|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 12:48:28   
Anonimen
urshy, dobrodošla med nami!user posted image user posted image

barbara, tudi tebi - dobrodošla! 22. dan ciklusa boš prevzela zdravila in dobila nadaljnja navodila.user posted image

pikalonca, meni sicer ni jasno, zakaj morata k svojem G, ampak ok. Tudi jaz ti predlagam dr. Drobniča ali dr. Zorna (oba GK LJ). Partner se naj kar jutri naroči na spermiogram (predvidevam, da bo na vrsti nekje v marcu) in pa k andrologu (glejta, da bo ta datum nekje 2-3 tedne za tistim od spremiograma, da bodo izvidi že pri zdravniku).

(odgovor članu pinkalonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 12:51:02   
sonček33
suzi, kako si?

pinkalonica...res ne vem, zakaj vaju je kar odslovil..njabrž sta bila tako šokirana, da nista vprašala, zakaj ne gresta v postopek ICSI.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 12:58:29   
pinkalonca
suzi hvala za info user posted image bova se naročila.

sonček33 ja čist sva bla frapirana sm se že pr sestri zunaj, ko sva plačevala spermiogram, skor zjokala user posted image sej me ma, da bi poklicala nazaj v ordinacijo pa mal sestro zaslišala... drugače pa sva rekla, da bova obvezno poskusila drugje user posted image samo obupat ne smeva user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 13:00:50   
sonček33
pinka...obupat pa sigurno ne. ja, pokliči sestro, povprašaj...user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 13:03:14   
diana79
lep pozdrav vsem starem in novim borkam!včeraj po dveh uri klicanja končno sem dobila datum!12.1 grem v postopek v naravnem ciklusu!jaz imam 12 celic v škrinji,moj pa prav tako ima zamrzene semenčice!ne vem kako bo potekalo ker še morajo oplodit celice!upam da bo od 12 celic vsaj dve ta pravi!mislim da bo razvijalo kot treba!lakho mi kdo razloži kako poteka postopek v naravnem ciklusu?začnem 9 dan od prvega dneva menstruacije!

_____________________________

so dnevi,so leta in so pomladi,ko se imamo preprosto radi,so trenutki,ko je treba na novo začeti in so ljudje,ki jih je treba preprosto objeti!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 13:05:46   
sonček33
diana, super.kako poteka postopek, žal ne vem, ampak vem pa, da bo 12.1. zdej zdej..juhej

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 13:36:59   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: diana79

lep pozdrav vsem starem in novim borkam!včeraj po dveh uri klicanja končno sem dobila datum!12.1 grem v postopek v naravnem ciklusu!jaz imam 12 celic v škrinji,moj pa prav tako ima zamrzene semenčice!ne vem kako bo potekalo ker še morajo oplodit celice!upam da bo od 12 celic vsaj dve ta pravi!mislim da bo razvijalo kot treba!lakho mi kdo razloži kako poteka postopek v naravnem ciklusu?začnem 9 dan od prvega dneva menstruacije!


Diana, mislim da bo potekalo tako kot je v anravnem ciklusu, ko greš po zamrznjenčke. In sicer 9. dan prideš, se vpišeš pri sestri Milici, nato greš na oddelek SIII, tam ti vzamejo kri, kjer bodo spremljali rast hormonov (tistih, ki napovedujejo tvojo ovulacijo), nato boš vsak dan hodila v LJ na odvzem krvi in klicala okoli 11.ure, da ti povejo ali prideš naslednji dan na UZ. Hkrati ti dajo tudi ovulacijske teste, na katere moraš lulati, da vidijo kako napreduje tvoja ovulacija.
Na UZ-ju bodo spremljali kako rastejo tvoji folikli, predvidevam da bodo tisti dan, ko bo folikel počil, torej tvoj dan ovulacije, zmešali v labratoriju tvoje celice in seme od tvojega, nato pa boš prišla 5. dan na ET. Pa veliko sreče tokrat...

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 13:38:36   
loremi
Pinkalonca dobrodošla in voljo in moč v roke, ne obupavat, tudi če bodo drugi zmajevali z glavo, dokler je vsaj malo plavalčkov, je še čisto vse možno in držim pesti za vaju!

