal, ker se vam nisem včeraj pridružila, vendar se mi je zdelo bolje ostati doma kot pa si kasneje kaj očitati. Se bomo pa kdaj drugič videle.

(odgovor članu alpog)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
22.11.2009 19:57:35   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

[link=http://www4.slikomat.com/07/1029/gj-chinesecabbage.jpg][/link]








....še vedno mi ne gre v glavo, da je BEBIII v prvo pociljala kaj bi to bila za ena zelenjava...ma halooo....a Gretka, pa je pisalo v kitajščini... tist ta drugo pa praviš da je kitajska rukola user posted image user posted image user posted image  al blitva???



Evooooooo, sva prbremzala domov ... juh je blo fajn včeraj ... ma mi je moj že na Razdrtem vpil da greva nazaj, ker da morje in taka blazna megla pa ne gresta skupaj, saj v naših koncih je "kugla prbijala" da je kej ... dons dopoldne sva se podrzala do ene prjatlce v Sežano, se tresemo in čakamo kaj bo pokazal test z zamrznjenčki in pol še naprej do še enih prjatlov (z RR-a) tako da sva še kr nadaljevala v slogu IVF-RR variante tudi danes ... skratka fajn vikend ...

Jaaaaaaaaaaa Lana, tisto drugo je KITAJSKA RUKOLA ... definitivno user posted image user posted image user posted image user posted image ... ma naša Bebika je itak mali kmet poljuprivrednik in kako nebi s prve ugotovila kaj to je, itak se pa ona druži s tistimi Kitajci, ma haloooo, bi bla sramota da ne ve user posted image user posted image user posted image user posted image

Krucek, lepo je blo spoznat celo tvojo familijo, sladki ste ... pa hvala ker si mi dal priliko da sva se s Karolinco pomenle vse tiste babje čvek zadeve, se je nepopisno zabavala ... user posted image user posted image user posted image

Mausika tud vi ste tk lušni da je le kej, pa še z mojga konca ste, tko da ste fasal še bonus za povrh user posted image user posted image user posted image

Miklarom, štrudlc je že naredu svoje, zdej sta pa vidva na vrsti ... za vse podrobnosti se pa kr na Sončico obrni, on ima detajle načez user posted image user posted image user posted image , lepo vaju je blo spoznat, pa magari za to it v Koperuser posted image user posted image user posted image user posted image


Lana ma ti da bi se razlezla ... ne verjamem ... zdej že mogoče ko si trudnica, ma drugače bi po vsakem grizu letela tri đirote okol vasi user posted image user posted image user posted image user posted image , tvoja dva fanta sta zlata in pobožaj mi Liziko ... user posted image user posted image


Bebiii in tvoj N. ... vidva sta pa maherja ... kera fešta halooooooo ... organizacija vrhunska, na lušnem koncu, skratka svaka čast ... in  in ... kako je naša prijateljica LI, je že našla muco ???? user posted image user posted image user posted image ... aja. madona, čestitam za lep izvid in stopko ... zdej pa pestke in go Bebi go user posted image user posted image user posted image


mamamijauser posted image user posted image , sem pozabla kako je ime eni simpatični bejbi s skodranimi laski ki je tam čisto blizu doma, ma je blo fajn te spoznat in bit v tvoji družbi, za pozabljivost se opravičavam, je emšo in teta roza krivauser posted image user posted image user posted image ... je dete že bolj zdravo ????


Vse ostale zlate punce, pa, ki niste zaradi tehničnih zadev uspele prit, je blo lušno, ampak bo še bolj, ko boste na naslednje srečanje pršle 2v1 al pa celo 3v1, to mi bo v večje veselje ... torej Gigi, Mismis, Kajsica,  Kiwi, Naska, Tanja_Je...,Barbara .... pa vse ki jih nisem omenla ... stiskamo pesti tud na nožicah, sam da bo uspeh !!!!!!!!!!



_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
22.11.2009 20:25:15   
sonček33
Gretka, am ti si čist preveč fajn oseba. jaz zmeri jokam, ko berem tvoje misli. Ma, da mala sreča pride k vama čimprej, pa brez ovinkov.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
22.11.2009 21:39:17   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Gretka, am ti si čist preveč fajn oseba. jaz zmeri jokam, ko berem tvoje misli. Ma, da mala sreča pride k vama čimprej, pa brez ovinkov.




jap.....jest tut tko rada berem te njene poste....in se strinjam tudi z drugim delom, brez ovinkov!

