|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sex sredi noči
21.12.2009 22:56:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

in ti vedno seksaš maratonceuser posted image


DA . In to od 1 do 5 ih zjutraj. Podnev pa delat!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: sex sredi noči
21.12.2009 23:03:48   
rija
ajde babe....zdaj pa se zjasnite, kera je kera anonimna....jaz po dobrem seksu, z malo vinčka v riti in ko me moj zdajle fajn boža po nogi.....ne morem tako globoko razmišljati....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sex sredi noči
21.12.2009 23:10:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ajde babe....zdaj pa se zjasnite, kera je kera anonimna....jaz po dobrem seksu, z malo vinčka v riti in ko me moj zdajle fajn boža po nogi.....ne morem tako globoko razmišljati....user posted image
Jaz sem maratonecuser posted image moškiuser posted image .Ti nič ne razmišljaj ampak počas ponovita vajo,če bo šlo seveda(pri močnejšem spolu)user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: sex sredi noči
22.12.2009 0:46:26   
Najki
Mah pri nama je tko - men pase zvecer, njemu zjutri. Kar sicer ni problem, ker mu itak tudi takrat kot meni, samo zdejle, ko recimo visim na kompu, on spi. Cez kaksno urco me bo zacelo trgat, pa ga ne bom hotla zbujat, ker potem lahko ne greva spat se 2 uri, on mora pa zgodaj vstati... Dostikrat ima tudi ogromno dela, ki ga koncuje se pozno ponoci, ko mali spi in imava cas, pa ga spet nocem motit...

Pri nama je sicer zelja ob vseh urah, ponoci se posebno, samo pa ni vedno primeren cas za to. Sploh sredi dneva, ko hoceva neki narest, pa se tamali zbudi pa hoce k nama zlest - prav nic zabavno =$. Tako da je fajn izkoristit, kadar je priloznost, tudi ce nisi cisto na moodu, ker ne ves, kdaj bo naslednjic priloznost user posted image . Ob petih zjutraj pa me niti s topom ne zbudi za to. Razen ce mali joce, pol itak ne mislim na seks.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: sex sredi noči
22.12.2009 9:01:57   
ronja
za dobro zvezo je treba nekaj narediti.

absolutno, med drugim je fajn tudi met malo empatije do svojega partnerja, da presodiš, kaj bi mu bolj koristilo - seks sredi noči in neprespanost ali brez seksa sredi noči (kar ne pomeni, da sploh ni seksa, da smo si na jasnem), pa da vsaj tisti košček noči spi v kosu... ne pa da ga skoz nekdo zbuja - če že ne tamali, pa tavelikiuser posted image .
Saj ne rečem, da kdaj ne paše in si tudi čisto z veseljem čisto neprespan naslednji dan in oba rečeta: "se je pa splačalo!", ampak ne bi mu pa šla tega delat, kadar vidim, da je čisto sesut ali da imajo v službi kako frko... In obratno - tudi on me ne budi ob 5h, če ve, da sem šla spat ob 2h-3h, ker sem pač kaj počela do takrat (kar je nekak normalno zame).

Med drugim je fajn za zvezo tudi zaupanje, da se ne bo kar sesula, če ne boš ob 5h štimal budilke za seksatuser posted image . Pa zaupanje, da seks ni rutina, čeprav ga ne moreš več spontano izvajat popoldne, recimo. Ne vem od kod ti mišljenje, da ženskam ni do seksa in da seksamo zato, da bi ugodile partnerjemuser posted image . Ne vem, no, upam, da nisem (spet) preveč naivna, ampak jaz resnično ne poznam kaj dosti takih (se večkrat obratno pritožujejo - da je premalouser posted image )...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: sex sredi noči
22.12.2009 11:16:48   
Anonimen
tisti ki, seksate ponoči npr. ob dveh,....me samo zanima koliko časa pa traja 5 - 10 minut, eno do dve uri?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: sex sredi noči
22.12.2009 17:46:48   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

tisti ki, seksate ponoči npr. ob dveh,....me samo zanima koliko časa pa traja 5 - 10 minut, eno do dve uri?

Ne rečem,da se kdaj zgodi (nočni sex),ampak da bi to bila stalna praksauser posted image .Če je super ampak današnje življenje narekuje čisto drugačen tempo.Sicer pa po 35 letu tudi ni več tako kot je bilo...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: sex sredi noči
22.12.2009 18:00:50   
Anonimen
Ravno berem tole, pa je moj rekel, da bo cel teden pospravljal, če ga zbudim sredi noči, ha ha, ampak kaj, ko imam tako trden spanec in takooooooooooo rada spim

(odgovor članu muco)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: sex sredi noči
22.12.2009 18:12:04   
botrca
Odkar imava otroka ne sexava sredi noči,ker sem in jaz in on zelo utrujena in če sexava to najrajši ko otrok zaspi in je mir. Že itak ne spim (spiva) dosti in če je le možno izkoristim noč za spanje. Tebi pa če ni mu povej...pogovorita se.