Urshy78 dobrodošla in srečno!

Barbara31 dobrodošla, super za štart in naj vama uspe!
diana79, naj se celice po odmrznitvi lepo združijo user posted image  in navijam za lep plus! V naravnem ciklu bodo pa pomojem dogajanje v tvojih jajčnikih (rast folikla) spremljali preko UZ vsakič, ko ti bodo naročili, da pridi na kontrolo, ko bo folikel počil, bo pa verjetno 5 dni po tistem transfer (no lahko pa da bo tudi punkcija, zdejne vem kako bo tole potekal). Če tu ne boš dobila sprotnih informacij, jih boš pa med samim postopkom.
Aha, me je mismis prehitela z razlago, temeljitejšo in verjetn kr bolj točno.

mismis by the way, pozdravček! sem se že spraševala, kod se skrivaš

sonček33, skuštrana suzi ... en lep pozdravček!

ja, januar in akcije jovo na novo, vsem želim srečno in same pluske!

< Sporočilo je popravil loremi -- 5.1.2010 13:40:23 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 13:43:38   
Barbara31
Hvala za lep sprejem.user posted image

Imam pa par vprašanj in upam da mi bo katera znala svetovati.
Prebrala sem, da se je večina cepila proti gripi. Ali menite, da je dobro, da se tudi jaz pred prvim postopkom cepim. Druga stvar pa je... kako dolg je dolg postopek? Če dobim 20.1 prva zdravila... je možno da bo postopek končan do konca februarja? Kako to spolh gre?

LP


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 13:46:24   
diana79
hvala za odgovor!zdaj sem malo bolj na tekočem!nekaj pa mi ne da miru!vem da bodo najine celice oplodili,ampak mi ni jasno eno stvar!potem ko jih oplodijo in recimo od 12 celic 6 razvije v blatocista,in potem dva dobim v varstvo!kaj pa ostalo 4 lakho še enkrat zamrznejo?

_____________________________

so dnevi,so leta in so pomladi,ko se imamo preprosto radi,so trenutki,ko je treba na novo začeti in so ljudje,ki jih je treba preprosto objeti!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 13:52:35   
loremi
diana79, dobro vprašanje ja, pa žal ne vem odgovora ... najbolje, da kar tam vprašaš, kako je s tem, če tu ne bo odgovora.

Barbara31, dolg postopek traja približno en mesec (čas je odvisen od tega, kako dobro reagiraš na zdravila, kako hitro rastejo folikli), ampak to od prve injekcije do punkcije. 5 dni po puknciji pa sledi še transfer in 3 dni po trasferju pripada bolniški stalež, lahko pa ga koristiš tudi do testa (ta stalež potem predpiše osebni zdravnik). Tko da vse skup pa potem traja kar dober mesec.

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 13:53:07   
mismis
Sonček, saj te tudi jaz misam, ampak sem bolj kot ne bizi v službi, doma sem se pa vrgla na branje neke angleške bukle, ki me je tako pritegnila, da vas zanemarjam na ta račun user posted image , konec meseca me čakajo pa še izpiti, tako da bo še manj časa za RR.

pikapolnica, ti se kar naroči za posvet pri dr. Drobniču, svojega pa še prej naroči na spermiogram. V LJ sedaj delajo tudi IMSI, to je podobno kot ICSI, vendar je izbira semen opravljena pod mikroskopom z mnogo večjo povečavo, kot pri ICSI. Lahko da bo to rešitev za vaju, svojega pa poskusi pripraviti, da vsaj tri mesece pred spermiogramom jemlje naslednje tablete:
- Selen in Cink, dobiš od Fidiprotekta v lekarni
- Evitol, ker vsebuej vitamin E
- Maca, msilim, da se jo da naročiti preko Bioplaneta
- Koecim Q10
NE morem reči, da mu bo tu full pomagalo, ampak škoditi mu pa ne more. Tudi jaz mojega filam s temi tableti vsaj tri mesece pred vsakim postopkom, pa nima slabega spermiograma, vendar za vsak slučaj.