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
22.11.2009 21:40:31   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

[link=http://www4.slikomat.com/07/1029/gj-chinesecabbage.jpg][/link]










Lana ma ti da bi se razlezla ... ne verjamem ... zdej že mogoče ko si trudnica, ma drugače bi po vsakem grizu letela tri đirote okol vasi user posted image user posted image user posted image user posted image , tvoja dva fanta sta zlata in pobožaj mi Liziko ... user posted image user posted image

user posted image

mamamijauser posted image user posted image , sem pozabla kako je ime eni simpatični bejbi s skodranimi laski ki je tam čisto blizu doma, ma je blo fajn te spoznat in bit v tvoji družbi, za pozabljivost se opravičavam, je emšo in teta roza krivauser posted image user posted image user posted image ... je dete že bolj zdravo ????

IVY





_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
22.11.2009 22:59:10   
Kruce Fiks
Aloo, beybe! Mi smo jo ravnokar domov in evo tastarga takoj za kompuser posted image
Ma ja bom jutr kaj več napisal, sej sam de ste vsi v enmu kosu doma pa je OK!user posted image

Ps a vam kaj potegne zakaj je bebini psički ime LI?user posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 8:19:27   
mausikaa
helo helo

in dobro jutro, danes bo vege zajtrk....

user posted image

da ne bo vedno samo kava user posted image

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 9:08:14   
BarbiG
Dobro jutro.

Sej bi kej napisala, pa me je že pot do službe uničla. Sem čist fertik, ne vem kako bom preživela tale dan. user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 9:33:51   
Naska
dobro jutro - rise and shineuser posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 9:55:58   
gigi1
Daaan

Kiwi še enkrat čestitke.

Naska kako si? Si pocajtala tiste gljivice?

Bebiii bravo za stopko in visok hormon user posted image  user posted image  user posted image

Srečevalke in srečevalec sem vam kar fouš user posted image

Mikla in Mausi vaju sem si pa prav želela spoznati user posted image

Barbi upam, da se ti dan ne bo vlekel.

Lep dan prav vsem

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 23.11.2009 10:02:45 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 10:18:52   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Gretka, am ti si čist preveč fajn oseba. jaz zmeri jokam, ko berem tvoje misli. Ma, da mala sreča pride k vama čimprej, pa brez ovinkov.




jap.....jest tut tko rada berem te njene poste....in se strinjam tudi z drugim delom, brez ovinkov!



hjaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

najprej moji dragi sončiki soobčinarki (bivši); pravjo da bo, zdej pa cakam in cakam, vmes ga pa tkole kronam ... sej veš kašna sem ... ma ne mi jokat zlato moje, ah sem smotana, to ti jokaš od smeha ane user posted image user posted image

Lana srce, pa sej veš da sem rahlo uno sej veš munjena al kako bi se reklo, pa ne morem iz svoje kože ...

Še enkrat hvala obema za lepe želje ... iz vajinih misli in žnabelc v božje uhce in mojo materinščico user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 11:00:43   
gigi1
 

  user posted image    
 
 
user posted image
 
(IN KONZERVANSI user posted image  user posted image  user posted image )
 
 
user posted image   
 
user posted image  TREPETALKE user posted image
 
mausikaa (40)  user posted image  M ne pričakuje 22.11.user posted image
                                           genetika v MB 07.12.user posted image user posted image user posted image
 
kajsica (36)    user posted image    test 28.11.user posted image
 
BEBII (drobižek od let user posted image ) user posted image      ETZ 29.11.user posted image    
 
Zarja (isto kot Tanja)    user posted image user posted image    test 30.11.user posted image
 
BarbiG (34) user posted image     test 01.12.user posted image
 
Mišmiš (34) user posted image   test 03.12.user posted image
 
Tanja_jes (isto kot Zarja) user posted image   test 03.12.user posted image
 
gigi (43)  user posted image      test 04.12.user posted image
 
Kiwi (41)  user posted image      test 07.12.   user posted image
 
Grethy (44)   user posted image         M ne pričakuje 14.12. user posted image
 
Pikica36 (38)  user posted image      M ne pričakuje 15.12.user posted image
                                    izvidi genetike 07.12. user posted image user posted image user posted image
neodkrita (46) user posted image         M ne pričakuje 17.12.user posted image
                                          
 
 
user posted image V POSTOPKU user posted image
 
 
Naska (40) user posted image   ET 24.11. user posted image
 
Aqua 77(32) user posted image           ET 28.11.user posted image       
 
 
 
 
 
user posted image   NOVI KROG user posted image
 
 
Bilka (38) user posted image   posvet oktobra
 
Fidolina (42)   user posted image    nov postopek ? 
 
