|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 18:48:02   
Kratka
Pozdravljene,
žal sem padla v to situacijo, ko moram za dobro mojega otročka prekinit nosečnost. Prosim, vse ki ste to dale skos in vam ni pretežko o tem govorit, da mi povete kako to sploh zgleda. Dolgo rojevaš? Delajo to tudi v SG ali CE bolnišnici? Moraš bit tešč? Kaj potem naredijo z otrokom glede na to, da je še tako majhen in se šteje kot splav? Zelo mi je hudo, da moram spraševati te stvari in sprejemati tako žalostno odločitev user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

od 10.12.09 najina pupa spančka med angelčki :(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 18:55:56   
nadka30
kratka zelo mi je žal da moraš sprejeti tako težko odločitev, mislim da to opravljajo v vsaki porodnišnici, verjetno boš morala rodit, ker je otrok že tako velik.pošiljam ti kup objemčkom, v mislih boš z manouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 19:38:56   
Kepica83
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  žal mi je zate. bodi močna. Žal nevem kako je glede tegauser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 19:40:44   
tasa_m
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 19:44:05   
MiniMiska
user posted image user posted image user posted image user posted image
kratka, user posted image user posted image user posted image
Upala sem, da bom prebrala dobro novico, tako mi je hudo zate in za tvojega user posted image ...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 19:51:47   
Melia
kratka....zelo, zelo mi je hudo in žal zate in tvojega pikeca....sem prav žalostna ko sem zdaj to prebrala....user posted image user posted image user posted image
pošiljam ti en kup objemovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
in želim ti kljub vsemu, da se držiš in bodi močna kolikor si pač v dani situaciji lahko.user posted image

(odgovor članu MiniMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 19:53:35   
ribica.
Najprej ti vstavijo gel, da se zadeva sploh začne, potem pa čakaš da se začnejo popadki in se zadeve udvijajo kot pri vsakem porodu. KO je mene to doletelo, sem mislila, da gre vse skupaj lažje, da ti je vsaj nekaj prišparano, pa ni. Ravno tako se moraš 10 cm odpret, tudi če je otrok manjši, skratka vse isto kot pri normalnem porodu. Želim ti srečo, da ne bo predolgo trajalo, jaz sem rabila 9 ur.

(odgovor članu MiniMiska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 20:02:02   
K_a_t_i
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 20:07:22   
carly
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa ne obupat pa kmalu v akcijo in novim pričakovanjem naproti.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 20:08:31   
tejči28
Ojej kratka,hudo mi je zate,da moreš to narediš. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 20:09:39   
nusi
user posted image user posted image user posted image

Karkoli bi ti rekla ne bi pomagalo. Mislim pa, da si vse želimo, da bi bila ta izkušnja čimprej končana in bo kmalu posijalo sonce.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 20:10:05   
Andromeda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drži se in nikar ne obupaj za v prihodnje!

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 20:21:21   
Sky3
kratka grozno mi je pri srcu ko to berem in priznam, da si ne znam niti predstavljati, kako hudo ti mora bit. kakršnja koli izrečena tolažba, vem, da ti ne zadostuje in ne izniči razočaranja. upam samo, da veš, da ti želimo le naj naj in smo ti na voljo če karkoli potrebuješ... če ne drugega smo pa tu, da ti prisluhnemo in ti nudimo oporo po svojih močeh.
osebno vrjamem, da se vse zgodi z razlogom in da je tudi ta - čeprav boleča - izkušnja za nekaj dobra. naj te okrepi in drži se. po vsakem dežju posije sonce in tudi tokrat bo! resnično držim pesti zate, da prebrodiš to življensko izkušnjo s čimmanj bolečin. kmalu se javi! tu smo tudi za tebe in te imamo v mislih!

poljubčki & objemčki

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 20:28:34   
sonček85
Katka:bodi močna  in res mi je žal da moraš dati to skozi.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ribica tudi tebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 20:33:18   
m_o_i
tokrat je narava premagala vse nase pikepokeuser posted image
ma cist sem v šoku, itak so pa vse besede odvec...

zelim ti, da bos mocna, da izjoces svojo bolecino, dvignes glavo in gres novim svetlim trenutkom naproti-so tam nekje, ceprav jih se ne vidis.

user posted image  user posted image  user posted image  
ne pozabi nas-mi tebe ne bomouser posted image

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 20:34:28   
Zvezdici
Kratka res mi je grozno žal kar se ti dogaja in, ko sem prebrala sem še jaz postala zares žalostna in brez beseduser posted image .
Karkoli ti rečem vem, da te ne bo potolažilo.
Vendar, ti pa vseeno pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da ti bo mogoče dalo malo moči in volje.

user posted image user posted image



_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 20:38:37   
ribica.
Joj, jaz se opravičujem, to kar sem napisala je bilo tako brezčutno. Ampak vem da si v takih trenutkih človek želi vedeti kaj se bo z njim sploh dogajalo, pa mu na to osebje v bolnici niti ne odgovori.