Urshy78, tudi ti dobrodošla med nami.

Bit, no pa ti je uspelo in to celo z dvema user posted image user posted image user posted image  superca, sedaj se pa lepo čuvaj, da bo jeseni dvojno veselje v bajti

Pikovit, ti naš revše, a tebe mora pa res vse zadeti. Čeprav sem malo v gužvi s cajtom velikokrat pomislim nate, drži se, saj veš da ti želim vse najboljše

Tanja (tamalu), a toliko ste že veliki, pa bi meni privoščila kakšno slikico te male riti, samo toliko da vidim ali je po tebi ali po očiju user posted image user posted image user posted image

Barbara31, tudi dobrodošla med nami, na seznamček te bom pa z veseljem dodala

Gloria, kje so moje obljubljene slikice, še malo pa boš šla spet delati, jaz pa brez slikic user posted image user posted image user posted image

BarbiG, kako si mi ti, so se slabosti že umirile??'

Loremi, tebe bo treba pa po nagi riti, lepo hitro v posteljo, pa čajčkat, da prehlad mine

Žižek, sorči za včeraj, dobila obiske, te pokličem danes

Kajši, kako si mi ti, a malo že kaj brca?

Zarja, vidim da se je akcija že začela, te bo spet treba malo postimulirati user posted image user posted image user posted image , a čem kar prec, da se ne bo pozabilo

user posted image

Miklarom, pri nas je tudi naletavalo, pa še sama sem ga morala skidati, ker je moj spet na službeni poti in to veselje me čaka tudi danes. Priznam, kakor je lepo videti ves ta sneg, ki pada, mi gre pa tudi že počasi na živce, ker ga moram kidati. Kdaj ti začneš spet delati?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 13:54:36   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: diana79

hvala za odgovor!zdaj sem malo bolj na tekočem!nekaj pa mi ne da miru!vem da bodo najine celice oplodili,ampak mi ni jasno eno stvar!potem ko jih oplodijo in recimo od 12 celic 6 razvije v blatocista,in potem dva dobim v varstvo!kaj pa ostalo 4 lakho še enkrat zamrznejo?


mislim, da jih lahko spet zamrznejo, itak bodo pa tokrat zamrznili zarodke in ne več ločeno celice in spermo

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 13:56:44   
pinkalonca
misimis najlepša hvala za seznam user posted image user posted image user posted image grem takoj danes v lekarno user posted image da potem začneva delat na izboljšanju izvidov user posted image user posted image user posted image naročila se pa itak bom, hvala še enkrat za vso pomoč, super ste user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 14:00:43   
sonček33
ma takole ko berem...zamrznejo, odmrznejo, oplodijo, pa spet zamrznejo..ma kakšni carji so...pa kakšna sreča za nas... pa kaj to tile naši otročki...pa to so koker eni ice age bejbiji...

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 14:06:52   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: pinkalonca

BarbiG najlepša hvala za odgovor, bom upoštevala. Problem je le v tem, da mi ni jasno zakaj naju ni dal v postopek ker plavalci so bli prisotni v izlivu in itak nama je že prvič rekel, da je edina šansa za naju ICSI user posted image Bom poskusla res dobiti še dodatna mnenja, glede izboljšanja izliva nama je pa rekel da tako pač je in da ne morva NIČ narest glede tega, tako je od rojstva user posted image povsod pa berem o nekih vitaminih, ki naj bi pripomogli za izboljšanje izvida spermiograma... sploh ne vem kaj naj si mislim ??
sonček33 tudi tebi hvala za lepe želje!


Se mi zdi, da je Reš taprava pot v primeru, da je problem pri ženski, ali če ima moški kljub manjšemu številu spermijev teh še vedno dovolj ali če je z obema vse OK. Če pa gre pri moškem za hujšo obliko neplodnosti, pa so meni že pred sedaj skoraj 8 leti rekli, da je dr. Drobnič tisti pravi. Jaz ti pravim samo to, da če ima mož v izlivu vsaj kakšnega plavalca, imata možnosti, da prideta do otročka. Nikar ne obupajta. Tudi vitamini pomagajo, malo se pozanimaj na netu. Najdeš ogromno napisanega na to temo. Je pa res, da moraš te vitamine v glavnem naročiti iz tujine, nekatere celo iz Amerike. Ampak se splača potrudit za končni rezultat.

