|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.4.2010 17:53:38   
brbončica
Nikjer nobene, ni ni...user posted image user posted image user posted image sej ni čudno, če je pa zunaj tako lepo vreme, da nobena ne zdrži notr, kajne.
Evo, jaz po čudežuuser posted image user posted image pridna, zelo pridna. V sredo 14-ga sem se postila po luni, da se mal razpucam in mi je uspelo 24 ur brez papice. Ostale dni pa lepo po Montiju, pa količino sem zmanjšala, tako da naslednje tehtanje pa bodi rezultati.
Pofočkite se kaj, če bo čas, drugače pa UŽŽŽŽIVVVVAJTTEEE NA SOOOONNNNNČČČKKUUU!user posted image user posted image
Pozdravček!

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2351
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.4.2010 22:03:30   
darja.mark
Evo mene tolk da se pofočkam....

Brbončica user posted image user posted image bravo bravo le tako naprej....čestitam za trdo voljo....dobra si...24 ur brez papice

No zdej pa letim še mal forum prečekerat pol  pa počas v horizontalo, hehe

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2352
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.4.2010 7:55:12   
janinaabc
No, se moram tudi jaz javiti z lepo novico. Danes je en teden kar sem s pomočjo tega foruma začela z dieto in evo...rezultati so neverjetni -2,5kg user posted image In to brez lakote in brez večjega odrekanja (razen čokoladice, njam, njam) user posted image Naj bo to spodbuda za vse,ki razmišljajo, kako bi se spopadle s kilogrami.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2353
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.4.2010 13:13:43   
darja.mark
bravo, čestitam le tako naprej. ja fino je če so na začetku taki rezultati, potem človek kar dobi močno volje za v naprej. Sam en prehitro obupat če se bo kej ustavlo....nas je že preveč takih, hehe. Pridna pridna user posted image

(odgovor članu janinaabc)
Neposredna povezava do sporočila: 2354
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.4.2010 17:05:51   
brbončica
IZVIRNO SPOROČILO: janinaabc

No, se moram tudi jaz javiti z lepo novico. Danes je en teden kar sem s pomočjo tega foruma začela z dieto in evo...rezultati so neverjetni -2,5kg user posted image In to brez lakote in brez večjega odrekanja (razen čokoladice, njam, njam) user posted image Naj bo to spodbuda za vse,ki razmišljajo, kako bi se spopadle s kilogrami.


čestitke, čestitke.user posted image user posted image user posted image
In tako, kot je rekla Darja, ne obupat,če se bo ustavlo, men je šele po 3 mesecih kucnilo, da ne smem obupatuser posted image

(odgovor članu janinaabc)
Neposredna povezava do sporočila: 2355
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
20.4.2010 17:59:09   
Mojcadd
No tud jaz povem mojo zgodbo ... jaz sem na Montiju malo manj kot mesec dni ampak gre zelooo pocasi ... do sedaj cca 2.5 kg. Ampak se nikoli nisem tolko jedla kot sedaj. Tako, da sem kar zadovoljna :) 

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2356
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.4.2010 10:16:39   
darja.mark
Mojcadd pa saj to je čist v redu hujšanje. V manj kot mescu 2.5 kg manj. Superca user posted image
Itak pravijo da naj bi na teden pribl. pol kile dali dol, da je zdravo hujšanje tko da vztrajaj in bo. A maš bolj malo kg za zgubit, ker tut zadnje kile grejo počasneje in težje dol. Vem jaz, mi gre tut počaaasiii dol, ko jih mam par preveč. Ampak ni druge kot vztrajat. Meni je šlo v začetku enako kot tebi, zdej se je pa še to ustavlo. Treba kr trmast bit pa bo :)

(odgovor članu Mojcadd)
Neposredna povezava do sporočila: 2357
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.4.2010 9:28:07   
Mojcadd
Hja sam kaj ki bi rade cez noc postale suhice. Hehehe :) Drugace pa nimam dosti kg za zgubit. Jaz bi rada izgubila se ene 5 do 10 kg. Tako, da bi prisla na 60-65 kg :) Sej vem, da je treba vztrajat ... sam ta teden kar nekako ne gre. Sem sla skoraj 1 kg gor namesto dol. Pa cisto nic ne gresim. Tako, da se kar sprasujem, ce je to prava prehrana zame? :(

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2358
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.4.2010 14:54:34   
darja.mark
Hja to je res ja da bi kr čez noč postale suhice..ampak no go...ne gre tako..na žalost...