< Sporočilo je popravil botrca -- 22.12.2009 18:13:53 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
22.12.2009 18:12:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: sex sredi noči
22.12.2009 21:35:27   
TomTaylor
...oh, ko bi moj vsaj hodil sredi noči na wc....

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: sex sredi noči
22.12.2009 21:47:46   
pipika 13
Čaz nekaj časa si boste še želele, da bi vas nekdo šlatal sredi noči. Če boste vedno ignorantske se bo to nehalo.


Najlepše se je sredi noči, ali pa zjutraj stisnit, objet, malce prebožat, zadremat v objemu, če pa se iz tega še kaj drugega razvije, pa še toliko bolje, ker je potem še slajše nazaj zaspat.

Ne rečem, da vedno paše seks, ko te nekdo zbudi, meni pa vseno požene kri po žilah, če si me zaželi kadarkoli. Prisilit me ne more, če mi ni, razume, sploh me ne sili, čutim pa, da se vzburi že ob moji prisotnosti in to paše, to godi in kateri to ni všeč, naj se vpraša, kaj je narobe z njo.
Seks se ne planira, seks se zgodi in takrat je najboljši. Tudi zdaj ko sem tik pred porodom, godi, ko čutim, da ga kljub okornosti in trebuhu vzburjam.

_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: sex sredi noči
22.12.2009 21:51:46   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

tisti ki, seksate ponoči npr. ob dveh,....me samo zanima koliko časa pa traja 5 - 10 minut, eno do dve uri?




Navadno ena runda, kakih 15min, potem sva pa tako lepo zaspana, da zaspiva objeta. Ce pa sem v svoji horny fazi, pa dam lohk 2 rundi sama skozi, predno ga zbudim, potem pa se kaksni dve rundi z njim. Tko da zlo mal casa ostane za spanje. Tako nekako vse skupaj 2-3 ure traja. Pa jaz sem seveda budna do takrat, ker sem bolj nocna ptica. Sam po nosecnosti sem zelo dolgo rabila, da so hormoni prisli k sebi, zdej sem pa ze cel teden v tisti fazi user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: sex sredi noči
22.12.2009 21:58:23   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

...oh, ko bi moj vsaj hodil sredi noči na wc....
Ne želi si tega,takrat bo po verjetnosti že star in bo tudi kaj drugega že pokvarjeno.user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: sex sredi noči
22.12.2009 21:59:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

...oh, ko bi moj vsaj hodil sredi noči na wc....


user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: sex sredi noči
23.12.2009 8:13:34   
Anonimen
Seks sredi noči je lahko užitek,  če sta oba zato. Jaz na primer ko zaspim in če me nekdo zbudi sem ful sitna. Moj pa takrat kar sili in je stvar na koncu dolgocajtna. Moj ima prazna j....,  jaz pa prebujena. Naj vam povem, da nisem več rosnih letih ampak že malo čez 40.  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: sex sredi noči
23.12.2009 12:28:56   
sanja nk.
za sex je pa ravno vseeno kdaj pa kje ...sicer pa žena je dolžna zadovoljit moža tut ob 5 zjutrej user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: sex sredi noči
23.12.2009 13:53:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

za sex je pa ravno vseeno kdaj pa kje ...sicer pa žena je dolžna zadovoljit moža tut ob 5 zjutrej user posted image
Sanjaj!V bližajočem se matriarhatu to ne bo mogoče!user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: sex sredi noči
23.12.2009 14:41:12   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

za sex je pa ravno vseeno kdaj pa kje ...sicer pa žena je dolžna zadovoljit moža tut ob 5 zjutrej user posted image


Se strinjam....če je mož Donald Trump....user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: sex sredi noči
23.12.2009 14:52:13   
Anonimen
Grrrrr js pa popizdim če me ponoč budi!!

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: sex sredi noči
23.12.2009 20:21:25   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Grrrrr js pa popizdim če me ponoč budi!!

Moja tud! Rajši sploh ne začnem z budnico,kod da se pol z dolgim nosom hočeš nočeš obrnem in pankam dalje!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: sex sredi noči
23.12.2009 20:45:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

za sex je pa ravno vseeno kdaj pa kje ...sicer pa žena je dolžna zadovoljit moža tut ob 5 zjutrej user posted image


Se strinjam....če je mož Donald Trump....user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: sex sredi noči
24.1.2010 19:38:05   
alora
ja jaz imam podoben problem moj tudi pride spat sredi noči odvisno od ure pa hoče sexat ampak ko me zbudi sm tko zadeta da še zase nevem pol pa sam slišim da se preč obrne pa zacmoka in je konec želje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: sex sredi noči
29.1.2010 0:14:38   
svetnik
jest pa seksam samo še v gorenjskem položajo,...pa naj bo zvečer , zjutraj, al pa sredi nočiuser posted image

(odgovor članu alora)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: sex sredi noči
29.1.2010 0:15:05   
Anonimen
AHA!user posted image

(odgovor članu svetnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?