Želim vama, da vama čimprej uspe priti do otročka.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 14:06:52   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33
... pa to so koker eni ice age bejbiji ...

kolk sem se jaz zdele temu nasmejala user posted image , ampakje čist res, da je to vse skup nekaj posebnega, si kr ne moreš predstavljat

IZVIRNO SPOROČILO: Barbara31
Hvala za lep sprejem.user posted image

Imam pa par vprašanj in upam da mi bo katera znala svetovati.
Prebrala sem, da se je večina cepila proti gripi. Ali menite, da je dobro, da se tudi jaz pred prvim postopkom cepim.

še tole sem pozabla povedat, a ne .... jaz se nisem cepila pa niti nimam namena

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 14:08:53   
diana79
hvala,hvala hvala vam za odgovore!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

so dnevi,so leta in so pomladi,ko se imamo preprosto radi,so trenutki,ko je treba na novo začeti in so ljudje,ki jih je treba preprosto objeti!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 14:09:00   
mismis
 
 
AKTUALNO  
 
Torek, 12.01.
Diana79 - odvzem krvi
 
Sreda, 20.01.
Barbara31 - prevzem zdravil
 

OBJEMČKI 

user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
 
 
user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image    
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič)
  • Inana (IVF, PO, dr. Reš)
  • Zarja (2. ICSI, MB, začetek decembra)
  • saturn (??)
  • vrtnica.m (1.ICSI, GK LJ, dr. Bokal, nov začetek jan.2010)
  • Ivyy (2. ICSI/IMSI, GK LJ, dr. Zorn, začetek 12.01.2010)
  • Urshy78 (1. IVF, GK LJ)
  • Barbara31 (1. IVF, GK LJ)

 user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image           
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • DaisyE (6. ICSI, PO, dr. Reš, postopek v marcu)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (dr. Reš,) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
  • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • womanpolice (4. ICSI, MB, dr. Reljič)
  • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Škrat (4 ICSI, Lj, dr. Drobnič )
  • Pija76 (5. IVF, dr. Reš, PO) 
  • Pinky12 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Miklarom (MB, februarja po zamrznjenčke)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • dysan (1. IVF, GK LJ)
  • S* (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Nellika (GK LJ)
  • Gigi1 (dr. Reš, PO)
  • Pika74 (8. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Kiwi (3. IVF/ICSI, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Klavirka (1. IVF, PO, dr. Reš)
  • Aljonka (GK LJ, dr. Požlep)
  • db (1.IVF/ICSI, MB)
  • palcica_ (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • BEBIII (1.ICSI,GK-LJ, zamrznjenčki)
  • Naska (GK LJ, dr. Tomaževič)
  • paddy (MB)
  • Sunia (IVF, MB)
  • Aqua77 (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • skuštrana suzi (2. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • metuljci (1. ICSI, MB, dr. Reljič, november)
  • Matejčika (1. IVF+PGD, MB, dr. Vlaisavljevič)
  • n74 (IVF, PO, dr. Reš)
  • matejka78 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Buska (1.ICSI, PO, dr. Reš)
 
 
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Andreja07, Miklarom, Kimsy, a.jard, Punsha, Lana08, Gapiii27, Loremi, Protina, Lana70, n74, cukica, Tinkamiška, Bozza, Kajsica, BarbiG, Tanja_Jes, Loremi, Rojena77, Pikovit, Bit 


Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35 % 
april                     11                            2+1                            27 %
maj                      12                                5                            41 %
junij                     14                                5                            35 %  
julij                        4                                1                            25  %   
september           12                                7                            58 % 
oktober                11                               4                             36 %
november            13                               8                              62 % 
december            17                               6                              35 % 
                            


Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
 
 
 
 
 user posted image   NOVE NOSEČKE JANUAR   user posted image
 
 
 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 14:09:49   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

mismis - zdej pa je čas, da jo odstranmo s seznama v postopku a ne? user posted image  Ja, ja, sem vse pregledala, da sem malo na tekočem, kaj se dogaja user posted image  Kako ste praznovali, kužon je bil z vami, ga je bilo kaj strah pokanja?


malček pozen odgovor, ampak nič za to, praznovali lepo, čeprav bolj kot ne penzionistično. Kužon je bil zaprt v garaži, da ga niso motile petarde preveč, ob polnoči sem bila pa pri njemu, da ga ne bi bilo kaj strah, pa ni bilo panike, lepo je ležal zunaj pri nama, ko sva si z našim ogledovala ognjemet, in mučil kost, ki mu jo je Dedek mraz prineseluser posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 14:10:49   
BarbiG
Mismis, ma kaki, user posted image so tukaj še vedno v polnem obsegu. Sem pa drgač na trnih, ker imam jutri prvi pregled pri svojem G. Upam na kakšen UZ, čeprav nisem sigurna, da ga bo naredil. Bomo vidl. Pa ti? Se počasi pripravljaš na nizek štart?

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 14:49:01   
pikovit
Evo punce mene iz UZja.Nič dobrega.Plod je sicer zrasel,vendar premalo in tusi z srčkom nekaj ni OK.V petek imam spet UZ in če se bo kaj popravilo,potem Ok drugače sledi abrazija user posted image .Pa ****ti a gre lahko pri meni kaj OK???????Ufffffuser posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 14:51:33   
gospodarica
najprej vsem srečno zdravo in polno pluskov leto 2010!!!!!
zdaj me kar neki časa ni bilo na forumu,sem se popolnoma posvetila sebi in mojemu dragemu.
rada bi pa prosila za pomoč vse punce ki ste hodile k dr. rešu....in sicer zanima me kakšne preizkave ste opravile pred postopkom.sem šele zdaj začela razmišljat,če se je pri nama sploh trudil tako kot bi se mogel.
malo me jezi,najprej mi reče,da sem jaz v nulo zdrava,on ima pa problem z izlivom,tako da sva v bistvu šla zaradi njega k njemu,ker po naravni poti on ne mora imet otrok.
porabila sva tri postopke,četrtega sva šla samoplačniško,pa je reš rekel: pravilno sta se odločila,ta zdravila ki so pri samoplačniških postopkih so boljša bolj kvalitetna....imela sem kar lepo število celic 13.....od tega sta se oplodili samo dve,pa mi on reče: očitno je z vami nekaj narobe.....sploh ne vem več kaj naj si mislim.v bistvu si ne belim s tem glave ampak samo tako za informacijo me zanima.
greva pa zdaj v januarju v postopek in tako sama pri sebi razmišljam,da če tokrat ne uspe....pa v bistvu sploh ne vem kaj bom.tisti ki vedo za naju mi govorijo,naj se ne sekiram.....ampak pameten je biti lahko,ker ne veš kako je....
no to je bil moj monologuser posted image upam da ne zamerite?!
res prosim za izkušnje...in hvala že vnaprej

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 14:53:11   
zarja1
Pikovitka naša.......močno te objemam in držim pesti za najboljše.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
5.1.2010 14:55:07   
gospodarica
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Evo punce mene iz UZja.Nič dobrega.Plod je sicer zrasel,vendar premalo in tusi z srčkom nekaj ni OK.V petek imam spet UZ in če se bo kaj popravilo,potem Ok drugače sledi abrazija user posted image .Pa ****ti a gre lahko pri meni kaj OK???????Ufffffuser posted image



pikovit...ne obupat,saj veš da za dežjem vedno posije sonce....vem da je težko ampak čim manj se obremenjuj do petka,js držim pesti zate,da bo vse ok.....če se je ta zarodek prijel,se bo pa še razvil v pravega korenjaka.....

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Branje
Michonne RR

Kolikokrat na teden berete svojemu otroku?

Vsak dan (62%)

Vsak drugi dan (15%)

Med vikendom (0%)

Enkrat na teden (6%)

Nikoli (18%)


Število vseh glasov: 34

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!