To da si šla pa gor sm pa tukaj že večkrat prebrala da so ene šle....mende je tko da se more telo navadit na ta način prehrane in tako reagira. Če se prehranjuješ tako kot me, potem ne moreš sfalit in slej ko prej ti bo šlo dol :)

Kaj pa šport, a mogoče tut kej migaš zraven? Ker če ja, sploh če na fitnes hodiš, je možno da ti gre gor ker se pač poveča mišična masa, mišice pa so težje od maščobe in teža gre gro....nisi pa zard tega bolj debela :)

Tko da ti kar vztrajaj lepo boš vidla da bojo rezultati :)

(odgovor članu Mojcadd)
Neposredna povezava do sporočila: 2359
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
23.4.2010 18:32:41   
ZvitaLisica
Hej kje pa ste??? Vse zunaj? Upam da športate :)
jaz imam danes praznovanje!!!! Sem zjutraj po dolgem času spet stopila na tehtnico in imam točno 10 kg manj kot 4.1. in že se veselim šestice spredaj naslednji konec tedna. Za nagrado sem si privoščila pol navadne pice (hja, nagrada pa taka). Saj vem, da je greh, ampak nagrada mora bit. Počasi ugotavljam, da bom iz čist rigirizne montijeve diete šla na zdravo prehrano in sicer bo črtala vso belo moko, ves sladkor bom zamenjala s fruktozo, maščob uporabljam že tako čist malo ali nič, pa ločevala bom. To mi zelo ustreza, počutje je veliko bolje, želodec mi je hvaležen, prebava pa tudi. No z občasnimi pregrahami je vsekakor vse slajše:)

Ahhhh koliko časa in koliko stradanje je bilo treba da sem ugotovila kaj mi najbolj paše. Samo še del rekreacije moram pojačat, to pa sem že ta teden začela.

Dajte se še kaj oglasit, da bomo zdržale čim dlje na tem forumu!!

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2360
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
23.4.2010 18:35:54   
ZvitaLisica
Še tole: menda je v Domžalah ena picerija ki pripravi tudi pico iz PZ testa?! Ve katera kaj o tem? Kaj pa kje drugje po slo?

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 2361
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
23.4.2010 18:51:10   
brbončica
Jaz sem že mislila, da je formček umrčkal, pa upam da niuser posted image user posted image user posted image
ZvitaLisica, čestitke za tvoj trud, pa voljo, pa minus kilceuser posted image user posted image user posted image .
Meni tudi končno uspeva, na tehtnici se že pozna, kile ne grejo več gor! Končno!
Včeraj sem že tadrugič speljala post po luni, in prov paše mi. Pa če si daš u glavo, da je treba, ni težko zdržat,
Ja, ja vse je u glavi, sej vemouser posted image user posted image user posted image .

Za picerijo pa jaz vem za eno u Lj., Trta se imenuje. Tam imajo že kar nekaj časa pice iz PZ testa, pa prov dobre so. Za v Domžalah pa še nisem slišala. Sej počas bodo tudi še kje drugje uvedli tak testo, se mi zdi, da se ogromno ljudi trudi zdravo prehranjevati.

Punce, oglaste se kaj, pište no kej!

L.P.user posted image user posted image

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 2362
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.4.2010 18:09:22   
Mojcadd
Zvita Lisica bravooooooooooo. Full si pridna res. Se premalo si si privoscila :) :)
Darja ja ukvarjam se z aeoribko. In res je, da imam velikokrat dan po vadbi, pol kile vec kot dan prej.
Pa steper imam doma sam se bojim, da si bom stegna nabildala namesto, da bi jih oklestila. Ima katera izkusnje? Je bolje steper uporabljat na tesce zjutraj ali zvecer?

(odgovor članu brbončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2363
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.4.2010 14:35:11   
Buska
steper imam doma sam se bojim, da si bom stegna nabildala namesto, da bi jih oklestila. Ima katera izkusnje? Je bolje steper u


ojla,
kadar sportas, priodbis na misicni masi - misice so tezje od speha :-)

steper je vseeno kdaj ga delas, ali zjutraj ali zvecer ... edino, kar vedi je to, da ce sportas, nekje 2 ure prej ni dobro jest, ker imas poln zelodec ... jaz 3 ure prej nisem smela nikoli jest, vedno sem jedla banane, kislo smetano za energijo, nikoli pa kaj tezkega (sem pa igrala basket)


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Mojcadd)
Neposredna povezava do sporočila: 2364
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.4.2010 14:47:48   
Buska
ojla,

sicer, ni 1.1., niti 1.5. ... pa sem se nekak odlocila, da se vam pridruzim z danasnjim dnem ... po 2 neuspesnih ICSI, sem se odlocila, da spremenim nacin zivljenja, prehrane ipd ....
...
po 5. operaciji kolena (nekje 2,5 let nazaj) sem cisto prenehala s sportom - in za telo je bil to ocitno prevelik sok ... pridno sem pridobivala kg ...
...
zdaj sem se odlocila, da z danasnjim dnem, se pravi, 26.4. startam z Gi prehrano ...
...
cilj: 1.8. minimalno - 10kg, kar bo vec, bo nagrada
...
aktivnosti: tek, kolesarjenje, trebusnjaki+hrbtne itd
...
prehrana:
GI po knjigi Lahka GI prehrana
...
pa seveda pomoc z vasimi nasveti user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Mojcadd)
Neposredna povezava do sporočila: 2365
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.4.2010 22:51:52   
urshak
Pozdravljene,

kako me veseli, da sem tole temo našla. Jaz sem že pred dvema letoma z montignacovo dieto shujšala 28 kg. Potem pa je prišla nosečnost, v kateri sem bila pridna in sem se še tudi držala (vsega skupaj sem se zredila 12 kg). Po porodu pa je prišla kriza in sem bila packa in sem se zredila ko čunka. Kar nekaj časa sem rabla, da sem se odločla, da zopet začnem. Začela sem 12. 4. z 99.5 kg. Danes jih imam 96.2. Upam da bo šlo tako lepo naprej, je pa faj videt, da vas je še nekaj takih.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 2366
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.4.2010 22:53:50   
urshak
Buska, jaz sem po sedmih letih zdravljenja neplodnosti spontano zanosila, ko sem shujšala.