Polaris (?) user posted image   user posted image  v pripravah na postopek
 
 
Pogum (36) user posted image  + user posted image     nov postopek januarja
 
Miklarom (37)    user posted image   ETZ ferbuarja user posted image
 
 
BBpikica (42) user posted image       pavza 
 
Dajamaja (43)    user posted image       pavza 
 
 
 
 
user posted image  
  
 user posted image  NAŠE SREČKE NOSEČKE  user posted image   

 
Reni70 (38)   user posted image (34)user posted image  user posted image  user posted image
 
omladinka Lana70 (39)   user posted image   (24)  user posted image  user posted image  user posted image   rezultati AC super
 
Še ena T (38)   user posted image  (22) user posted image  user posted image  user posted image rezultati AC super
 
 
 
user posted image  NAŠI ZAKLADKI user posted image
 
Kruce Fix (42)   user posted image    Karolina  user posted image  user posted image user posted image   
 
Bety11 (44)   user posted image   Damjan  user posted image  user posted image user posted image   
 
 

 
 
user posted image  
 
NAŠE ZVESTE NAVIJAČICE in NAVIJAČ
 
user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image barbara b user posted image blanč user posted image tasa_muser posted image
user posted image *flower*user posted image lana08user posted image kajsicauser posted image
user posted image   Goldyuser posted image Rebyuser posted image alpoguser posted image
user posted image bambi75 user posted image sppsuser posted image pika.pouser posted image
user posted image ledenkauser posted image gajkauser posted image Pija76user posted image
user posted image mismisuser posted image Serendipityuser posted image zarja1user posted image
user posted image lučka 25user posted image Glorijauser posted image Bumouser posted image
user posted image Katka11user posted image Pikovituser posted image lana38user posted image
user posted image sonček33user posted image LuNa73user posted image Miška73user posted image
user posted image barbara buser posted image tassi1user posted image pikicaouser posted image
user posted image živa25user posted image Zara user posted image BEBIIIuser posted image
user posted image Zvezdicauser posted image Sonček33 user posted image L & L user posted image
user posted image Zofka7 user posted image Andreja2000user posted image nmagkuser posted image
user posted image hanna1 user posted image Mariana user posted image Katka37 user posted image  
 



user posted image  user posted image


HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...
 
 
user posted image  


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 11:41:22   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Aloo, beybe! Mi smo jo ravnokar domov in evo tastarga takoj za kompuser posted image
Ma ja bom jutr kaj več napisal, sej sam de ste vsi v enmu kosu doma pa je OK!user posted image

Ps a vam kaj potegne zakaj je bebini psički ime LI?user posted image





user posted image user posted image user posted image , jaja, pa veš da mi ni potegnilo user posted image user posted image

gretka in ostale user posted image , krucek - pozdravi ženičko.....še zdej ne vem, do kolkih ste ga žingali user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 12:05:57   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Aloo, beybe! Mi smo jo ravnokar domov in evo tastarga takoj za kompuser posted image
Ma ja bom jutr kaj več napisal, sej sam de ste vsi v enmu kosu doma pa je OK!user posted image

Ps a vam kaj potegne zakaj je bebini psički ime LI?user posted image





user posted image user posted image user posted image , jaja, pa veš da mi ni potegnilo user posted image user posted image

gretka in ostale user posted image , krucek - pozdravi ženičko.....še zdej ne vem, do kolkih ste ga žingali user posted image


jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa res jeuser posted image user posted image .... za crknt ... user posted image user posted image

Lana, a veš da nismo na uro gledal user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Grethy -- 23.11.2009 12:07:19 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 12:42:21   
Fidolina
user posted image Lep pozdrav vsem!

O, HB, da sem doma. Službeno sem morala jit v tujino in sem bila prav nesrečna, ker se je toliko tu na RR dogajalo user posted image .
Pa še komaj sem vas našla, ko sem prišla domov user posted image .
Gigi je kar z eno ključavnico vse zaklenila user posted image .

O, seznam je pa dolg.
Mislim, pa, da če me ,džombe , ne skrivamo let, bi lahko pa tudi te ta mlade povedale kolk so stare (zarjice, jasnice, bebice...).  Lažje primerjaš svoj postopek s postopkom nekoga drugega (in se iz tega tudi kaj naučiš), če veš koliko je VSAJ PRIBLIŽNO STAR . NO PUNCE, KAR Z LETI NA PLAN!
 
Sem pa vesela, da se vse tako lepo dogaja in, da ste se mel na žurki fejst! user posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 12:46:50   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Aloo, beybe! Mi smo jo ravnokar domov in evo tastarga takoj za kompuser posted image
Ma ja bom jutr kaj več napisal, sej sam de ste vsi v enmu kosu doma pa je OK!user posted image

Ps a vam kaj potegne zakaj je bebini psički ime LI?user posted image





user posted image user posted image user posted image , jaja, pa veš da mi ni potegnilo user posted image user posted image

gretka in ostale user posted image , krucek - pozdravi ženičko.....še zdej ne vem, do kolkih ste ga žingali user posted image


jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa res jeuser posted image user posted image .... za crknt ... user posted image user posted image

Lana, a veš da nismo na uro gledal user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa a bi vi tole delili z nami???? Mal smeha bi se nam prav prileglo user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 12:47:50   
BarbiG
O Gigi. Kako si?