Vsekakor čutim s tabo, vem v kakšni koži si, vem da je zelo hudo. Ni je neke prave tolažbe. A čas celi vse rane, spomin pa ostaja! Vse dobro ti želim!!!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 20:50:02   
Sky3
bi vprašala, kaj je bilo narobe pri detetu, da mu ni bilo usojeno... in kako izgleda potem, ko pride ven in če kaj trpi... (vse nas pač zanima malo dete...). ne želim dajati soli na rano, ne na svežo rano Kratke, ne na tvojo staro rano, ribica. če bo katera dovolj močna in/ali imela željo, da spregovori o tem, bo že napisala. držim pesti za vsa dekleta s podobno izkušnjo in vrjamem, da boste v sebi našle moč, da jo prebrodite in kmalu dvignete pogled proti novi prihajajoči sreči.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 20:57:20   
ribica.
jaz nimam problema govorit o tem, amapk imam občutek, da te zgodbe niso zaželjene. NIhče si ne želi vedeti detajlov. Tak občutek pač imam.

Drugače pa, ko se jaz izgubila otroka, nisem imela občutka, da je bil živ, ali da je umrl, oz kdaj je umrl. Vedela sem da nikakor ne bi mogel preživeti. Vsaj moja zgodba je taka, da ni imel možnosti za življenje, je bil bolan. ko ga rodiš, oz splaviš, kot oni temu rečejo, pač zgleda kot da mirno spi. Niti nisem imela želje da bi drezala v to, kdaj je pravzaprev umrl, v tem nisem videla smisla. Niti nisem imela izrecne želje, da bi ga pokopala, vprašal pa me tud ni nihče. Meni osedno bi bilo zelo boleče če bi imela nek mali grobek, raje ga imam samo v mislih, tam bo itak ostal za vedno.

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
26.11.2009 21:15:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
26.11.2009 21:30:47   
thaiss
user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
27.11.2009 6:19:05   
tassi1
user posted image user posted image

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
27.11.2009 8:27:38   
Teja K
Kratka nobenega beseda, ki ti jo napišemo ne more omiliti bolečine v tebi... Vedi pa, da si se tudi nas dodatknila, da nam je strašno žal, da ne boš z nami do konca.... Grozna izkušnja, ki te je dosegla naj hitro mine in naj čimprej pride veselje nazaj do tebe...

Če prav bo v tvojem srcu in spominu vedno prisotna ta izguba, pa ti iz izkušenj povem, da počasi bolečina izgine... ostane le spomin....

Želim pa ti, da ti v bolnišnici vse skupaj čim prej mine in čim manj trpeče....

Objemček zate in za  user posted image


(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
27.11.2009 8:55:13   
Tiaraaa
kratka res mi je žal da je do tega prišlo, upam da kmalu posije sonček zate in za tvojega dragega... verjamem da bo čez čas še vse v redu.....drži se...bodi močna user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.facebook.com/group.php?gid=174926976959&ref=ts

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prekinitev nosečnosti v 18.tednu :(
27.11.2009 8:58:31   
Kratka
ribica, ne se opravičevat, sem vprašala kako to izgleda in bi rada imela realno sliko o tem. Vem pa tudi jaz, da marsikdo noče tega brat oz. o tem pisat. A ti si potem živega rodila? Ne dobiš nekih tablet za prenehanje bitja srčka?

Moje majčice- hudo mi je zelo, da ne morem ostat z vami...tako težko mi je sprejeti to odločitev, ampak moram za dobro moje pikice. Ima zelo hudo napako srčka, pa ne samo eno. Tudi voda se ji že nabira okoli in je samo vprašanje časa do kdaj bi zdržala...pa tako jo že čutim, kako brca, kot da mi hoče povedat da se ne da user posted image user posted image user posted image user posted image .  Najraje bi vlekla in pustila naravi, da opravi po svoje, ampak tako bi le vsi bolj trpeli. Še najbolj pa moja pupika, tega pa ne bi mogla gledat....


_____________________________

od 10.12.09 najina pupa spančka med angelčki :(

(odgovor članu Teja K)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?