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 2367
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.4.2010 14:23:14   
Buska
 
IZVIRNO SPOROČILO: urshak

Buska, jaz sem po sedmih letih zdravljenja neplodnosti spontano zanosila, ko sem shujšala.


lepo je to slisati ... pri nama je tezava v mojem mozu ... saj ima premalo semencic user posted image ... tako, da nekje v zivljenju imava skupaj manj kot 2% moznost, da bi naravno spocela otroka


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 2368
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.4.2010 18:41:26   
mojcaz.
hejla punce user posted image

najprej lepo pozdravljene vse nove user posted image lepo da ste se odločile iti v skupno in tudi novo pot z nami že ˝starimi˝ montikami user posted image

moram se vam prvo pohvalit... ta starim in tudi tanovim.... službo mam user posted image user posted image mi je le ratalo dobit službo... čeprav ne v mojem fahu, je pa služba user posted image user posted image tudi plačilo bi lahko bilo boljše, ampak ne bom se pritoževala, saj je dosti več kot pa sem dobivala sedaj od socialne user posted image

drugo se vam moram pohvalit,da sem tako že padla v to prehranjevanje, da sploh več ne razmišljam kaj smem in kaj ne smem jesti user posted image jem kar se mi zalušta, seveda vse po montiju, saj drugače več sploh ne vem nakupovat user posted image user posted image   kg grejo lepo počasi dol in sem vedno znova vsela, ko sežem po kakšnih starih cotah in so mi prevelike user posted image


nič za danes je bilo dovolj računalnika, grem se še malo rekreirat, saj sem bila danes lena, sem bila raje v šopingu, kot pa na kolesu user posted image



pridne bit, in se slišimo user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 2369
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.4.2010 10:35:05   
darja.mark
user posted image mojcaz. bravo za službo in za montija :)

je lepo prebrat za spremembo nekaj lepega in ne jamranje haha

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 2370
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.4.2010 11:48:33   
mojcaz.
ja saj je res lepo tudi malo nekaj lepega povedat in ne samo jamrat user posted image

jaz sem se dosti krat zadržala ko sem imela slab dan in sem raje šla ven in naredila kaj pametnega zase, zdaj ko pa sem bila dobre volje pa sem se spravla sem gor napisat, saj morajo biti tudi spodbudne pozitivne misli tukaj napisane user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2371
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.5.2010 8:03:05   
nikolet
živjo punce po dolgem času se spet malo javljam

mojcaz: čestitke za službo in montijauser posted image user posted image user posted image

jz sem pa končala z porodniško in sem na dopustu, sam še 14 dni in grem tud jaz nazaj delat.. KOMAJ ČAKAM sem se že naveličala enoličnih dnevovuser posted image user posted image user posted image

no men je pa spet ščitnica ponagajala,user posted image user posted image no sam sem se nehala sekerat zarad nje k pol je sam še slabšeuser posted image

danes je praznik dela sam nimam kej praznovat k mam spet mulčke na skrbi, namreč možek se ukvarja z avtom, k neki nagajauser posted image

no pa vse nove dobrodošleuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 2372
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
1.5.2010 10:37:59   
darja.mark
no nikolet sve kr na podobnem...moj je lih šel k sodelavcu, bo pomagu vinograd okopavat tko da sva z mojim sinkom sama ceeeeli dan, do jutri. Pa tak lep sonček je, namesto da bi na kak izlet šliuser posted image
no, pa drugič. Je pa tut fino, treba se je sam brez descov tut znat zabavat, hehe. Vn na luft, pa je user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2373
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.5.2010 7:41:37   
nikolet
jutro

ja drja.mark maš prav, sem šla z mulčki na sladoled in na igrala in smo ful uživaluser posted image

jz pijem zdajle jutrnjo kavico, pa neki sem se prehladila... mož in en od otrok gledata na kavču risanke tadrug otrok pa pospravlja igrače user posted image user posted image

me čaka cel kup cujn za speglad sam bom to mal kasneje naredila, zdej bom umeru kafe spila pol bom pa mal delala, popoldne pa gremo na RDuser posted image

lep dan vam želimuser posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2374
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
2.5.2010 19:52:47   
mamica2009
Rabim motivacijo, da spet začnem hujšati kot je treba, ne pa da skoz teden 2 kg dol, za vikend pa 3 kg gor

Kako uspeva vam???

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?