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 12:48:27   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Aloo, beybe! Mi smo jo ravnokar domov in evo tastarga takoj za kompuser posted image
Ma ja bom jutr kaj več napisal, sej sam de ste vsi v enmu kosu doma pa je OK!user posted image

Ps a vam kaj potegne zakaj je bebini psički ime LI?user posted image





user posted image user posted image user posted image , jaja, pa veš da mi ni potegnilo user posted image user posted image

gretka in ostale user posted image , krucek - pozdravi ženičko.....še zdej ne vem, do kolkih ste ga žingali user posted image


jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa res jeuser posted image user posted image .... za crknt ... user posted image user posted image

Lana, a veš da nismo na uro gledal user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa a bi vi tole delili z nami???? Mal smeha bi se nam prav prileglo user posted image  user posted image  user posted image


Tole pa tud mene zanima. Pa se tud ne bi zdele branla napada smeha. user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 12:50:31   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

user posted image Lep pozdrav vsem!

O, HB, da sem doma. Službeno sem morala jit v tujino in sem bila prav nesrečna, ker se je toliko tu na RR dogajalo user posted image .
Pa še komaj sem vas našla, ko sem prišla domov user posted image .
Gigi je kar z eno ključavnico vse zaklenila user posted image .

O, seznam je pa dolg.
Mislim, pa, da če me ,džombe , ne skrivamo let, bi lahko pa tudi te ta mlade povedale kolk so stare (zarjice, jasnice, bebice...).  Lažje primerjaš svoj postopek s postopkom nekoga drugega (in se iz tega tudi kaj naučiš), če veš koliko je VSAJ PRIBLIŽNO STAR . NO PUNCE, KAR Z LETI NA PLAN!
 
Sem pa vesela, da se vse tako lepo dogaja in, da ste se mel na žurki fejst! user posted image


Fida jaz sem se pa spraševala kje si?

Glede tehle naših drobižkov od let...
Punce po letih res ne spadajo k nam. so vsaj 10 let pod omenjeno cifro. So pa naše zveste navijačice in se mi je zdelo prav, da se jim z navijanjem oddolžimo sedaj, ko so tudi one v postopku. Torej nima veze kolk so stare, so pa naše po duši in srcu in navijamo za njih user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 12:52:57   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

O Gigi. Kako si?


Zgaga me neki daje. Pa ti srce? Si kej boljš?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 12:55:44   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Zgaga me neki daje.
mhhhhh še ena sumljiva....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 12:57:21   
Rakica_80
Hahaha a vi to mene malo zingu linguuser posted image user posted image user posted image
Ja sedaj pa ste ugotovile vbistu kaj je LI v prevodu- KITAJSKA RUKOLAuser posted image user posted image user posted image user posted image a ne Greti?user posted image
Madona sem se nasmejala uni dan, ma še sedaj se mi smejeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 12:57:36   
gigi1
Pa glede stare teme... Je ena anonimna ploskala, ko sem ko zaklenila user posted image
Mi ni čist jasno zakaj user posted image . Anonimna javi se, da tole razčistmo. A si ploskala, ker smo načvekale za novo temo? Ali si navijala pod seznamom? Al kaj?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 12:58:43   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

O Gigi. Kako si?


Zgaga me neki daje. Pa ti srce? Si kej boljš?


A ni blo podobno s Fargesio. Te mam na sumu, da je bilo tokrat v polno. Jaz? Kokr kero uro. ČE mam prazen želodec mi je slabo, če je poln, mi je slabo, krči me dajejo, zaspana sem kot da ne bi nič spala ponoč, pa spim k ubita. V križu me samo še vsake toliko zagrabi. Drugače sem pa brez energije, ful hitr se zmatram, 10 minut hoje mi je že preveč, pa mi drgač ni problem na Komno pridt, aja pa vrti se mi občasno. Ampak drugače sem pa OK.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
23.11.2009 12:59:32   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina


O, seznam je pa dolg.
Glede tehle naših drobižkov od let...
Punce po letih res ne spadajo k nam. so vsaj 10 let pod omenjeno cifro. So pa naše zveste navijačice in se mi je zdelo prav, da se jim z navijanjem oddolžimo sedaj, ko so tudi one v postopku. Torej nima veze kolk so stare, so pa naše po duši in srcu in navijamo za njih user posted image  user posted image  user posted image











Vse mi je jasno - otročički torej user posted image .

Navijam tudi jaz, tudi jaz prav za vse vas enako , džombice in otročičke user posted image user posted image user posted image .





(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?